MTT tábor - Július 24-28

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 9 hónapja - 21 éve 9 hónapja #68188 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Egy pár szót én is szólnék a kajáról...
Nos, nekem lenne egy olyan ötletem, miszerint lehetne akár grillezni is, ehhez nem kell más, csak sütőrács meg faszén, amit ha jó helyen szerez be az ember, nem is olyan drága...
Nekem vannak nagyon jó pác-receptjeim, már nagyon sokszor csináltam ilyesmit.Szóval más dolgunk nem lenne, csak húst beszerezni, ami azért bonyolult ugye, mert vszínűleg nincs frigó, szóval az ottani boltosnak kellene szólni, hogy készüljön fel kellőképpen ránk.
Vagy süthetnénk első este, akkor meg mindenki hozhatna, napközben szépen ázna a páclében (már látom a lelki szemeimmel, hmmm :wink: )
Nos, mit szóltok?

Vegetáriánusok figyelem!A grillezett paradicsom, paprika és hagyma nagyon finom!Erre is van néhány tippem!Vagy ha a halat megeszitek, azt is lehet grillezni!
(persze néhány segítő kéz nagyon jól jönne :) )
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68187 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Dejóóóóó...sajnos sokat kell melóznom, hogy itthagyhassam a céget magára a jövő héten és emiatt nemigen tudom figyelemmel kisérni az eseményeket, de most hogy beleolvasgattam a topicba rájöttem, hogy felesleges aggódnom. Nagyon tutijó tábornak nézünk elébe::::))))
Csak attól fogok félni, hogy olyan sok program lesz, hogy nem lesz idő mindenben résztvenni::::)))) Majd szétszakadok, vagy lábanként szétosztom magam a helyszinek között::::))))

Mindenesetre már alig várom::::))))
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68186 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Hello!

Hogy állunk? Borozgatni fogunk látom... de én sajnos antialkoholista vagyok ugyhogy nem tartok veletek ebben. Nem is kell mi? :wink:


Fimbrethil: sült hagyma jo lesz? :twisted:

Viszlát vasárnapig.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68184 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28

Télleg, magnót ki hoz? :?:


Majd én. :)

Versfelolvasást támogatok, nyelvleckéket nem (de attól még hajlandó vagyok tanulni :twisted: )

Aoámuram felajánlotta, hogy ő csinál majd 25 főre vissza nem térítendő marhapörköltet, amiből , azonkívül, hogy abból is ehetünk, csinálhatunk gulyást, szal kétesti kaja meglenne....
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68166 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Télleg, magnót ki hoz? :?:

A bort komolyan gondolom, mert kell a pörihöz. 30 emberre számolva 1 pöri = 1 liter bor (na jó, redukálhatjuk egy üvegre is) Hányszor csinálunk ilyet? Mert akkor annyi üveg száraz vöröset viszek (olcsón).

És Kincső: a segítséged megköszönnénk! A nyársakat meg ott megfaragjuk, nem egy nagy szám :D (Feltéve ha van pár tölgyág v. hasonló.)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68162 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Fimbrethil: Végre egy sorstárs! :hello: Eddig erős kisebbséget alkottam...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68161 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Hopplá! Hoz valaki magnót? Mert akkor lehetne vinni a kedvenc kazettáinkat és meghallgatni együtt. Mit szóltok?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68158 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Ha bele lehet szoplni a kajába hétvégére probáljatok valami hus nélkőlit litalálni mert csak akkor tudok felugrani hozzátok és vegás vagyok
köszike elöre is

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68137 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Hát ha nincs más én is tudok segíteni főzőcskézni, anyukámnak szoktam. Bár bográcsban még nem próbáltam, de krumplit pucolni meg mindenfélét összevagdalni szívesen segítek, ha kell. Jut eszembe, vigyek krumplipucolókést? Nekünk van kettő is.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68125 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Darky: ez az! versfelolvasás! Énisénis!

Kihelyezett ötleteket támogatom.
Nyelvlecke jöhet, bár nekem úgy tűnik, a tünde-nyelv erősen hasonlít 1300 millió kínai ember nyelvére :o h: :biggrin2:

Esgal: főzzünk együtt!

Áj láuri lánta' lásszi szúrinen
Szi mán julmá ninenkvántuvá? :lol: (Jelentése: vigyünk bort! :lol: )

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68082 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Anyukám felajánlott egy tábla szalonnát a köznek, és megkérdezte, hogy mi lesz a nyársakkal? Azokat ki szervírozza? Plusz tudok vinni két üveg lekvárt is. Ja és volt szó kenőmájasról, azalatt a konzerv májkrém értendő, ugye? Mert az nem romlékony.
Darky: Ez a versolvasó est nem rossz ötlet!
([size=9:3va54uzx]Brisa+Estel: Köszi! Megbeszéltem anyukámmal, hogy ráér kikísérni.)[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68073 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
:eek2: Amani mester eljön hozzánk quenyát tanítani? :D Sirály!
Ennél jobb hírt álmodni sem mertem!! :D :D :D Nos, akkor lehet, hogy én vissza is vonulok a vokálba... ;) Azért a tengwákkal kapcsolatban fenntartom, hogy nyugodtan fordulhattok hozzám is... :roll:
Szerintem kár lenne, ha kimaradnának az éjszakai bóklászások és/vagy csillagvizsgálások (nem igaz, Brisa? ;) )... majd beszélünk a nénivel, és nagyon szépen nézünk rá közben... ( :deal: ) :lol:
Kincső, ne aggódj, ha minden jól megy, a múlt szombaton a Margitszigeten összegyűlt társaság tagjai amint meglátnak téged, kórusban fognak üdvözölni!! :itscool: (UGYE, SRÁCOK? 8) ) De ha ez megnyugtat, megpróbálom összevadászni addigra az eddigi képek helyeit, és priviben elküldeni neked a linkeket hozzájuk! ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68072 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Hy all

Én is szívesen szerveznék kirándulási útvonalakat, és talán az lenne a legjobb, ha aztán este a tűznél mindenki előtt felolvasnánk az kitörpölt útvonalakat, és a nagyérdemű többség meg eldönti, mi legyen. No? Milyen az ötlet? Ez ám a demokrácia :twisted: ! !

Más...

Brisával törpöltünk tegnap a chaten, hogy kéne versolvasó estet tartani. Tehát, akinek kedve van:

-hozza el magával úgy 3-4 kedvenc versét, ami persze lehet más vagy saját költemény is
-egyik este egy szép helyen fogjuk felolvasni, az erdőben egy tisztáson, viszünk lámpásokat is, csillagok alatt
-mindenki maga olvassa fel, mi meg olvadozva hallgatjuk :)
-aztán akár beszélni is lehet róla :)

Jók legyetek

Darky

Huhú :)
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68059 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Morgana nem tud irni a forumra, de a kovetkezot uzeni:

Tahát akkor az ebédek.

Eddig három félét találtam ki, nagyjából hasonló jelleguek, de ezeket a
legkönnyebb elkészíteni ilyen körülmények között:
-pörkölt
-lecsó
-paprikáskrumpli.

Még kéne valami vasárnapra is. Gondolkodom, de addig is várom az esetleges
ötleteket is. (e-mailben)

Szerdán (ha már délelott megérkezünk) az otthonit esszük majd, és mindenki
gondoskodjon magának vacsoráról, azaz sütnivalóról (szalonna, hagyma stb.)
az esti tábortüzekhez.
Mindenki hozzon magával muanyag MÉLYtányért, evoeszközt, és akinek van,
bicskát. És persze pohár sem árt.

Egy fore a napi ebéd kb. 100 pénz lesz. A költségeket majd vasárnap
leosztjuk és akkor rendezi mindeki, OK?

A huto a pörkölt miatt kell, mert a húst védeni kell a melegtol és a
legyektol.
A többi hozzávaló eláll.

Viszek mindent, ami magához a fozéshez kell, a bográcsot, majd ott béreljük.

Kellenének emberek, akik segítenek a fozésben (és utána az eltakarításban),
úgy hárman-négyen. Ill. az elkészítés nem macera, inkább az elokészítés,
mert sokan vagyunk stb.
A fiúk pedig gyakorolják a tuzrakást, szégyenbe ne maradjanak. ;) Csak kicsi
kell majd, oda ne égjen minden.

Szerda délelott a hozzávalókat akkor megvesszük, a napi bevásárlást pedig jó
lenne majd az aktuális kocsival intézni, már csak a kenyér mennyisége miatt
is.

Elso körben ennyi. Kérdés-óhaj-sóhaj?
Amennyiben igény van rá (és ezt jelezzétek, ill. szerintem is célszeru
lenne) nem ártana venni lekvárt, kenomájast stb., hogyha valaki napközben
megéhezik vagy elfogyott az otthoni madárlátta és este hatkor már nem tud
boltba szaladni, legyen tartalék.

Más.
Gyógyszeres dobozt én viszek, sebtapasszal, lázcsillapítóval + ami még
kellhet. Persze nem árt, ha azért Ti is hoztok ezt-azt. Ne legyünk már
meglove, ha valakivel történik valami.
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68040 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
En szereztem turista terkepet, es utikonyvet a Pilisrol. Az alapjan lehet majd kirandulasokat szervezni. Valaki hozhatna azert tajolot, nekem nincs...

Ejszakai bulikrol.
Nos, nem tudom a hazineni hany eves, de unokai vannak, persze ettol meg akar nagyon rugalmas is lehet, viszont:
A szallast ejszaka zarjak. Ergo amig mi nem terunk nyugovora addig a hazigazda sem. A neni emlitette, hogy o kesoig is szivesen fenn marad (de szerintem itt nem a hajnali 3-4-re gondolt), igy nem tudom az ejszakai koborlasok mennyire fernek bele az o elkepzeleseibe, palne 4 ejszakan at...
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68035 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Sziasztok!

Megjöttem táborból, most újból lelkes vagyok. Gondolkodtam kissé az étkezésen. Hogya, és mikor tisztázzuk le véglegesen a menüt, illetve a beszerezni-valókat? Most, hogy már szakácsunk is van...

Program: és kirándulás? Elvégre Kószák lennénk, vagy mi. Ha kell, nézek útvonalat.
Éjszakai szalagletépős. Csak wc-papír kell hozzá sok, meg persze ember. Olyan kissé, mint a számháború, csapatok, zászló, de nem leolvasunk, hanem karra csavart szalagot kell letépni a másikról. Mindezt Éjszakai sötétben.

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #68030 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Udv mindenkinek!
Latom,szervezodik a tabor,nagy oromomre,mert vegre sikerult megfuznom oseimet,es elengednek!Szal ott leszek.
Szerepjatek erdekel,kviz,tengwa,quenya szintugy.
Szakacsokat kerestek meg?Ha a konyhamalackodasra nincs egyeb jelentkezo,azt elvallalhatom-bar nem allitom,hogy nalam jobban senki se foz,azert a celnak megfelelek.

Namarie!
Esgal

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #67985 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Kincső, mostanra már egy egész ládányi kép készült rólunk. Egy része a tar.hu-n van, érdeklődj Cicánál, másik része Gumipóknál van, a harmadik része a tolkien.hu-n, illetve Völgyzugolyon van, érdeklődj Svinnél és Gandalfnál.
[size=9:8rfbl2h5](Nem kéne már egy helyre összeszedni végre a képeket?)[/size]

A szüleim felajánlottak egy teljes rúd házi (azaz paraszt) szalámit (nagypapám csinálta). Sütve a legjobb szerintem. Lehet választani: csípős legyen vagy sem?

Ja, és mindenki szerezzen be kullancs-riasztó szereket és felszereléseket. Állíttólag a fokhagyma is jó (talán még a kereszt is :roll: ), lehet kapni kenőcsöket meg gyertyákat is.

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #67974 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Köszi, Brisa, de az egy dolog, hogy levélből ismerjük egymást, nekem a felismeréssel volt problémám, és ez a GyU-könyv nekem is eszembe jutott, és azt is tudom, hogy anyukám megmutatta a fényképemet a szombati talin, csakhogy én nem láttam senki fényképét. de asszem ha minden igaz anyu majd elkísér.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #67968 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Kincső, mi ismerjük egymást, sőt úgy tudom, téged is ismernek fényképről elég sokan (csak én nem :( ). Keress majd egy nagy batyús társaságot, akik egyike-másika GyU-s könyvet szorongat a kezében. De ha az anyukád elkísér, végképp nem lesz gond.

Egy kérdés: szerdán mikor megyünk? Délután?

Mivel a pótlóbusz is a Bat. térrl indul, javaslom találkozzunk ott, ahol Vöröskővár elött összejöttünk. Azt már sokan ismerik. (Fel kell jönni a metrótól és jobbra fordulva kimész az ajtón, jobbra nézel és meglátod a batyús társaságot.)

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #67963 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Akkor ide is beírom, hogy MÉGIS TUDOK JÖNNI!
És érdekelne a kvíz, a nyelvtanulás, meg az írás.
Nekem az lenne jó, ha együtt mehetnénk valakikkel Bp.-ről, de az bonyolítja a helyzetet, hogy nem ismerjük egymást, és ha a HÉV sem jár, az pláne. Ezt meg kellene szervezni, hogy csoportonként menjünk...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #67959 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
amanibhavam vallalta, hogy vendegunk lesz egy quenya nyelvlecke erejeig :D , ha minden jol megy csutortok keso delutan kerul majd sor ra.
Illetve Ancalimon vallata a tengwa oktatast. Termeszetesen Estel Toled is szivesen tanulunk :)

amanibhavam azt kerte, es en is kerem, hogy akik a tengwak es a quenya rejtelmeiben szeretnenek elmerulni hozzanak jegyzetfuzetet! Mert szukseg lesz ra.

Na most hirtelen csak ennyit.
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #67954 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Halihó!! :hello:
Gumipók, ugye tartasz majd nekünk Sinda nyelvleckéket? :wink:
A tengwa írásjelek oktatásába szívesen besegítek :itscool: , de a quenya nyelvleckéken még én sem rágtam át magam, mindazonáltal, amit eddig elolvastam és megértettem belőle (első pár fejezet), szívesen továbbadom bárkinek! 8) (Bár ott tartanék, hogy én tartsak nyelvleckéket... :shake: egyelőre csak a Tolkien-féle quenya szövegek fejből való idézgetésében vagyok otthon :sungl: )
Hopp, jut eszembe, jelentkeztem a kvízjátékra is... :look:
Tényleg, erről lehet valami közelebbit tudni, mire készüljenek a résztvevők?
Svin? :hein:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #67930 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Nos, sikerult beszelnem a nenivel akinel a szallas lesz.
A kovetkezok tisztazodtak:

Ha Pomazra megyunk HEV-vel akkor onnan a Zold turista jelzest kell kovetni, es mintegy masfel oras gyalogut all elottunk.
A neni azt is elmondta kocsival hogy lehet megkozeliteni Szentendre iranyabol. Egy terkepet megprobalok szervalni a delelott folyaman a helyszinrol, es megnezem ez alapjan hogy milyen lehetosegek vannak meg. A procedure kicsit hosszadalmas, azok akiket erdekel irjanak, es megirom nekik.
Kocsival csak akkor veszes megkozeliteni a helyszint, ha nagyon sok eso esik. A neni szerint most egy hetig kellene essen, hogy veszes legyen a helyzet. De elotte nap en felhivom, hogy milyen a helyzet (de nagyjabol ugyis tudni fogjuk).

Bolt van a kozelben de csak kisebb kozert (cirka 40 perc gyaloglas oda, ugyanennyi vissza). Nagyobb boltok Pomazon vannak, ami gyalog 1.5 ora, kocsival gondolom gyorsabb.
Bogracsot tovabbra is berelhetunk 500 HUF-ert.
A szobakban nincs huto, de neki a konyhaban es a talaloban van, igy azt hasznalhatjuk. De gondolom nem akkora hutok, hogy 30 ember 4 napi kajaja elferjen benne.

Tovabbra is azt keri vigyunk agynemu huzatot, lepedot, ez neki lenne jo, merta mosatast nehezen tudja megoldani. Aki visz az 100 HUF kedvezmenyt kap (igy diakigazolvannyal egy ejszaka 800).

Tuzrakasi tilalom van az egesz kornyeken!!! Es ezt valoszinuleg addigra nem is fogjak feloldani, de a neni azt mondta az udvaron kijelolt helyen gyujthatunk tuzet. Szoval erdoszeli tabortuzekre senki ne szamitson ebben a szarazsagban.
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #67764 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
A néni a kocsikkal kapcsolatban azt mondta, hogy lehet azzal is feljönni a hegyre, de ha esik az eső, akkor sártenger lesz az útból és életveszélyes a közlekedés, szóval ő nem vállalja a felelősséget.
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #67747 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Sziasztok!

Gondolom a legtöbben nem kocsival megyünk a táborba, így mit szólnátok, ha a Battyány téren vagy a pomázi hévmegállóban találkoznánk valamikor? Bonyolítja a dolgot, hogy nem járnak a Batyi és Békásmegyer között a hévek júl. 13-28 között, így hévpótló busszal kell mennünk egy darabon. És annak a megállóját azért nem biztos, hogy mindenki megtalálja.

A nyelvtanfolyamra pedig ezennel jelentkeznék!!!

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #67580 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Svin, képzelj ide füstjeleket, morzekopogást, akármit!!! :D

A táborba JÖVÖK, a nyelvlecke ÉRDEKEL, az írásjelek SZINTÉN.

Amúgy elkezdtem dolgozni a sztorin, és ha a nagyérdemű úgy gondolja, akkor többestés adventure-t is ki lehet hozni belőle... Ha nincs más program... Ja, és ezzel kapcsolatban. Svin: a neveket/ilyesmit neked kellene megszülnöd (kábé hétfő/keddig elküldöm az én cuccomat), mert az én GYU-ám kölcsön van adva, és nem tudok miből dolgozni, pl. nevek tekintetében.

Ja, többiek: el kellene kezdeni megszervezni az ideutat, mert ahogy Yavanna is mondta, a Pomáztól 3 km-re elég tág fogalom, és akik nem kocsival mennek, azoknak lehetőség szerint együtt kellene odaérni (valamilyen szinten persze), hogy az ottlévőknek ne kelljen feleslegesen, ötpercenként rohangászni. Aki Pécsről jön, az szóljon nekem, és jvaslom, alakítsunk ki kisebb groupokat, mert egyébként big nagy káoszba fog fulladni a dolog...

Üdv:
Dín apó

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #67560 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Nem tudom biztosra ígérni, de megpróbálok hozni egy prezentációs táblát, meg a szükséges papírt és tollakat.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #67457 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Ehh. Majd elfelejtettem a leglenyegesebbet.
Ki szeretne reszt venni a tengwa irasjelek oktatasan, es quenya nyelvtanfolyamon? Kezeket a magasba! Kerem a visszajelzeseket, mert ha senki akkor folosleges tervezgetni...
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #67456 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: MTT tábor - Július 24-28
Ancalimon: Az otletek nagyon jok! En is tortem a fejem korabban a quenya nyelvtanfolyamon, csak nemigazan mernek belevagni. De a tengwa iras oktatas is nagyon szuper otlet.
Ezekhez vmi szemlelteto eszkozt be kellene szerezni, mert nem hiszem, hogy lesz tabla es kreta.
Egy nagyon alap quenya-ra talan meg mernek vallakozni, de jo lenne ha mas is beszallna. Meg kellene kerdezni Estelt, hol tart a quenyaban. Irok is neki privat uzenetet. Esetleg valaki mas, aki jon?

Ha valaki tud hozni olyan tablat, amire tudnank irni kretaval vagy filctollal, az ne kimeljen es jelezze! Rajztabla meretu siman eleg lenne szerintem, de ha nagyobb az is jo!
Ha mas nem akkor a3, a2-s meretu papirokat es filctollat szerzunk be.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.320 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére