Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?

×

Szavazás: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

igen, mindenképp
15 22.7%
mennék ha a szüleim elengednek
16 24.2%
még nem tudom, lehet
26 39.4%
biztosan nem, más programom van
9 13.6%
Szavazók száma: 7 ( Toma, Sorel, Evenstar, Angwen, Niké ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 6 hónapja #78573 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?

Kincső írta: Továbbmenve: és ajándékok? Ha már lesz fa? Mindenki húz egy nevet és annak ad valamit. De szigorúan titkos hogy ki kit húzott! (Persze nem muszály élőben húzni, lehet az is, hogy valaki kisorsolja véletlenszerűen... ) Nyilván ezt csak majd dec.-ben lehet, amikor már tudjuk, ki jön, de ki mit szól a dologhoz?

Sztem ez tök jó ötlet,a suliban mi mindig így ajándékozzuk meg egymást.Idáig mindig tök jó volt... :D :wink:
[size=9:338rgi1v]Bocs,hogy én szólok bele a dolgokba,aki nem is bizti,hogy megy. :oops: [/size]
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #78572 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Kincsö: Jó dolog!!!!
Nálunk is ez a szokkás ;)
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #78566 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Akkor jó! Dehát néma gyereknek anyja sem érti a szavát... (hát még én :D )! 8) Mekkorát :?: (Díszt persze én is viszek.)
Továbbmenve: és ajándékok? Ha már lesz fa? Mindenki húz egy nevet és annak ad valamit. De szigorúan titkos hogy ki kit húzott! (Persze nem muszály élőben húzni, lehet az is, hogy valaki kisorsolja véletlenszerűen... ) Nyilván ezt csak majd dec.-ben lehet, amikor már tudjuk, ki jön, de ki mit szól a dologhoz? :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #78162 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Rayan:mikre gondolsz?Kacsatánc? :biggrin2: :clown: :hello: :itscool:

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #77915 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Karácsonyfa? Tök jó 5let! Hozok díszeket, LOL. :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #77850 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?

Rayan írta: Kincső, szerintem mindenki elfogadta az ötletet, meg amúgy is, magától értetődik :)
Más. Volna kedvetek e pár napos buli alkalmából jópofa táncokat tanulni? (Páros, nem páros, ahogy jön.)


Rayan: Nekem lenne kedvem...csak én még közbe más táncot is tanulok...remélem akkor nem keverem össze :roll:
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #77831 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Azám, Rayan, krumplitánc:) :D :P
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #77795 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Kincső, szerintem mindenki elfogadta az ötletet, meg amúgy is, magától értetődik :)
Más. Volna kedvetek e pár napos buli alkalmából jópofa táncokat tanulni? (Páros, nem páros, ahogy jön.)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #77788 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?

Kincső írta: És mit szólnátok még egy karácsonyfához is? :roll: :wink:

Erre miért nem válaszol senki? :roll: Olyan rossz 5let? Szerintem nem! Karácsony után 1-2 nappal miért ne lehetne karácsonyfánk?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #77583 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?

Már a kószatalin is említettem, hogy ismerek egy helyet, ami esetleg szóba jöhetne, valószínűleg sikerül hamarosan megszereznem a címüket-telszámukat is.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #77441 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?

Kincső írta:

Telumehtar írta: Nem lesz túl messze a Közgyülés helyszinétöl..

Egészen véletlenül Te nem a Születésnap helyszínére gondolsz? :roll: :wink: (Csak mert a K.Gy. nem igazán passzol ide... :roll: :wink: )


Ööö...akkor ahhoz...csak mert valami olyat hallottam hogy lesz ez is ;)
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #77408 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Én attól tartok,hogy nemhicem :!: :( :( :(
Szilvecterr-kor én ált családdal vaok,ez kb az eccem nap az évben,hogy...használjuk a társasjátékainkat... :oops:
Nojó,ez gagyi kifogás...még nem tudom...de bicctosnöm :cry:
(nemvaokénoanbulizós...)

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #77401 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?

Telumehtar írta: Nem lesz túl messze a Közgyülés helyszinétöl..

Egészen véletlenül Te nem a Születésnap helyszínére gondolsz? :roll: :wink: (Csak mert a K.Gy. nem igazán passzol ide... :roll: :wink: )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #77395 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Én is a 3-at jelöltem meg.
EZ még marha messze van, bár azért jól esik előre tervezgetni :)
Nem is azon múlik, hogy lenne-e kedvem (elengedés nem hinném, hogy gond), de már évek óta a barátnőimmel bulizok. Hogy idén mi lesz, azt nem tudom, de ha megint ,,tradicionális" szilveszter, akkor valószínűleg azt választom...
Esetleg, ha két napos lenne, lehetne a második napon (hrrr.. brutális kinézettel :) :) ) megjelenni?

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #77366 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Én olyan helyet javasolnék ami:
1.: Nem lesz túl messze a Közgyülés helyszinétöl..
2.: Kényelmesen elférjen mindenki
;)
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #77336 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
szvsz az lenne a legjobb ha valami olyan helyre mennénk mint a szegedi kolesz volt, igy csak mi lennénk ott, de mégse egy kedves forumozo házát amortizálnánk le

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #77155 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Én csak támogatni tudom a több napos szilvesztert. :twisted: :roll: :D
És nyilvános helyen lenne, vagy magánzárk... izé, házban? :roll: :lol:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #77117 Írta: Dínchamion
Sajnálattal közlöm a T. Egybegyűltekkel, hogy ár a szívem szakad meg, és lassacskán megőrülök, de mégsem mehetek el erre a bulira. :wink:

Az a helyzet, hogy szilveszter éjjelén dolgozni fogok, amennyiben a haknizás annak számít... Egy szó mint száz, aznap egyfajta körutat teszünk valamilyen műsorral, ahol én is táncolok... :roll:

De ez még nem totálisan biztos (négykilences), ha valamit tudok, szólok... Addig is (sajnos :cry: ) a NEM az official... :cry: :cry:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #76783 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Hát azon is lehetne gondolkodni! :lol:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #76776 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Ithil: "megasztán" hogy hogyan kell az 'azt'-ot és az 'aztán'-t írni... :roll: :D :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #76754 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Háát, én mennék....
Deazmég elég messze vagyon... :roll: (Előbb aszt kéne tudnom, hogy a holnapi napom mienlesz... :wink: )
Megasztánhogya szülők mit találnak ki... :?

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #76638 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Én a 3.jelöltem meg,szilveszter még messze van,mindenesetre szívesen mennék...
Lehet hogy én is hozok haverokat!

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #76589 Írta: Estel Adániel
Amint van egy ötleted, mi lenne az akadálya, szólj! ;)
(Szerintem semmi :arrow: L e h e t ! )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #76560 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Barátnöket hozzhatok???Pontosabban 3-at...
1 jelezte hogy nagyon érdekli öt a dolog....még 1 jelezte hogy ö is jönne a harmaik meg nem tom...na leheeet????
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #76521 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Sziasztok! Hogy lesz ez a szilveszteri buli? Mert ha meg tudnánk oldani mi is mennénk Persze ha innen vidékről meg tudjuk szervezni hogy feljussunk Pestre. Lehet már valami konkrétat tudni erről az összeröffenésről? Mert jó lenne már nagyon előre tudni hogy mindent megszervezhessünk (szállás, szülői engedély stb.) (Idril+Éowyn!) :roll: :?: 8O

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #76487 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Fim: csatlakozom az előttem szólóhoz... :D És nagyon remélem, hogy itt nem ilyen emberek vannak (mármint akiknek a "Ki bír többet inni?"-verseny a célja...). :roll: :wink:
Szerintem nem közvetlenül a Születésnap elé kéne tenni... Gondolom az előtte való napokban sok szervezési ügy lesz, és így az "elnökség" nem tudna jönni bulizni... :roll: Mondjuk egy dec. 28.(vagy 29.)-jan. 1.? :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #76408 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?

Fimbrethil írta: A 3.at jelöltem meg, de csak akkor megyek ha megigéritek hogy nem lesztek részegek :evil2:
egy két pohár peszgö belefér de utálom az olyan bulikat ahol az a cél hogy minél elöbb kiüssük magunkat
A többnaposat én is támogatnám 31-töl 3ig TTTvel


Én megigérem :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Estel: Pssszt!!!El ne mond senkinek !!!!!! :D
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #76376 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
IGEEEN! Feltétlenül. :bounce: :hello: :hello:
(na jó, ez azért még szülöktöl is függ.)
Jó lenne a több napos is. :roll:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #76375 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
A 3.at jelöltem meg, de csak akkor megyek ha megigéritek hogy nem lesztek részegek :evil2:
egy két pohár peszgö belefér de utálom az olyan bulikat ahol az a cél hogy minél elöbb kiüssük magunkat
A többnaposat én is támogatnám 31-töl 3ig TTTvel

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.
Téma zárolva.
Több
21 éve 7 hónapja #76330 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Ha valakinek van javaslata a helyszínre, az álljon elő vele. :D

Köncső: Böszi szegedi...

Böszi: Nagyon örülnék, ha el tudnál jönni. Kíváncsi vagyok rád. :wink:

Brisa
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.242 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére