Színészek

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43945 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
A Trufa-Pippin dologhoz...<br> Domingo sokkal komolyabb, szerintem , mint Billy ezért sokkal komolyabbnak hatott Trufa, mint Pippin. De én nem tom eldönteni melyikőjük volt a jobb..<br> Nekem Elijah, Billy, Sean és Domingo, McKellen,...áhh felsorolok mindenkit! :) <br> Elont ügynök nekem sem tetszett... Túl emberi volt (szerintem)!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43944 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Az eredetiből nem sokat hallottam, de a szinkron nekem is nagyon tetszett. Bár Arwen 'Mi az, sikerült meglepnem egy kószát?' mondata kicsit... khmmm... érdekes hangzású volt.<br> Más: Amikor megláttam az előzetes képeken Viggo-t, azt mondtam 'Aragon? Eeeeez?' de aztán a beleélése és a játéka megváltoztatta a véleményem.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43943 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
aieless:én mondtam:))szerintem néha elég orrhangja van,de naygon édes!:)))<br> Szenzációsz volt a szinkron,nem is tudom mikor láttam jó szinkronos filmet:)<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43942 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
a szinkron jó volt, de a fordítás pocsék :-(
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43941 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
A szinkron tényleg iszonyú jó volt! Végre a magyarok nem cseszték el - szokták...<br> Azt a részt nagyon imádom, hogy:<br> ,,ÉN el tudom kerülni, hogy lássanak, ha úgy kívánom.. de teljesen eltűnni aaaz ritka adottság!''<br> :) )) <br> Ez tényleg jobb volt magyarul... de azért szerintem Viggo hangja is jó, végülis nem kell énekelni!:) Valaki már mondta vhol, hogy picit orrhang, de aranyos:)))
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43940 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Nekem Viggonak csak a hangja nem tetszett! Alig volt benne hangsuly. Viszont a szinkronja jó volt.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43939 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Viszont Aragorn nagyon jó lett Viggo egy olyan színész aki képes lesz minden váltásra ami megtörténik Aragornal gondolok arra hogy király lesz találkozik a dúnadánokkal belenéz a látókőbe összebarátkozik Eomerrel nekivág a Halottak ösvényének ilyesmi
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43938 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Szerintem Galadriel jo volz, az ijesztőség csak a forgatókönyv hibája!<br> Igaz megértelek, mert nekem Gandalf nem tetszett a filmben, pedig ez nem McKellen hibája volt, hanem a szövegiróké... egy szenilis apóka lett...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43937 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Nekem Galadriel nem tetszett.Túlságosan ijesztő és félelmetes volt.Meg túl gonosznak hatott néha.Persze,ez csak magánvélemény.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43936 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Ha itt senki enm mondd rosszat hát én megteszem Gimli nem tetszett túl színtelen volt. Viggo és Hugo Weawing angyon jó volt de a legnagyobbat szerintem Cate Blanchett alakította
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43935 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Szerintem senki nem alakított olyan angyot Boromir is csak azért volt jó mert ő Boromir nem lehet m,áshogy elképzelni. A kettőben nagyon kiváncsi leszek arra hogy Aragorn Legolas és Gimli hogy fognak alakítani mert hát ott van esélyük
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43934 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Dodie:egyáltalán nem írtál hülyeséget,valóban nagy-nagy rajongója vagyok Boromirnak:)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43933 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Szerintem ha lenne ,,Legjobb szereposztás kategória az Oscaron, más film nem is lenne esélyes!:)) De NINCS! Ez nagy hiba:)<br> Én mindenkit nagyon bírtam, Sean Bean tökjót alakított - bár az is igaz, hogy neki volt a legtöbb LEHETŐSÉGE alakítani. Szerintem a szereposztás egészen tökéletes.<br> Az most más kérdés, hogy Liv Tyler nekem *****-ra antipatikus, Viggo meg *****-ra szimpatikus, de színészileg mindenki egyformán remek volt.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43932 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
De azt sem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy Pippin és Trufa még kiskorú. Szerintem majd a második résztől kezdenek komolyodni, bár már az első rész végén az önfeláldozásukkal, már elindultak a jó irányban.<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43931 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Áfonya dettó!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43930 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Robin:Akkor most ki a kedvenced???
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43929 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Színészek... szerintem a legnagyobb színészi alakítás Elijah Wood és Sean Bean, így együtt, a közös agy jelenetükben.<br> <br> Christopher Lee hozta a tőle megszokott magas színvonalú gonosz alakítást, különösen az eredeti angol verzióban nagyon jó.<br> <br> Számomra ők hárman voltak a csúcs, de rosszat semmiképpen se tudnék mondani senkiről, annyira ott volt mindenki, de nehéz ezt megítélni, mert McKellen számomra maga volt Gandalf pl., Smith ügynök pedig színészileg eléggé jó alakítást nyújt, de nem az az Elrond, akit elképzeltem magamnak a könyv alapján.<br> <br> Viszont Wood és Bean hibátlan akármilyen szempontból! :)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43928 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
De hát nem ezért szeretjük? :D
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43927 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Ostoba Tuk!! :o )
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43926 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
A Trufa- Pippin dologhoz...<br> <br> Nekem a könyvben kettejük közül mindig Trufa jött be jobban, de Pippin annyira aranyos a filmben, talán pont a kis ostobaságai miatt (amik ugye a könyvben nem ilyen hangsúlyosak), hogy nem lehet nem szeretni. :) Az azért nekem sem tetszett, hogy kissé dinkának állították be mindkettejüket, kicsit nehéz lesz így felnőni a feladathoz a köv. részekben... ennek ellenére én is nagyokat mosolyogtam rajtuk, és bevallom, néha jól is esett a sok feszültség közepette. :) <br> <br> Szerintem a filmben ők a tipikus hobbit-tulajdonságok megtestesítői: a játékosságnak, könnyelműségnek, vidámságnak, az élet élvezetének, amiket az átlag néző Frodó és Samu viselkedéséből nem igazán tud levonni (rájuk már a küldetés súlya nehezedik), többoldalas magyarázkodásra a la könyv meg nincs lehetőség. <br> Nekem személy szerint így is nagyon tetszettek (Go, Dom & Billy! :) ), és ha a megkomolyodásukat is szépen megoldják, akkor pláne meg leszek elégedve. :) <br> <br> Bocsika a hosszú (meg egy kicsit OFF) rizsáért, most már elhallgatok. :)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43925 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Akkor megnyugodtam.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43924 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Gandalf: hiszen egyértelmű! Robin nagy-nagy Boromir rajongó! (ugye nem írtam hülyeséget, Robin?)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43923 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Csak nem? ki az?
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43922 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Viggo jó,volt,nagyon jó,sőt.Na,de a legjobb...(nem is mondom,úgy is tudjátok a véleményem:))
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43921 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Grr, brü-hü-hü!! Most megsértődök! Hmm!!!:-(((
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43920 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Viggo? Nekem kevés volt.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43919 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
A leges-leges-legjobb akkor is Aragorn volt!! Nyomába csak Viggo Mortensen érhet!!:-)))
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43918 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Trufa a könyvben okosabb mint Frodó sőt Pippin sem buta de a filmbe kellet a szimpatikus ostoba karakter ami minden filmet eladhatóvá tesz
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43917 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Én inkább a főbb szereplőkre szavazok, és nem a mellékszereplőkre, mert Trufa és Pippin nem játszottak olyan sokat. Nekem inkább Galadriel tetszett, és Arwen sem volt rossz. Azonkívül Legolas is jó volt, meg Aragorn.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43916 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Igen, Trufa a nyerő.Pippin néha bosszantóan ostoba.A könyvben azért ennyire nem...
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.211 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére