MTT tábor - Július 24-28

Több
21 éve 9 hónapja #68469 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Darky kedves, én énekelni nem szeretnék, nem verset olvani. Már 3 költeményt ki is néztem! Csak negyedikként szeretném, ha az Aníront hallgatnánk meg. Hátha előtáncol Lúthien az erdő mélyéből a csillagok fénye alatt... :wink:

Brisa
Téma zárolva.
  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 9 hónapja - 21 éve 9 hónapja #68468 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Én is csatlakozom Dínhez!

Szóval...

Felvettek az egyetemre engem is!Én a SZTE-BTK kommunikáció-magyar szakos hallgatója vagyok!Hurrá!

Ez pesti kihelyezett kar, szóval Bp-en fogok tanulni...

Gratulálok Dín!!!

Ja, és nagyon köszönöm:
Finnek a szállást és a bíztatást,
Yavannának azt hogy szorított,
Darknak a pozitív energiát, amit küldött,
Cicának a hatalmas segítséget és kitartást,
Áfinak és Nazgnak a jó hangulatot,
Arinak pedig mindent...

És mindenkinek köszönöm hogy bízott bennem és szurkolt ezerrel, köszi!!!
És megköszönném Tolkiennek és Peter Jacksonnak is, de ezt ugye nem igazán lehet... 8)
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68459 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28

Brisa írta:
Darky: Én szeretném kiváltani az egyik versemet az Aníron meghallgatására az erdő kellős közepén, sötétben, a csillagok alatt... Lehetséges?


Brisa, úgysem úszod meg :) Ne próbálkozz, felolvasni mindenki feltud, és akkor szépen meghallgatjuk, és elmélkedünk rajta :)

Egyébként most komolyan Senki nem akar sátrat hozni csak én? Ne csináljátok ezt! Hozzatok minél többen! Az az igazi, nem a kőház :(

Na puszka

Darky

Jaa, és Din, Gratula, most biztis fellegekben jársz, de minimum egy felhőn ;)

Huhú :)
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68437 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
11 órás találkozás nekem is jó lenne...és hol?Tudom,hogy már volt róla szó,de most nem sok időm van napokat visszaolvasni,úgyhogy plz vki csak két szóban írja le...thanx!
Dín,gratula!

Esgal

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja - 21 éve 9 hónapja #68435 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Gratulálok Dín!

Darky: Én szeretném kiváltani az egyik versemet az Aníron meghallgatására az erdő kellős közepén, sötétben, a csillagok alatt... Lehetséges?

Yavi: Majd beszélünk a nénivel. Nekem is kell napközben a szoba...

Svin: Azt hiszem, minimum két részletben megyünk. Este még mindig ki tudjuk fizetni egszerre a nénit (és persze téged is). :wink:

Emberek, mit szóltok a 11 órához a Batthyányi téren? Szerintem elég normális időpontnak néz ki. Csak döntsük el gyorsan, mert kevés az idő.

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68430 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Ja, a tel.számom: 20/206-76-12

Küldjetek sms-t, vagy vmi... Köszi!

Én is hozok zenét, ha köll... Dead Can Dance-t, Enyát, meg amit még össze tudok szedni... CD vagy kazetta?

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68428 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Ahoi!

Rövid leszek, mint a tisztességes vállalkozás... :D

Arra kérnék valakit, aki éppen el van látva friss infoval, hogy jellezzen nekem hétfő délutánig, hogy mikorra kellene odaérni, hol taálkozunk, stb. Sajnos én most AFK leszek a tábor utánig, szal jó lenne tudnom, mi a pálya...

Üdv:
Dín apó

P.S.: Ja! Ezennel közlöm véletek az örömhírt:

Felvettek az egyetemre! Immár a PTE-BTK angol-filozófia szakos hallgatójának mondhatom magam!!!! Hip-Hip-Hurrá!!!!!!! :dance: :hello: :pimp:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68427 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Én viszek magnót!!

Hozok Enigmat, Faithlesst, Amelié-t. Nasser Shamma-t meg Daft Punkot meg mit hozzak még...hmmm

Huhú :)
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68420 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Hi mindenki!

Kettő darab kérdésem lenne:
1.Szerdán találkozunk-e valahol?És mikor?Ha engem kérdeztek,jobb volna vmikor reggel,de később is jó,ha a többség úgy szavaz.
2.Pénzt+egyéb anyagiakat mikor kellene rendezni?

Esgal

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68419 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Nekem mindegy, mikor találkozunk, de én már úgy 11-től ott fogok ülni, és várlak titeket. Ugyanis kb. 10-re ér fel a buszom.

Lesz magnó? Úgy néz ki, lesz Crossborns-kazettám (legalábbis meg van rendelve), és akkor vinném.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68395 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Mióta nem jártam erre nagyon beindult a szervezés! :D 8) :!:
Ahogy végigolvastam az ötleteket, máris egy csinos kis listát sikerült összeállítanom, hogy miket is kell vinnem! Elviszem a verseimet, bár nem Tolkien-Tmájúak, aztán majd meglátjuk! Csak az a bibi, hogy utálok felolvasni! (H.K.T.! :wink: ) Ja és még valami: Asszem' tudok vinni egy petróleum lámpát is -- csak a hangulat kedvéért! 8)

Szóba került itt a cuccal való séta... Nos még nem tudom, hogy hogy lesz, meg milyenek a terepviszonyok, de elviekben szívesen teszek kocsival plussz egy kört, hogy megsegítsem szegény leterhelt kósza barátaimat! Ha erre igény van, akkor azonban tudnom kellene, hogy kb mikor indultok és kb mikorra értek a pomázi hévhez, mert ugye nekem előttetek oda kellene érnem a szállásra, lecuccolni, aztán megkeresni a bandát a hévnél. Szóval hogyan lesz?

Szállás-para:
Hát-hát-hát... Erre így hirtelen nem sokat tudnék mondani. Elvi kifogásom nincs a házzal szemben, [/b]DE: Nagyon nem tetszene, ha nem tehetnék éjszakai sétákat és ha nem lehetnék fönt kedvem szerint, akár reggelig! (Így nyáron különben is csak extra ritkán térek nyugovóra hajnali 2 előtt!) Ja és hát az sem tól szerencsés, ha nappal nem lehet bemenni a szállásra: és ha kell egy pulcsi, vagy mittudomén mi? (Ezek az apróságok nálam sarkalatos pontok, leginkább, mert mindig elfelejtek valamit. :oops: ) Nem szeretném menetfelszerelésben tölteni az egész napot -természetesen amennyiben aznap nem túrázunk-! Tehát nem tudom... (Ok-OK azért nem vagyok olyan szörnyű! Tudok alkalmazkodni, csak hát jobb lenne SZABADABBAN!)

"Aure entuluva!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68375 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28

Svindler írta: Majd elfelejtettem! Szerdan akar mar reggel is mehetunk. De ha lehetseges, akkor ne 2-3 szemelyenkent szallingozzunk be, marcsak a szalalsdij rendezese miatt sem, hanem nagyjabol egyszerre.
A delutan 3-4 koruli talalka nem keso egy kicsit? Amugy nekem mindegy nagyjabol.


Na, ezt meg kéne beszélni sztem! Kinek mi lenne a jó, mikor találkozzunk, mikor induljunk? Nekem jobb lenne, ha nem túl korán találkoznánk, de, ha a többség úgy gondolja jónak, akkor én is alkalmazkodom :wink: :)

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68337 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Darky: Akkor hozz sátrat, senki nem fog megakadályozni. Amíg mi a kényelmes ágyikónkba alszunk, addig te kint fogsz ázni az esőben és társaslogni az éjszaka állataival. :mrgreen:

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68324 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Naaa, hát akkor meg :) )

Egyébként én a sátort tartom jó ötletnek!!

Huhú :)
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68323 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Darkman: nem kell parazni :)

1. Ejszaka lehet maszkalni, en csak azt mondtam, hogy ugy nez ki, amig mi nem fekszunk le a haziak sem, es nem biztos, hogy a neni orulne neki ha minden nap hajnali 4-kor keverednenk haza. De szerintem ejfel, 1 (esetleg 2) ora siman belefer.
2. A hazirend telleg az, ahogy ma a neni mondta, hogy reggel el kell hagyni a szobakat es este, lefekveskor lehet elfoglalni. A hajnali fekves ezert mar azert is gazos, mert aztan ha 9 korul esetleg el kell hagynia szobat (pontosan nem tudom, hog ymukodik a dolog) akkor nem sokat fogunk aludni...
3. Ez nem hotel, vagy apartmant, hanem menedekhaz. Ergo itt nem szoktak emberek tartozkodni napkozben. Ide jon egy turistacsoport, aki a Pilisben csatangol epp, es egy ejszakara megszall, majd reggel tovabb all.
4. Nincs kerites a haz korul ;)
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68322 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Ugyan Anna, kerítés csak egy kerítés, a néni pedig csak egy néni :)

De az éjszaka, az már valami :) )))

Huhú :)
Téma zárolva.
  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 9 hónapja #68321 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Hogyhogy nem lehet elmenni éjszaka?Fegyveres gerillák őrzik az ajtót, vagy mi?

Nagyon rosszul esne, ha nem tehetnénk éjszakai kirándulásokat a vadonba! :(
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68320 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Na várjunk csak egy kicsit...előszőr is úgy tudtam, hogy sátorozni megyünk, a vadon közepébe, egy menedékház mellé.
Aztán kiderült, hogy kerítés van, meg hogy este nem lehet elmenni, meg hogy napközben nem a miénk a szoba????

Én sátorozni szándékszom, és szerintem többen így vannak ezzel...

Huhú :)
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68308 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Majd elfelejtettem! Szerdan akar mar reggel is mehetunk. De ha lehetseges, akkor ne 2-3 szemelyenkent szallingozzunk be, marcsak a szalalsdij rendezese miatt sem, hanem nagyjabol egyszerre.
A delutan 3-4 koruli talalka nem keso egy kicsit? Amugy nekem mindegy nagyjabol.
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68307 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
JaMaN: Senki nem fog sátorban aludni!

Egy kérdés: Mikor találkozzunk a Batthyányi téren? Finnek csak 3-4 körül jó. Ti mit szóltok ehhez? Nagyon késő? (Jobb az 1-2 óra?)

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68299 Írta: JaMaN
JaMaN válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Ki tud pontos infókat adni arról, hogy mennyien leszünk, és mennyi embernek kell sátorban aludni?
Igazából szerintem teljesen mindegy, hogy ki hol laszik, akkor necces egy kicsit, ha szakadni fog az eső, mint ma is.....

Svindler?
Igazából nem is értem miért nem ICQ-n kérdeztem meg, de lehet, hogy mások is szeretnék megtudni....

Üdv

JaMaN
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68297 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Meg valami.
Aki kocsival jon talal leirast es terkepet a kovetkezo helyen:
www.tolkien.hu/misc/utvonal/

Annyit a csomagok kocsival valo felszallitasarol, hogy akik gyalog mennek, azok a pomazi HEV-tol indulnak, mig a helyszin kocsival Szentendre felol kozelitheto meg...
Igy ha vki kocsival csomagokat fog fuvarozni annak eloszor a pomazi HEV-hez kell mennie, majd onnan Szentendrere.
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68296 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Tovabbi infok a szallassal kapcsolatban.
A bogracs kolcsonzesekor ha kell kapunk kolcsonbe fakanalat, meritokanalat, vagodeszkat, stb...
Persze evoeszkozrol, tanyerrol tovabbra is mindenki maga gondoskodik. Bicskat, kest sem art vinnunk.

A szallas szobait nappal nem hasznalhatjuk... Vagyis ebredes utan 1 oraval legkesobb el kell hagyni a szobakat, es csak este, lefekveskor lehet ujra elfoglalni oket. Ez a hazirend. (Gondolom a cuccos nagyreszet azert benn hagyhatjuk napkozben.)
Napkozben az udvar, es az ebedlo all rendelkezesunkre, illetve a kornyezo Vadon foldje ;)
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68278 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28

Brisa írta: Darky: Inkább gyertyákat vigyünk lámpák helyett.


Nem tudom, hogy a gyertya jó ötlet-e. Nagyon kell rá vigyázni, nagyon veszélyes - és most így más nem jut eszembe. De talán a lámpa jobb megoldás lenne. Mondjuk abba elem kell. (de legalább még az elméleti lehetősége sincs meg, hogy felgyújtjuk az erdőt :roll: )

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja - 21 éve 9 hónapja #68273 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Darky: Inkább gyertyákat vigyünk lámpák helyett.

Estel: Ha kell, kiszökünk, de a csillagászat nem maradhat el. :wink:

Én viszek akkor szalámit (a nem-csípőset, ha már nekem kell dönteni :wink: ), zöldséghámozót, egy zacskó borst (vagy az kevés?), gyógyszereket, gyertyákat, távcsövet (Estel, van 2002-es évkönyved?), kártyát. Meg persze a magán-felszerelésemet.

Ne felejtsetek el ágyneműt és kullancs ellen védőfelszerelést hozni!

És úgy pakoljatok, hogy a cuccokkal legalább másfél órát kell gyalogolni, ha csak egy nagyon kedves kocsitulajdonos meg nem könyörül rajtunk...

A kvízről pénteken Svin közli az információkat. Addigis olvasgassátok A Hobbitot (ill. A babót), a GyU-t, a Szil-t, A Gyűrű keresését, a filmet és Tolkien életrajzát.

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68238 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
A versolvasó estet nagyon-nagyon támogatom, imádom a verseket, és néha, itthon is szoktam őket hangosan olvasni (álltalában, ha egyedül vagyok ;) ), vagy barátnőimmel szoktunk még olvasgatni :)
Erről jut eszembe...énekelni nem fogunk??? :bounce:
Azt is szeretek, persze csak "tömegesen" :lol:
Lassan meg kéne beszélni, hogy akik nem kocsival mennek, mikor találkoznak ponotsan és hol (a pomázi hév-megálló már biztos?)

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68207 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Akik szerepjatek ra jelentkeztek figyeljenek egy csoppet.

A Tolkien es a szerepjatek temaban (Kozepfolde kategoria) talalhato egy, a szerepjatekkal kapcsolatos hozzaszolas, ami leirja a tortenet keretet nagyvonalakban, valamint a karakteralkotasra vonatkozo ismerveket.
A jelentkezettek nevsora is ott talalhato meg.
Olvassatok el!
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68192 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28

Anna írta: Uramisten Svin, hogy írjam le másképpen a fa szén szót? :lol: :lol: :lol: :lol:

Nem tudom :D De a 'szoba szám' is eleg necces szo... Illetve a 'kolba sz' is :) Ezeket kerem mellozni :lol:
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68191 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Ave Táborlakók!

Magnót hozok én is, ha öfenségessége Húgocskám megengedi, de abba biz' elem kell, vagy egy kutyanagy hosszabító...
A versestének pedig örülök; jó, hogy vannak jelentkezők!
A borozást pedig nemcsak a gulyásnál lehet elsütni :roll:

Jaa, és talán mindenki lehozhatna egy olyan hangszert, amin tud játszani, mint pl. dob, furulya v. bármi...este tűznél lehetne spontán zenélni - Gumipók, számítunk Rád :)

Most úgy hirtelen ennyi jutott az eszembe...ööö, lehet még írok este

cuppancs

Darky

Huhú :)
Téma zárolva.
  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 9 hónapja #68189 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Uramisten Svin, hogy írjam le másképpen a fa szén szót? :lol: :lol: :lol: :lol:
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.322 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére