Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?

×

Szavazás: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

igen, mindenképp
15 22.7%
mennék ha a szüleim elengednek
16 24.2%
még nem tudom, lehet
26 39.4%
biztosan nem, más programom van
9 13.6%
Szavazók száma: 7 ( Toma, Sorel, Evenstar, Angwen, Niké ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 5 hónapja #81319 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Neee...nem lehet...lekéstük???? :cry: :cry: :cry: :cry:
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #81317 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Kismarost lekéstük...

Akinek van valami javaslata vagy ötletea helyszínt illetően, az ossza meg velünk legyen szíves. Csak tempósan, mert úgy néz ki, hogy szilveszterre már tavasszal-nyáron lefoglalják a helyszíneket.

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #81214 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Nem pesten lesz?????de jó, de jó!!!!! Akkor eltudok menni :bounce: :itscool: :dance: :cheers: :D :up:

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #81058 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
SZtem ne legyen egybe a születésnap a szilveszterrel,szilveszterkor is meg 3.án is bulizunk, közbe haza kéne meni kipihenni magunkat, feltöltödni stb, mert ha együttvagyunk (ahogy ismerem magunkat)ugyse a békés pihenésre szánjuk az idöt hanem az ökörködésre :bounce: :dance: :biggrin2:

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #80989 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Emberek!!!
Ha jól értesültem nem BP.-n lesz szóval nektek vidékieknek is van remény ;)
Even: Szerintem is legyen azért közös szilveszter ;)
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #80937 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Aaaaaannyira el szeretnék menni, de Bp.-re nem engednek el. :bawling:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #80918 Írta: Erda niire (Area)
Ez a kérdés nagyon meggondolandó (mármint, hogy megyek e a bulira). Ha Budapesten lesz (ami asszem nem kérdés) akkor nem tudok menni. Sőt, mindenre ami Pesten lesz nem tudok menni. :bawling:

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #80875 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Szerintem legyen - ha több napos - csak 2-3 napos a szilveszter, és ne közvetlenül a Születésnap előtt. :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #80767 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Üdv! Idézném ide, amit a születésnap topicba írtam, mert kapcsolatos a szilveszterrel és várnám róla a véleményeteket!

Evenstar írta: Na, megint itt, mint ahogy azt ígértem. Szívem örvendezik a jó hírek hallatán, elmém pedig szervezi tovább az egyre jobbnak ígérkező születésnapot! :) Ezzel kapcsolatban egy ötlet, összefűzve a dolgokat a tervezett közös szilveszterrel. Felmerült ugye a szilveszter topicban a javaslat, hogy lehetne egy több napos buli. Namármost, azontúl, hogy ez egy (szerintem) tök jó ötlet, továbbfejlesztve arra jutottam, hogy mi lenne, ha mondjuk az ünnepek után közvetlenül, 27-én kezdődne, és ha nem is a TTT premier, de a születésnap lenne a záróakkordja a dolognak (és az úgy pont egy hét) ? Ide bejön, amit Áfonya írt, hogy előtte sok a szerveznivaló, futkosás stb. Ezért kérdem én, hogy mit szólnátok ehhez a "Kell egy hét együttlét" :D dologhoz? A hét menete az lenne, hogy a fent meghatározott időintervallumban mindenki jönne, amikor tudna és maradna addig, ameddig tud, elengedik stb. A 31.-ei nagy banzájig nagyobbrészt bandázás, bulizás, utána meg fordulna az arány és mérsékeltebb "ereszdelahajam" mellett már inkább a születésnap szervezése lenne a nagyobbik hányadot kitevő rész. Azért gondoltam ezt így ki, mert az, hogy a buli helyszíne lenne az ún. főhadiszállás, ahol személyesen össze tudnák vetni a szervezők, hogy mire jutottak, talán leegyszerűsítené valamelyest a dolgokat, megkönnyítené az életünket. Persze ez csak valami Budapest közeli hellyel - mint bulihelyszín - megvalósítható, én speciel Kismarost hallottam emlegetni (tényleg, ebből mi igaz?). Persze mivel a szülinap már teljes egészében pesti jelenlétet kíván, a hét igazából csak 2-áig tartana, ha reggel még a helyszínről is jönnénk, akkor is már elhoznánk a cuccainkat, mert utána visszamenni értük, az már gáz (kivéve, ha mondjuk a hétvégét is ott töltjük, de gondolom, addigra mindenki inkább már hazakívánkozna), illetve kérdés, hogy indulhat e a nap a szilveszter helyéről, vagy inkább hazamennének előtte az érintettek, mert akkor már 2-án hazatelepülnénk családjaink körébe stb. Remélem érthető, hogy mire gondolok, és kérdezném, mennyire hülye ötlet ez?


"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #80048 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Estel, Darkman: :lol: ittyomhaj! :lol:
Min: pajzán! Hozod a formád! (semmi rossz értelem!!) :wink:
_________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #80026 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Ha elengednek akkor nagyon szívesen elmennék..... :roll: :)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #79420 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Estel, Darky: :mrgreen: :lol:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #79401 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?

Fimbrethil írta: Cueddo:azt mondtad megkérdezel valami helyet, ahol tarthatnánk a bulit,tudsz mér rola valamit? :?:


Türelem...

Brisa
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #79399 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Cueddo:azt mondtad megkérdezel valami helyet, ahol tarthatnánk a bulit,tudsz mér rola valamit? :?:

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #79383 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Naon jó ötletnek tartom... 8) sztem biztosan elhangzott már, vagy ha nem akkor valaki elmondaná a helyszíni lehetőségeket? :oops:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #79325 Írta: Estel Adániel

Fórum: Archívum Elküldve: V, 2002 Máj 05 23:47:46 Hozzászólás tárgya: Bemutatkozások

Darkman írta: Ezt nem is értem...ciki Gyűrűk Urát olvasni? Te jó ég...

A minap azt hallottam, hogy ciki 4 hónapot várni egy nőnél ahhoz, hogy meglegyen az ittyomhajj..hááát, nem tudom :)

:D :lol: :mrgreen: ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #79275 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?

Estel Adániel írta: :lol: Egy fittyfenét kétértelmű, azért idéztem be fölé Ancalimon "körbehopp"-os hozzászólását, hogy lehessen tudni, miről van szó! :D
[size=9:3pthd96u]( :mrgreen: Már tudom, mivel érdemelted ki a pajzán jelzőt... ;) [/size]
[size=9:3pthd96u]Ja, és ha arra gondolsz, ideidézhettem volna Darkyról a hírhedt "ittyomhaj"-t is... :roll: [/size]

:mrgreen: :evil3: Hát igen, a név kötelez... :mrgreen:
Tudom, miről van szó, de csak ha a te mondatod nézzünk... :oops: ;) :P
Hát idézz Darkytól is! :) Azt nem olvastam...
OFF: Vmi! Nézzetek be a Szilmarilok topicba is! Van ott egy kis meglepi... :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #79274 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Csinálhatjuk akár az asztal alatt is, csak ott kevés lesz a hely :sungl:
Egyébként mindenféle táncra gondoltam, még akár sztenderdet is tanulhatunk, ha lesz elég vállalkozó szellemű pár. ...elmagyarázná valaki, mi az a körbehopp? Mert még életemben nem hallottam róla :embarassed: Ancalimon, esetleg megtanítod nekünk? :twisted:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #79270 Írta: Estel Adániel
:lol: Egy fittyfenét kétértelmű, azért idéztem be fölé Ancalimon "körbehopp"-os hozzászólását, hogy lehessen tudni, miről van szó! :D
([size=9:gpdpwepi] :mrgreen: Már tudom, mivel érdemelted ki a pajzán jelzőt... ;) [/size]
[size=9:gpdpwepi]Ja, és ha arra gondolsz, ideidézhettem volna Darkyról a hírhedt "ittyomhaj"-t is... :roll: [/size])

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #79239 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?

Estel Adániel írta: Sőt, az asztal nem is fontos, bár ha van, akkor lehet a tetején csinálni... :lol: [/color]

Estel... te jó ég... 8O Ez elég kétértelmű! :oops: :oops: :oops: :oops: :wink: :wink: :D :D 8) 8) :lol:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #78980 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Mihelyst kialakul, hogy ki az, aki jön, lehet sorsolni. Addig kicsit bajos... :) :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #78798 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?

Mindenki húz egy nevet és annak ad valamit.


Kincső: igen! Remek ötlet, mindenképp meg kell csinálni! Legalább nosztalgiázom is egy kicsit... :cry:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #78741 Írta: Estel Adániel

Ancalimon írta: Rayan: Körbehoppot is tanulunk? ("Nagyon bájos tánc, csak egy kicsit heves...")
Ha jól tudom csengettyűk és asztalok kellenek hozzá.

Sőt, az asztal nem is fontos, bár ha van, akkor lehet a tetején csinálni... :lol:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #78651 Írta: Thaurwathiwen
Kincső: Sztem nyugodtan lehet, vett és kézzel készített ajándék.
De akkor tényleg ki kéne sorsolni, legkésőbb novemberben, mert el is kell kezdeni gondolkodni, kinek mit csinálunk/veszünk, sőt ha lesznek oanok akik készítenek, akkor azoknak el is kell kezdeni dolgozni rajta.

Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #78639 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Hát szerintem nem olyan nagy gond, mert ha pl. egy hónappal előtte megvan, akkor lehet kérdezősködni az illetőről, megnézni a profilját, levelezni vele, stb. Meg szerintem ha még így sem tudsz semmit, akkor valami GyU-s dolog talán jó lesz... (Hátha pont szereti... :twisted: :D :wink: )
Az ár felső határát meg kell szabni (gondolom olyan 500, max. 1000Ft), de szerintem nem az a lényeg, hogy milyen drága, mert biztos többet ér az, amit valaki saját kezűleg csinál... :roll: Vagy azt is meg lehet szabni, hogy nem lehet vásárolt dolog. Esetleg, ha mindenki beleegyezik. Na de ez még a jövő zenéje. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #78622 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?

Kincső írta: Lili: csak szólj bele nyugodtan, hiszen gondolom Te jönni szeretnél. A külső tényezők bizonytalanná teszik a dolgot, az egy másik dolog.

Persze,hogy szeretnék menni csak hát a szülők...De még győzködöm őket. :wink:

Thaur:sztem jó ötlet,hogy mindenki,aki megy ír egy keveset magáról így legalább tudjuk,hogy ki minek örülne...
Én pl mivel alig ismerek vkit,nem sok ötletem lenne ajándékvásárlás terén.

Ja és a karácsonyfa is jó ötlet. :mrgreen:
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #78610 Írta: Thaurwathiwen
Az ajándékozás jó ötlet, csak tényleg kell ismerni az illetőt :wink:

Nekem erre lenne 1 ötletem, hogy elkerüljük azt, hogy megszívjuk oannal, akit nem ismerünk eléggé v. csak névről, hogy az aki jön szilveszterezni elküldi a többinek, hogy mien az érdeklődési köre és esetleg, hogy mien 5letei lennének erre az alkalomra (hogy segítsük a másikat :wink: ). Esetleg, aki sorsol az oan lehetne, akit mindenki ismer a szilveszterezők közül és adhatna tanácsokat is.
Remélem érthető volt.
A másik naon fontos dolog:
Ki kéne szabni, hogy max mennyi pénzért lehet ajándékot venni

Hogy ebben lehessen gondolkodni.

Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #78608 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Rayan: Körbehoppot is tanulunk? ("Nagyon bájos tánc, csak egy kicsit heves...")
Ha jól tudom csengettyűk és asztalok kellenek hozzá.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #78593 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Kincső: szupi ötlet... De ha vkit nem ismerek eléggé, és őt húzom, akkor szívtam... :?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #78585 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Jönnél szilveszterezni a többi fórumozóval?
Lili: csak szólj bele nyugodtan, hiszen gondolom Te jönni szeretnél. A külső tényezők bizonytalanná teszik a dolgot, az egy másik dolog. :wink:
Egyébként meg persze hogy nálunk is így szoktuk a suliban. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.230 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére