Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Több
15 éve 9 hónapja #366638 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Nyugi. Kávé lesz nálam. :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366634 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Nibeniel írta: Helyzetjelentés 2: övfonáshoz cuccok megvannak, mintadarab kész. Gyönyörű lett. :D Szvsz tök jó lesz minden.

(Tanulság: a Feneketlen tó partján senki nem hord szúró- és/vagy vágóeszközt.)


off: csak mau.

on: hozzatok kotyogóst. főleg az ilyen ery-félék, akik reggel nem szép arcúak.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366618 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Helyzetjelentés 2: övfonáshoz cuccok megvannak, mintadarab kész. Gyönyörű lett. :D Szvsz tök jó lesz minden.

(Tanulság: a Feneketlen tó partján senki nem hord szúró- és/vagy vágóeszközt.)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366594 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Én biztos. Sillel jövök olyan fél kilenc fele kb.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366584 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Szép délelőtött!
Holnap reggel valaki rajtam kívül segít a vonatnál az első kocsit őrizni? Vagy valaki hamarabb lesz ott mint fél10(Nibenielen kívül =D )?

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366539 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Ratzkha írta: Ja és most látom, hogy nem olvastam el Missy Animániás hozzászólását!
Nos, hát igen. Ha ilyesfajta jelleget öltünk az se baj, sőt. Az emlékőrünkkel együtt pont hasonlón tanakodtam. Úgyhogy Missy, kérlek ne hamarkodj el semmilyen lőfegyverhasználatot!


Oké. lefegyvereztem magam, de nem gondoltam ám olyan komolyan. Bár Ankalimon Warner hugiként, Ery meg Jakoként :D Emlékezetes alakítás lenne. 8)

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366502 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
helyzetjelentés.

nibeniellel ma vettünk övcsattokat, elég egyszerűt, de legalább mindenki hajlandó lesz hordani. madzagon még dolgozunk, mert nagyon sok kell, és azt egyben nem lehet összeszedni egy boltból, többel meg délután 5 után nem tudtunk kombinálni. várhatóan 500 és 700 ft között lesz az öv (per ember)

holnap további madzagvadászatra indulunk délelőtt. szeretne valaki csatlakozni? [size=9:2oi6xxby](szerk: ha igen, akkor a telefonszámom 06306093512)[/size]
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366290 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
rövidáruból legalább 3 van a móricz környékén. a ferenc körútnál viszont tényleg jó sok méteráru van, annak idején végigjártam őket.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja - 15 éve 9 hónapja #366289 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Nibeniel írta:

Missy írta:

Ratzkha írta: mintha Nibeniel és Missy is említette a kedvelt tevékenységek közt a varrást.


Jézusmária, Ratz! Én azt hol említettem? :eek2: (mégha csak mintha is)
Én a festést mondtam,meg azt, hogy nagyon jó, hogy néhányan tudnak varrógéppel működni, de varrásban vmi hihetetlenül béna vagyok..... Mindenben benne leszek maximálisan, hajtogatok, fonok, szabok is-ha valaki megmutatja hogy kell a géppel,ha icke tudja akkor én is,:lol: tanulékony vagyok általában ám-, csak varrni ne kelljen.


Az Náda volt, nem? :wink: De nehogy azt higgyétek, nem vagyok én profi. Eddigi varrási tapasztalataim között egy kötény, egy kispárnahuzat meg két köpeny szerepel...anyagismeret nem nem nagyon.
Amúgy az a bolt, amit én ismerek, a Ferenc körútnál van, de csak anyagokat árulnak, tehát ilyen cérna-gomb-olló-tű-féle cuccosokat nem.


Igen.igen én voltam =D Nem baj énse tudok nagyon profin =D De majd összedobjuk a tudásunkat... =D Ajaj tudok egy nagyon jó textil boltot ami olcsó is meg tök jó dolgok vannak benne de nem tudom mi a neve és hogy hun van :oops: De mindjárt kiderítem :D

Megvan! =D Jászai Mari téren van és a boltocska neve: I love textil

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366288 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Missy írta:

Ratzkha írta: mintha Nibeniel és Missy is említette a kedvelt tevékenységek közt a varrást.


Jézusmária, Ratz! Én azt hol említettem? :eek2: (mégha csak mintha is)
Én a festést mondtam,meg azt, hogy nagyon jó, hogy néhányan tudnak varrógéppel működni, de varrásban vmi hihetetlenül béna vagyok..... Mindenben benne leszek maximálisan, hajtogatok, fonok, szabok is-ha valaki megmutatja hogy kell a géppel,ha icke tudja akkor én is,:lol: tanulékony vagyok általában ám-, csak varrni ne kelljen.


Az Náda volt, nem? :wink: De nehogy azt higgyétek, nem vagyok én profi. Eddigi varrási tapasztalataim között egy kötény, egy kispárnahuzat meg két köpeny szerepel...anyagismeret nem nem nagyon.
Amúgy az a bolt, amit én ismerek, a Ferenc körútnál van, de csak anyagokat árulnak, tehát ilyen cérna-gomb-olló-tű-féle cuccosokat nem.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366287 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Missy írta:

Náda írta: Nekem sajnos sem ma sem holnap nem jó :( Sajnálom,pedig nagyon szívesen mentem volna!


Bőgök veled együtt. :bawling: Hasonlóképpen. Sajnos nem vagyok pesti, még a szombati fölutazás is körülményes lesz....ami nem baj, úgyis az az én világom. :P


Höh bőgjünk együtt :bawling: :bawling: Nekem sajnos meg vigyáznom kell a két testvéremre :( Nah de ez van. Nem lehet mindig minden fenékig tejföl :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366286 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Náda írta: Nekem sajnos sem ma sem holnap nem jó :( Sajnálom,pedig nagyon szívesen mentem volna!


Bőgök veled együtt. :bawling: Hasonlóképpen. Sajnos nem vagyok pesti, még a szombati fölutazás is körülményes lesz....ami nem baj, úgyis az az én világom. :P

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366284 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Nekem sajnos sem ma sem holnap nem jó :( Sajnálom,pedig nagyon szívesen mentem volna!

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366282 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
nem muszáj hozzám igazítani, ha a köz mást akar, az se gond, de akkor én nem leszek. (sajnos ez a mai nap nekem tényleg ilyen)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366281 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Ja és most látom, hogy nem olvastam el Missy Animániás hozzászólását!
Nos, hát igen. Ha ilyesfajta jelleget öltünk az se baj, sőt. Az emlékőrünkkel együtt pont hasonlón tanakodtam. Úgyhogy Missy, kérlek ne hamarkodj el semmilyen lőfegyverhasználatot!

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366279 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Ratzkha írta: mintha Nibeniel és Missy is említette a kedvelt tevékenységek közt a varrást.


Jézusmária, Ratz! Én azt hol említettem? :eek2: (mégha csak mintha is)
Én a festést mondtam,meg azt, hogy nagyon jó, hogy néhányan tudnak varrógéppel működni, de varrásban vmi hihetetlenül béna vagyok..... Mindenben benne leszek maximálisan, hajtogatok, fonok, szabok is-ha valaki megmutatja hogy kell a géppel,ha icke tudja akkor én is,:lol: tanulékony vagyok általában ám-, csak varrni ne kelljen.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366278 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Rendben, én benne vagyok! 4-5 körül Móricz táján? Többiek? Nibeniel? Náda? Ery? Nólindir? Cueddo? Missy azt mondta, sajnos ma nem jó neki.
Én most elszakadok a géptől, de megvan nekem nido száma, úgyhogy majd felhívom délután, hogy végül holmikor kiveltmit beszéltetek és csatlakozom.
Aki nem tud eljönni az se féljen, nem marad le semmiről, úgyis együtt fogjuk őket összefonni, az lesz a sokkal nagyobb buli.

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366273 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
én ma délután futólag ráérek, 6kor a ferenciek terén találkozom valakivel, és kivételesen tényleg nem akarok késni. viszont valami 4-5 körül kosztolányi vagy móricz még oks. (a rövidáruk 5kor szeretnek zárni)

a rövidáruk fele tök ugyanazt árulja, egyébként, mert a röltex az olyan a gonbokban, mint a mcdonalds a kajában
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366272 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Hol van az a rövid/méterárubolt? Mert tök jó lenne, ha felállítanánk egy övvadász különítményt, és ők be tudnák szerezni a hozzávalókat. Akár én is szívesen csatlakozom, amennyiben azt ma d.u. meg tudjuk ejteni, anyagilag is támogatom a projektet.
Jó lenne, ha kicsit előrehaladottabb anyagismerettel rendelkező embertársak is képviseltetnék magukat, mint én. nido írta, hogy akár az anyag rugalmasabbá tételére is volna ötlete, illetve a korai hozzászólásaitok alapján mintha Nibeniel és Missy is említette a kedvelt tevékenységek közt a varrást. Ez -feltételezéseim szerint legalábbis- feltételezt némi szövettapasztalatot, meg majd mondhatnátok, melyiknek milyen nehézt szétvágáds után beszegni az oldalát.
Lenne időtök, kedvetek - bárkinek a csapatból - megvenni ezeket közösen? És majd akkor a táborban beszedjük érte a fejenként párszáz forintot. (Egy legegyszerűbb csat alig 100Ft, az anyag sem lesz sok, mert kis csíkokra hasítjuk majd.)

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366262 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Ratz: oké, akkor mostmár én is övpárti leszek, nem akarok én bomlasztani... :D Méteráruboltot épp tudok, de hogy az övhoz milyen anyag lenne jó, meg hogy, azt nem. De ráérek akármikor. :wink:
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366259 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Akkor az eddigiek alapján 4:1 az övnek a karkötővel szemben. Az nagyon király lenne, ha együtt tudnánk táborban elkészíteni, főleg ha - amint nido mondja - nem is olyan bonyolult az egész. Ha a bőr nagyon drága, akkor valami szövetet, vásznat, vagy micsodát kellene venni hozzá és csatot. Hol tudunk olyat? És mikor? Ki tud ma bejönni a városba, és ki holnap? Nekem a mai nap délután még jó, de holnap már csak nagyon hajnalban.

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366254 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Jaj szép jó délelőttöt mindenkinek!Nem volt 3 napig netem és úgy látszik jópár dologról lemaradtam :D De már itt vagyok :twisted:
Ez a tarka ruházat ez nagyon édes =D Arik leszünk a sok furcsa színpárosítású ruhadarabban :D
Én az övre szavaznék és háát megkell mondjam hogy lehet DE egyáltalán nem biztos(!!) de én úgy emlékszem hogy tudok ilyet csinálni =D De mondom nem vagyok benne 100%-ig biztos de én úgy tudom hogy tudok =D
Missy: heh régen imádtam ezt a mesét =D amúgy szerintem nem rossz ötlet erre indulót írni =D
Ratzkha:előző hozzászólásokra visszatekintve:a vizsgák miatt megvan bocsáltva a bűnöd =D ; a zongorámat meg hmm elég érdekes lenne lehozni úgyhogy maradok a nem lehozásnál :D
Heh holnap után tábor! Vááááá(kötörő boldogsághormonok túltengnek =D)
Akkor a gyakarló kardomat majd lehozom =D
Jajh most hirtelen több nem jut az eszembe =D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366252 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
az a fonás nem olyan bonyolult. amit viszont kéne venni az a csatt.

dolog amiből fonunk, az sokféle lehet, a bőr ellen szól, h az drága. meg nem is festhető be tarkára. akár lehet olyasmit is, h valamilyen kötött anyagot csíkokra vágunk. az nem éppen rugalmatlan, de ha valahogy rávesszük, h az legyen (megoldható), akkor az is nagyon csapzott.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366243 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Én az övet választanám meg a csoportos-csapatos készítést, a színben is egyetértek, viszont holnap még nem leszek fönn-most költöztünk le,a lakás ellenben még nincs kész, és nagyon nem akaródzik a földön, vagyisinkább a parkettán alvás-, de támogatom lélekben, hogy együtt vegyétek, így legalább már nem lesz senki senkinek vadidegen.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366242 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Nekem meg pont az tetszik benne, h úgy néz ki, mint egy karunkra kötött lábtyű... :P

De csapattali az jöhet!!! Én spec. abban a szerencsés helyzetben vagyok, h szinte akármikor ráérek. És persze benne vagyok akármilyen kreatívkodásban is, merazjó. :D
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366239 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Én és a szóószátyárság? Uggyan!
Izé... a lábtyűt csak úgy a la nature a karunkra kötni nem tűnik olnyan jó ötletnek. Azt hittem hogy belebújunk, vagy a karunkra húzzuk, vagy ilyesmi. Nekem ez túl puritán. Az a bajom a képpel, amit küldtél, hogy nem karkötőnek néz ki, hanem egy karunkra kötött lábtyűnek... :D
Valami olyasmi kellene, ami kicsit komolyabban vehető, és nem az látszik, hogy mennyire improvizálnunk kellett a készítésénél. Meg még jobb, ha valamilyen szinten magunk is részt veszünk az összetákolásában: az nagyon nagy érzés tud lenni, amikor az egész csapat egyhelyen készíti a csapatjelvényét, meg tök jó beszélgetésekre is lehetőséget ad.
Egyet értetek?

Én ilyen szempontok alapján szerencsésebbnek ítélném, ha valami egyen anyagból varrna mindenki magának karkötőt, vagy fonna övet - természetesen műhelymunkaszerűen, és aki annyira kétbalkezes e téren, mint jómagam, az esetleg kérhet útmutatást és tippeket a többiektől.

Szóval akkor ki mit szeretne? Övet vagy karkötőt, netán karszalagot?
(Nekem nagyon tetszik a kép, amit nido küldött. Elképzelhető, hogy össze tudunk valami hasonlót rámolni, csak kicsit kevésbé bonyolultat? Mennyibe van egy olyasmi - mármint alapanyagilag. Ami a színét illeti én maradnék a szimpla nyersbőrnél vagy madzagnál.)

Esetleg együtt meg is vehetnénk a hozzávalókat mondjuk holnap. Nekem ugyan csak korán reggel lesz jó, de akkor nagyon szívesen.

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366237 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Nibeniel írta:

Missy írta: Nekm is tetszik az öv meg a lábtyű is. :D

Amúgy vmi csapatindulónk nem lesz? Vagy azt majd ott helyben? [size=9:1yevznfb]Mondjuk lenne ötletem, de azt inkább mégsem, mert nektek kicsit túlbugyutamegvicces és abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán nem kap-e frászt tőle "néhány" csapattag. Én mondjuk nem, dehát.... [/size]


Sajnos versírásban elég reménytelen vagyok, de írd légyszi az ötletedet, mert egyrész fúrja az oldalamat a kíváncsiság, másrészt meg így sosem derül ki, h mi róla a véleményünk... :wink: Naaa, légysziii...


... re=related

:lol: :heu: :mrgreen:
[size=9:1yevznfb]Oké, lelőttem magam, próbálok a lehetőségekhez képest normálisabb lenni 2 nap múlva.[/size] :lol:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366234 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye

Missy írta: Nekm is tetszik az öv meg a lábtyű is. :D

Amúgy vmi csapatindulónk nem lesz? Vagy azt majd ott helyben? [size=9:10pfai27]Mondjuk lenne ötletem, de azt inkább mégsem, mert nektek kicsit túlbugyutamegvicces és abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán nem kap-e frászt tőle "néhány" csapattag. Én mondjuk nem, dehát.... [/size]


Sajnos versírásban elég reménytelen vagyok, de írd légyszi az ötletedet, mert egyrész fúrja az oldalamat a kíváncsiság, másrészt meg így sosem derül ki, h mi róla a véleményünk... :wink: Naaa, légysziii...
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366229 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Nekm is tetszik az öv meg a lábtyű is. :D

Amúgy vmi csapatindulónk nem lesz? Vagy azt majd ott helyben? [size=9:1b0j3hb2]Mondjuk lenne ötletem, de azt inkább mégsem, mert nektek kicsit túlbugyutamegvicces és abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán nem kap-e frászt tőle "néhány" csapattag. Én mondjuk nem, dehát.... Annyi előnye viszont lenne, hogy nem a szokványos csapatindulókhoz hasonlítana. Pl.: remekül lehetne "jellemezni" benne a többi csapattagot, meg ilyenek és a szöveget csak át kéne írni, mert a dallam amúgy is illik a közvetíteni kívánt hangulathoz.[/size] :)
Hát..azért belinkeljem? Ott helyben nem hinném, hogy tudnám énekelni. 8)

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #366217 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Törzsasztalunk - a kedélyes csevely helye
Az öv nekem nagyon tetszene, de meg tudjuk csinálni ez alatt a két nap alatt? Egyébként tök jó ötlet. :wink:

Lábtyű: ha ez neked így megtetszett... :P (Félreértés ne essék: nagyon örülök neki) Mivel egy lábtyűből 4 db karkötő/csuklószorító-szerűség simán kijön, ezért nem kéne sokat venni...nekem pl van két pár egyforma lábtyűm, ami bőven elég lenne a csapatnak. A gond csak az, hogy a mintája valsz nem mindenkinek fog tetszeni, pláne a fiúknak nem valószínű... De így legalább nem kéne keresgélnetek. :wink: (Én hétvégén piacon is nézelődtem, meg tegnap kínaiban is, de sehol nem láttam még csak csíkos zoknit se, kivéve 23-as méretben, az meg kissé kevés a mi csuklónknak is :P )

De ha valakit érdekel, így néz ki:
blogol.hu/pikz/nibeniel/labtyu2.JPG
blogol.hu/pikz/nibeniel/lty1.JPG - én itt sálszerűen kötöttem meg, de lehet csomóra vagy akárhogy.
És tényleg elég vékony cucc, tehát nem valószínű, hogy meggyulladnánk benne.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.226 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére