Tábortűz (Beszélgetések)

Több
15 éve 4 hónapja #374750 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Maglor írta: csak kaptam egy indiai szobatársat is, ami kicsit necces, tekintve, h nem beszélek angolul. (marad a reménykedés, h németül ért vmennyit... :oops: )

Az vicces lehet - mondjuk én mindig állítom, hogy aki akar, az jól elkommunikálgat közös nyelv ismerete nélkül is, csak az kell hozzá, hogy mindkét fél elég jó fej legyen és szórakoztassa a próbálkozás :D Hajráááá!

(Én még mindig a Fejlődési tendenciák a hazai könyvtárügyben című dolgozat/előadás problémájánál tartok, de holnapra kénytelen lesz elkészülni, legalább az előadás, de lehetőleg a dolgozat is... de hogy miért várja ehhez az én közreműködésemet, pláne ébrenlétemet?)
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #374748 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
akkor írok, h legyen mivel növelni az átlagot. :D

mizujs veletek? én szereztem albit. úgyh most már naaaaagyon független ember lettem:) csak kaptam egy indiai szobatársat is, ami kicsit necces, tekintve, h nem beszélek angolul. (marad a reménykedés, h németül ért vmennyit... :oops: ) de majd gyorstalpalózom. muszáj!

legyetek jók és írjatok sokatsokat!

maglorca


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #374741 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Egy msn személyes üzenetről jutott eszembe... mi is volt az a fizikai-matematikai fokozás? Ez már matematikai fájdalmat okoz?
(Megint a mi csapatfórumunkban van a legtöbb HSZ, ne hagyjuk magunkat :D )
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #374661 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Köszönöm a talit. Elnézést mindenkitől az érthetetlen utalások garmadájáért, ez sajnos általános mellékhatás, Raptorkával hatványozzuk egymást, de remélem, ez nem vette el a kedveteket attól, hogy legközelebb is összeeresszetek minket. Kösz SzT-nek, hogy kibírt minket, talán legközelebb is életben hagyjuk. Nagyon sajnálom, hogy a viszonylag biztató visszajelzések után mégse gyűltünk össze többen, a következő taliidőpontot a rendszeres távolmaradóknak kéne kitűzniük. A videók jók voltak, bár talán kicsit nagy dózis egyszerre, de legalább jobban értünk néhány sztorit és utalást. Remélem, a csöndes sarok is jól érezte magát, és üdvözlet Silnek a kimaradt búcsúzkodás helyett.

Raptorka mindent nagyon köszön, "Kincsőnek külön köszi a meghívást, meg a vendéglátást, meg a kismackós paplant. meg mindenkinek, aki ottvolt, és aki nem volt ott", a szakdogához szívesen lesz konzulens, "Maglor pedig választhat: áfásszámla, vagy krumplileves, és ha nagyon nem ízlik neki, majd keverek bele tarhonyáshúst (a krumplilevesbe, nem az áfásszámlába). és szeretlek titekeeeeet!! :) "
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #374629 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
az már biztos...

szt


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #374617 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Köszi h. ittvoltatok :) köszi h. nosztalogtatok/először láttátok a 2004-es tábori Curufinc, Haleth és Thingol csapatelőadáson/-t és az utolsó estén/-t (éjjen a Linnaeven, a boszorkánytánc és a KHE) meg a 2004-es LEP-en/-t. Én élveztem és úgy tűnt Ti is :) gyertek máskor is! (És Meta és Nib egyéni szavaiból lassan szakdogát lehetne írni. :D )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #374616 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
megnéztük. 8) és nagyon jó emlék volt. csak az őr hiányzott mellőle... :?

köszönöm mindenkinek, h ott volt és együtt nevetett/sírt velem. külön köszönöm a türelmet, h a sok hülyeségemet kibírtátok!

az ÁFÁ-s számla legyen veletek!!!!! (ÚÚÚÚÚÚÚÚTÁLOM a krumplilevest!!!!!!)


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #374574 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Elmentek aludni, mire idepislogtam, de majd reggel igyekszem keríteni rá időt :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #374562 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
jó talit prizmacsok.
nézzetek videót:

valami harmadikvilágbeli lepukkant városban forgatták :)

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #374424 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Sil írta: Hálózsákot vigyek? Mert ha nem muszáj, inkább nem cipelném...


Valahogy megoldjuk, hogy akár 8-9 embernek is jusson paplan, pokróc vagy hálózsák. Előre jelentkezettek és messziről jövők előnyben. ;)

Ha valami harapnivalót hoztok, az viszont nem hátrány! :idea: Persze készülünk, de azért mégis. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #374414 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Hálózsákot vigyek? Mert ha nem muszáj, inkább nem cipelném...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #374413 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Caladril nekem is szólt, az említett három "talán"-osról Tőled tudok, mert nekem nem válaszoltak a sms-re, ahogy Nam sem. Mindegy, jöjjön aki csak tud! 8)

Efkú Te meg gyógyulj meg villámsebesen! :( *gyógyítógyűrű*

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #374412 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Szóval, összegezve (bár aki fórumot olvas, az úgyis tudja magától is, de hogy ugyanazt az infót továbbítsuk a nem-olvasóknak :D ):
SZOMBATON, november 15-én (+ november 16-án) PRIZMACSTALI

Találkozási pontok:
1) HNE
2) 17:30 - MTT helyiség az Ajtósin (részletes útleírás ld. HNE topic, de bárkinek szívesen elmondom még egyszer)
3) 18:30 körül a Határ úti metrókijáratnál (aki ide jön, jelezze, mert ha nem tudunk senkiről, nem várunk!)

A tali másnap délelőttig tart, szóval ottalvással, de aki csak úgy tudna/akarna eljönni, haza tud menni, este is, meg éjszaka is! Tali és éjszakai szállás helye ld. vendéglátó csapvezünk HSZ-e kicsit lejjebb.

Kincső (Thilanna) írta: Különben úgy beszélsz, mintha tömegekről lenne szó, holott én csak Silről, Rólad, Maglorról és Nibről tudok. :(

Na de prizmacsokról van szó! Egyébként meg éljen az optimista számolás: csak (mennyiségi és nem minőségi kicsinylés :( ) Ingwea és Efkú jelezte (meg Caladrilról tudom Niben keresztül), hogy nem jön :D
Amúgy Rodarth, Ille és Idril konkrét válaszadási felszólításra nem reagáltak egyértelműen negatívan, sőt.
Ha jól számolom (és hú de gáz, ha nem! :D ) már csak Namariéról nincs infó...
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #374411 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Hát ha feltételezzük, hogy tényleg f6-ig tart a HNE, és a villám-vezetőségi megbeszélést is tényleg lezavarjuk 20 perc alatt (17:10-17:30 között), és senki nem akar KÖMT megbeszélésen maradni, és tényleg elindulunk 17:40 körül az ADS-ről, akkor kb.18:30-ra a Határ úton lehetünk (1-es villamos Népliget + metró kombinációjával megyünk). De az emtétét ismerve ez nem valószínű, mármint hogy nem lesz csúszás. Viszont hol van szó itt egész délutáni riadókészültségről? Ha HNE _után_ indulunk el, az nyilvánvalóan leghamarabb fél6, viszont fagyoskodni senki sem szeret, cserébe a Határ utat elég sokfelől reális megközelíteni 40 perc alatt, ezért javasoltam, hogy csörgünk, ha indulunk. És azt sem mondtam, h. HNE-n ott kell lenni, hanem azt, hogy ha a város felől jön valaki, odajöhet az Ajtósira - fél6-ra, természetesen. Legfeljebb vár kicsit, de legalább meleg helyen és emtétések közt.
Különben úgy beszélsz, mintha tömegekről lenne szó, holott én csak Silről, Rólad, Maglorról és Nibről tudok. :(

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #374409 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Kincső (Thilanna) írta: Pontos találkozási időt nemtok mondani... ha vki semmiképp nem akar/tud odajönni az ADS-re, ellenben Határ úttól/Ecseri úttól/Mester u-tól/KÖKItől/148-as vonalától/egyéb lehetőségekről kérdezz nem lakik 30-40 percnél messzebb, akkor azt majd megcsörgetjük, amikor elindulunk.

Szvsz ez így nem túl működőképes. Ki kéne találnunk egy találkozóhelyet, vmi központi és mindenki által megtalálhatót, ahol úgyis áthaladunk, és kikalkulálni, kb. mikor érünk oda, aztán ott várni egy kicsit. Mert ha most vki megkérdezi, hogy "hol és mikor", akkor mit mondjak? Gyere HNE-re vagy állj egész délután riadókészültségben, hogy mikor hívunk, hogy indulj? Nem vagyok meggyőződve róla, h többségben lennének azok, akik mennek HNE-re...
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #374378 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
székhelycím :P 1203 Bp Török Flóris u 19
telszámomat tudjátok (de ha mégse 06/30 520 6447)

Pontos találkozási időt nemtok mondani... ha vki semmiképp nem akar/tud odajönni az ADS-re, ellenben Határ úttól/Ecseri úttól/Mester u-tól/KÖKItől/148-as vonalától/egyéb lehetőségekről kérdezz nem lakik 30-40 percnél messzebb, akkor azt majd megcsörgetjük, amikor elindulunk.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #374364 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Ille, Namarie, Idril felől mi hír? Egyéb szóbajövős illető van még?
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #374348 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

fqqdk írta: Én benyaltam valami mocsadék baktériumból egy adagot, ráadásul fertőzök, úgyhogy a doki néni azt mondta, hogy ne menjek emberek közé. :(

:'( (A tündéktől is eltiltott?) Gyógyulj meg!!!
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #374322 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Én benyaltam valami mocsadék baktériumból egy adagot, ráadásul fertőzök, úgyhogy a doki néni azt mondta, hogy ne menjek emberek közé. :(

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #374255 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Kéne pontos találkozási időpont és hely azok számára, akik nem jönnek HNE-re. Meg esetleg éjszakai szállás helye, vendéglátó elérhetősége, elsősorban a szülői függőségben lévő fiatalkorúak miatt.
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #374185 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Meta: szólj neki ;) de nem kaptam még válaszokat. :(

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #374176 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
még kéretem asszem magam picit.... túl sok a kompromitáló videó... :oops: :wink: akkor m1ek, ha lesz Raptorka is. 8) :twisted:

az ÁFÁ-s számla legyen veletek!


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #374160 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Részemről pártolom Nib meghívását, gondolom, nem lepődsz meg :P Mindenesetre ha hívjuk, kéne lassan szólni neki is erről, hogy elintézze otthon, lehet, h nem lesz egyszerű. Kaptál már válaszokat? Ki jön?
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #374066 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Nyugi már, amikor a hétvége felvetődött, a KÖMT értékelő időpontjáról még nem tudtam/-tunk. (Így vsz a csüt marad, ha valakit esetleg érdekel.)

Ellenben técsalád megkérdezve, HNE utáni videózós-ittalvós csapattali (=nov.15-ről 16-ra virradólag) megbeszélve velük. :) Aki érintett esetleg KÖMT-értékelőn, az később gyün. Ágyak száma: 2 dupla, egy akár duplára kihúzható kanapé, mégegy (szimpla) kanapé, esetleg Kinga ágya is (szintén dupla), ha elmegy és engedélyezi a felszabaduló ágy használatát. Ebből azért Anyunak is kéne jusson, de én akár a földön is elalszom. 2-3 polifoam és talán matrac is mozgósítható további földönalváshoz. Szóval akár teljes létszámban megjelenhettek ;) Valakinek javaslata h. kit hívjunk még csapaton kívülről? Orsiet? Nibet?

Lényegalényeg, aki jön, csápoljon, hogy tudjam hány férőhellyel készüljek. Az ágynemű már húzósabb lehet, tehát ha sokan leszünk, hálózsák hozása igényelt. De ezt majd a jelentkezések fényében mondom. :)

Sms-ek mennek a fórumnemrendszeresenolvasóknak (sztem Silen és Metán kívül mkinek :P )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #374039 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Hát, a HNE-t most elvben előrehozzák 14:30-ra, ha elnökölnek délelőtt, akkor mi még este simán talizhatunk :D :D:D
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #374038 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Kincső (Thilanna) írta: (Hacsak nem tesszük akkor a rendkívüli elnökségit - csüt lenne, de az van akinek nem jó.)

Hát, ha még egy elnökségi is befér a HNE meg a KÖMT-értékelő mellé aznapra, akkor le a kalappal...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #374009 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Megkérdezem itthon + írok sms-eket. (Hacsak nem tesszük akkor a rendkívüli elnökségit - csüt lenne, de az van akinek nem jó.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #373964 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)

Metaflora írta: Nos akkor lesz 15-16. HNE utáni Kincsőnél éjszakázással és vasárnap délelőtti talival, vagy új időponttal próbálkozunk?

Én továbbra is támogatnám, már csak a HNE-vel való összeköthetőség miatt is, de a többiek még alig nyilatkoztak. :(

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #373957 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
Nos akkor lesz 15-16. HNE utáni Kincsőnél éjszakázással és vasárnap délelőtti talival, vagy új időponttal próbálkozunk?
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja #373579 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Tábortűz (Beszélgetések)
sziasztok prizmacsok mizu itt a berkekben? alternatívák a talira? én ált. kedden, szerdán, illetve vasárnaponként dolgozom. :wink:

szép napokat!


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.490 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére