fbpx

Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám

Téma: Klángyűlés

Klángyűlés 11 éve 7 hónapja #363546

• Celebrom profilkép
  • Celebrom
  • Platinum Boarder
  • TÁVOL
Charlie Tündéi?Vagy tüncikéi? :lol:
"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.

Klángyűlés 11 éve 7 hónapja #363545

• Vewy profilkép
  • Vewy
  • Gold Boarder
  • TÁVOL
Mosmér :) Nekem rögtön a Charlie angyalai ugrott be :D Na jó tudom, vannak fiúk is :P
Téma zárolva.

Klángyűlés 11 éve 7 hónapja #363537

• Ulmo profilkép
  • Ulmo
  • Platinum Boarder
  • TÁVOL
Névre tennék egy javaslatot: Éjsötét tündék. :) Csapatszínnek lehet esetleg valami sötétkéket?
Amúgy a Krónikás rendben leszek, és ha minden igaz, kamerázgatni fogok. Ezen kívül gőzöm sincs, ki vagyok és mi a fenét csinálok itt :? :)
Téma zárolva.

Klángyűlés 11 éve 7 hónapja #363520

• Celebrom profilkép
  • Celebrom
  • Platinum Boarder
  • TÁVOL
Még sok mindent kell azért megbeszélnünk, ilyen a csapatszín vagy az a nap mikor mi sütünk, főzünk magunkra, de csak sorjában (ötletek azért jöhetnek)!
Téma zárolva.

Klángyűlés 11 éve 7 hónapja #363518

• Celebrom profilkép
  • Celebrom
  • Platinum Boarder
  • TÁVOL
Sziasztok!Azért nem olyan rossz az a csapatcím :lol: , de erről majd később!
Ezennel üdvözlök mindenkit a csapatban, tündék vagyunk de azonkívűl minden homály és nem tudunk semmit.
A csapattagok:
-Sebcsaba (aki egyben a csapvezsegédem, az erdőjárók emlékőre, vagy mágusunk, vagy druidánk, ki ahogy hívja)
- Vewy
- Nellas
- Ancalima
- Sötét Úr
- Szofi
- Narbeleth
- Lyona
- Ulmo
- Rayan
- Drizzt
Szóval nem tudunk információkat eddigi életünkről és származásunkról, de van lehetőség egy másik név felvételére, amit inkább támogatok, mint a "Celebrom tündéi", hisz én csak a bolyongás során ragattam magamhoz a vezetői szerepet. Tegyetek minél több javaslatot, mint például " A nagyon másnapos emlékezetkieséses tüncök" vagy akármi....Hajrá!
Mi júl 12-én találkozni fogunk egyéb népekkel valahol, valamilyen erdőben, akik kb annyit tudnak magukról, mint mi (törpök, tündék, emberek stb...), de bizonyos szellemetől ellenszolgáltatás fejében (performansz, stb...) juthatunk újabb infókhoz magunkról, múltunkról....
Ha van rá mód beírná ide mindenki, hogy melyik emlékőr rendjébe került, csakhogy tudjuk.Ja és természetesen írjatok magatokról, a táborról, kívánságokról, ötletekről, kérdésekről!:lol:
Ígérem jóóóó lesz.
Téma zárolva.

Klángyűlés 11 éve 7 hónapja #363445

• Ulmo profilkép
  • Ulmo
  • Platinum Boarder
  • TÁVOL
Üdv tündék! Elnézést a topic címéért, de az eredeti valahogy elfelejtődött, jobb meg nem jutott eszembe... :oops: Bővebbet majd a csapveztől.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.126 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére