Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Több
14 éve 9 hónapja #379505 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Itt az idő.
Hamarosan lezárulnak a tavalyi tábor topicjai, és elindulnak az ideiek.
Vegyetek hát búcsút egymástól!

"A volt emlék-vesztettek kezükbe vették hát jövőjüket, s megtanulták: nem múltjuk emlékei, hanem a jelenben hozott döntéseik határozzák meg Sorsukat. (...) A népek vezetői ezután szomorú búcsút vettek a Ligettől és egymástól, s ki-ki rálépett a maga Útjára. Itt töltött napjaik pedig emlék-foszlánnyá lettek, hogy utánuk már senki se legyen, aki emlékezne minderre..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 5 hónapja #372361 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Áhh drága kalóz barátaim össze kéne már futnunk valahol!:D mi lenne ha lopnánk egy szép kis hajóbárkát? :D
Szívből remélem hogy mindenki jól van,és nem beteg :D Annyi de annyi minden történt nyár óta velem hogy 100 évig tartani elmondanom :D De ami a legkiemelkedőbb és legjobb ami eddig történt hogy énis tagja lehetek az MTT Infó Csoportjának :D én is részt veszek a Hírlevél megírásában!! :D Vááá nagyon örülök neki :D És ha minden igaz és ha sikerül akkor jövőre is megyek táborba,de nem akármilyen posztban ;) Nah de ennyit rólam =D Meséljetek!Mi történt veletek?Hogy vagytok?Suli hogy megy a suliba járóknak?
Csókoltatok mindenkit!!

Náda

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 5 hónapja #371644 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Inkább igyál sok rumot! :lol: [size=9:36bs841w]Akkor már az sem fog föltünni, hogy beteg vagy.[/size] :P

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 5 hónapja #371629 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Igyál sok rumos teát! És az influenza ellen továbbra is a legjobb gyógyszer ha pár napig csak az ágyban lustálkodsz. És eszedbe ne jusson antibiotikumot szedni!

Argh

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk
Téma zárolva.
Több
15 éve 5 hónapja #371152 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Kedves Kalóz Kollégák!! (bocs, a magyaróra túladagolva ártalmas az egészségre, nem bírtam ellenállni ennek az alliterációnak...le lehet lőni :P )

Tudom, hogy most, hogy elkezdődött a munka/egyetem/suli, mindenki nyakig ül az elfoglaltságokban, de azért egy aaarrrggh-ot néhanapján megereszthetnétek ide, hogy tudjuk, még mindenki életben van, és senkit nem faltak fel a cápák és egyéb ragadozók... ;) Hiányoztok, és jól elkapott az influenza, úgyhogy most itthon voltam pár napig. De remélem, mindenki jól van. További szép napokat!!
Téma zárolva.
Több
15 éve 6 hónapja #370094 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Náda: aaaarrrrrgggghh! Kár. :( De majd akkor gondolunk Rád is!!
Téma zárolva.
Több
15 éve 6 hónapja #370073 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Sziasztok!Háát most estem haza de máris kiderült hogy nem leszek itthon hétvégén.Úgyhogy jó mulatást a talihoz! :(

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 6 hónapja #369963 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Ratzkha írta: Ery... majd odaképzelünk. Meg iszunk az egézségedre. De azért
Egyébkék kaphatóak ilyesmire? Mármint csapattalálkozó. Én is még csak most tértem vissza egy nagy testi-lelki utazásról, és kezdem megszervezni a következő félévemet. Jó lehet bárkinek is a szept 1. hete? Valamikor délután? Ankalimon ajánlata áll még a helyre? Nekem van egy Roman Polanski filmem 'Kalózok' címmel, azt akár meg is nézhetnénk.


Lélekben én is ott leszek, nemrég derült ki, hogy ezen a héten még nagyon nem tudok Pest közelben lenni, de nektek azért jó filmezést!

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 6 hónapja #369804 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Nekem megfelel.És a filmnézésben is benne vagyok.

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 6 hónapja #369788 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Ery... majd odaképzelünk. Meg iszunk az egézségedre. De azért
Egyébkék kaphatóak ilyesmire? Mármint csapattalálkozó. Én is még csak most tértem vissza egy nagy testi-lelki utazásról, és kezdem megszervezni a következő félévemet. Jó lehet bárkinek is a szept 1. hete? Valamikor délután? Ankalimon ajánlata áll még a helyre? Nekem van egy Roman Polanski filmem 'Kalózok' címmel, azt akár meg is nézhetnénk.

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #369691 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Aaaaaaaarrrrrrrrggggghhh!!
Először is: Erynek részvétem. :cry: Sajnos előfordulhat, hogy én is csak olyan 2-3 óra körül tudok hozzátok csatlakozni a tábori talin, ha lesztek addig.
Szóval tegnap este 10 körül kikötöttem végre itthon, röpke 28 órás buszozás után, ami ugye egy kalóznak különösen kellemetlen, nade oda se neki. Hosszú útibeszámolóval itt nem untatok senkit, a lényeg, hogy jó volt nagyon, Spanyolország szép hely, fotóztam rengeteget, hajókáztam is, hablatyoltam valamit spanyolul, kifosztottam a barcelonai és geronai könyvesboltokat a Tolkien-művekből (najó, csak egy kicsit... :P ), illetve a turrónkészleteket is jelentősen megcsapoltam, és láttam szép nagy vascicákat. :D
Most pedig itthon vagyok, és újra meg kell tanulnom tengermormolás nélkül elaludni.
Szeptember első hete délutánonkét még pont jó. Egyelőre.
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #369690 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Ery írta: Üdvözlet!

Most értesültem róla, hogy szept 5-6-ra máris beraktak nekem egy továbbképzést, így a suliban unhatom bucira a fejem táboros tali helyett. :szipp:


Nah ne!!Ez nem fair!Pedig pont te vagy Ery a társaság egyik szíve és lelke(főleg a fárasztó vicceiddel ;) ).Nem lehet hogy pont te ne légy ott...Ohh :(

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #369667 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Üdvözlet!

Most értesültem róla, hogy szept 5-6-ra máris beraktak nekem egy továbbképzést, így a suliban unhatom bucira a fejem táboros tali helyett. :szipp:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #369208 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Hajóstársaim!
Csak most jöttem haza egy szintén német nyelvterületet fosztogató hadjáratból (Bécs), mely az ország legnyugatibb meleg(termál)vizes régióját sem hagyta érintetlenül (Balf). Azonban közben kiderült még valami: hogy a 23át követő héten sem leszek itthon, úgyhogy ha a személyes jelenléteemre is igényt tart a csapat, akkor félő, a tábori találkozó előtt már nem tudjuk megrendezni a saját csapattalinkat.
Hacsak nem jó mindenkinek a szept. 1-el kezdődő hét valamely hétköznapja még a szombat 5-ei táboritali előtt. Nos? Argh?

Náda, ez a szabályrészlet ez oltári. Viszont a rum fejadagokat valahogy teljesen elfelejti. Valamint ezek szerint a szabályok szerint a csapat harmada ha meglett volna, illetve Mírrandtól - a saját bevallása szerint - egy igen hkorai lakatlan szigeten meg kellett volna válni. Noha szerintem egyáltalán nem volt zavaró a "függetlenedésének" mértéke. Inkább ő volt a harcközbeni felderítő, aki mindig odafigyelt, ahonnan mi a legkevésbé vártuk a támadást. Vagy ha úgy tetszik, akkor a kerge papgály, akit mindenki hagy szabadon repkedni a fedélzeten. :P
Cueddo, örülök, hogy tapasztalt MMTs(véncsont?)ként is kifejezetten élvezten az árbócmászást és a fedélzetpucolást.
Julcsi, remélem teljesen kifosztottad a dajcsesz múszzéént. Azok az egyiptomi bizsuk különösen értékesnek tűntek...

Ha nem is túl későn, de elküldtem a privát üzenetet Ulmonak, hamarosan várható a topic nevének móosítása Kék Halálra... (arghaligharghváromargh)

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368898 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Aaaaaarrrrgghh!! Dejó újra látni a fórumot!!! :D Sikeresen túléltem kiccsaládommal másfél hetet összezárva, ez nálam már rekordnak számít. Viszont Ti nagyon-nagyon hiányoztok!!! Remélem, minél hamarabb lesz szerencsém látni az egész bandát, és mindenkit egy darabban. Addig is puszi mindenkinek, és jó nyaralást!
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368876 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Náda írta: Háátt történt egy kis változás.Sajnos nekem hétköznap csak délutántól lesz jó mert délelőtt dolgozom és még a hétvégék.


Elviekben mégis ráérek egész augusztusban(még változhat!).
Lesz tábori tali szep.6.-án.Nem főzünk vmit?Mert ahogy így olvasgatom mindenki fog főzni valami fincsit :D Mi nem szeretnénk?
Hiányoztok drága kalózok!
És csak egy kis érdekesség:
Az eredeti és megmásíthatatlan kalóztörvények!Előre felhívom figyelmeteket én így olvastam.Lehet hogy máshol másképp találjátok.Nem vállalok érte felelősséget =D
1.Minden embernek joga van hozzászólni a fontos ügyekhez.
2.Tilos pénzben kártyázni vagy kockázni a fedélzeten.
3.A lámpásokat és a gyertyákat este nyolc órakor el kell oltani.Aki ez után még iszogatni akar,az menjen fel a fedélzetre.
4.Az ágyúk,a pisztolyok és a kardok tisztaságáért és állapotáért mindenki maga felelős.
5.Asszony és fiatal fiú nem léphet a fedélzetre.(nálunk ez kivétel ;) )
6.Aki engedély nélkül elhagyja a hajót vagy a csatában kijelölt helyét,arra halál vár vagy kiteszik egy lakatlan szigetre.
7.A fedélzeten tilos verekedni és garázdálkodni.
8.Addig senki el nem hagyhatja a hajót,míg mindenki nem jut ezer font értékű zsákmányrész(höh vagy mordori lekvár =D )
Felhasználtam a Mimicsoda Kalózok című könyvéből.
Gondoltam egy kis érdekesség =D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368578 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Háátt történt egy kis változás.Sajnos nekem hétköznap csak délutántól lesz jó mert délelőtt dolgozom és még a hétvégék.

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368340 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Visszatértem!! :D Drága kalózaim a Balatonon hajózgatni igazán király volt ;) Ratzkha:de biztos valami mordori náthát szedtem össze de már jól vagyok! :D szerencsére a hullámzó víz,és a jó idő kigyógyított belőle! =D
A Kék Halál topik átnevezés nekem tökéletesen megfelel =D
Nekem a csapattali augusztusban bármikor jó =D (legalábbis eddig)De ha változik valami akkor szólok.

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368334 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Aőarrrrrrrrrgh!

Én is élek még, csak többnyire nem Pesten. Most épp igen: ami jó lehet nekem: aug 8-9, 11-13, 18-22, 25-28.

A kalózfilm nekem különösen szimpatikus ötlet!

Még nem köszöntem meg nektek így utólag, de itt az alkalom. A hat tábor közül, amit megjártam, azt hiszem, ti voltatok/vagytok (egyetlen másikkal holtversenyben) a legjobb csapatom! :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368275 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Ahhoj! Izééé.... HHHHAAAAAOOOORRRRRRRRRRRRRRRR!!!
Szóval izé :D Végre tudok a netes izéimmel is törődni kicsit. Meg leginkább Veletek!
Kicsi blogomba is csináltam bele egy tábori mementót (az már nem lett olyan kicsi), de azt átrakom a kompetens topicba.
Szóval hiányoztok, és nagggyon jól éreztem magam köztetek, attól függetlenül, h én mindig mindenhol egy kicsit off ember vagyok (önjáró kóbor dög). Szóval ez az én majomságom, de köszönöm, h elnéztétek nekem (vagy csak nem vágtátok a 2 szemem közé :D )
És pussz/ölel mindekinek, aztán maj re, mert nem bírom ki :D

PS: VESZTETTEM!!!

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368260 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
NYERTEM :twisted:

argh
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368259 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
NYERTEM :twisted:

argh
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368258 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
pfű újabb hosszadalmas expedíció ért véget ma, kivagyok, mint egy döglött hal de milyen vidám - öröm Hozzátok benézni! Ratzkapitány, részemről jelentem, augusztus 23 után bármikor jó, addig viszont megyek a germánokhoz fosztogatni miután a következő 3 napot egyhuzamban átaludtam... Ma este Arg helyett már csak egy nyomorult Hork-ot bírtam kipréselni, úgyhogy húzok is aludni, de

(vigyázat nyálasrész)

SZERETLEK TITEKET
és nagyon-nagyon hiányzik a tábor.
Nota bene, eddig azé ennyire sosem hiányzott.

Viva Kék Halál és írjatok - majd Berlinből is olvasok!

Puszi, Julcsi

argh
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368200 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Ratzkha írta: Nibeniel! Őszintén, te mit csináltál, miután kikeveredtünk Eryn Vorn ősvadonjából? Van itt valaki, aki nem láblógatott legalább egy hétig? Szerintem azzal a tempóval, ahogy mi csináltuk azt a tábort, könnyen kifárad az ember.

A topic átnevezésére az AAAAAARRRGGH! helyett javaslom a Kék Halál naevet. Mit szóltok hozzá? Más javaslat?


Gépelés közben is lógatom a lábamat... :P A kifáradásról annyit, hogy mióta hazajöttem a táborból, általában (ha nincsenek zavaró tényezők) délig alszom. Ami jó dolog. :D (Illetve néha összefutok pár szárazföldi patkánnyal, akik szintén ott voltak a táborban, és mesélek nekik a kalózélet szépségeiről.)

Ha a Kék Halál elnevezéssel már nincsenek kopirájtos gondok, akkor ofcourse benne vagyok. 8)

Holnap viszont kiscsaláddal elhajózunk kicsit messzebb, vízközelbe, úgyhogy ha döntöttetek valamit összeaaarrgh-ügyben, akkor úsztassatok légyszi egy palackpostát lefelé a Dunán, de egy sms is megteszi. :) (a számom 30/304-20-48 ). Köszi!
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja #368196 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
AAAARRRGGH, legénység és leányság!

Látom másokat is kimerített kicsit a dészaki expedíciónk, hisz fórumon is megjelent: egyeseknek pár nappal hazatértünk után még az is nehezére esett, hogy ártalmatlan cukkinikkel elbánjon. De engem is hasonlóan kimerítettek a nagy zsákmányszerő utak: a visszaérkezés harmadnapjára végleg ágynak estem és hevertem egy hetet megfázásos kimerültséggel. Bár nekem Eryn Vorn az utolsó állomáa volt egy jó hosszú utazásnak. Szóval aztán jó volt sokáig nem csinálni semmit.
De azóta már erkélykorlátot is festettem, meg röplabdáztam is, úgyhogy semmi vész. Sőt a tenger utáni nyughatatlan vágy és a kalózi machismo jegyében egy herendi porcelán és testfestőtől sikerült beszereznem egy vasmacskát a bal alkaromra (hogy súlyosabb legyen a balhorgom).

Erynwk gratula a címeres ökö-- izé lovagságához! Ezen túl annyira megbecsült tisztje lesz a Nekivág II-nek, hogy biztosan őt küldjük a legveszélyesebb diplomáciai kiküldetéskre.
Náda, te meg meg ne halj nekünk! Ugye nem valami trópusi dögvészt szedtél össze amikor Sauron raktárait fosztogattuk? Vagy a kelleténél jobban megdézsmáltad a mordori lekvár készleteket?
Nibeniel! Őszintén, te mit csináltál, miután kikeveredtünk Eryn Vorn ősvadonjából? Van itt valaki, aki nem láblógatott legalább egy hétig? Szerintem azzal a tempóval, ahogy mi csináltuk azt a tábort, könnyen kifárad az ember.

A topic átnevezésére az AAAAAARRRGGH! helyett javaslom a Kék Halál naevet. Mit szóltok hozzá? Más javaslat?

Nekem a kalózbanda összeröffentésére a következő időpontok NEM jók: aug. 3-5; 11-19; 23. Nagyon várom már a találkozást. Ne vigyek valami kalózos filmet, amit megkukkanthatunk ott együtt(és lehetőleg nem karibi :twisted: )? Vagy valami más programötlet?

Nem fórumozókról tudtok valamit? (akár hogy élnek-e halnak-e, nem csak hogy mikor érnek rá)
Julcsi mintha mondta volna, hogy freggattali szempontjából neki leginkább augusztus vége játszik.

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367881 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Ery: köszi!!! :D

Náda: jobbulást!! "Keep breathing. That's the key. Breathe." (Vajon kitől idéztem? :P )
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367850 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Höh a táborban valamit összeszedtem mert 39°C-os lázam van,hólyagos a torkom és nem kapok levegőt az orromon! :D De nem baj :D

Ery:Köszönjük =D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367848 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Mellékelem a kalóz verzióját a játéknak:

Szabályok:

0. cheat kód:iallwayswin Ekkor felülíródik a 2-es és 3-as szabály következő módon:
1. Ha ismered a szabályokat, játszol.
2. Ha a játékra gondolsz, nyertél!
3. Ha nyertél!, be kell jelentened (másoknak, lehetőleg hangosan, de írásban is lehet).

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367752 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Missy!! =D Megtaláltam a történelem szakot mind az eltén mind a Szegedi Tudományegyetemen! =D Rájöttem hogy egyedül a bölcsészkar részt nem néztem nah és hol volt ha nem ott :roll: =D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 8 hónapja #367742 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Ery írta: Valójában nem vizsga volt, hanem erőnléti és tudáspróba középkori vívásból, ami sikerült. Utána meg kellett védenem a címerem 3 ellenféllel szemben. Így most már saját címerrel rendelkező lovagnak számítok.


De jóóó! Gratulálok! Nagyon ügyes vagy! :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.228 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére