Vándorutak emlékei

Több
15 éve 9 hónapja #363110 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Vándorutak emlékei
Hy all! :twisted:
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363081 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Vándorutak emlékei
Sziasztok!
Az egyik új arc én vagyok gondolom... 8) Magamról most épp nem tudok semmi különöset írni, úgyhogy ha valamire kíváncsiak vagytok, kérdezzetek. :P 15 éves vagyok (elképzelhető, hogy én vagyok a rendből a legfiatalabb?), TLV-ztem is. A rendből van szerencsém ismerni Ingweát, akivel osztálytársak voltunk, sajnos csak két évig, de azóta is tartjuk a kapcsolatot néhány barátunkkal együtt, akikkel Tolkien-rajongásunk összeköt.
Hogy miért választottam a rendet...meglepő lesz, de szeretek kirándulni. Illetve kíváncsi vagyok, hogy lehetséges-e vajon eltévedés(ek) nélkül járni az erdőt. Ez ugyanis eddig akár családdal, akár osztállyal nemnagyon sikerült. De legalább már megszoktam. :mrgreen:
És persze örülök, hogy olyan mázlista lehettem, aki itt kötött ki (bár ez tulajdonképpen bármelyik rendre igaz lehetne).
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363035 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Vándorutak emlékei
Hello túrázók! :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363002 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vándorutak emlékei
Rendvezsegédként szeretettel üdvözlöm Vándortársainkat!

Várjuk a hozzászólásokat, bemutatkozásokat az új arcoktól a régiek és a régiektől az újak kedvéért, és elárulhatnátok azt is, miért választottátok ezt a Rendet, illetve örültök-e, hogy itt vagytok. Nemleges válaszért sem haragszunk meg, szeretjük a kihívásokat :P

Elöljáróban annyit mondanék: nem kell félnetek, jó lesz :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #362796 Írta: Ulmo
Vándorutak emlékei téma létrehozva Ulmo által
Ebben a topicban lehet készülni, hogyan ne felejtsük el, merre is járunk a vadonban. Bővebbet majd a rendveztől.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.175 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére