Arany Csigák

Több
15 éve 9 hónapja #365626 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Arany Csigák
Esetleg mindegyik együtt? :P

"Angwen Emberei Emlékmegőrző Zártkörű Betéti Részvénytársaság Kft." :lol:


(:elbújik fedezékbe:)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #365624 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Arany Csigák
zrt. szeretnék lenni. az olyan elitista.

tehát akkor kaja tekintetében nyárson sült döglött állat és alufóliában sült növények a menü?
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #365457 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Arany Csigák
Legyen inkább Kft. :P
Amúgy a többi csapatnak már van csapatszíne. Nekünk mi az? :kíváncsi: :oops:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #365443 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Arany Csigák

Gandalf írta:

Angwen Emberei Emlékmegőrző Bt

Szóljatok, ha tényleg ezt szeretnétek, mert akkor szólok az átnevezés ügyében Ulmonak!



Szeretnénk? (Adok a látszatra, hogy demokratikusan működő közösség vagyunk! ;) )

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #365306 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Arany Csigák

Angwen Emberei Emlékmegőrző Bt

Szóljatok, ha tényleg ezt szeretnétek, mert akkor szólok az átnevezés ügyében Ulmonak!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #365089 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Arany Csigák
akármit készítnk, kijelentem, hogy só, bors, és bazsalikom kell hozzá.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #365074 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Arany Csigák
Na, akkor hazaértem: örömmel jelentem, hogy én is táncos leszek.
Az öv sztem nagyon jó ötlet, (egy óhaj: lehetőleg olyan alapanyagot találjunk, hogy ne nagyon kelljen varrni, tudom ez elég nehéz lesz, de a varrógépek mindig foglaltak, meg tönkremennek, meg stb., bár ha elég gyorsak vagyunk ez nem probléma :) )
Alufóliázás, meg a nyárson sütés nekem is szimpatikusabb, mint a bográcsolás. :) Fűszereket meg tényleg beszéljük meg előre, bármelyiket is választjuk. :)
Jelképnek szerintem meg vaalmi nagyon egyszerűt kéne.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #365072 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Arany Csigák
Nagyon helyes hogy beírtad. Tessék hangot adni óhajnak-sóhajnak-herótnak, mert, mint tudjuk, néma gyereknek anyja keservit! :)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #365070 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Arany Csigák

Aeglos írta: Legyen akkor alufólia, ne kapjon herótot szegény Niph + úgyis ínyencek vagyunk. :biggrin2: Nem?


Igazából azért irtam hogy herotom van tőle, mert minden hétfőn az ebéd amit melóhelyen kapok, vagy paprikáskrumpli, vagy halászlé, vagy vmi más, és csupa olyan ami bográcsban is elkészithető.
De persze én csak egy vagyok a sok közül, csak gondoltam beírom. :heu:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #365057 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Arany Csigák

Angwen írta: Magam is remélem, hogy a többiek is hamarosan bekapcsolódnak az emlélkedésbe. Aeglos, amennyiben szeretnéd az övet a fejed körül vagy a nyakadban hordani, én biztos nem foglak visszatartani! :)


Pont azt mondtam, hogy NEM akarom. 8)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #365056 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Arany Csigák
Magam is remélem, hogy a többiek is hamarosan bekapcsolódnak az emlélkedésbe. Aeglos, amennyiben szeretnéd az övet a fejed körül vagy a nyakadban hordani, én biztos nem foglak visszatartani! :)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #365055 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Arany Csigák
Legyen akkor alufólia, ne kapjon herótot szegény Niph + úgyis ínyencek vagyunk. :biggrin2: Nem?

Ez a név nekem is tetszik, jó, hogy a csapat nagy része lány. :P :D

Remélem lassan a többiek is hazatérnek a morzsásszarvú szapirtyó vadászatból és ők is csatlakoznak emelkedett társalgásunkhoz. 8O

Elöször nem tetszett az öv-ötlet, de végül beláttam, hogy a pólót 1 nap alatt összeizzadjuk, ugyanígy a sálat vagy a fejkendőt is, így ez a még legpraktikusabb, + még tényleg nincs elsütve.

Milyen színű legyen? És mit fessünk reája? :)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #365053 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Arany Csigák

Eruntale/Hanna írta: Angwen verőemberei? Hmm.. maga részéről max. or(r)gyilkosságot vállalok, de Virág elvtárs, én nam vagyok elég képzett fizikailag...


Ne aggódj, Virág elf-társ másik csapatban van!

Azt mondod, Niph, legyünk nyárspolgárok? Én benne vagyok!

Tehát akkor Angwen Emberei Emlékmegőrző Bt? ;)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364987 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Arany Csigák
Halihó!

No én a táncos rendbe tartozom, ott fogom gyarapitani a létszámot. :)

Harapnivaló gyanánt, én az alufóliázos dolgot, avagy a nyársat támogatom. (bográcsos dolgoktól pöttyet herotom van. :oops: )

Ez az öv avagy kendő dolog nekem tetszik. :) Főleg nagy melegben jól jön. :D

Angwen verőemberei? :wink: hehe.... és ha valami emlékörző Kht. lennénk? :wink: amúgy tőlem nagy harci tudást senki ne várjon, legfeljebb szugerálni tudok . :D

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364972 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Arany Csigák
Angwen verőemberei? Hmm.. maga részéről max. or(r)gyilkosságot vállalok, de Virág elvtárs, én nam vagyok elég képzett fizikailag...
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364906 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Arany Csigák

Aeglos írta: Az 'Angwen emberei' meg olyan, mintha valami verőemberbanda lennénk. :lol: :P


Mi ezzel a probléma? :)

Mit szóltok valami öv gyanánt derék köré kanyarított kendő jellegű dologhoz? Előnyei: sokféle ruhához illik, kellő teret enged a kreativitásnak, lehetne egyénileg díszíteni, tudtommal eddig nem volt ellőve, és, ami legfőbb, melegben sem akadályoz túlzottan (ellentétben a pólóval, köpennyel, stb).

Kaja: eddig a fólia és a bogrács merült fel. Az MTT rendelkezik egy darab bográccsal, nem tudom, hogy azt van-e lehetőségünk lenyúlni. Esetleg valakinek saját? Melyik opciót részesítitek előnyeben?

Angwen verőlegényei és -leányai, harcra fel! :)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364857 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Arany Csigák
Angwen emberei, biztonságtechnikai bt.

Angwen: a végigfontotolt esélylatolgatás után mentem a táncosokhoz...

"A mosoly a leger
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364806 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Arany Csigák
Hahó!

Szerintem a közös kaja elkészítéséhez a legpraktikusabb megoldás a bogrács. Sajna, nekünk nincs itthon, de ha valakinek esetleg otthon hányódna egy szomorkodva, ne késlekedjen szólni. :D

Angwen, a tepsit úgy képzelted, hogy a parázsra tesszük?
Hanna, a Te elképzelésed is jó, nagyon fincsi dolgokat lehet alufóliában elkészíteni. Legutóbb halat ettem így, de a krumpli is finom. Ha ezt választjuk, akkor viszont beszéljük meg hamar a fűszereket, mert azok nagyon fontosak hozzá. Meg egy kis olaj. :)

Szóval a bogrács praktikusabb, de az alufólia+nyárs módszerrel szerintem finomabb kaját lehet összehozni. (Én az utóbbit jobban pártolom, ínyenc vagyok. :mrgreen: )

----

Én az éneklős rendben vagyok Aminál. Ígéretesnek tűnik a társaság, meg a programok is, szóval már nagyon várom. 8)

----

Remélem nem vagyok nagyon profán, ha ilyesmit szóbahozok, de kéne egy jó jelkép. Még elfelejtjük kik tartoznak közénk, és fel sem ismerjük egymást. Kínos lenne... :mrgreen:
Ahogy nézegettem a csapatunk névsorát arra gondoltam, hogy egy csomó jó kézügyességű ember került közénk merő véletlenségből, így sztem bevállalhatunk valami munkásabbat is. Pl.: egy szép csapatkendőt, vagy pólót. (Nagyon szeretek pólót festeni... :oops: )
Láncot nem szeretnék, mert a rendünknek már lánc lesz a jelképe, és elég ha egy van a nyakamban. :)
Ti hogy vagytok vele?

----

Mi legyen a jelképünk? A csapatnévvel kéne, hogy kapcsolatos legyen, de az még nincs. Az 'Angwen emberei' meg olyan, mintha valami verőemberbanda lennénk. :lol: :P
Mi az a tulajdonság ami a legjobban meghatároz minket?
Mi az ami közös mindannyiunkban? Ezt alapulvéve kéne egy közös név.

Epedve várom válaszaitokat! :D
Aeglos (nem emlékszem a nevem jelentésére, csak ara, hogy amikor kaptam, nagyon boldog voltam. Előtte már nem tudom, hogy neveztek.)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364779 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Arany Csigák

Angwen írta:
(És mit (t)együnk, hogy ne haljunk éhen?)


például ha eszünk, az egészen megfelelő megoldásnak tűnik éhhalál ellen. a hamm részéről például rendkívül tudom díjazni az alufóliában sült zöldségeket, nyárson sült hússal.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364708 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Arany Csigák

Feanor Faelivrin írta: Mikor első emlék aprózódmány a felszinre tört, intenzív mozgást láttam magam előtt. A jelentkezésem így a táncos rend fogadta el.


Nagyszerű. Biztos emlékezetes lesz, amit ott tanulsz! :) Többi lelkes ifjú versenyző?

(És mit (t)együnk, hogy ne haljunk éhen?)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364620 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Arany Csigák
Mikor első emlék aprózódmány a felszinre tört, intenzív mozgást láttam magam előtt. A jelentkezésem így a táncos rend fogadta el.

"A mosoly a leger
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364592 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Arany Csigák
No, népek, tehát akkor a haditerv:

1) Emlékeinket úgy szerezhetjük vissza, ha ki-ki eltanulja valamelyik emlékőrtől valamiféle ősi mesterség csínját-bínját. Érdekelne, hogy kit mi érdekel (milyen rendbe fogtok tartozni).

2) Igazán hízelgő, hogy az "én embereim" vagytok, de mégiscsak kéne valami név, amin magunkat megnevezhetjük, addig is, amíg rá nem jövünk arra, amivel valaha illettek minket (bizonyára volt ilyen).

3) Miután előfodrulhat, hogy vándorlásunk során magunknak kell harapnivalót készítenünk, nem ártana sürgősen felidézni az emlékeinket arról, hogyan is lehet erdei körülmények között étket készíteni. Bogrács? Tepsi? Nyárs? Egyéb ötlet?

Ha nem emléxünk, hát írjunk jövőbeli terveinkről, mindarról, amit várunk vagy szeretnénk elérni! :)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364587 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Arany Csigák
Nem emlékszem rád, akkor meg mit írjak. :lol:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364585 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Arany Csigák
Azért ennyire csak nem voltam ijesztő, hogy senki nem ír?
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364260 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Arany Csigák
Üdvözlet tinéktek!
Már egy ideje próbálok hozzátok szólni, de valamiféle homály, ami rámvetült megakadályozott benne. Nem emlékszem már, csak halványan dereng , hogy ki vagyok vagy voltam, és merre tartok, hogy hogyan és mikor találkoztunk össze, és hova is indultunk, de azt tudom, hogy együtt sokkal biztonságosabb, mint külön, és hogy jó szívvel fogadtatok.
Úgy érzem, ha továbbra is együtt maradunk, megtalálhatjuk elveszett emlékeinket, önmagunkat. Örülök, hogy hozzátok tartozhatom.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364251 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Arany Csigák
Üdv népem.

Ki mire emlékszik magáról? Kinek mi a mestersége? Honnan jött? Emlékeim még mindig a feledés homályában lézengenek. Ha többet mondanátok magatokról, talán nekem is felrémlene magamról valami. :lol:

Mi kell a csapat számára, mi az amitől visszanyerjük emlékeinket. ???

Óóó bölcs vezető, kérlek felelj....... enyhitsd tudásszomjunkat. :D :heu:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364117 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Arany Csigák
OFF
Jó, így tiszta csak azt nem értettem miért csak ezt látom :lol:

"A mosoly a leger
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364115 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Arany Csigák

Feanor Faelivrin írta: (Lehet az, hogy én a táncosoknál és itt is vagyok?)

Feanor, a táncos a rended, ez meg itt a csapatod, egyéb kérdés? :lol: :lol: :lol:

A rendek topicjai közül mindegyiket látod (elvileg), de csak a táncosba tudsz írni, a csapattopicok közül csak ezt látod és csak ide tudsz írni. (Ha ez nem így van, és bármi technikai problémád akadna ezzel, keresd Ulmo-t!)

Angwen népétől pedig sorry az offért! :oops:
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364114 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Arany Csigák
Üdvözlet utitársak!
Emlékeim a messzi távolba merülnek, ám mégis rémlik, hogy csak nem rég kerültem társoságotkba, de ti mégis befogadtatok. Azt, hogy honnan kerültem közétek már nem tudnám megmondani. Csak a holmim idegen kiléte utal arra, hogy messzi tájak szülöttje lehetek.

(Lehet az, hogy én a táncosoknál és itt is vagyok?)

"A mosoly a leger
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363869 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Arany Csigák
Üdv mindenkinek!

Csak egy név maradt: Eruntale, vagy - amit vándorlásom során használtam: Hanna.
Ez, és a bölcsesség emléke, töredékek a Hagyományokból és a Rejtett Művészetekből. Emlékszem rájuk, de elfelejtettem saját népemet és céljaimat. Csak azt tudom, hogy emlékeimmel a ti szolgálatotokba kell állnom.

Nagyon távoli és nagyon ködös emlékeim- vagy csak képzelődöm?- szerint a homály előtt a történelem szerelmese voltam; emlékszem szeretett tekercseimre, s noha a homály elrabolta emlékeimet, tudom, hogy ti vagytok a népem, tudom, hogy nem a véletlen vetett minket egymás útjába...
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.216 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére