MTT tábor - Július 24-28

Több
21 éve 7 hónapja #72373 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72372 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28

Svindler írta: Sil-nek koszonhetoenj is felkerult tobb mint 50 kep a taborrol.


Silnek üzenem: ha azokat a képeket fel mered rakni, akkor a következő táborban a fórum tagok nyilvános kivégzésnek lehetnek tanúi! :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :wink: :wink: (Esgal, segítessz??? :twisted: :twisted: :twisted: )

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72299 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Sil-nek koszonhetoenj is felkerult tobb mint 50 kep a taborrol.
Egyenlore a kovetkezo cimen nezhetitek meg oket:

www.tolkien.hu/images/tabor/sil/
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72108 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Hát igen, Majapók kicsit érdekes formátumban leledzik a képen, így az üveggel félig takarva... :roll: :wink: :? :D :lol: :) :P :sleepy: :itscool: :sungl:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72098 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Finduilas kepei is fent vannak:

www.tolkien.hu/images/tabor/fin/

Bocs, hogy egyenlore csak ilyen kulturalatlan formaban lehet nezegetni oket, de egy perc szabadidom sincs...
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72093 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Óúúristen!!! Van Majapókról is kép? :lol: :twisted::bawling::mad2::oh::dead::triste::cyclops::blackeye::nono::eek4::cross::disagree:

Fio, különben tiszta jók :mrgreen: :agree:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72080 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Fio, jók a képek! :itscool:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #72054 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Először is szeretnék elnézést kérni svintől hogy nem hagytam hogy ő rakja be. Köszi mégegyszer és bocsika

A képek:


www.tolkien.hu/images/tabor/fio/

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #71470 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Bocs, de ez egy kicsit off lesz.

Valaki azt mondta a táborban, hogy valamelyik vidéki boltban még látott egy példányt a Szilmarilok díszkiadásából. Pls, jelentkezzen privben! :look:


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #71465 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
JaMaN: Te még Szeged előtt is kapsz, jó? :wink: :D

Beszkenneltem Fin képeit is. Jövő héten azokat is láthatjátok már. Szép lassan Sil képei is megérkeznek (valószínűleg pont akkor, amikor én már nem leszek itthon :roll: ), és valamikor azok is felkerülnek a tolkien.hu-ra.

Addigis írjatok még ilyen élménybeszámolókat. Olyan jó volt Dae-é is!

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #71414 Írta: JaMaN
JaMaN válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Brisa: én mindenképpen kérek, akkor enyém a 3-as sorszám?:)
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #71407 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28

Finduilas írta: És végül a Petőfi kilátóról akkor a legszebb a kilátás, ha az ember az éjszaka közepén megy oda, és már megivott egy-két Pájlájsz-koktélt. :cheers:

(Aralataion megérdemli a vizi-kósza nevet. Épségben kijutott az elárasztott Prágából! Drukkoljatok, hogy Lengyelo-ba ne legyen árvíz. )


A Petőfi kilátó tényleg remek hely!!! Arról nem is beszélve, hogy mennyire kihozza a kószákból a kreativitásra való hajlamot! :wink: És Pájlájsz koktél mindenek felett!

Szerintem mire Ari megérkezik, remekül fogja érteni a ladikok minden csínját-binját! :lol:

Pussz mindenkinek, tali Szegeden! :D

"Aure entuluva!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #71402 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Kincso jovoltabol kikerult ujabb 18 kep a taborrol:
www.tolkien.hu/images/tabor/index.html

Jovo heten feliratok is lesznek a kepekhez.
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #71389 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Jelentem, az Enting egy másik helyen is hajtani kezdett. A nagyobbik ágacskán már négy kisebb ág van tele levéllel.

Kér még valaki puszit Szegeden? Már sorszámot osztogatok. Az egyes és a kettes már elkelt. :mrgreen:

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #71328 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28

Kincső írta: De Brisa! Ha mindenki elmegy kirándulni, ki főz vacsorát? 8O Illetve még nem főz, hanem rőzsét gyűjt, húst, hagymát vagdal, ilyenek? Hm? Nagyon nem szép lusta kószának nevezni bennünket! :wink: :shake:
(És különben is azokra mondd, akik egyik nap sem voltak kirándulni! :evil: :wink: )

Fin írta: Nekem is meg kell jegyeznem, hogy ha mindenki elment volna túrázni, akkor a túra után senki sem pihenhetett volna, hanem nekiáll húst trancsírozni.


Na igen, ha 30 emberből 7 maradt volna a háznál főzöcskézni és nem pont fordítva, akkor egy szavam se lenne. Addigis maradtok lusta kószák! :P :mrgreen:

Hamarosan jönnek a többi képek is!

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #71326 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Jaj de jó volt Dae élménybeszámolóját olvasni. Ilyen hosszú fórum-elvonás után!

Nekem is meg kell jegyeznem, hogy ha mindenki elment volna túrázni, akkor a túra után senki sem pihenhetett volna, hanem nekiáll húst trancsírozni.
Továbbá: a rókavadászatot tényleg mi nyertük (Morgana, Áfi, Din, Gillz és én), a vodkás dinnyével nem ér fel semmi (de az életben többet nem csinálok ilyet, vagy csak jóval kevesebb vodkával), Majapókon én méltó bosszút álltam (két kávéspoharát eltörtem :evil2: ).
Nagyon sajnálom, hogy kihagytam a Crossbornst, remélem Szegeden is lesz mód hallgatni :dance:
És végül a Petőfi kilátóról akkor a legszebb a kilátás, ha az ember az éjszaka közepén megy oda, és már megivott egy-két Pájlájsz-koktélt. :cheers:

Nagy-nagy puszi mindenkinek! Már alig várom, hogy Szegeden találkozzunk. :hello:

(Aralataion megérdemli a vizi-kósza nevet. Épségben kijutott az elárasztott Prágából! Drukkoljatok, hogy Lengyelo-ba ne legyen árvíz. )

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #71168 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
De Brisa! Ha mindenki elmegy kirándulni, ki főz vacsorát? 8O Illetve még nem főz, hanem rőzsét gyűjt, húst, hagymát vagdal, ilyenek? Hm? Nagyon nem szép lusta kószának nevezni bennünket! :wink: :shake:
(És különben is azokra mondd, akik egyik nap sem voltak kirándulni! :evil: :wink: )

Hát igen, a tengwákat én is sajnálom, de a qenya-órán ott voltam! :itscool: (Bezzeg egyesek! :look: )

Hát ha nekem kellene dicshimnuszt írni... :? (Azért nem erőltetem a dolgot, mert legközelebb lehet, hogy vesztes csapatban leszek. Fő az óvatosság... :wink: )

Rayan: Te beletartozol a "Estellel és Sillel felszerelt" csapatba, de ők (főleg Estel :evil: ) még a könnyebbeket is "elfejtették" hármunk elől. :? Pedig kértük is, hogy ne! :crying: :shake: :nono: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #71153 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Dae irta:


Nem emlékszem, mikor kerültem ágyba, de arra igen, hogy másnap reggel nyolckor arra ébredtem, hogy Fio húgom lába a képembe lóg.
8O 8O 8O 8O :eek4: :eek2:
Nem is igaz. Az én talpinkomat nem is érezhetted!!!!!!! Legfeljebb Sil de te nem az biztos!!!! :) :) :) .)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #71086 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28

Kincső írta: Igaz hogy nekünk Gillzzel irtó mázlink volt, hogy csatoltak az Estellel és Sillel felszerelt csapathoz...


:cry: :bawling: :crying: :shake:
Merem remélni, Kincső, hogy csak lefelejtettél :oops:

Brisa írta: Lusta kószák... hát ilyenről sem hallott még a világ.


Sajnos ez van :lol: 8) Részemről megkíméltem magam a gyaloglástól, mert gyakorlatilag a rá következő napokban éjt nappallá téve túráztunk a hegyekben, 1000-1500-as szintkülönbségekben, és ráment a fél lábam. Hidd el, Brisa, jól esett a punnyadás. Azt viszont mondanom sem kell, hogy megnéztem a fotókat, és Nektek biztosan jobb volt :wink: :agree:

Dae: Istenkirály lett a beszámolód :D :D :D

Dae írta: közben belebotlottunk a János-forrásba, amiről mi utólag tudtuk meg, hogy iható-nem mertük megkockáztatni az ivást a meder meglehetősen depressziós állapota miatt


Ez tök jó volt, Maja néni !elsőként! azt vágta a fejünkhöz, miért nem ittunk a forrásból, merhogy "A környező összes forrás vize iható".

Dae írta: Kiderült, hogy a póttábor Szegeden lesz, hogy Silnek nyolc névjegykártyája van, továbbá egyesek lelkesen fikázták a rajzfilmet. (Szerintem igenis jó, szépek a figurák és Legolasnak is irtó jó combjai vannak, na!)


A táborok általában az élet nagy fölismeréseinek helyszínei :lol:
Nemcsak Legolas csúcs, hanem Gimli is! (Emlékeztek? Móriában az a jelenet, mikor úgy tűnik, miniszoknyában van 8O ... :lol: )

Dae írta: Délutái kártyabulink miatt lemaradtunk néhányadmagammal Ancalimon quenya-órájáról (köszönet érte néked, Tasareo), bár ezt csak én sajnáltam, ahogy észrevettem…

Detto :( De ha azt veszem, hogy sokan amani előadásáról hiányoztak, amit mi végig figyelemmel kísértünk...kiegyenlítettek a viszonyok ;)

Dae írta: Éjszakai műsorunkat Esgallal, Minervával, Rayannal, Elanorral,Fio húgommal és Sillel LÁTNOTOK KELLETT VOLNA!!!! Éjszakai reggelink, pár krumpli, alufóliában csücsült a parázsban, mi meg, á la Tinúviel, makarénáztunk a Heviára. Felért minden vodkás dinnyével, legfeljebb a Crossbornsszal nem…

Így van!!! Ha tudnátok, miről maradtatok le...Megszakadtam a röhögéstől! Estelnek -mint férfinak- is teccett, mint utólag kiderült :D :D :D Eskü nekünk ez volt a tábor fénypontja :D

Dae írta: A pörkölt, annak ellenére, hogy a leve nem főtt el, istenire sikeredett.

Köszönöm, Ari nevében is. Bár csak gulyás lett belőle; belefőztük a lelkesedésünket. Ezt értékeljétek ;)

Arod rulez :lol:
Még eszembe jutott valami, ha már itt tartunk...Volt péntek(?) este egy horrorisztikus tényező is: a két világító szem a bokorban :twisted: GYK elmondom, hogy a "kísértet" "láncfűrészes gyilkos" "ork" meg mittomén milyen jelzőkkel illetett rémség -mint utólag kiderült- egy egyszerű kis nejlonzacskó volt :D :D :D

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #71076 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28

Dae-elena írta: Jóllehet egyes kószák kissé furcsán jutatták kifejezésre a megérkezés feletti örömüket- Estel és a vágány randija, micsoda véres sztori :twisted: - , részemről bevallom férfiasan én szintén majdnem végigpusziltam mindenkit- csak Brisa szigorú tekintete tartott vissza ettől. Bár talán nem is tudja, milyen szigorú tekintete van.


Atya ég! Ilyen félelmetes lennék? A végén még kiderül, hogy reszkettek tőlem. :lol:
Dae, Szegeden le foglak támadni két puszival! Készülj fel!

Dae-elena írta: A lecsót tűzredobtuk, hadd főjön- majd részemről elvonultam makaózni Brisával, JaMaNnal, Estellel, és Virággal. Többé nem játszom.


Tök aranyos volt. Ugye a Makaóban ha az embernek már csak egy lapja van,akkor be kell ordítani az, hogy "makaó", különben 5 lapot kell húznia! Dae kezdő volt, ezért segítettem neki. Épp lerakott egy lapot és már csak egy ász maradt a kezében.
- Mit kell ilyenkor mondani? - kérdezem tőle.
Erre a Dae lelkesen beüvölti, hogy "ÁSZ!"
Akkor ott meghalltam a röhöghéstől. De azóta is fetrengek, ha ez eszembe jut. :mrgreen:

Dae-elena írta: Brisáék már megint elmentek kirándulni. Asszem, van vmi Brisa kijelentésében, hogy ti. és még mi nevezzük magunkat kószának…


Na igen. Voltunk vagy 30-an, ebből szinte mindenki kósza volt. Erre 7 ember ment el túrázni: Yavi, Cica, Zsuzsi, Darky, Ulmo, Svin és én... Kábé 16 km-t gyalogoltunk, és csúcsszuiper helyeken jártunk! És mindebből ti kimaradtatok... Lusta kószák... hát ilyenről sem hallott még a világ. :roll: :shake:

Dae-elena írta: Olyan este nyolc körül, amikor már épp utánuk indultunk Esgallal, hogy kihúzzuk őket a kiszáradt forrásokból, meg egyebekből, Brisáék is méltóztattak visszaérni. Szembejöttek velünk, és még csak meg se köszönték az aggódást. Hallatlan. :)


Elsők között láthatta a hős csapatot visszatérni, és még ő méltatlankodik! Na, EZ valóban hallatlan! :rmad2: :mrgreen:

Érdekes, hogy én mennyire másképp éltem meg ezt az 5 napot...

Kincső, egyátalán nem vicc. Hol vannak a dicshimnuszok???

Ami fényképeket illeti, nemcsak rajtam múlik. Újabban szörnyű hangokat ad ki magából a szkenner... :roll:

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #71070 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Szabadon lehetett csapatot választani a kvízben... (Igaz hogy nekünk Gillzzel irtó mázlink volt, hogy csatoltak az Estellel és Sillel felszerelt csapathoz... :tongue: )
És Legolas lova nem is nehéz kérdés... De az jó volt, mikor maratoni futás után Dae beért és utolsó leheletével megmondta a választ... :wink:
Apropó kvíz: mi lesz a dicshimnuszunkkal? :twisted: :wink: (Csak vicc volt...)

De mikor a 2. számháborúban Estel lejött a fáról az nagy volt! :twisted: :D :wink:

És végül egy jó hír: holnap brisa kezébe helyezem a fényképeim sorsát, hogy költőien fejezzem ki magamat. Póriasabban holnap a kezébe nyomom és rajta áll vagy bukik a felkerülés időpontja. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #71042 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28

Dae-elena írta: De azért mi se bambultunk magunk elé, páran elmentünk számháborúzni. Emlékszel a kenyérhélyra, Estel?-, amit ezúttal a védők nyertek. Csaltatok. :) :wink: :roll:


Nem is igaz!!! :lol: Megérdemelten gyilkoltunk le mindannyiatokat! :D

Esti rókavadászatot Kincső rókáival, fogalmam sincs, ki nyerte. De buli volt.


Így van! (És sztem mi nyertünk. :P )

Fantasztikus volt egy hegytetőn nézni a filmet, még ha egyesek végig is röhögték.


Ööö, nem tudom kire gondolsz... :roll: :lol: (Na jó, én nem is röhögtem - *végig*... :wink: )

Szép volt, vége volt… de azért Legsie lovát még tudtam…


Na, azért örök hála neked! :mrgreen: (Volt vagy két pontos kérdés, pedig nem is egyszerű... :roll: ) Az más tészta, hogy a túlerő eltaposott minket... :shake: :lol:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #70990 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Fiona:Megnyugtatlak, megvan. Előbb-utóbb mindenki láthat majd egy olyan... mi is volt az?-zal a kezedben. :D

Dae:Csúcs a beszámolód! :itscool: Egyébként nekem sincs fogalmam, ki nyerte a rókavadászatot, ugyanis fejvesztetten rohantunk a mozivászon elé, "majd reggel megszámoljuk!" felkiáltással, ami persze nem történt meg, és a maradék rókák nappali összeszedése sem... De sebaj! Eddig nem mondta senki, hogy szörnyű volt - bár lehet, hogy csak tapintatosan hallgat(nak) az illető(k)!? :wink: :) Szuper klassz lett, anyukám meg az ügyfele csak néztek, hogy mit nevetgélek... :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #70980 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
bocsi, kétszer küldte, el, ezt megvágtam...
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #70979 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Hát, kész az én élménybeszámolóm is. Két utasítás hozzá: egyrészt ez napló. Úgy tessék olvasni. Másrészt a csipkelődések mind jóindulatból vannak. Úgyhogy ne tessék megsértődni semmin. :)

Szerda

Az nagy nap eljöve végre. A legtöbb kósza 11-kor indult ki Pomázra Hévvel, vagy Hévpótló busszal, vagy isten tudja, mivel, a végén már belezavarodtam:), de mindegy, lényeg, hogy mindenki épségben megérkezett. A maradék-azaz mi- a pomázi vasútállomáson találkoztunk velük. Jóllehet egyes kószák kissé furcsán jutatták kifejezésre a megérkezés feletti örömüket- Estel és a vágány randija, micsoda véres sztori :twisted: - , részemről bevallom férfiasan én szintén majdnem végigpusziltam mindenkit- csak Brisa szigorú tekintete tartott vissza ettől. Bár talán nem is tudja, milyen szigorú tekintete van. Olyan másfél-két órai felfelé gyaloglás után – közben belebotlottunk a János-forrásba, amiről mi utólag tudtuk meg, hogy iható-nem mertük megkockáztatni az ivást a meder meglehetősen depressziós állapota miatt (autógumi meg egyebek-egyébként mi az isteni keres a hegy tetején, két km-re a legközelebbi autóúttól egy autógumi???)- megérkezénk szállásunkra. A házinéni, közkeletű nevén Majapók, rögtön meg is tartotta hegyi beszédét a lehetséges és nem lehetséges dolgokról (miközben elnevezte Darkyt X-lábú Rómeónak). A telefonban sokkal kedvesebb volt- ott nem hallatszott, hogy agyára megy idefenn az egyedüllét…
Szobáink padló kábé akkor láthattak utoljára seprűt, amikor ember tündéket, jajj. Mindenesetre első nap még víz is volt, áram is volt, tehát helyből belőttük a magnót és rövid időn belül egy egész hadsereg mulatott a négyszemélyes szobában- köztük az állandósult banda, értsd: Minerva, Esgal, Gollam, Sil, Rayan, Fio húgom, Estel, Elanor, Estel sütijei meg én. A társaság középpontja elfogyása pillanatáig az utóbbi előttieket tartalmazó légmentesen zárható tengeri tárolóedény volt, á la Aladdin. Kiderült, hogy a póttábor Szegeden lesz, hogy Silnek nyolc névjegykártyája van, továbbá egyesek lelkesen fikázták a rajzfilmet. (Szerintem igenis jó, szépek a figurák és Legolasnak is irtó jó combjai vannak, na!).
Nem emlékszem, mikor kerültem ágyba, de arra igen, hogy másnap reggel nyolckor arra ébredtem, hogy Fio húgom lába a képembe lóg.

Csütörtök

Első áramszünet.
Az ébredés olyan fél tíz tájban következett be. A nap első felének kétségkívül nem kifejezetten pozitív attrakciója Majapók paprikáskrumplija volt. Mit ne mondjak, utoljára ötödikes koromban, az iskolai táborban ettem hasonlót. Napokig találgattuk, hogy pékrumpli volt-e vagy gulyás, illetve hogy cserebogarak képezték-e a húsos részt, vagy, urambocsá, nem verték a fogukhoz a garast a táborvezetők és belefőztek néhány zsírosabb patkányt.
A második attrakció a Crossborns volt. No comment. :D
A harmadik attrakció- az lett volna, ha mind elmegyünk Darkmannel túrázni. Többségünk hozzávágta, hogy nem megyünk, erre ő hozzánkvágta, hogy akkor is elmegy, és pár emberrel (kérjük, kedves említettek, jelentkezzenek, különben nevüket nem áll módomban közzétenni- úgy elfelejtettem, hogy még, Morganáén kívül) elment megnézni vmi forrást. Szerencsére időbn visszaértek, hogy Morgana meg tudja nekünk főzni az immár ehető paprikáskrumplit. A csaj igazi konyhatünde. :)
Délutái kártyabulink miatt lemaradtunk néhányadmagammal Ancalimon quenya-órájáról (köszönet érte néked, Tasareo), bár ezt csak én sajnáltam, ahogy észrevettem… Sil, ezúton is köszi, hogy lemásolhattam.
Az esti számháborút- keményen 13 résztvevővel- megnyerték a támadók, jee. :)
Nem tudom, mkor aludtam el, de arra emlékszem, hogy fél négy körül bezúdult a szobánkba a szokásos banda. A pápaszemem nélkül csak Esgal szürke pulcsijára lövelltem gyilkos pillantást, majd visszaaludtam.

Péntek

Második áramszünet.
Ekkor volt az első igazi kószatúra, már annak, aki elment rá- (mire én eldöntöttem, hogy elmegyek, már itthagytatok :( ) de becsületünkre legyen mondva,hogy a m kezünkből támadt az ebéd (persze, főleg Morganáéból). Különben nem vesztettük túl sokat, amint hallottuk, mindkét forrás, ahol volt a maradék, ki volt száradva, hihihi :) . Délután Crossbornst hallgattunk, illetve Amanibhavam quenya-óráját (második felvonás). Most jegyzeteltem. :) Ezúton is köszönjük neki az órát is és azt is, hogy egy órát ült egy padon ránk várva… A lecsót tűzredobtuk, hadd főjön- majd részemről elvonultam makaózni Brisával, JaMaNnal, Estellel, és Virággal. Többé nem játszom.
Éjszakai műsorunkat Esgallal, Minervával, Rayannal, Elanorral,Fio húgommal és Sillel LÁTNOTOK KELLETT VOLNA!!!! Éjszakai reggelink, pár krumpli, alufóliában csücsült a parázsban, mi meg, á la Tinúviel, makarénáztunk a Heviára. Felért minden vodkás dinnyével, legfeljebb a Crossbornsszal nem… :)



Szombat

Ma nem volt áramszünet, viszont bedöglött a szivattyú. Ezzel a vízellátásunk a további időtartamra haza is volt vágva.
Megjött Ulmo, Fimbrethil és Ring-bearer. Akiről ki is jelentette helyből Samunak jelölt Fio húgom, hogy megöli, aki próbálkozik nála.
Brisáék már megint elmentek kirándulni. Asszem, van vmi Brisa kijelentésében, hogy ti. és még mi nevezzük magunkat kószának… De azért mi se bambultunk magunk elé, páran elmentünk számháborúzni. Emlékszel a kenyérhélyra, Estel?-, amit ezúttal a védők nyertek. Csaltatok. :) :wink: :roll:
Négy óra körül elkezdtük aprítani azt a búbánatos marhát. Nem tudom, mit zabálhatott össze életében- annyi mócsing volt rajta, hogy még Nazgulnak se okozott kéjes örömet trancsírozni a húst. Rayan, aki arra az estére átvette a főszakácsnő szerepét, hősiesen tartotta bennünk a lelket. Olyan este nyolc körül, amikor már épp utánuk indultunk Esgallal, hogy kihúzzuk őket a kiszáradt forrásokból, meg egyebekből, Brisáék is méltóztattak visszaérni. Szembejöttek velünk, és még csak meg se köszönték az aggódást. Hallatlan. :) Yavanna döbbenettel vegyes dühvel fogadta a permanens víztelenség hírét- jobb híján ő és Cicafül lementek vmi kúthoz fürdeni. Hogy miért nem mentem velük…!
Esti rókavadászatot Kincső rókáival, fogalmam sincs, ki nyerte. De buli volt. Azzal a sok tüskés aljnövényzettel.
A pörkölt, annak ellenére, hogy a leve nem főtt el, istenire sikeredett. Mondom én, aki civilben rühellem a marhát. A töketlen fecskék, a Fekete lovag, az Úr szózata, a paraszt szocialista beszéde, a francia vár és a cameloti himnusz alatt el is tüntettük az egészet. Fantasztikus volt egy hegytetőn nézni a filmet, még ha egyesek végig is röhögték. Ancalimon (imádjuk!) laptopja volt a mozigép, két lepedő a mozivászon. A továbbiakra az áhítat mián nem emlékszem- csak arra, hogy Legolas látása még a qrva hidegben is felmelegített- erről jut eszembe, nem csak Rayan nyögött, amikor megjelent a tündesrác… :)

Vasárnap

Majapók ordibálása még azt is felverte, aki nem ébredt fel a Pál, Kata, Péter dalocskára. Szerencse, hogy volt velünk vérmes felnőtt- köszönjük, Rózsa… A reggelit tüntetően a szabadban ettük meg. Húsz perccel azután, hogy elrakták a kazettát, már mindenki mutatta a Cross Brons- elvonás tüneteit. Majdnem gyilkosoztunk, de aztán jött a Tolkien-kvíz (köszönjük annak is a szervezését), négy pontért tízpont értékű kérdések, ugye, Svin… :) És aztán jött apánk. Szép volt, vége volt… de azért Legsie lovát még tudtam…
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #70958 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Kincső: ugye megvan a sztár fotóm, ugye meg..... :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #70955 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Kincső: Privi ment.

Yavi: Mindig legyen csodás tekinteted a mi kis entingünkön! :wink:

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #70906 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28

Brisa írta: Képzeljétek, kihajtott az enting :!: Egy kis ágacska tele levéllel! :bounce: :hello:


Most megkönnyebbültem!
Már azt hittem, hogy kudarcot vallottak az Eruval folytatott tárgyalásaim ebben a kérdésben! :lol:
De mi tudjuk! Eru kegyes hozzánk és én is bedobtam minden fanövesztő tudományomat! :itscool:

"Aure entuluva!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #70898 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Örömhír: előhívattuk az én tábori képeimet is!!! (Csak 18 lett...)

Brisa, akkor küldhetem neked szkennelésre? És akkor milyen címre küldjem :?:

És Maja néni szerintem se volt szörnyű (nem egészen csak utólag :roll: ).

[size=9:2y43p6bl]A legjobb az utolsó reggeli nagy kiabáló-csata volt... :) [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #70789 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Képzeljétek, kihajtott az enting :!: Egy kis ágacska tele levéllel! :bounce: :hello:

Nos, én is emlegettem a "kedves néniként" Maja nénit... Amúgy szerintem nem volt olyan vészes (főleg így utólag), csak felfújjátok a dolgokat (azért a fejemet hagyjátok meg lécci :blackeye: :o h: ). Így legalább megtanultátok értékelni a H[size=9:2i575hsf]2[/size]O-t! :evil3:

Brisa
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.300 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére