Álomképek (Bemutatkozások)

Több
15 éve 9 hónapja #365497 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Álomképek (Bemutatkozások)
Üdv itt! :)

Szóljatok hozzá a másik két topichoz: milyen kaját főzzünk a sajátfőzős/-sütős napon, ill. mi legyen a csapatszínünk/jelvényünk! Te is Idril, mert reméljük hogy tudsz jönni, és akkor nyilván a Te véleményed is számít ;)

Ezúton ragadnám meg az alkalmat két szomorú hír bejelentésére: Füleki Gábor nem tud jönni táborba, így csak 11-en leszünk :( Rodarth pedig eltávozik hamarabb (19-én). Csak hogy Ti is tudjatok róla, én ezeket 1-2 napja tudtam meg...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #365285 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Idril Celebrindal./Fenrir válaszolt a következő témában: Álomképek (Bemutatkozások)
Húha végre én is eljutottam ide! viszont még nem 100 % h megyek táborba, ezért ne örüljetek előre!

szal 23 leszek háromnappal tábor után (már megint nem a táborra esik a szülinapom! ez eddig egyetlen-egyszer, 2004-es táborban sikerült...), egyetemista (magyar és töri), egyébként meg nem teljesen normális (vannak itt páran akik erről már tudnának mesélni:) talán Rodarth is, bár ő szerintem most éppen szemöldökráncol h "ki a fene lehet ez?") szal röviden ennyi, egyébként a versíróknál vagyok, merthogy szoktam olyat csinálni. hogy tolkient miért szeretem, azt szerintem felesleges firtatni, az meg h perpill. minden erőmmel igyexem eljutni a táborba, sokak számára érthető és egyáltlán nem szokatlan. szerintem ennyi elég bemutatkozásnak, akik nem ismernek, majd megismerkednek velem, mert nem szoktam félni az emberektől, sőt! :) jaigen a csillagjegyem oroszlán. csak hogy ne lepődjetek meg, ha kissé temperamentumosnak bizonyulnék. tudom, h sokan nem hisznek az ilyesmiben, de...

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #365064 Írta: Ingwea
Ingwea válaszolt a következő témában: Álomképek (Bemutatkozások)
Na, én is végül feljutottam ide, és méltóztatom bemutatkozni.. :lol: Szóval, lehet Ingweának hívni, arra hallgatok, 15 éves vagyok, szeretek lovagolni, fuvolázni, olvasni (meg még sok minden mást is.. :) ) Idén voltam LEP-en, és nemhivatalos tagként azért a TLV-én is résztvettem.. A csapatból tudtommal csak Caladrilt ismerem. Azért jövök táborba, mert szeretem Tolkient, és mert szerintem jó lesz. :D Tolkient nagyon sok mindenért szeretem.. Sátorban alszom, ettem már polipot, Afrikban nem voltam, de tavaly át akartunk menni Tunéziába Szicíliából hajóval, csak nem maradt rá időnk.. :( Járok néptáncra, Nibeniellel az ír szteppet is fontolgatjuk :) . 6 éve fuvolázom, most lesz a harmadik év, hogy hárfázom, 2 évet zongoráztam, szeretek utazni, kirándulni, szoktunk i a családdal. :) Szeretem a lovakat, Tolkient, szeretek a barátnőimmel lenni, elvileg járok atlétikára, ha jut rá időm.. de ősztől szeretnék végre rendesen járni... Bőrözésre is jártam, ennek legfőbb eredménye egy szép bőrből készült boritó a GyU-ra.. :lol:
Egyelőre, most nem jut eszembe más... Ha valami kimaradt, kérdezzetek... Ja, és az Erdőjárók rendjéb kerültem, aminek nagyon örólök. :D

I will leave, I will leave the woods that bore me,
For our days are ending and our years failing.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364764 Írta: Caladril
Caladril válaszolt a következő témában: Álomképek (Bemutatkozások)

Namarie írta: Off: Gábornak szóltam, igyekszik a jó ügyön lenni. Ma este még megnyaggatom, ha nem csinálja, agyoncsapom.


szegény, de ha agyoncsapod akkor nem lesz ki a teljes csapat, szóval csak óvatosan :D

Békesség a harag fölött
Becsület a gyűlőlet fölött
Erő a félelem fölött.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364758 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Álomképek (Bemutatkozások)
Off: Gábornak szóltam, igyekszik a jó ügyön lenni. Ma este még megnyaggatom, ha nem csinálja, agyoncsapom.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364710 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Álomképek (Bemutatkozások)
Sziasztok!

Nem nagyon szeretek bemutatkozást írni, de azért a kedvetekért megpróbálok vmit összehozni. :wink:
Ille / Lórien vagyok, és a "civil" életben angolt tanítok, amúgy angol-magyar szakon végeztem.
Tolkient szeretem, mert... hú, ez most hosszú lenne.
Érdekel: színház, filmek, színjátszás, fotózás, természet; szeretek olvasni, utazni.
A pókoktól nem félek, ha kellő távolságban tartózkodnak, de amikor a tavalyi táborban este egy nagy fekete pók mászott az ágyamon, és nem tudtam elkapni... hát, képzelhetitek, milyen horrorisztikus gondolataim voltak egész éjszaka. De azért az idén is házban fogok lakni, mert nem akarok sátrat cipelni. :wink:
Afrikában még nem voltam. Polipot nem ettem, és ha rajtam múlik, nem is fogok.
Egyelőre ennyi. A többit majd szóban. :)

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364679 Írta: Caladril
Caladril válaszolt a következő témában: Álomképek (Bemutatkozások)

Sil írta:

Caladril írta: alakulnak a dolgok ... van olyan, aki még nem mutatkozott be? :D :D

Szvsz van: Idril, Ille, Ingwea, és az a Füleki Gábor, aki elvileg még regisztrálva sincs itt.


Sil, Ingwea ugyebár a barátnőm de nagy kérdés, mert én se érem el :D nem tudom mit csinál :D de annyit mondhatok róla, hogy 15 éves , velem egy iskolába jár de sajnos nem egy osztályba. ha jól tudom 7 évig élt Amerikába, emiatt a Gyűrűk Urát is angolul olvassa. Hihetetlen nagy természet és állatbarát.Nagyon szeret mozogni és olvasni. Nah ő az aki ( szerintem ) mindent ( szinte) tud Tolkienről és a műveiről.
nagyon sok testvére van,és szép kék szeme :D jókat lehet vele nevetni és az Erdőjárok rendjébe került :D
Fuvolázik és hárfázik és ami a legjobb Tünde az igazi neve.
és a kedvenc fajtája ha lehet így mondani a műben.( tudomásom szerint)

Akkor ezt csak addig , amíg ő be nem mutatkozik :D
És teljes elfogultság nélkül,de nagyon jól kifogtok jönni vele szerintem :D

Békesség a harag fölött
Becsület a gyűlőlet fölött
Erő a félelem fölött.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364677 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Álomképek (Bemutatkozások)
Efkú: nem férkőztél elég mélyre a táborvezetőségbe, ha nem tudtad annyira megmételyezni őket, hogy ezt elérd :mrgreen: :D

Rodarth: szerintem a legprofibb szerepjátékos Te leszel köztünk, erre számíts :) és sztem ezzel simán pótlod a tolkieni olvasottságot, illetőleg majd csapatmunka lesz és azt adják a többiek, pl. Sil, Nam, hogy a legprofibbakat említsem... de ahogy elnézem, azért lesz jó ez a csapat, mert mindenki valami mást tud hozzátenni! :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364636 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Álomképek (Bemutatkozások)

Caladril írta: alakulnak a dolgok ... van olyan, aki még nem mutatkozott be? :D :D

Szvsz van: Idril, Ille, Ingwea, és az a Füleki Gábor, aki elvileg még regisztrálva sincs itt.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364631 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Álomképek (Bemutatkozások)
OFF:
Miért nem lehet egyszer összerakni egy olyan csapatot, ami legalább viccből elviseli az elektronikus tánczenéket? Kincső, felmondok :P

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364609 Írta: Caladril
Caladril válaszolt a következő témában: Álomképek (Bemutatkozások)
alakulnak a dolgok ... van olyan, aki még nem mutatkozott be? :D :D

Békesség a harag fölött
Becsület a gyűlőlet fölött
Erő a félelem fölött.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364549 Írta: Rodarth
Rodarth válaszolt a következő témában: Álomképek (Bemutatkozások)
A legmélyebb tiszteletem minden kedves versenyzőnek!

Akkor magam is beállok a sorba.

21 vagyok (már nem sokáig) Budapesten élek, és szeptemberben kezdem meg az uccsó évemet a Budapesti Kommunikációs Főiskolán. Arról, hogy mi leszek, egyelőre még nem nyilatkoznék, mert magam sem vagyok biztos benne, meg abban sem, hogy ez egyáltalán érdekel-e bárkit is.

Ez lesz az első MTT-s táborom, bár Farsangon, és a Tolkien Lájvon már találkozhatott velem a nagyérdemű.

Azt viszont szeretném leszögezni, hogy én leginkább a társaság miatt leszek itt, ugyanis Tolkien mitológiájával/világával/filozófiájával nem foglalkoztam annyit, mint itt valószínűleg mindenki (értsd: elolvastam a Gyűrűk Ura trilogiát és ennyi).

Ettől függetlenül igyekszem majd bedobni magam a közösbe.

Egyébként lassan egy évtizede szerepjátszom már, szóval a játék részével nem hinném, hogy gond lenne.

Afrikában nem voltam, annyira nem is vágyom oda, polipot nem ettem, nem is ígénylem különösebben, jó helyen van az ott a tengerben és/vagy óceánban.

Azt viszont már most látom, hogy a zenei ízléssel nem lesz gond, mert a póver metál láthatóan mindenkinek fekszik. Mondjuk nálam általában no name, de annál tehetségesebb skandináv bandák szoktak menni, de a lényegen ez nem változtat.

Azt hiszem, a többiről majd személyesen, mégis talán jobb az ismerkedésre a szemtől szemben módszer.

Lau táncrendjében leszek egyébként.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364474 Írta: Caladril
Caladril válaszolt a következő témában: Álomképek (Bemutatkozások)
:) :D

Békesség a harag fölött
Becsület a gyűlőlet fölött
Erő a félelem fölött.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364421 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Álomképek (Bemutatkozások)
Sziasztok!

na, akkor öreganyátok is előkerült a maga ösvényeiről...

Lényeg: 30 éves vagyok, néminemű boszorkányos kinézettel

-Ez lesz a harmadik MTT- táborom
- a Namari névre NEM hallgatok...
-végzettségem: filozófia -etika specializáció- magyar

Amit szeretek:
-józan, logikus gondolkodás
-álmodozni, gondolkodni ( ha jól sejtem, itt lesz lehetőségem, és kiélhetem analitikus hajlamaimat is)
-Weöres Sándor, Babits
-a nyugalom, de azt aztán nagyon

-TÜNDÉK!!!!! - különösen Finrod, Galadriel, Celeborn, és ki fogtok röhögni, de Feanor (Galadriel titkos naplóját írom)


Amit utálok:
-gyerekek, nők, idősek, állatok bántalmazása
-természetpusztítás
- a butaság, rosszindulattal keveredve (ha valaki buta, de jóindulatú, azzal semmi bajom)
- az agyatlanság

Amit még tudni lehet rólam:
-agyalni rettenetesen tudok- tehát öteleteléshez jó hasznomat veszitek
-sajnos néha túlpörgök, akkor nyugodtan "lőjetek le"
-tavaly óta jelentősen csendesebb vagyok
-néha elég szarkasztikus, sőt, idegesítően cinikus tudok lenni
-néha antiszoc is vagyok :oops:

Rend: Bölcsek rendje

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364113 Írta: Caladril
Caladril válaszolt a következő témában: Álomképek (Bemutatkozások)
Sziasztok!!
Láttom Sil is bemutatkozott akkor én is megtenném.
Szofi vagyok 16 éves és ez lesz az első táborom.Budapesten lakom és az érteségi után az orvosi egyetem felé kacsingatok.Habár az éretsgi még messze :)

Nagyon szeretem Tolkien műveit, egy más vlágot tárnak elénk, ami nagyon jól elképzelhető az írása alapján.Barátnőim ( Nibeniel és Ingwea) ők ajánlották a fórumot.Egyenlőre nincsen sok hozzászólásom inkább csak másokét olvasgatom ...

Sátorban fogok lakni :) remélem jó lesz :) Kicsit izgulok a tábor miatt de szerintem ez természetes.

Hobbym : a kézműveskedés ( értem ezalatt a fülbevaló, nyaklán készítés...)
szívesen festek tájképeket és nagyon szeretek megnézni egy jó logikai filmet ami lekött, angyon szeretem a jó sc-fi-ket.
Netezek és még lovaglok.

A műben és a filmben Éomer volt az egyik kedvencem.
Szerintem ennyi :)

Békesség a harag fölött
Becsület a gyűlőlet fölött
Erő a félelem fölött.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363998 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Álomképek (Bemutatkozások)
Párduc, oroszlán, gorilla... ooooooohh Afrika!!!! :D :D :D :wink:


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363679 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Álomképek (Bemutatkozások)
Efkú, ebben ez a lényeg, hogy nem látszik :mrgreen: bár kétségkívül Maglor verziója pozőrebb 8) najó nem ez a lényeg, de... :) [a közérthetőség kedvéért: 2005-ös tábor Hyarnustar csapatának "szent állata", egészen pontosan Csapveze ("ki a csapvez? a nyúlon túl? nem, a nyúl az!") egy zöld plüssnyúl volt, aki SZÓ névre hallgat, és a csapatkendőnkre is ő volt ráfestve - no ebből készült egy beszkennelt verzió, amely legtöbbünk aláírásában is szerepelt, csak már nem működik a link.]

Amúgy nem számítottam rá hogy most tényleg mindenkiről megtudom h. evett-e már polipot, de ez is mutatja h. kellően lököttek és lelkesek vagytok ami jó :D

No akkor én is: a Kincsőre hallgatok, de igyekszem a "hé, süket csapvez!"-re is ( :mrgreen: ), Thilannának senki nem szólít de ha valakinek kedve támad rá akkor rá fogok jönni h. nekem szól :) 18 és most érettségiztem, ELTE magyar szakra megyek amiért sokan hülyének néznek, de hát szeretem az irodalmat sőt a nyelvtant is (mi több érdekelnek), ennek kapcsán nyilván olvasni, meg Tolkient, aztán a megzenésített verseket (pl. Kaláka), az igényes dalszövegeket (Illés, Omega), az olyan emtétés kultzenét mint Nightwish vagy Enya (de amúgy kevés zenét ismerek ill. lassan szokok rá újra), ebből is látszik h. régi motoros vagyok: konkrétan 2002 óta rontom itt a levegőt, voltam minden táborban és rengeteg talin, szerveztem is már több dolgot, amiből leginkább a TLV-t emelném ki (aminek köszönhetünk most pár csapattársat, és nem csak mi :) ), páratokat még csak arcról/névről ismerem, másokat bár régóta de alig, megint másokat régóta és elég jól. Táborba idén azért megyek h. Ti nagyon jól érezzétek magatokat (ja, bocsánat, ez azt jelenti ám h. "sírni fogtok" :twisted: ;) ), de amúgy minden tábor arról is szól szerintem h. lehetőségünk legyen jobban megismerni számunkra új és régi ismerősöket-barátokat egyaránt. Azt most nem fejtem ki miért szeretem Tolkient :D sátrazom mer' az occsó', de szívesen alszom a réten is ;) és akkor a rend kedvéért: nincs különösebb bajom a pókokkal, nem voltam Afrikában (Európán kívül sehol, de persze Új-Zélandra mennék ha mehetnék :P ), nem ettem polipot és elsősorban a magyar kajákat szeretem (nem szűken vett gulyás meg ilyenek, de inkább magyarnak sorolnám mint másnak). Egyéb?... Ami most eszembe jut: játszottam 5 évig hegedűn de már nem tudok, ici-picit tudok gitározni de sajna tényleg minimálisan, néptáncoltam 8 és ír szteppeltem 1 évig, sakkoztam is versenyszerűen évekig de már azt sem, szeretek énekelni és színjátszani (járok egy színisuliba, de nem célom h. színész legyek). Hmmm most ennyi :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363624 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Álomképek (Bemutatkozások)
Héj, exnyúlistenszektások, nem akarjátok végre kivenni a halott nyulat az aláírásotokból, vagy másik képtárszolgáltatóra pakolni?
Ha nagyon ragaszkodtok hozzá, hajlandó vagyok a nyulatokat én hostolni a clusterone-on... :) Onnan nem fog egyhamar eltűnni. :)

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363613 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Álomképek (Bemutatkozások)
Kicsi, zöld, frissdiplomás munkanélküli, aki minden őrültségben (és a leveseskondérban) nyakig benne van. :wink:
Aki ismer, tudja, mit várjon tőlem, aki meg nem, az majd megismer! :twisted:
Afrikában nem voltam még, de jó lenne, kínai bizgentyűket meg nem komálom, csak naturális állapotukban! ÉLJEN a természet!

ERU éltesse a mi kis szenilis csapatunkat! :D 8)


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363595 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Álomképek (Bemutatkozások)
fqqdk, efkú, szövegírás emlékőre.
huszonhat éves.
programozó, fejlesztő, satöbbi. esti proginfó hallgató.
káromkodni, utálni az emberiséget.
- 2004 Esgalmar, két hétvégét látogatni, mint tiszteletbeli szürketünc, életem egyik legszebb, és legszomorúbb élménye.
- 2005 Fortirios, tábor második fele, mint a dúnföldi inváziós hadsereg később númenori vazallussá térített tagja. Életem legszebb élménye.
- 2006 Fornost, látogatónap, semmi extra.
- 2007 Valinor, a vanya Szikrázó Csillag család szószólója, zsír volt.
Ismeri Ingweát, és Nibenielt nem, Metaflorát talán, Rodarthról hallott.
Azért, jön, hogy keserű könnyeket hullajtsatok (értsd: szervező :D )
Várja keserű könnyeiteket.
Tolkient szereti, mert kiválóan lehet remixelni.
Házban lakik, és a pókokat az ízeltlábúak elviselhetőbb osztályának tartja.
Nem járt Afrikában, nem is szeretne.
Nem eszik polipot.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363579 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Álomképek (Bemutatkozások)
hogy szólítsuk? a Meta általában beválik, de lehet mást is kitalálni
mennyi idős? naptár szerint tizenkilenc, de erről még nem vagyok hajlandó egyelőre tudomást venni, úgyhogy aki hangoztatja, arra morcos leszek
mivel foglalkozik? öööö... most épp igyekszem ébren maradni, általában azon gondolkodom, miért nem csinálok semmi értelmeset, egyébként foglalkozásom egyetemi hallgató, könyvtárszakon vagyok, nem szándékozom befejezni, de amilyen nehézkesen döntök, lehet, hogy letelik az a két év, mire lesz jobb ötletem
mit szeret? szivárványszínű dolgokat, megvalósítani a váratlan és lökött ötleteket, mindenféle könyveket és zenéket, meg sokan mások
volt-e már? MTT táborban még nem, internetes társaság nyári táborában sokszor, MTT rendezvényen: néhány LEPen meg egy TLVn résztvevőként, egy LEPen jegyárus és ruhatáros szerepben
kit ismer? csapatban sztem senkit, vagyis Kincsőt valószínűleg megismerném, ha szembejönne, de ez sem biztos
miért jön? Rohin folyton hívott, meg tavaly kedvezmény-nyerésből kifolyólag majdnem mentem, meg aztán még az egyetemen is ezzel nyaggattak, meg ha már ÁlomVilág táborba nem megyek végig, próbáljunk valami mást is, meg amennyit eddig láttam az MTT-ből, olyan aranyos társaság és ilyen kell nekem is
mit vár? hogy jó legyen
miért szereti Tolkient? ehhez most álmos vagyok
sátor és pókok? házban, a pókokkal nincs bajom, ha nyugton vannak, ha rohangálnak, akkor persze megijedek tőlük
Afrika? Madagaszkáron igen
polipevés? polipot nem ettem még, úgy emlékszem, élőt tuti nem, olyat bioszórán láttunk egyszer filmen, az a kunszt benne, hogy ne fulladj meg, mindenesetre rengeteg sokkal szokványosabb kaját sem ettem még, mert rém válogatós vagyok...
bármi egyéb? késő van, és csak azért vagyok itt, mert amikor hazaértem egykor, lusta voltam smst írni, inkább feljöttem msnre, és rámköszönt egy volt osztálytársam, aki csak olyankor szokott, ha már épp mennék aludni, és tuti elmúlt hajnali egy, viszont kíváncsi vagyok rá, és nem fogom itthagyni, amíg bírom ébren...
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363525 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Álomképek (Bemutatkozások)
Nem szeretek első lenni, de úgy látom, muszáj lesz. Szóval Sil vagyok, 29 éves bajai közgazdász. Egy malomban dolgozom kontrollerként.

12 éves korom óta vagyok Tolkien-rajongó, mára már egészen komoly gyűjteményem van. 2002 év eleje óta járok a Fórumra és az MTT-nek alapító tagja vagyok. Szinte minden táborban ott voltam (kivéve a 2005-öst), eddig sikerült mindig tünde csapatba kerülnöm (ami, tekintettel a nolda-mániámra, igen nagy mázli :P ).

Szeretek internetezni, olvasni, nyelveket tanulni (pl quenya), és imádom a macskákat. Szeretem a Star Treket, meg úgy általában a fantasyt és a sci-fit. Kedvenc íróim Tolkien mellett Terry Pratchett és Douglas Adams. Kedvenc könyvem a Szilmarilok. A kedvenc színészeim Hugo Weaving, Alan Rickman és Viggo Mortensen, ebben a sorrendben. Filmből sok kedvencem van, ha mégis mondani kéne valamit a Gyűrűk Ura mellett, akkor jelenleg a Hósütit és a Sweeney Toddot említeném.

Zenéből főként Tolkienhez kapcsolódóakat hallgatok. Szeretem a power- és a szimfonikus metalt és az ír/kelta hangzású zenéket. Kedvenc együtteseim/előadóim a Blind Guardian (természetesen :wink: ), a Cross Borns, Nightwish, Therion, Enya, Loreena McKennitt, Hevia, Mike Oldfield, a Tolkien Ensemble, stb. Ki nem állhatom a tucc-tuccot, a rapet és persze a nu-metalt meg a hasonlóan igénytelen dolgokat.

A csapatból kb a felét ismerem, többekkel voltam már egy csapatban is. (Bár ha voltak mostanában talin, akkor elképzelhető, hogy az újakkal is találkoztam már, csak nem tudom a nevüket. A névmemóriám legalább annyira pocsék, mint a tájékozódási képességem. :oops: ) Házban fogok lakni, a sátrazás valahogy nem az én műfajom. Félek a pókoktól, és tériszonyom is van. Nem voltam még Afrikában, és nem ettem még polipot. (Nem is szándékozom egyiket sem.)

Ja, és a Bölcsek Rendjében leszek.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363462 Írta: Kincső
Álomképek (Bemutatkozások) téma létrehozva Kincső által
No, ez a topic pedig arra szolgálna, hogy egy helyen összegyűjtsük a bemutatkozásainkat, elsősorban a "civil" énünkről, de ha valaki szeretne keretjátékos bemutatkozást írni (és tud az emlékei nélkül :D ) az megteheti. ;) Aztán persze kérdezhetünk is egymástól a bemutatkozások kapcsán, csak szerintem jobb különválasztani, hogy ha valaki esetleg később talál ide, ne pl. a beszélgetőst kelljen végigböngésznie, hanem rögtön itt legyen ez. ;)

Akinek van kedve, nyithatja a sort - az legyen benne, amit ő maga fontosnak tart, de egy kis segítségképp néhány példa, amiről szót ejthet: hogy szólítsuk, mennyi idős, mivel foglalkozik, mit szeret, volt-e már táborban/emtétében, kit ismer a csapatból, miért jön tábroba, mit vár a tábortól, miért szereti Tolkient, sátorban vagy házban alszik, fél-e a pókoktól, volt-e már Afrikában, evett-e már polipot, meg bármi egyéb ami eszébe jut 8) :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.183 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére