Szinkron?

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #46739 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Szinkron?
Én azért reménykedem.Ez a film megéri hogy sokat fáradozzanak vele(és ez nem csak az én véleményem,hanem százaké.ha ilyen nagy az érdeklődés,nem gondoljátok,hogy tenni fognak azért hogy a lehető legjobb legyen?)<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #46738 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Szinkron?
Egyébként most olvastam, hogy mennyi időt töltöttek azzal, hogy mindegyik népnek más-más akcentust találjanak ki, még hobbit és hobbit között is van különbség (pl. Bilbo és Frodó műveltebben beszél, mint a többi hobbit), a rohaniaknak, gondoriaknak is külön akcentusuk van, úgyhogy nem tudom, hogy magyarul hogy a fenébe fogják ezt megoldani... Az általános szinkronra visszatérve tényleg bénán szokták csinálni, pl.a Jackie Chan filmekben abszolút nincs kínai akcentusa a pasinak, amikor eredetiben, ugye, van.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #46737 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Szinkron?
Észrevettétek már a magyar szinkron egyik legnagyobb fogyatékosságát??? A csatajeleneteket borzalmasan szinkronizáljuk. A harc folyik, és csak néhány ember hangja hallatszik élesen (gondolom ez a szinkron) a többi pedig az eredeti hang...(ilyen volt a Gladiátorban is mikor a közönség kiabálását szinkronizálták). Ez rettenetesen kiábrándító tud lenni... Persze nem lehet több száz embert odaállítani, hogy élethűen szinkronizáljanak, de ilyen nagy filmnél, mint a Gy.U., szerintem nagyobb gondot kell fordítani ennek a hibának a kiküszöbölésére...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #46736 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Szinkron?
Alynna: Azert lenne jobb erdeti angolban hallani mert a film ugy keszult, ugy a szinkron termeszetesebbm, nem is beszelve arrol hogy a hangmernokok sok-sok honapot dolgoztak odakint rajta (altalaban barmely filmre igez, de itt minden szereplo hangjat ugy modositottak hogy jobban passzoljon a szerepehez). Na most ha a magyarok leszinkronizaljak akkor az ha nem is lessz osszecsapva akkor is huszad annyit se fognak vele torodni, plane nem teszik karakteresebbe a hangokat.<br> Amugy en jobban szeretem angolul a filmeket amiket angolul csinaltak, mint magyarul leszinkronizalva. Izles kerdese.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #46735 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Szinkron?
Úgy látszik én vagyok itt az egyetlen,akit nem ejt kétségbe túlzottan, hogy szinkronizált lesz-e a film.Engem nem zavarna a dolog,nem rajongok a feliratozott filmekért.És nem értem,mitől lenne eredetibb angolul hallani a szöveget,hiszen semmi nem lenne hobbitosabb,csak Elijah Woodosabb,se tündésebb,csak Orlandosabb stb.<br> Sőt,nem tudom ti hogy vagytok vele,de engem zavar, ha Mr Baggings,elf és hasonlókat hallok.<br> Azon kívül én optimistán látom a dolgokat, és nem hinném,hogy nagyon el fogják szúrni a dolgokat...a lényeg az, hogy Göncz Árpi közbeszól a rajongók érdekében.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #46729 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Szinkron?
Skeach: nem tom él e még a kérdés: Igen göncz Árpi bácsi AZ a Göncz Árpi bácsi, az egyetlen normális ember, aki valaha betette a lábát a parlamentbe(persze rajtam kívül:DD)<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #46728 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Szinkron?
darklordnak igaza van a The hobbit c.könyv magyarul még címben is A babó nem is beszélve arról hogy az orkok manók, Gollam Nyelem, a Zsákost le sem fordították Mr.Bagginsról szóval jó lenne valami egységes fordítás
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #46725 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Szinkron?
Néhány helyen a hobbitokat babóknak nevezik. Nagyon lerontaná a filmet ha mondjuk így lenne a magyar szinkronban is. Persze rossz szinkronnal is magnézem vagy 3x. :-D
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #46723 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Szinkron?
Szerintem ha tényleg beváltják az ígéretüket, és egy időben lesz a premier a kinti bemutatóval, akkor eleinte még meg lehet nézni feliratosan!<br> <br> reménykedjünk :) <br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #46722 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Szinkron?
:) ))))))<br> Egyebkent en is ugy erzem vetek lenne szinkronizalni, ennek ellenere biztosan leszinkronizaljak, mert ugy sokkal tobben megnezik es tobb lesz a bevetel :) <br> Ugyhogy ha erdeti nyelven akarod latni akkor nyomas Anglia/USA vagy megvarni a DVD-t vagy videot, ott biztos lesz feliratos, sot felirat nelkuli angol valtozat is.<br> Vagy esetleg beszerzed mashonnan :) )))
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #46721 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Szinkron?
Aragornnak csakis egyetlen hangot tudok elképzelni: Torgyán József<br> :-) ))))<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #46720 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Szinkron?
Szerintem nem kéne szinkronizálni csak elrontanák mint a Starwarst a Múmia visszatért meg a Tomb Raidert. Elmerészkedtem a Shrek-re is tudjátok kik voltak az eredeti hangok? Mike Myers Eddie Murphy és Cameron Diaz a magyarokról inkább ne beszéljünk...<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #46719 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Szinkron?
Jaman: ezzel én is így vagyok :) <br> <br> Én például nagyon jól szinkronizálhatnám Kígyónyelvet :)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #46718 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Szinkron?
Lúthien:- Legolas szinkronját elvállalnám:)<br> Egyébként nem tudom megmondani, neveket sem tudok!<br> <br> Bár van pár név a fejemben, de nem tudok hozzájuk hangokat rendelni, és van pár hang is a fejemben, de azokhoz meg neveket nem tudok :) <br> <br> Üdv
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #46716 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Szinkron?
Hát, szerintem Gimlit nagyon jól szinkronizálná az a dagi csákó a Kisvárosból :) Most per-pillanat nem tudom hogy hívják...<br> Rengeteg szinkronhang vana fejemben, csak egyiknek sem tudom a nevét... :( <br> <br> Figyu, lehet hogy hülye vagyom, de ez a Göncz Árpád az a Göncz Árpád? Szóval a volt kt. elnök?
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #46715 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Szinkron?
Szerintetek ki szinkronizáljon kit? Várom az ötleteket! :-)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #46714 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Szinkron?
Hát ez mázli, bár én akkor sem várok sok jót a szinkrontól...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #46710 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Szinkron?
Most olvastam, hogy felkérték Göncz Árpi bácsit a szinkron felügyeletére! Úgyhogy a szöveghűség miatt már nem kell aggódnunk!<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #46706 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Szinkron?
Minden filmet meg lehet nézni szinkronizálva, meg eredetiben is, a Mátrixszal is ez volt, de szerintem mindenhol az eredeti a jobb (kivéve a Frédi és Bénit :-) <br> De szerintem akkoris igényesek lesznek, pláne egy ilyen filmnél. Mindenesetre legyünk optimisták!<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #46704 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Szinkron?
Én meg nagyon remélem, hogy nem is lesz szinkron.<br> Vagy ha lesz, akkor a könyv alapján fogják csinálni, mondjuk úgy, hogy felkérik szakértőnek a Göncz Árpit.<br> Nagyon el lehet szúrni egy filmet a rossz szinkronnal, és ebben a magyarok nagymesterek szerintem!<br> <br> Üdv
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #46702 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Szinkron?
Gondolom (vagy inkább remélem), hogy ennél a filmnél azért nagy hangsúlyt fognak fektetni a szinkronra, szerintem ez a minimum. Inkább a fordítás miatt kéne aggódnunk, nem? :-(
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #46701 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Szinkron?
Remélem nem cseszik el!Inkább legyen feliratos mint sz*r szinkronú!<br> Legfeljebb megnézem többször,(bár ez így is várható)mint hogy életem(várhatóan legjobb)legjobb filmjét sz*r szinkronnal halgassam! <br> <br> <br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #46700 Írta: Anonymous
Szinkron? téma létrehozva Anonymous által
Sajnos anagyközönségnek szánt filmeket szinkronizálják kis hazánkban ... ebbe bele kell nyugodnunk. De engem aggaszt, hogy hogyan fogják megoldani. Mert egyrészt mondják, hogy a magyar szinkron jó, de időnként nagyon elszúrják. Másrészt vegyük pl. az annyit emlegetett X-men filmet, meg a nevek fordítását... :( Ugye itt minden úgy lesz, mint a regényben?!...
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.377 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére