Tábortűz (Beszélgetések)

Több
14 éve 9 hónapja #379677 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú,
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

:D


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
14 éve 9 hónapja #379638 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
A strandoláshoz már csak az kell, hogy fórum híján mindenki válaszoljon az ez ügyben kapott e-mailjére, legalább annyit, hogy sajnos nem ér rá :P
Jó tábort mindenkinek, főleg aki idén is jön, aki mégse, annak meg jövőre! :D
Elit, Ego, Eregion :)
Téma zárolva.
Több
14 éve 9 hónapja - 14 éve 9 hónapja #379633 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Ó, ne kérdezd, hogy miért
tűnik el minden, ami szép volt, ami jó!
Lassan indulunk, vár ránk valahol a hajó.
Szíved nem szól, nincs hangja már.
Szemed nem lát a köd fátylán át.


Namárië, prizmacsok. :(

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Utolsó szerkesztés: 14 éve 9 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
14 éve 9 hónapja - 14 éve 9 hónapja #379632 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
nem úszol meg :D

szia mindenki!!!!!:cool:


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Utolsó szerkesztés: 14 éve 9 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
14 éve 9 hónapja #379631 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Jövő héten ha minden jól megy megnyílnak az új topicok.
Úgyhogy mostmár tényleg viszlát, de csak ettől a mi kis fórumunktól, hiszen strandolást majd még beszélünk. :cool:

Arra kérek és biztatok mindenkit, hogy az új csapatában is legyen ilyen aktív, lelkes és rugalmas, ahogy az méltó a büszke eregioni noldákhoz ill. a kattant lunitüncükhöz! ;) Mondhassák azt a csapatvezetőitek, hogy "dejó, van egy (volt) prizmacs a csapatomban, rá biztosan építhetek"! (Persze engem is bármikor megtaláltok a táborban (mondom ezt főleg azoknak akik tavaly elsőtáborozók voltak), de új csapat, új lehetőségek, tegyétek hozzá a magatokét, hogy a saját csapatotokat érezzétek a legjobbnak, ahogy tavaly hozzátettétek.)

Ez vonatkozik minden elkövetkező táborra, szóval akivel idén nem, azzal majd jövőre vagy azután találkozunk. ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
14 éve 9 hónapja #379563 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
:( Szniff, legaktívabb tábortopic :'(
De tényleg menjünk strandolni!
Ééés hajrá prizmacsok, a Hold ereje legyen veletek!
(Nem tudom, van-e összefüggés az érdemtelenül ötös vizsgáim és az ilyenkor a nyakamban hordott prizmacs-medál között... :D )
Viszlááát!
Téma zárolva.
Több
14 éve 9 hónapja #379512 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Itt az idő.
Hamarosan lezárulnak a tavalyi tábor topicjai, és elindulnak az ideiek.
Vegyetek hát búcsút egymástól!

"A volt emlék-vesztettek kezükbe vették hát jövőjüket, s megtanulták: nem múltjuk emlékei, hanem a jelenben hozott döntéseik határozzák meg Sorsukat. (...) A népek vezetői ezután szomorú búcsút vettek a Ligettől és egymástól, s ki-ki rálépett a maga Útjára. Itt töltött napjaik pedig emlék-foszlánnyá lettek, hogy utánuk már senki se legyen, aki emlékezne minderre..."
Téma zárolva.
Több
14 éve 9 hónapja #379352 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
ELIT, EGO... EREGION!:D


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
14 éve 9 hónapja - 14 éve 9 hónapja #379313 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Kincső (Thilanna) írta: de ilyen tömeg-tündének lenni kicsit unalmasnak tűnt Burg Kreuzenben, vagy lehetett azért egyedi elképzeléseket érvényesíteni?

Ó, voltak akadtak azért ott is egyedieskedő tündék bőven. ( Martin pl haláli volt azzal a virágszállal, csuklyával a fején. Meg volt pár igen vérszomjas, hullarabló hajlamokkal rendelkező tünde is, de az biztos csak a Gyűrű hatása volt.) Amikor a második üzenetet megkaptuk, akkor pl majdnem sikerült 3 részre szakadnia a csapatnak, csak a hobbitok épp időben érkeztek segítséget kérni.

Kincső (Thilanna) írta: Egyébként legutóbbi infóim szerint nincs elég jelentkező a bölcs rendbe (3 volt, meg amúgy a sportba is), így végül nem lesz (és Hanna is családvez lesz). /Mivel ez az infó szóban simán terjed, remélem nem lincselnek meg a t.tábvezek, hogy mostmár írásban is :) /

Ez viszont kár. De gondolom, a 4 sem lett volna elég.

Kincső (Thilanna) írta: u.i. azt vágjátok, hogy az utóbbi egy oldalban több mint a fél csapat hozzászólt :cool: sőt, 11/7 fő.

Persze, mert mi ilyen khirály csapat vagyunk. :P

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Utolsó szerkesztés: 14 éve 9 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
14 éve 9 hónapja - 14 éve 9 hónapja #379294 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Jó, hát Melkor- és Sauron-fanok az emtétében is vannak elegen :) És nálunk talán picivel több hobbit is lett volna. Én szeretem a tünde-identitást is (a táboriak közül csak törp nem voltam még, de biztos az is buli lenne :D ), de ilyen tömeg-tündének lenni kicsit unalmasnak tűnt Burg Kreuzenben, vagy lehetett azért egyedi elképzeléseket érvényesíteni?

Egyébként legutóbbi infóim szerint nincs elég jelentkező a bölcs rendbe (3 volt, meg amúgy a sportba is), így végül nem lesz (és Hanna is családvez lesz). /Mivel ez az infó szóban simán terjed, remélem nem lincselnek meg a t.tábvezek, hogy mostmár írásban is :) /

Egyébként mivel az a törekvés, hogy minél kiegyensúlyozottabb csapatokat rakjanak össze, szerintem azoknál az embereknél, akikről köztudott, hogy a megfelelő népben szuper aktívak, egyébként meg nem annyira, valószínűleg figyelembe veszik... de ez csak az én véleményem, szóval semmi ígéret. Különben meg minden csapat jó lesz keretjátékilag is, és az identitás-váltás nem is olyan nehézkes dolog, hanem egész gyorsan megvan (ugye Meta? :D ) :cool:

u.i. azt vágjátok, hogy az utóbbi egy oldalban több mint a fél csapat hozzászólt :cool: sőt, 11/7 fő.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Utolsó szerkesztés: 14 éve 9 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
14 éve 9 hónapja #379279 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Sil írta: (Nyilván más is így van ezzel, az osztrákoknál is, amikor választani lehetett, a nagy többség a tündékhez csatlakozott.)

No meg igen sokan az orkokhoz. NAGYON sokan. Ráadásul sztem a lehető legjobban jöttek ki a létszám-arányok, nem tudom, a szlovének végeztek-e előzetesen pszichológiai felméréseket :D
Téma zárolva.
Több
14 éve 9 hónapja #379277 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Namarie írta: én annyira szeretnék ismét tünde lenni, nem pedig ember. (A földön való tapicskolásból és az emberlét nyűgeiből több mint elég a hétköznapokon, nem akarok még akkor is az lenni, mikor Veletek ünnepelek. :| )

Ezzel én is így vagyok, szokás szerint, ráadásul elég elitista módon a noldákat preferálom (főleg a Kisemmizetteket, a curufincek óta). Az emberek meg a hobbitok teljesen hidegen hagynak, abból nekem elég a hétköznapokban. (Nyilván más is így van ezzel, az osztrákoknál is, amikor választani lehetett, a nagy többség a tündékhez csatlakozott.)
De eddig csak egyszer kerültem olyan csapatba, ami teljesen elütött a nolda-identitásomtól (és szerencsére pont a full-númenori tábort kellett kihagynom), bár az is jó csapat volt, csak kissé furán nézett ki, amikor telerként Feanor oldalára álltunk.

Egyébként a rendeknél én most az egyszer nem a bölcseket választottam. Voltam már elégszer bölcs, most kipróbálom a kézművességet. Igazán vonzó programokat írtak, ráadásul Szanticskán vannak igazi kézművesműhelyek is, amik a többi táborban nem voltak (illetve Velemben rémlik, hogy volt valami, de csak 1 nap, pont amikor mi az előadásunkra készültünk). A bölcsekről meg még semmit nem tudni, mert Hanna nincs itthon, én meg túl kíváncsi vagyok ahhoz, hogy mindenféle információ nélkül kibírjam addig.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
14 éve 9 hónapja #379270 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Az tény, hogy jó volt veletek.. én annyira szeretnék ismét tünde lenni, nem pedig ember. (A földön való tapicskolásból és az emberlét nyűgeiből több mint elég a hétköznapokon, nem akarok még akkor is az lenni, mikor Veletek ünnepelek. :| )

Énszerintem a tavlyi tábor is jó volt- már csak azért is, mert ilyen sok nagyszerű embert/tündét ismerhettem meg, és nagyon- nagyon jól estek az őszinte, szívből jövő dolgok. A papírt, amit kaptam, őrzöm. És jó elolvasni, rá gondolni, tudni azt, hogy akármi van, van aki annak ellenérte, és úgy ismer el/szeret, amilyen vagyok. :) Köszönöm Nektek, és szívemből kívánok mindenkinek jó táborzást, szép nyarat, és sok sikert, egészséget, bőséget amynagi és lelki javakban egyaránt!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
14 éve 10 hónapja #379071 Írta: Caladril
Caladril válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
huh :D
De rég jártam erre felé :D MIndenesetre jó táborozást szeretnék mindenkinek kívánni, és azt is h ez a tábor legyen nektek sokkal jobb, mint a tavalyi :D :) :):) Látom azért itt pezseg az élet ezerrel :D Ez tök jó :D További szép estét mindenkinek

Békesség a harag fölött
Becsület a gyűlőlet fölött
Erő a félelem fölött.
Téma zárolva.
Több
14 éve 10 hónapja #379067 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Maglor írta: nsokára megjön a csapatbeosztás & ez a remek kis banda csak az Archívumban él majd tovább... :( vigyázzatok magatokra!!!!

Azért ezt most elképzeltem :D Ahogy halovány kísérteteink az Archívum folyosóin suhannak fel és alá...

De esetleg megbeszélhetünk előre is mondjuk egy újabb velenceitavas kiruccanást június végére-július elejére (nekem jún.21. után jó) smile

Igenigen, mindenképp strandoljunk, de az tipikusan nem ilyen nagyon előre megbeszélhető dolog, szóval majd akkortájt kell összevadászni rá az embereket inkább, de legyen! :)
Téma zárolva.
Több
14 éve 10 hónapja #379057 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Maglor írta: nsokára megjön a csapatbeosztás & ez a remek kis banda csak az Archívumban él majd tovább... :( vigyázzatok magatokra!!!!

azért az még egy-két hét :) és különbenis: "szívek őrzik, nem szavak!" ;)

De esetleg megbeszélhetünk előre is mondjuk egy újabb velenceitavas kiruccanást június végére-július elejére (nekem jún.21. után jó) :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
14 éve 10 hónapja #379045 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
gyerekek-gyerekek, szeretjük a perecet?

nsokára megjön a csapatbeosztás & ez a remek kis banda csak az Archívumban él majd tovább... :( vigyázzatok magatokra!!!!


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
14 éve 10 hónapja #378890 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Én nem írtam be semmit, mert csapvez leszek, ha minden jól megy :P szóval nem akartam befolyásolni a létszámokat, meg még nem látom, h. lesz-e energiám vállalni egy teljes rendi tagságot.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
14 éve 10 hónapja - 14 éve 10 hónapja #378872 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Kincső (Thilanna) írta: Hát ez azért necces döntés, mert a bölcs és a szakács is pár emberen múlhat, hogy beindul-e...
Szerintem próbáld ki a szakácsot, bölcselkedtél már eleget, nem? :)

Végül a bölcsesség keresése mellett döntöttem, újfent. És rettenetesen nehezen. Viszont szabadrendi időben tuti átmegyek szakácskodni.

(Ma küldtem el a jellapot, mert tegnap nem volt nethozzáférésem.)

Amúgy kaptam egy olyan javaslatot is, hogyha vbégképp nem tudok dönteni, bízzam a szervezőkre. :)

De ha most azt mondod, hogy Te szakácskodni mész... :)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Utolsó szerkesztés: 14 éve 10 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
14 éve 10 hónapja #378833 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Igazából azt hiszem nem volt még szó konkrét alsó létszámhatárról, de szerintem 5-6 emberrel már beindulhat egy kisebb rend. De nem hiszem, hogy az általad jelöltbe, Maglor, kevesen jelentkeznének :)

Aki még nem küldte a jellapját, villámgyorsan küldi, ugye?! Holnap van a határidő!!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
14 éve 10 hónapja #378822 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
ha az elsőnek jelölt rendem nem indul, fejbelövöm a táborvezetést!!!!!!:P


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
14 éve 10 hónapja #378793 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Kincső (Thilanna) írta: Hát ez azért necces döntés, mert a bölcs és a szakács is pár emberen múlhat, hogy beindul-e...

Szerintem épp ezért az ember átháríthatja a döntés egy részét a szerencsére: ha az elsőnek jelölt nem indul, akkor ott a második :D
Téma zárolva.
Több
14 éve 10 hónapja #378783 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Hát ez azért necces döntés, mert a bölcs és a szakács is pár emberen múlhat, hogy beindul-e...
Szerintem próbáld ki a szakácsot, bölcselkedtél már eleget, nem? :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
14 éve 10 hónapja #378765 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Kincső (Thilanna) írta: MINDENKI jön Szanticskára, legalábbis nagyon remélem! *csapvezi csúnyánnézés* :P
Prizmacsok nélkül hogy lesz jó a tábor??!

Sőt, mindenki elküldi a jellapját minél előbb, hogy szegény Dorw nehogy agyvérzést kapjon a május 15-én beérkező 80 db jelentkezéstől!! UGYE, hogy már töltöd is ki?! ;)
Tessék példát venni Silről és Metáról! (Ha valaki még rajtuk kívül elküldte csak én nem tudok róla, attól elnézést.)

Nam: ez csak természetes, a csapatközösség többek közt arra való, hogy tanuljunk magunkról. Én is sokat tanultam tavaly :)

Perme egyzser elküldte, csak nem ment át (még jó, mert félre töltöttem ki- szépen megmondtam, de értitek.)

Másodjára küldeném, ha tudnék dönteni. :) )))Ki van töltve, csak az hiányzik, hogy 1 vagy 2. :) )

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
14 éve 10 hónapja #378667 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Bizonyám, gyertek táborba. Szükség van még több prizmacsra, hogy jó legyen a tábor. ;) (Ausztriába menet is prizmacs többség volt, és lám, milyen jól sikerült. :P )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
14 éve 10 hónapja #378665 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Nahát! Itt még mindig van élet?! Tök jók vagyunk! Rég jártam erre. ;)

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
14 éve 10 hónapja #378634 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Kincső (Thilanna) írta: Tessék példát venni Silről és Metáról!

És Kincsőről :D
No de tényleg gyertek, ha már egy talira sem sikerült rendesen összeszedni titeket... :S
Téma zárolva.
Több
14 éve 10 hónapja #378618 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
MINDENKI jön Szanticskára, legalábbis nagyon remélem! *csapvezi csúnyánnézés* :P
Prizmacsok nélkül hogy lesz jó a tábor??!

Sőt, mindenki elküldi a jellapját minél előbb, hogy szegény Dorw nehogy agyvérzést kapjon a május 15-én beérkező 80 db jelentkezéstől!! UGYE, hogy már töltöd is ki?! ;)
Tessék példát venni Silről és Metáról! (Ha valaki még rajtuk kívül elküldte csak én nem tudok róla, attól elnézést.)

Nam: ez csak természetes, a csapatközösség többek közt arra való, hogy tanuljunk magunkról. Én is sokat tanultam tavaly :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
14 éve 10 hónapja #378611 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
maglor: utólag is megy a tulipiros tojás szegény bolond csapattártól.

Kincső: régen akartam írni: köszönöm, hogy szóltál taval, hogy a szavatokba vágok. Kb. szeptemberben olvastam pár jó tanácsot erre vonatkozólag, és az első az volt, hogy véggigondoltam, hogy miért teszem. Rájöttem az okára, aztán tudatosítottam magmban, hogy tuti meg fognak hallgatni- lagalábbis Ti biztosan, ha megszólalok. ha meg valaki le akar torkollni, akárhol is, egyszerűen nem kell hagyni.

Köszönöm, mert határozottan jobban tudom így érvényesíteni magamat, nem bizonytalankodom, hogy a mondandóm hülyeség-e vagy sem. ha az, majd szól a másik fél- legalábbis, ha szorult bele némi fair play életérzés.

Remélem, hogy Szanticskára nem olyan hullafáradtamn megyek, mit tavaly, ha meg igen, eszembe se lesz mestervizsgát erőltetni totál üres aggyal, hanem inkább pihenek, vagy ha kell, alszom- akár nappal is, persze nem csapatidőben. :)

Minden jót, szép májust, jó tanulást, sok sokert mindenkinek. Ki jön Szanticskára?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
14 éve 10 hónapja #378426 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
:)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.476 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére