Színészek

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43914 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
;-) Ez is egy fontos dolog... de ehhez inkább komolyság kellett.<br> Bár... a vidám szívüknek is köszönhetik bátorságukat.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43915 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Talán, mert ha nem nyúvvasztja ki a fekete lovast, akkor én nyúlok ki ottan Pelennor mezején. :)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43913 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Azért bármilyen bugyutának is hatnak, meg kell vallanom, a krízishelyzet előhozza belőlük a legjobbakat. Én inkább Trufával szimpatizálok.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43912 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
meg legyőzni a Fekete Lovast...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43911 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Nem, a tréfáikkal meg az idétlenségükkel a feszültséget oldani a legfélelmetesebb jeleneteknél. Nem véletlen, hogy milyen helyzetekben jön elő rajtuk a gyerekesség, pont akkor, amikor a nézők idegei már szétpattannak a feszültségtől.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43910 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Úgy mint?<br> Ellensúlyozni Frodó és Samu fontos küldetését?
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43909 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Más a dramaturgiai szerepük a filmben...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43908 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Reméljük... :-) <br> Muszáj!!!<br> Elég felesősségteljes feladatuk van-kár lenne ejhülyéskedni:-)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43907 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Reméljük, jobban alkalmazkodik a forgatókönyv az eredetihez!!!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43906 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Reméljük,megkomolyodnak...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43905 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Trufát és Pippint meg lehetett volna jobbra is csinálni. Dilisnek hatnak, és ez igen-igen fáj nekem.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43904 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Samu igazándiból a másodi kötetben fog kiteljesedni, vagyis a második-harmadik kötetben. Várjuk meg, miből lesz a cserebogár... :)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43903 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Hát igen.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43902 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Azért Sir Ian sem volt rossz Gandalf, le a kalappal...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43901 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Szerintem Samu a könyvben Sokkal jobb volt. Itt egy kissé debil, de jószívű kölökre emlékeztetett. A könyvben viszont nekem mindig azt a maximálisan hűséges, de ugyanakkor talpraesett parasztgyerek benyomását keltette.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43900 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Szerintem az Astin által játszott Samu jobb volt, mint a könyvbéli... én a könyvben sosem szerettem Samut, a végén pedig már egyenesen utáltam. a filmben viszont szenzációsan jó volt, sokkal szimpibb, mint a könyvben. Személy szerint Pippint is imádtam, nekem pont olyan ''ostoba Tuk'' volt, mint amilyet elképzeltem...Talán ezért is nem említik soha. Gandalf egyszerűen... nem tudom szalonképesen kifejezni magam, nagyon-nagyon-nagyon jó volt, de ez még nem tükrözi az igazi véleményemet. Viggo Mortensen se volt rossz, amikor vacillál, hogy elveghye-e Frodótol a gyűrűt...az nagyon jó rész. na akkor a sokat dícsért Sean Bean:jó volt, bár az elején sokkal könnyebb volt megutálni, mint a könyvben. ez számomra a Lothlórieni résznél változott me, amikor Aragornnak mesélt Minas Tirithről. Ian Holm nekem nem tetszett, a magyar hangjától meg a hideg kiráz. Egyáltalán nem ilyennek képzeltem Bilbót...Dominic se tetszett... de ugye az a kérdés, hogy ki tetszett? Na. Vegyük a kis Wood fiút. nem volt rossz, jobb volt, mint az eddig általam látott bármelyik filmjében(na jó, a Jófiúban aranyos volt. de hát az más tészta), de nem volt az igazi.valami nem volt ok. nem tudom megfogalmazni, és bocsi minden Woodistának, nem tudom mit hiányoltam a játékából... lehet, hogy nem is benn evan a hiba, csak.. na mindegy. asszem most már befejezem, bocsa bőlére eresztésért.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43899 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Nekem is Samu hasonlított legjobban a könyv alapján elképzelthez. Kár, hogy filmen nem nagyon lehet megjeleníteni azt, ahogy Samu megváltozott a tündékkel való találkozás után. Nekem az nagyon-nagyon tetszett a könyvben. De Astin remek Samu volt, már alig várom ôt is a második részben!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43898 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Bean tényleg profi volt (Neki sikerült az is, ami a könyvnek nem: megszerettette velem Boromirt). <br> Ami Sean Astint illeti, nagyon hasonlít ahhoz a Samuhoz, akit én elképzeltem (csak sötét hajjal ;-) ), csak náhány apróság hiányzott a teljes és tökéletes illúzióhoz. Az őszinte kifakadása, beszólásai, nyíltszívűsége nagyobb hangsúlyt is kaphatott volna. De tényleg nagyon ügyi volt!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43897 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Sean Bean volt a legeslegjobb! Mellesleg 25 éves korában olvasta a könyvet, és nagyon vágyott rá, hogy eljátszhassa az egyik szerepet. Egy cikkben olyan árnyalt és pontos jellemzést ad Boromirról, hogy az alapján látszik, hogy ő tökéletesen benne volt ebben a szerepben. És persze zseniális színész. Remélem, most még felkapottabb lesz. Bár lehet, hogy azért nem játszik annyira sok filmben, mert nem hajlandó Hollywoodba költözni.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43896 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Morgana! Tökéletesen egyetértek veled. Majdnem mindig csak a rosszfiú szerepét osztják rá, nem mintha nem állna jól neki:-)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43895 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Egyértelműen Sean Bean volt a legjobb!<br> Le a kalappal előtte! Nem értem, miért nem arkják már be egy komoly drámába a fickót?! Itt az újabb bizonyíték, hogy maximálisan megállná a helyét!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43894 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Szerintem az összes szinész jó volt! :)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43893 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Nekem is nagyon tetszett mindenki, senki nem lógott ki a szerepéből. :) Sir McKellen zseniális Gandalf, Elijah Woodnál jobb Frodót álmodni sem lehetne, és Sean Astin pontosan az a Samu, akit én annyira szeretek. :) <br> Le a kalappal mindenki előtt! :)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43892 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Oszintén szólva nekem Legolas a könyvben picit közömbös volt. Foleg Gimli nélkül. De a filmben úgy érzem egyedül is megállta a helyét. Bár Gimliért kár volt (mármint a barátság).
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43891 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Én egy tündét kb. így képzeltem el, nekem Orlando sok újat nem adott a játékával...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43890 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Nálam Legolas volt ilyen. Ha lehet így mondani pozitívan csalódtam benne. Lehet, hogy Bilbó azért nem tetszett annyira, mert negatív irányba árnyalta a bennem kialakult Bilbó-képet.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43889 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Nekem pont azok a színészi alakítások tetszettek, amelyek hozzáadtak valamit az én elképzelésemhez, s árnyalták bennem a szereplőkről kialakított képeket.<br> Ilyen volt pl. Gandalf, Bilbó, Boromir, Trufa és Pippin.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43888 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Ebben viszont igazad van. De nem azt szerettem volna mondani, hogy nem játszott jól. De nekem nem Bilbót adta vissza - a máskülönben meg zseniális - játéka. Hisz olyan karaktert alakított, ami nem o volt és én elhittem, hogy ehhez az archoz ez a jellem tartozik.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43887 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Én sem ilyennek képzeltem, de attól még zseniális! Pont azért, mert olyan dolgokra világított rá Bilbó alakjában, amelyek eddig fel se tűntek nekem.<br> Én nem az alapján ítéltem meg a színészi teljesítményeket, hogy én milyennek képzeltem őket... vagy hogy a könyvben milyenek voltak (szinte mindenki más egy picit).
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 1 hónapja #43886 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Színészek
Ja, de (BOCSI Gandalf, hogy rádkontrázok) nekem nem igazán tetszett Bilbó. Szerintem nem ilyen, foleg a völgyzugolyi jelenetben, ahol megpillantja a Gyurut. De ez egy szubjektív dolog. Még egyszer bocsi!!
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.204 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére