Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?

×

Szavazás: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

igen, mindenképp
15 22.7%
mennék ha a szüleim elengednek
16 24.2%
még nem tudom, lehet
26 39.4%
biztosan nem, más programom van
9 13.6%
Szavazók száma: 7 ( Toma, Sorel, Evenstar, Angwen, Niké ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 6 hónapja #76309 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Böszi: Hát addig még ott van az októberi, novemberi és decemberi kószás tali és az egyéb talik is... :wink: És ha több napos lesz egy részére legalább bizti tudsz jönni, nem? :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #76170 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
ööö hát nem is tudom... :oops: :oops: :oops:

Még soha nem voltam egyetlen talin se, és a szilveszter nálunk általában nagy buli az ismerősökkel...

(De a "B" választ jelöltem meg... :wink: )

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #76035 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Igen! Igenigenigenigenigen!!!!!!!! Persze csak ha nem a világ végén vagy Eru háta mögött lenne... :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #75932 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Igen! Igen! Igen!

A szülők nem érdekelnek! Amúgysem szólnak bele, hogy mit csinálok. De azért a 24.-ei hét után kezdődjön (bár, az nem tudom, mien nap). És, ha onnan mennék erre a 3.-ára, akkor csak 1 nehézség támadhat: jó példa erre a szegedi tábor vasárnapi napja :? :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #75912 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Emlékeim szerint akko csak a sajtótájékoztató lesz... Vagy félreértettem? Egyébként meg 3-án 111. születésnap van... :roll: :wink:
Én is valószínűleg megyek, de (ha több nap lesz) nem biztos, hogy végig. És mit szólnátok még egy karácsonyfához is? :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #75888 Írta: Thaurwathiwen
Én a 2.-at jelöltem meg, de ha elengednek, akkor megyek. Ez a TTT tökjó 5let jan3-án.

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #75884 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Én nagyon szívesen mennék,de minden a szüleimtől függ...De azért reméljük a legjobbakat! :lol: :oops:
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #75881 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Én is megyek, én is :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #75876 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Nagy sajnálatomra az utolsó lehetőséget jelöltem meg... :bawling: :closed: ugyanis kb egy százalék esély van rá, hogy Veletek tölthetem a szilvesztert.
Najó, azért nem vagyok ilyen búskomor, mert nem kell helyette börtönbe vonulnom, csak arról van szó, hogy a szilvesztert mindig egy bizonyos társaságban töltöm, a legközelebbi barátaimmal, és ez már magától értetődik, le van fixálva. De azért így is kétfelé húz a szívem, és ha a szilveszter vmi hosszabb lélegzetű dolog keretében lesz (pl. tábor, vagy ilyesmi), akkor megpróbálok legalább az egyik részén ott lenni!! :twisted: :wink:

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #75814 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Azért jelöltem meg a mennék ha a szüleim elengednek-et mert még nem tuti de azt mondták hogy valószinüleg igen....szóval szivesen megyek ;)
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #75764 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Igen, mindenképp, és én Rayan "többnapos buli TTT-vel zárva" ötletét is jónak találom (lásd Találkozások topic). Arról is lesz szavazás?

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #75762 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Már alig várom a szilvesztert!!!! :dance: :cheers: :hello: :twisted:

Jó buli lesz!

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #75751 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Igen! +1 szavazat.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #75750 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Hajrá, biztos jó buli lesz.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #75746 Írta: svindler
A mai Koszas talalkozon felvetodott a kozos Szilveszter otlete.
Ennek a szavazasnak a keretein belul szeretnenk felmerni, van-e igeny egy ilyen programra.
Tehat:
Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.179 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére