Pót MTT tábor

×

Szavazás: Pót MTT tábor (was ended 0000-00-00 00:00:00)

augusztus 9-11
7 20%
augusztus 16-18
5 14.3%
augusztus 23-25
14 40%
augusztus 30 - szeptember 1
5 14.3%
egyik se jó...
4 11.4%
Szavazók száma: 2 ( , bea/mag )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 8 hónapja #69438 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor
Nos, tekintélyes előnnyel az augusztus 23-25-ei hétvége nyert!
Szóval várom a priviket, emileket, SMS-eket, chat-közléseket, hogy ki jön Szegedre azon a hétvégén.
Eddig 3 jelentkező van, plusz én és a szegediek (szintén 3-an). Már így is nagyon ígéretes csapatnak tűnik, de talán még mások is jönnének... :wink: (Csak tempósan, mert le kell foglalni a szállást :!: )

Ja, és a programokra is várok ajánlatokat. Például lehetne egy városnézést (persze este :wink: ) szervezni.

Ami pedig az aggódó szülőket illeti: jó lenne, ha csak egy topikban beszélnénk erről. Az MTT-ben eléggé belendült a téma.

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #69408 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor
Figyelem!

Kérésem lenne az olyanokhoz, akik szeretnének jönni velünk táborozni, de szülői szigorba ütköznek. Felmerült egy olyan dolog, hogy az aggódó szülők számára egy személyes találkozót szerveznénk, ahol az MTT elnöksége és tagjai képviselnék a társaságot, elsősorban a célból, hogy meggyőzzük a szülőket, hogy komoly és felelősségteljes, szektásságtól mentes társaság vagyunk. :roll: Ehhez azonban arra is szükség van, hogy a szülők egyáltalán hajlandóak legyenek velünk találkozni. :!: Minden valószínűséggel lesz írásos meghívás, de Nektek be kéne segíteni a győzködésben. Lsd.: szegedi + kószás fényképek, Gondolatok topic mutogatása, és mindennemű fülrágás. Komolyan érdeklődők számáéra pedig itt az én elérhetőségem: :wink:
Szöllősi Líviát keresni ezen a számon: 06/20/368-5914.

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #69388 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor
Sziasztok!
Ha ma lehet utoljára szavazni, akkor úgy látom aug. 23-25. lesz. Én megyek, ha igaz. Remélem minnél többen leszünk! Lehet, hogy a barátnőm is jön, ha elengedik. A szüleinek elég furcsa nézetei vannak, pl. nem engedték el az osztály karácsonyi bulijára, mert előtte kapott egy rossz jegyet. Majd meglátjuk.
Szióka:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #69379 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor
Fereste teljesen megértelek! Én több ok mellett egy régóta álmodott könyvért, mondtam le a pilisi táborról. Egy jegy a Hungaroringre is kisebb vagyon lehet.
Ezzel a szegedi hétvégével még nem tudom mi lesz. Nekem végül is jó az aug. 23-25, de ettől még nem biztos, hogy tudok menni. Meglátjuk.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #69375 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor
Én már kezdek gondolatban készülni egy 23-25-i Szegedre... majd meglátjuk, hogy tudok-e menni, remélem igen! ;) :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #69343 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor
Aug. 9-11 enyhén gáz, 8-án jövök haza a Tátrából :quasi:
16-18 még gázabb, mert elvben akkor búcsúztatnánk "szegény" barátnőmet, aki Olaszországba utazik, és itthagy minket 2 évre :blackeye:
Aug. vége nem túl jó, akkor ugyanis osztálykirándulásra megyek.
Szal 23-25-re szavaztam. (Ellenben egy ilyen társaságért megéri "néhanapján" áldozatot hozni.)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #69334 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor
Sziasztok!
Szupi volt a tábor!
Akit nem akarnak elengedni hivatkozzon rám!
De sztem nem Tiszakécskén lesz, hanem Szegeden, vagy nem? :roll: Illetve még nem dőlt 100%-ig el, de én úgy vettem ki, hogy Szeged a valószínűbb...
Lehet hogy anyukám tud segíteni az ügyön...
Aki beszámolókra kíváncsi, menjen az MTT-tábor topicba, mert ÉSzaH mint moderátor csak ott engedélyezi az élmények mesélgetését.
Szerintem én mehetek Szegedre... (a táborban is úgy volt szó róla, hogy Szeged, nem Tiszakécske).
Ja és nem voltunk éjszakai túrázni, mert a marhapörkölt fél 11-re lett kész, és még utána kezdtük el nézni a GyU-t, és kb. 1/2 2-2-re lett vége...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #69325 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor
En nem took menni...jo taborozuast megint...
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #69319 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor
Holnap lehet utoljára szavazni. Utána összesítjük a dolgokat. Megkérek mindenkit, hogy aki a holnap kihírdetett időpontban tud jönni SZEGEDre ( :!: ), az dobjon meg egy privivel (vagy SMS-sel, emillel, esetleg cseten szóljon, vagy aki csak telefonálni tud, hívja Svint vagy Ancalimont). Ennek fényében lesznek lefoglalva a szobák, lehetőleg még ezen a héten.

Ja, és a szülők számára kitalálunk valamit. (Pl. Kincső anyukája, Rózsa sokat segíthetne az ügyben.)

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #69284 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor
annyira szeretnék elmenni egy ien táborra, de nem fog összejönni :cry:
mert ugye ez is pénzbe kerül és nekem ki lett adva az ultimátum, hogy válasszak: vagy a Hungaroringre meek, vagy táborba.
na én inkább a Ringet választottam :D
szal naon sajnálom, de nekem ezek a táborok nem jönnek össze :?
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #69207 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #69203 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor
Hol vannak az MTT-s képek????

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #69200 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor

Narië írta: Nem tudom,az én ôseim már csak ilyen szigorúak :bawling: Akiket nem ismerek személyesen arra nem bíznak rá,hiába mondom hogy milyen jó fejek vagytok :? A taikra is titokban járok...


Narie:Azt ne tedd.....Azt nem szabad....ha egyszer kiderül akkor soha a joeletbe nem engednek el egyedül...es ne azt mond hogy "jofejek" vagyunk hanem hogybizhatoak meg mutasd meg az MTTs kepeket stb....

Ring:De ugye jo volt....
A pot MTT pedig Tiszakecsken lesz...Bocs nincs ekezetem...
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #69197 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor
Hát, semmi. Kártyáztunk számháborúztunk, most a Gyűrűk Urát nézik, és ha minden igaz utána elmennek túrázni.

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #69196 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor
Nem tudom,az én ôseim már csak ilyen szigorúak :bawling: Akiket nem ismerek személyesen arra nem bíznak rá,hiába mondom hogy milyen jó fejek vagytok :? A taikra is titokban járok...

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #69194 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor
Ne Szegeden legyen Plííííííííííííííííííz!
Akkor tényleg nem engednek leeeee!!!! :rmad2:

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #69188 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor

Ring-bearer írta: No, hát én is itt vagyok. Elmentem a táborba aztán visszajöttem (ott voltam vagy 4 órát... :? ).
Narie: engem se akarnak leengedni! De még rágom a fülüket! :twisted:
Nem hagyom annyiban!


Ring!!!!!!Az MTTs-be?????Meselj mien volt???????MIt csinalnak a többiek?????
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #69185 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor
No, hát én is itt vagyok. Elmentem a táborba aztán visszajöttem (ott voltam vagy 4 órát... :? ).
Narie: engem se akarnak leengedni! De még rágom a fülüket! :twisted:
Nem hagyom annyiban!

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #69178 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor
quote="Narië"]Hát sajna nekem egyik se jó,de úgyse engednének el,mert "rossz hatással vagytok rám" és "túl kicsi vagyok még ehhez".Megjegyzem,15 leszek.[/quote]

Lelinek total igaza van....Egyaltalan nem vagyunk rossz hatassal rad...Nekem azt mondjak hogy LOTR fanatikus vagyok de ez igaz....
Megjegyzes:Kincsö aki 13 eves lesz most az MTT taborban van....Es ö fiatalabb nalad...Ja es jövöre en is megyek (en 13 leszek)
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #69176 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor
Narie (nem tudok umlautosat): Hogyhogy rossz hatással vagyunk rád? Ezt komolyan modták a szüleid? Hogyan feltételezhetnek ilyet rólunk :?: Mi egy kedves, aranyos, megértő és barátságos társaság vagyunk :twisted: (de tényleg :!: )

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #69168 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor
Hát sajna nekem egyik se jó,de úgyse engednének el,mert "rossz hatással vagytok rám" és "túl kicsi vagyok még ehhez".Megjegyzem,15 leszek.

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #69152 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor
Jesszusom! Mennyi mindent történt mióta nem voltam! Most se lennék, ha nem kaphattam volna pár percet... Nos: Aug-ba bizti, hogy megyek, mind1 mikor.. És majd otthon az egészet végigolvasom...(3-án megyek haza..)
Most rohanok, majd pár nap múlva jelentkezem....Jah! És nem szavazok!

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #69115 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor
Na szoval nekem csak az utolso het lenne jo....de latom arra nem sokan szavaznak. :(
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #69108 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor
Léli: aieless júli 29-ig várja a szavazatokat az időpontokra. Utána gyorsan kiderül, mikor megyünk.
(Mellesleg én is nagyon szeretném tudni a tábor végleges időpontját, hogy mikorra időzítsem a szabimat!)
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #69103 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor
Ai na vennui!

Nekem mind a két megoldás megfelelő. Mármint az a 10 ágyas, meg a másik. Szeged is megfelel. Csak jó lenne minél előbb kitalálni az időpontot, mert anyu itt pattog mellettem, hogy hogyan szervezzük a nyári programot. Szóval esetleg a jövő hét végére lehetne valamiféle eredményt hirdetni?

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #69002 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor
Én csak azt szeretném még hozzáfűzni, hogy a huszadika környéke nedkem nagyon-nagyon nagyon nem jó...

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #68962 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor
Nekem is jó egész augusztus, bár az eleje kicsit necces - de szívesen becsatlakoznék még 1 táborra! :smokin: Szeged is sirály! 10 ágyas szobák? :o h: Érdekes ötlet, ekkora népsűrűségű helyen még úgysem aludtam... :sungl:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #68892 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor
Huh, nekem nagyon jó lenne, ha augusztus elején Szegeden lenne, mert távolabb úgysem mehetek onnan... pedig nem lenne rossz, és ha Szegedet szavazzátok meg, akkor nekem nem is kell szállás! és lehet, hogy nem is egyedül jönnék...

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #68887 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor
Akkor vegulis eldolt mar, hogy mikor es hol lesz a pottabor? Latom, Szeged ismet felmerult-- kalkulaljatok be a valoszinu iszonyu meleget augusztusban... Nekem mar csak azert is jo, mert akkor nem kell szallast inteznem ill. fizetnem, ugyis Szegeden vagyok majdnem egesz aug.-ban.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #68881 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Pót MTT tábor
Szerintem legyen inkább a 4ágyas variáció. A 10 azért kicsit sok a jóból...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.210 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére