Mentem,néztem,csalódtam

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #43300 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Megnéztem!<br> Minden tiltakozásom ellenére!<br> És nemteccet!<br> Leírom a legfőbb problémáimat:<br> hol van Bombadil?<br> Hogy néznek már ki az Uruk-hai orkok?<br> Miért látjuk Szauront? Ha jól értem ez az eggyik lényeg hogy nemtuggyuk hogy néz ki!<br> Mi az hogy Aragorn engedi el Frodót?<br> A Mallornra hogy-hogy nem kötélen másznak fel?<br> Szarumán NO COMMENT<br> Orthanc túl nagy volt !<br> Miért okossab a Frodó mint a könvben? (ez is fontos )<br> A Szarumán és Gandalf párharca hát egy mágus nem így varázsol!!!!!!!!!!<br> Miért olyan szar szinész Olrando Bloom?<br> Miért totál unszimpatikus Boromir (ez nem igy van)<br> MIert nincs sz arrol hogy Gimlinek tecccik Galadriel?<br> miert nem nézi meg a tükröt Samu<br> Miért süt olyan kevés nap Lórienben?<br> Miert olyan gagyi a troll?<br> Tudom hogy ez foleg terjedeli hiba de ha egy ilyen konyvbol filmet csinallnak ne arra menjenek hogy ebbol meggazdagodjanak hanem hogy hű legyen a storyhoz<br> Majd még folytatom!<br>
<br> Bocsanat a helyesirasi hibakert<br> A Szurke Zarandok<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #43299 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Az első kötett teljesen filmrevinni 9 óra lenne. Ebben a lényeg benne volt és sok olyat kihangsúlyoztak amit a könyv csak utalásszerűen említ.<br> Én igazi megszállot rajongó vagyok. Nekem tetszet.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #43298 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
A filmtől a legjobbat vártam. Ez csak egy nagyon jó film volt, de nem olyan jó, mint a könyv.<br> Ettől függetlenül már várom a köv. hétvégét, hogy megint láthassam.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #43297 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Csáó<br> Én nem csalódtam. Na jó egy kicsit. Ugyanis eleve nem vártam sok jót a filmtől! Egy ilyen könyvet nem lehet és nem is kell vászonra vinni. <br> Pal & arwen, teljesen egyetértek, a részleteket a filmes fórumban lécci olvassátok el, először tegnap este írtam. Köc<br> Kinga
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #43296 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Elmondták ugyan ezt, csak Galadrielnek nem tágultak ki a pupillái és nem lett zöld;o)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #43295 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Nos speciel nekem tetszett, de én meg régen olvastam a könyvet (kb. 15 éve), úgyhogy röviden valaki beírná ide ott milyen volt Galadriel megkísértése???
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #43294 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Szerintem a könyv sokkal jobb volt, de amit bennehagytak a filmbe Lórient és Galadrielt kivéve király lett.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #43293 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Azon tűnődöm, hogy jó-e, ha a film hatására az eddigi laikusok fejest ugranak a GYU-ba...<br> <br> Az lenne a jó, ha valahogy el lehetne nekik mesélni, hogy miből áll (vázlatosan) a tolkieni világ, és abban hogyan illeszkedik egymáshoz a sok történet.<br> <br> Szerintem nagyjából így:<br> <br> 1. SZILMARILOK<br> 1.1. Ainulindale<br> 1.2. Valaquenta<br> 1.3. Akallabeth<br> <br> 2. A HOBBIT (utálom azt, hogy Babó!)<br> <br> 3. A GYŰRŰK URA I-III.<br> <br> Ha valaki a GYU-val kezd, és veszi a fáradságot, hogy elolvassa a Függelékeket, amik nagyon fontosak, akkor hamarosan rádöbben, hogy mennyi minden van még a GYU előtt. És lehet, hogy ettől vissza is riad, vagy belezavarodik...<br> <br> A Szilmarilokból viszont lehetetlen lenne filmet csinálni, legalább 12-13 órás lenne, és csak maroknyi hardcore tolkienista nézné meg :) <br> <br> üdv<br> Olórin<br> <br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #43292 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Annak, aki nem, olvasta a könyvet, nem lesz csalódás a film. Lórient én sem tudom megbocsátani, sem az apró, a film hosszát nem nyújtó részletek kidolgozásának hiányát, de a karakterek jók, akárki akármit mond.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #43291 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
egyszer ugyis midenkinek a kezeb kerul a konyv, aztan ha nem olvassa el, az mar egyeni szocproblem
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #43290 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
A legnagyobb baj szerintem az,hogy biztos lesznek olyanok,akik nem olvasták még a könyvet,és a filmben csalódva nem is kezdenek már bele-nem lehet ekéggé sajnálni őket!Én egy csomó barátom fejét telebeszéltem,hogy jöjjenek el megnézni,utána meg égett a pofám,és nem győztem magyarázni,hogy a köny teljesen más.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #43289 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
ebbol a konyvbol lehetetlen filmet csinalni. peter jackson a sajat almait valositotta meg, ami ugye nem mindenkinek tetszik. kar, hogy ilyen sokan bedoltek a reklamnak
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #43288 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
szia sesy:) furcsa hogy itt talalkozunk, ugyanis mar gandalf csalodott bennem amiert nekem se tetszett a film. egyetertek pallal.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #43287 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Igazad van,Tinúviel,de eléggé felkaptam a vizet.Egy kérdés:Nektek hogy tetszett Liv Tyler?Én erre a szerepre inkább Sophie Marceaut választottam volna.Most tényleg mennem kell,kb egy óra múlva tudok válaszolni,úgyhogy csao
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #43286 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Üdvözlet mindenkinek!<br> Nem szokásom fórumokat olvasgatni,pláne írni,de tegnap előtt megnéztem a filmet,amire több mint egy évig vártunk nagyon sokan,és majd felrobbantam a méregtől.Tudom,hogy meglehetősen egyedül állok a véleményemmel,de szerintem a film csapnivalóan rossz-kb. annyi köze van A Gyűrűk urához,mint a Disney-féle Notre Dame-i toronyőrnek Victor Hugo regényéhez.<br> Miért gondolom ezt,A könyvet először 3 éve olvastam,azóta több mint ötször olvastam végig+2szer angolul,a kedvenc részeimet pedig számtalanszor.Megértem én,hogy húzni kellett belőle,de így és ennyit?!Pár apróság,a teljesség igénye nélkül:agent Smith mint Elrond?!Elég illúzióromboló!Ráadásul a soviniszta szöveg amit levág az emberekről(holott ő is féli ember,ami a filmbőé mellesleg nem derül ki)eléggé rímel a Mátrix-beli szövegére-sokkal bölcsebbnek és visszafogottabnak képzeltem.Galadrielt egész jól elkapták,de amikor Frodó felkínálja neki a gyűrűt,az bukás-feliratosban láttam a filmet,ott vmi ilyen volt:...gyönyörű leszek,és alattomos,mint a tenger!A tündék és az alattomosság pedig egymást kizáró fogalmak.Lórien egyébként szerintem sokszor olyan,mint a Supermanben a Kripton bolygó maradványai.Oldalakon keresztül tudnám még folytatni,de már így is túl hosszú,meg aztán kezdődik az Elit alakulat,úgyhogy ennyi.Várom a válaszokat,ne kíméljetek!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #43285 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
nekem meg van, de nem tudom hol van az a rész :)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #43284 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
Na igen, ez kicsit meredek fogalmazás...<br> Jajj, nincs meg valakinek a filmkönyv? Orlando Bloomnak volt egy olyan aranyos mondata a rendezőről, de sajnos már nem emlékszem rá egészen pontosan... :-(
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #43283 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Mentem,néztem,csalódtam
én azt azért nem mondanám, hogy Peter Jackson megölte a legendát...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #43282 Írta: Anonymous
Mentem,néztem,csalódtam téma létrehozva Anonymous által
ugyanis elég szőke vagyok és úgy gondolják, hogy ettől már már tündés
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.213 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére