Titkos tanácskozások (Előkészületek)

Több
15 éve 9 hónapja #363596 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Titkos tanácskozások (Előkészületek)
Alkossunk! Alkossunk!
A neonzöldet és a rikító narancssárgát tartom használható színeknek. Legyünk technótündék plxplxplx :D

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363529 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Titkos tanácskozások (Előkészületek)
Én is örülök, de még mennyire... :P

Nevet kitalálni elég necces, ha semmire sem emlékszünk. Maximum valami tárgyról/fogalomról tudnánk magunkat elnevezni szvsz, hisz még azt sem tudjuk pl, hogy honnan jöttünk, ki fia-borja vagyunk [size=9:2ydsesj0](már azon kívül, hogy "hegyes a fülem - jé, tünde vagyok...")[/size]. Gondolom, nyelvekre sem emlékszünk a közös nyelven kívül.

Némi technikai jellegű kérdés: eldőlt már, hogy mi lesz a csapatunk színe? Fogunk alkotni valami csapatzászlót/pajzsot/pólót/köpenyt/kendőt/egyebet?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363464 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Titkos tanácskozások (Előkészületek)
No, hát itt is - ahogy a beszélgetősben - lehet a keretjáték szerint és technikai dolgokról is beszélgetni, pl. lehet kérdezősködni hogy mire emlékszünk, de az a helyzet hogy a legtöbb dologra nem. :roll: :D Ami a táboros levélben szerepelt, meg amit a szomszédban írtam, az minden "tudásunk" - bolyongunk-bolyongunk anélkül, hogy valakivel találkozhatnánk, vagy bármi eszünkbe jutna... Nagy unalmunkban azért kitalálhatunk magunknak egy nevet, ha van kedvetek ;) na nem mintha egyelőre lenne bárki, aki szólongatni akar minket... :roll:

Egyelőre ennyi, adjatok életjeleket, főleg a beszélgetősbe hogy örültök/nem örültök - kezdem én: én nagyon örülök mindegyikőtöknek :) (de csak őszintén ;) ) -, meg engem is lehet privivel bombázni, aztán majd még mondom hogy mit kell megbeszélnünk! ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja - 15 éve 9 hónapja #363455 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Titkos tanácskozások (Előkészületek)
Sziasztok kedves tündéim!

Hát igen, én nem értem, mi történhetett, de akárhogy próbálok visszaemlékezni arra, hogy kik vagyunk, honnan jövünk, hol vagyunk, nem emlékszem semmire... :roll: Mindazonáltal megpróbállak Titeket ebben a nagy bizonytalanságban is jól elvezetni!

Hogy kikből is áll ez a "Ti"?

Ille / Lórien
Sil
Rodarth
Ingwea
Caladril
Metaflora
Maglor
Idril Celebrindal/Fenrir
Namarie
Füleki Gábor

És van még valaki közöttünk, aki azt állítja hogy emlékszik valamire, főleg a vers- és prózaírás terén - én ugyan sosem tudom hogy mikor beszél komolyan, de "jobb híján" kineveztük csapatunk Emlékőrének: fqqdk-t, vagyis Efkút. :)

(Na majd még jövök, csak próbálok különböző topicokat varázsolni nekünk :) )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363448 Írta: Ulmo
Üdv tündék! Elnézést a topic* címéért, de az eredeti valahogy elfelejtődött, jobb meg nem jutott eszembe... :oops: Bővebbet majd a csapveztől.

*értsd: téma ("Kincső tündéi"), mivel közben a topicot átneveztem :P - a csapvez
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.138 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére