Harry Potter

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #44717 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Harry Potter
Nem nagyon értitek mi?<br> Gyémánt és szar?<br> Milyen hasonlat lenne elég frappáns ahoz ,hogy felfogjátok:<br> Ez két külön kategória.Hery Potter?<br> HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!<br> Ez csak valami vicc ugye?
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #44716 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Harry Potter
A vilag leg jobb konyve es legjobb irodalmi alkotasa. Legyen kotelezo olvasmany a sulikban! En elolvastam mind a negy reszet hatszor! A gyuruk ura szar
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #44715 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Harry Potter
Aki többre tartja Potter ördögöt mint A Szent Könyvet, az menjen a vesztőtérre... :)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #44714 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Harry Potter
A Valák nevében Mandos csarnokaiba térjen ki többre tartja a H.... mint a szent könyvet. Erut hallottátok.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #44713 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Harry Potter
A Potterek elhallgattak, mi?:)<br> Szerintem iktassuk ki ezt az oldalt... :) <br> Mint Tolkien hűséges követője, vallásának hirdetője, ezennel megátkozom eme hitszegő oldalt!:) Vesszen mindenki, ki eme oldalon Potter ördög vagy ama szolgájaként szólal meg!:) De mindenki Tolkien követőnek, az Ő nevében kegyelmet ádok:)<br> Amen:)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #44712 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Harry Potter
Kalandregényeken nevelkedtem...<br> Karl May, Cooper, Verne, Scott stb... <br> :)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #44711 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Harry Potter
Félix: a tesómnak a GyU előtt a Winnetou könyvek voltak a kedvencei.<br> <br> Larvna: egyetértek! Szerintem eleve hülyeség összehasonlítani a kettőt!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #44710 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Harry Potter
Skeach igen...uff:)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #44709 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Harry Potter
Olvasott közületek valaki Cooper, vagy Winnetou könyveket?<br> Szerintem nagyon jók.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #44708 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Harry Potter
Skeach: ígen, de én Verne irodalmáról beszélek, a tudományos fantasztikus irodalomról. S annak az irodalomnak a remekműve az a trilógia, amit már ajánlottam neked JaMaN oldalán. De tényleg, az a könyv fantasztikus...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #44707 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Harry Potter
A Verne könyvek tényleg jók. Azok voltak a legelső könyveim. <br> Laryna: Ez így igaz, és is szeretem a GYU-t, meg a HP-t is. Én csak a HP körülötti felhajtást nem bírom.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #44706 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Harry Potter
Ha már így állunk, Verne irodalmának, a tudományos fantasztikus irodalom egyik remekművét említsem...na jó, nem kavarok bele ezzel...pedig az is jó könyv! De csak ha akarjátok, akkor említem meg, s rövidített tartalmát...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #44705 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Harry Potter
Hanna megnyugtatlak, mert attól hogy még valaki GyU rajongó nem feltétlenül kell HP gyűlölőnek lennie. <br> Ugyanis a két dolog teljesen más téma, és szerintem nem érdemes összehasonlítgatni a kettőt.<br> Én például imádom a GyU-t teljes szívemmel és lelkemmel, de a HP könyveket is elolvastam, sőt valamelyiket többször is.<br> Remélem minél hamarabb megszerzed A könyvet és elolvasod! <br> Nekem jelen pillanatban csak az a gondom hogy csak egy kötet van itthon nálam a háromból, mert a barátaimat rábeszéltem hogy olvassák el, és én is újra szeretném olvasni. De azt hiszem ezzel várhatok még egy darabig. :-) )))
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #44704 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Harry Potter
Igaza van annak, aki azt mondja, hogy két különböző dologról van szó! Én sajnos ott tratok, hogy ég a fejem, mert nem olvastam a Gy.U-t. Megyek és megveszem!<br> Én HP rajongó vagyok, és remélem, nem ez nem zárja ki, hogy Gy.U. rajongó is legyek hamarosan!OLVASNI KELL!!!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #44703 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Harry Potter
Csak az a baj, hogy teljesen véletlenül hagytam magam rábszélni arra, hogy elolvassam az első kötetet... Azóta máson se jár az eszem! Már teljesen el vagyok szontyolodva, mert a negyedik kötetet még nem kaptam meg! Elvonási tüneteim vannak. :-) <br> Komolyra fordítva a szót: a véletlen igaz, és az is, hogy nagyon régóta a Végtelen történeten kívül nem találtam fogyasztható felnőtteknek és gyerekeknek való mese. Nagyon jó, hogy lesz még folytatás! Kár, hogy csak hét éves a Roxfort!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #44702 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Harry Potter
Elnézést, hogy közbe szólok,(ne vedd kötözködésnek) de milyen az egyszerű mese? Sajnos a mesét általában egy külön kategóriaként tekintik és nem irodalmi műfajnak. Pedig az újabbak között is (amiket gyerekeknek írtak) számtalan értékes mű van. A régebbi (felnőtt) mesék, regék, mondák nélkül sokkal sivárabb lenne az irodalom.<br> <br> A meséknek is (mint minden stílusnak) megvannak a kliséi, melyek más műfajokban is nyomon követhetők (a mesei elemek a GyU-ban is fontos szerepet játszanak).<br> <br> Lehet, hogy a HP nem bír irodalmi értékkel, de ez nem a műfajából adódik.<br> <br> uff. Nagysas
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #44701 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Harry Potter
Hááát...<br> <br> Szerintem egyszerűen bűn ezt a két könyvet egy lapon emlegetni. Az egyik egy irodalmi érték, a másik egy egyszerű (egyesek szerint talán jó) mese. Én a 20. oldalig jutottam benne, aztán abbahagytam. A Gyűrűk Urát, a Szilmarilokat, a Gyűrű Keresését, a Babót, az Elveszett Mesék könyvét viszont 2x, 3x is örömmel elolvastam.<br> <br> Nem véletlen az sem, hogy míg a Harry Potter sok helyütt kelt felháborodást, addig a Gyűrűk Ura több országban is kötelező, vagy ajánlott olvasmáyn (pl.: Lengyelország)<br> <br> Potter rajongó soha sem leszek.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #44700 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Harry Potter
Szerintem a témát megvitattuk, nem? Még mit mondjunk róla? Talán utolsó beírásként írjuk be:<br> ,,A két könyv ugyanolyan jó, de A GY.U. a Király'':)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #44699 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Harry Potter
Alynann véleményét osztom én is. Tulajdon képpen még alig lettem fenőtt (Hobbit mértékkel), ezért a jó mesék még mindig érdekelnek. A HP még friss élmény, egyelöre nem érzek kényszert az újra olvasásra. A GyU-t már többször olvastam, ez nálam értékmérő. A Szilmarilokat a karácsonyi díszkiadás óta kétszer is elovastam, de a papír kötésü kiadást is néhányszor. Konklúzió, az nincs. Valaki szóljon már rám!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #44698 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Harry Potter
szerintem a két könyv-sorozat között nagyon sok hasonlóságvan ,bár a HP inkábbgyerekeknek , kisebbeknek íródott. Szerintem mindkét könyv nagyon jó, de a GYU jobb.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #44697 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Harry Potter
Alynnan: tökéletesen igazad van, én is így gondolom.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #44696 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Harry Potter
Zoé:Engem nem érdekel hogy azok az egyesek miért várják a következő könyvet.Én is várom,mégpedig azért,mert nagyon is érdekel a folytatás.Szerintem jó a történet,Rowlingnak kitűnő a fantáziája.<br> És azért el kell ismerni,hogy a Gy.U körül is elég nagy felhajtást csapnak.<br> De nem ez a lényeg,hanem az,hogy amit nézel vagy olvasol,az lekössön,és élvezd!Engem pedig igenis le tud kötni...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #44695 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Harry Potter
A GY.U. könyv, a HP üzlet.<br> Ennyi a véleményem.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #44694 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Harry Potter
Nekem csak az a bajom a HP-el, hogy, nagyon nagy bussinest csináltak belőle.Hatalmas felhajtás, reklám és már nem is a köny értékeit nézik egyesek, hanem azt, hogy meg van-e már a következő része(közbe ki se olvasták az előzőt)...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #44693 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Harry Potter
Szerintem a Harry Pottert nem kell lenézni, tök más műfaj, mint a GyU, és szerintem mindkét könyv nagyon jó.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #44692 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Harry Potter
joe: légyszi vedd le a capslockot, és hagyd egy szóközt a mondatzáró írásjelek után :) mert így enyhén olvashatatlan...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #44691 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Harry Potter
SZERINTEM A POTTER KÖNYV JÓ,SŐT NAGYON JÓ,DE A GYŰRŰK URÁHOZ KÉPEST FIKA!EZ AZ ALAPMŰ!PERSZE A BRIAN ÉLETE MELLETT!LÁTTÁTOK MÁR?KIHAGYHATATLAN!<br> a TOLKIEN FILMRŐL ANNYIT,HOGY NEM VÁROK TŐLE SOKAT!A KÖNYV PÓTOLHATATLAN!AKI AZT NEM OLVASTA,ANNAK A FILM SEMMIT SE MONDHAT!<br> a POTTER FILMTŐL MÉG KEVESEBBET VÁROK!AZ, AZ ELŐZETESEK ALAPJÁN SZAR!<br> NA EZ VOLT A VÉLEMÉNYEM!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #44690 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Harry Potter
xyz&xyz:<br> Abban tényleg igazad van, hogy a Gyűrű Kúra szar :) A Gyűrűk ura nagyon jó, az egyik legjobb könyv amit olvastam, bár te szerintem egy ilyen könyvet felfogni sem tudnál...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #44689 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Harry Potter
dodije te csak csönd
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #44688 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Harry Potter
xyz&xyz<br> Lasd a vendegkonyvbe a velemenyemet a hozzaszolasodrol :) <br> Itt meg csak annyit, hogy amit oda irtal azt ugy kell irni, hogy 100000000-szor, es nem -szer, ugyanis ez a szam a szazmillio. Na most nem akarok nyelvorat tartani de mindenki akinek kis nyelverzeke is van a magyarhoz tudja, hogy a hozza kapcsolod toldalek mely maganhangzoju kell legyen...<br> Mellesleg abban egyetertek hogy a jopar eve (lassan talan mar 10?) megjelent Gyuru Kura cimu parodia csapnivaloan rossz, es a HP azt messze veri, no de A Gyuruk Urat kozelrol sem :) <br> Amugy a HP-t se Herri Poterr-nek kell irni azt hiszem. Bar amennyiben csak 7 eves vagy fiatalabb vagy ez elnezheto valamelyest.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.346 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére