Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit

Több
15 éve 9 hónapja #364194 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit
Hm. Beszélgetős-mutogatós? Úgy értem a táncoslábúak eltáncolhatnák a hegyeket, vagy valami ilyesmi.

(bocsánat a hihetetlen kreativitásfaktorért... Kicsit elfáradtam ma.)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364173 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit
Tehát homály, van amit azért fel tudunk használni, hamarosan (még ma) beírom az én ötletemet, csak még van egy kis dolgom.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364128 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit

Sötét Úr írta: (Arra vonatkozólag van információ, hogy mikor játszódik a keretjáték? Elsődlegesen azért kérdezem, hogy a tapasztalható világ milyen állapotban van.)

Ez is még spoilernek számítana, ezért még kort sem mondhatunk.

A tapasztalható világból képek, érzések, benyomások maradnak meg: semmi civilizáció, de messziről egy-két kicsiny település, akiknek lakói messze elkerülnek Titeket. Folyók, mezők, dombok, erdők, vadállatok. Időérzéketek is Homályba vész: nem tudnátok megmondani, hogy hetek vagy hónapok, évek vagy évtizedek, évszázadok vagy évezredek óta bolyongtok-e. Egyetlen konkrét névben vagytok csak biztosak: Középfölde... mintha így hívnák ezt a helyet. És vannak halvány emlékeitek arról, milyen életérzés tündének lenni, de népetek történelme teljesen kiesett a fejetekből. Valamint, ha megláttok egy törpöt vagy embert, tudjátok róluk, hogy törp vagy ember, de az ő történelmük is homályos.

Olyan érzés, mintha a Homály, amely Titeket ért valamikor, egy bizonyos szinten még mindig elkísérne Benneteket, és elmétekre akarna telepedni. Valami ismeretlen Erő mégis hajt Titeket előre.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #364124 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Azaz hogyan csináljunk a homályból valamit
Mivel senki nem rukkolt elő ötlettel, megkezdem egy gyengécske próbálkozással...

Megérkezünk valahova, és próbáljuk kitalálni, hogy mi lehet az. Ismerős? Vagy mégse? Vagy csak emlékeztet valamire? Zűrös találgatások, hogy kinek kellene tudnia, hol lehetünk, miért. És egyáltalán kik vagyunk? És Te ki vagy? És én? - jó kérdés... Valaki hiányzik a csapatból? Meg kellene számolni, hányan vagyunk, de úgysem tudjuk, hányan indultunk el, és miért. Ez valami rontás lehet! Keressünk egy szervizt!

(Arra vonatkozólag van információ, hogy mikor játszódik a keretjáték? Elsődlegesen azért kérdezem, hogy a tapasztalható világ milyen állapotban van.)
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja #363895 Írta: Celebrom
Ez a toipc azért nyílt, hogy az első illetve a többi előadásra (performansz) ötleteljünk. Bárkinek bármilyen szituáció, párbeszéd eszébe jut amit beépíthetünk nemcsak az első előadás kapcsán az ide írhatja.
Más, szerintem mivel az elején tényleg full semmiből kell építkeznünk ezért az első előadást poénos hangvételűnek gondoltam , nyílván abszolut rövidnek is egyben.
Amit tudunk az az, hogy arra ébredtünk , hogy nem emlékszünk semmire és én magamhoz ragadtam a kis csapat vezetését és elvezetlek titeket egy erdőbe ahol más népekkel találkozunk. Ezenkívül bizonyos tábvez szellemek segítenek visszanyerni az emlékeinket ellenszolgáltatás fejében. Az emlékőrünk pedig bizonyos tevékenységek emlékéré emlékszik amit átad nekünk.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.134 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére