Nagy csaták emlékei

Több
15 éve 9 hónapja #364416 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
mert egy mumus, demár jolenne ha télleg felbukkanna

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364371 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
rendvezető bácsi hun van? én még nem láttam hogy beírt ide volna vmit... :)
:roll:

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364265 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
énmár kevésbé vidáman motiváltam a vérnyulat sötétben amikor löttetek rá :D D de eglar az a cérnyul már sztem valameik höerömü müködését segiti valahol mivel rituálisan kidobtuk, idén valami mást találunk ki, am a buckleres fegyverkombókat énis támogatom. amugy ha mindenki visz énis tok vinni bokent xd

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364249 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei

Eglarcarien írta: Hmm... szerintetek, nagyon hülyén állna egy törp kezében egy szabályos tünde személyi címerrel festett pajzs? :P
Remzy, ha szénabála nem lesz, ott a pórázon vezetett Wérrrnyúl, amit annyit sétáltattál és legeltettél tavaly a tűző napon, csak be kell kötözni a tavalyi sebeit, meg megszerelni a kerekét... :P
Részemről támogatnám a buckler+fejsze, ill. buckler+láncosbuzogány párosítást, ha már törpnek kell lennem. XD (egyébként ez tipikusan az, ami jellemzően nem illik a testalkatomhoz)


Tökéletesen megértelek...én íjászó törp leszek :D
Amúgy csak támogatni tudom a vérnyúl projektet,én személy szerint nagy élvezettel vadásztam rá még sötétben is :twisted:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364246 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
Óhh, lincselésben én nem segíthetek, csak stratégiai tanáccsal... :D Az a helyzet, h szeretett testvérünk azóta heti 4 edzésre jár, és még gyakorol is, szóval én csak akkor mennék neki, ha Faunt és a Rozsomákot, azaz Márkot és Andrist is ott tudom a csapatban ... ^^

Még nem döntöttem el, hogy viszem-e az "igazi" fegyvereimet (hosszúbot, dao), túl sok helyet foglalnak... :) Viszont közben készült számomra egy pár élőszerepjátékos kráni sequor, azokon gondolkozom... csak le kell utaznom érte ahhoz, aki csinálta..^^ Egy ütőfát én is tudok hozni, ha muszáj. És akkor végre megtaníthattok vívni, és nem kell majd mindig tőrrel osonkodó mágust játszanom, meg futnom az életemért, mint a múlt heti live-on, ahol voltam... :oops:
Hmm... szerintetek, nagyon hülyén állna egy törp kezében egy szabályos tünde személyi címerrel festett pajzs? :P

Remzy, ha szénabála nem lesz, ott a pórázon vezetett Wérrrnyúl, amit annyit sétáltattál és legeltettél tavaly a tűző napon, csak be kell kötözni a tavalyi sebeit, meg megszerelni a kerekét... :P

Gandalf : hát a gyorstalpalóban tavaly volt kelet és nyugat egyaránt, szóval nem tudom, hol tudunk még beújítani, bár bízom rendvezetőnk kreativításában. Részemről támogatnám a buckler+fejsze, ill. buckler+láncosbuzogány párosítást, ha már törpnek kell lennem. XD (egyébként ez tipikusan az, ami jellemzően nem illik a testalkatomhoz)

Rana, én a magam részéről szívesen beszállok a vesszőkár megtérítésébe, ha arról van szó. :) [/b]

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364008 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
jáááááá igymár smakkol :D

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363995 Írta: Fenyx
Fenyx válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
Remzy: mert nem leszek szegeden a táborig ;)
Snuffles: hmm valóban megoldható, de lehet h kissé bonyolult. Küldök pm-et.

Mert megérdemlitek!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363890 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei

Fenyx írta: Nekem meg ugyan van egy bokkenem amit szívesen hoznék, de Szegeden és nagyjából Tokaj környékéről megyek a táborba...fene (táborig egyesülés a fent nevezett eszközzel esélytelen)

Öö, nézd, én Szegedről indulok, úgyhogy ha gondolod, megoldható, de nem ígérek semmit előre.

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363866 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
miértis ? :D

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363852 Írta: Fenyx
Fenyx válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
Nekem meg ugyan van egy bokkenem amit szívesen hoznék, de Szegeden és nagyjából Tokaj környékéről megyek a táborba...fene (táborig egyesülés a fent nevezett eszközzel esélytelen)

Mert megérdemlitek!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363815 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei

Remzy írta: sztem ha letod cipelni baj nemlehet belöle, max nemvesszük hasznát :D :D: izé, ranaréni, vajon szénabála van a ijászathoz ? :P
emlékőr bácsi !!!! tessék irni valamit


A szénabála kérdésre is csak az emlékőrünk tud válaszolni,mert talán ő emlékszik rá,hogy van-e :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363807 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
sztem ha letod cipelni baj nemlehet belöle, max nemvesszük hasznát :D :D: izé, ranaréni, vajon szénabála van a ijászathoz ? :P
emlékőr bácsi !!!! tessék irni valamit >< sztem ha letod cipelni baj nemlehet belöle, max nemvesszük hasznát :D :D: izé, ranaréni, vajon szénabála van a ijászathoz ? :P
emlékőr bácsi !!!! tessék irni valamit ><

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363800 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei

Náda írta: csak egy rövidke kérdés:D van-e valami amit mindenképp hozni kell? :D

nekem van egy gyakorló kardom(nem nagy szám egy lécféleség[járok edzésre és ilyen köl:D]) elhozzam-e?


Szerintem igen:) Én is viszek íjat,céltáblát,nyílvesszőket (jó sokat,h legyen mit összetörni :P ),bokent,asszem ütőfám is van még valahol és talán Andúrilt is viszem,bár az utóbbi nem tudom mennyire fog passzolni a keretjátékhoz...igazából rendvez bácsi,illetve az emlékőrzőnk tudja,h mi kéne,ha vóna 8)

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363780 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
csak egy rövidke kérdés:D van-e valami amit mindenképp hozni kell? :D

nekem van egy gyakorló kardom(nem nagy szám egy lécféleség[járok edzésre és ilyen köl:D]) elhozzam-e?

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363674 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei

Remzy írta: hát mien harcos vagy te, hol van tavajrol a pajzsod ? :P

Hát Budapesten... És Szegedről megyek a táborba. :(

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363672 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
Belevau:

Talán annyit előzetesben elárulhatok, hogy mivel rendvezetek (akit idén Emlék-őrnek hívunk majd) idén az emberi fajhoz tartozik (Ti meg vegyesen vagytok tündék, emberek vagy törpök), elsősorban emberi, emberekhez kötődő harcmodort tud Emlékei alapján tanítani nektek (ellentétben a tavalyiakkal, ahol ő maia, rendje meg tündékből álló volt). Ez egy kicsit más stílust igényel az előző táboréhoz képest. :wink:
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363666 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei

Snuffles írta: És aki pajzs nélkül marad? Mondjuk nem tudom, hogy tudnék egy kézzel íjászkodni, úgyhogy nem aggódom annyira. :)


Egyszerű a megoldás.A pajzsot rögzíted a kezedre,hogy ne kelljen tartani és máris íjászkodhatsz...vagy ha nagyon zavar akkor a hátadra rögzíted :wink:
Amúgy tényleg jó lenne tudni,hogy idén miről fog szólni a rendi koncepció...csakhogy mennyi elsősegély cuccot vigyek magammal :twisted:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363665 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
hát mien harcos vagy te, hol van tavajrol a pajzsod ? :P

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363647 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
És aki pajzs nélkül marad? Mondjuk nem tudom, hogy tudnék egy kézzel íjászkodni, úgyhogy nem aggódom annyira. :)

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363638 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
hát tavaj megtanultuk a kardhasználatot pajzskardot ijászkodást ökölharcos sőt még rohamot is gyakoroltunk egymás ellen is, ami idén garantáltan kimarad :P plusz aki ugyérzi hogy nagyon ügyes az letehet ucso nap vagy valamikor egy mestervizsgát amiben bemutatja hogy mit tanult x nap alatt.
Eglar, felagundot meg majd jol meglincseljük :P

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363635 Írta: Fenyx
Fenyx válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
Eglarcarien: köszi, ez megnyugtató :)
Hamár most leszek először felteszem a kötelező "okos" kérdést: mit szoktatok csinálni?

Mert megérdemlitek!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363620 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
Mi?! hogy Alyr nincs itt?! kivel tanulom meg akkor a páros formát?! 8O Sajna Elder se nálunk van, pedig úúúúúúgy készült rá... Kár, mert tavaly óta már ő is a shaolin szekciót gyarapítja. :P Felagund testvérünk meg hűtlenül elment pennarágni a Bölcsekhez, ha jól tudom, nekem legalábbis azt mondta, hogy azt jelöli elsőnek.

Fenyx, a derékproblémák nem akadályoznak, én is nyitottcsigolyás-derékfájós vagyok némileg, és látod, túléltem a kiképzést. :P

Egyébként sikerült rátalálnom egy olyan krémre, ami a leggyakoribb Ohtari-bajokra (húzódás, zúzódás, gyulladás, izomgörcs) rendkívül hatásos (kb. annak köszönhetem, h edzettem egész évben), majd viszek, és ha valakinek fáj valamije, az szól.

A szónoklat követelését illetően csatlakozom a többiekhez: "Mester, taníts!" :P

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363500 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
Rana, hiddel tavaj se az volt a célom :D D az ütőfának meg mindegy h törik vagy se, tavaj is meghalt pár :D :D sztem azóta nemlettem szerencsésebb :P

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363421 Írta: Fenyx
Fenyx válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
Helo, Gyenes Máté vagyok (listán alulról a harmadik :) ). Eredetileg az erdőjárókat jelöltem meg első helyen, de remek rendnek tűnik ez is, szóval nem bántam meg idekerülésem.
Idén lesz az első táborom, a klasszikus fegyverek amatőrje vagyok (az amatőrség minden előnyével és hátrányával együtt). Szívesen veszem ki a részem mindenből, amiből csak lehet, igaz néha kicsit sántítani fogok, néha pedig nehezen hajolni némi derék defektusok miatt (kerekek még nem kellenek ;) ).

Mert megérdemlitek!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363345 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei

Remzy írta: ja, ezért idén én nemnyulok egy ijhoz sem xd


Nem kell ilyen negatívan hozzáállni a dolgokhoz.Nyugodtan lőhetsz te is,csak lehetőleg idén ne a fém kapukeretet célozzátok meg,illetve ne a tábor területén kívül eső sűrű bozótos részt :D

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363245 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
ja, ezért idén én nemnyulok egy ijhoz sem xd

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363244 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei

Snuffles írta: (Addig nyilakat sem ártana beszereznem, mert nem Rana nyílgyűjteményét szeretném összetördösni... :P )


hehe...hát nagyon szép tőled és örülök,hogy lesz saját íjad is:) Amúgy szívesen adtam a saját vesszőimet is,de abból a szempontból jobb,hogy ha van saját,vagy több MTT-s nyílvessző,hogy az enyéim száma véges :D ,sőt, nekem is fel kell újítani a gyűjteményem táborig :lol:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363213 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
tülkön ülve várom már a szónoklatát :33

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363200 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei

Remzy írta: rendvez bácsi tessék szolni a híveihez :P


Rendvez bácsi éppen tábori bevásárlókörúton van a főlogisztikussal :) Türelem, majd ő is szólni fog hozzátok.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363199 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
rendvez bácsi tessék szolni a híveihez :P

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.278 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére