FOTR 4 lemezes DVD

Több
21 éve 5 hónapja #82151 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
sorel: igen, a film bővített változata ugyanúgy ott van VHS-en is, mint a DVD-n. Igaz, csak szinkronos változatban. Mi itt a gond?
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #82149 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Csak mert az elöbb irta valaki, hogy a bővitett VHS anyaga megegyezik a 4 DVD-és változatéval. Már maga a film - azt tudom, hogy a werkfilm, ...stb. nincs rajta.
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #82123 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD

sorel írta: Itt valami nem stimmel. A bővitett VHS-en nincs rajta az összes extra, amit valaki felsorolt az elején, az biztos.


Az amerikai kiadáson rajta van néhány. (Nem az összes) Itthon soha nem szoktak videóra extrákat rakni.

~ Une lumi
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #82121 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD

sorel írta: Itt valami nem stimmel. A bővitett VHS-en nincs rajta az összes extra, amit valaki felsorolt az elején, az biztos.


Az amerikai kiadáson rajta van néhány. (Nem az összes) Itthon soha nem szoktak videóra extrákat rakni.

~ Une lumi
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #82116 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Itt valami nem stimmel. A bővitett VHS-en nincs rajta az összes extra, amit valaki felsorolt az elején, az biztos.
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #82104 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
ainu\n

Szerintem ez nem baj, bár az eredeti alaphangulatát tényleg inkább a borogósság határozta meg, és ez közelebb áll az én GyU-ideámhoz: így nem annyira meseszerű, és sokkal megfoghatatlanabb, távolibb, mint a hasonló (értsd: fantasy v. történelmi) filmek. quote]

Én azt mondanám, inkább álomszerű lett. Szvsz olyannak is kell lennie, álmodni szoktam ilyen szépeket. Utána pl. azt hittem, hogy nem is ültem ott a moziban, hanem csak ábrándoztam. Szuper volt. :)


~ Une lumi
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #82103 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD

ainu írta: hedge_hog: Ó, köszönöm! És a másodkori csata Elronddal és Szauronnal? Abból is több szerepel? Mesélj még!!!


Úgy rémlik, abban is vannal plusz jelenetek. Illetve ott is, amikor Isildurra orkok támadnak, és ő felhúzza a Gyűrűt - nem csak azt mutatják, hogy lenyilazzák, hanem ogy a vízben a Gyűrű lecsúszik az ujjáról, stb, stb.

~ Une lumi
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #82099 Írta: ainu
ainu válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Penngaladiel: nem baj, az csak azt jelentheti, hogy bőven van mit nézni a DVD-n!
Ha jól értettem, amiket eddig írtatok, kicsit vidámabb lett így kibővítve. Szerintem ez nem baj, bár az eredeti alaphangulatát tényleg inkább a borogósság határozta meg, és ez közelebb áll az én GyU-ideámhoz: így nem annyira meseszerű, és sokkal megfoghatatlanabb, távolibb, mint a hasonló (értsd: fantasy v. történelmi) filmek. Ez jó. A plusz humoral viszont talán (mondom, talán, mert még nem volt szerencsém megnézni) nagyobb teret kapnak az érzelmek, ami a FoTR-nek amúgy is nagy erénye volt. (Biztos többen emlékeztek rá, hogy még Dopeman is azt nyilatkozta a filmről, hogy voltak benne olyan részek, ahol "majdnem sírt, frankón".) Ez pedig mégjobb.
Nagyon kíváncsi vagyok!!!
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #82097 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD

Minerva írta: Sztem a céljuk az volt a kivágásnál, hogy a film ne legyen túl poénos. A könyv sem az... (hála Erunak, kell egy kis komolyság...)

A mozifilm viszont túlságosan komor lett. Ez a bővített kicsit enyhít rajta :)
Képzeljétek, még mindig nem volt időm megnézni a DVD-t teljes egészében :oops:
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #82093 Írta: ainu
ainu válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
hedge_hog: Ó, köszönöm! És a másodkori csata Elronddal és Szauronnal? Abból is több szerepel? Mesélj még!!!
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #82092 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD

ainu írta: Szóval: a csaták is bővebbek kicsit (a móriai trollosról tudok, azon kívül gondoltam)?


Igen! Mindegyik csatában több van és így aztán jobb is! Pl. a végén Parth Galennél Legolas vagy 10 nyílvesszőt is kilő, Boromir orkok elleni harcában Pippin és Trufa is részt vesznek, Aragorn meg tovább harcol Lurtz-cal. Szóval király!

~ Une lumi
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #82091 Írta: ainu
ainu válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Ja, Frodó láncinge tényleg többet ér, mint az egész Megye!
Oké, oké, attól még tényleg vicces...
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #82090 Írta: ainu
ainu válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Dodiee: nekem sincs még DVD-lejátszóm, de hát attól még meg kell venni, nem?! Valakinél úgyis meg tudom nézni, ha meg nem, akkor nézegetem én is a csillogást a lemezeken, és várom a decembert, amikor az újabb diákhitelből megint nem cipőt, hanem DVD-ROMot veszek majd.

Egyik ismerősöm mondta, hogy belenézett (bele-belepörgetve megmutatták neki az új részeket), de még így is olyan érzése volt, hogy sokkal kerekebb a plusz félórával a film. Kérdeztem tőle, hogy a csatajelenetek tényleg még jobbak, még brutálisabbak-e (ahogy azt PJ nyilatkozta nyáron a DVD-magazinban; ti.: "a harci jelenetek a maguk szépséges brutalitásában jelennek meg", vagy valami hasonló), de nem tudott rá válaszolni. Ti viszont biztos igen. Szóval: a csaták is bővebbek kicsit (a móriai trollosról tudok, azon kívül gondoltam)?
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #82087 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
szerintem nemcsak a poenossag volt a lenyeg;sokkal melegebb( :twisted: ),szivhezszolobb,erzelmesebb volt!eloterbe kerultek a SZEREPLOK!
szoval IMADUNK PJ!!!!!! :D :D :D :D :D
egyebkent ez volt az elso talim,es nagyon elveztem :D koszonom nektek!

'a prayer for the wild heart,kept in cage'
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #82081 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Sztem a céljuk az volt a kivágásnál, hogy a film ne legyen túl poénos. A könyv sem az... (hála Erunak, kell egy kis komolyság...)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #82079 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Gyerekek, komolyan, mintha más filmet néztem volna... 8O
Zseniális! PJ nagyon jó érzékkel illesztette vissza ezeket a jeleneteket, csupán egy-egy mondat képes volt új jelentéssel felruházni egy-két részt!
Egyébként én úgy veszem észre, hogy egy kicsit valóban poénra vették a dolgot a bővítéssel - lds. Aragorn beszáll a Trufa+Pippin+Boromir bunyóba, "Többet ér, mint az egész Megye", "Merre kell menni Mordorba?", "Te hányat ettél?", stb. :lol:
Taps, taps, PJ! :itscool:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #82072 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
A bővített változat?? A sima volt kb. 3000, nem? Én többre számítottam...[/quote]

A Nyugatinál az MCD-ben volt a legolcsóbb, 3300. Szerintem evidens, hogy ugyanannyiba kerül, mert kazetta, és hát az sehogysem DVD-minőség, sajna.

~ Une lumi
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #82071 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD

hedge_hog írta:

Elanor írta: Most pedig egy hülye kérdés: most ugyebár megjelent ez a DVD, de ezzel egyidőben megjelent a VHS is? Mert kerestem, de nem találtam :( Persze lehet, hogy csak én vagyok béna... :)


Megjelent. Jobb helyeken 3300.-ért lehet kapni, de van, ahol többért vesztegetik, mint 4000 pénz! 8O


A bővített változat?? A sima volt kb. 3000, nem? Én többre számítottam...

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #82069 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD

Elanor írta: Most pedig egy hülye kérdés: most ugyebár megjelent ez a DVD, de ezzel egyidőben megjelent a VHS is? Mert kerestem, de nem találtam :( Persze lehet, hogy csak én vagyok béna... :)


Megjelent. Jobb helyeken 3300.-ért lehet kapni, de van, ahol többért vesztegetik, mint 4000 pénz! 8O

~ Une lumi
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #82067 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
A csúcs akkor is az volt: ''Gandalf, merre van Mordor, jobbra vagy balra?''
Meg, amikor Samu nem tud elaludni, és aztán Frodó mondja, hogy ő sem... :hello: :itscool: :up: :bounce: Hát ezeknél a részeknél majdnem lefolytam a székről :oops: :)
De az egész film annyira jó, egy csoda, varázslat... nem tudok mit mondani rá.... nem egyszer láttam a filmet, de talán most fogott meg a legjobban...a végén olyan teljességen érzésem volt...pedig még tehettek volna bele egy-két dolgot, meg nem kellett volna megváltoztatni ennyi mindent, de mégis azt mondom: PJ hatalmasat alkotott!


Most pedig egy hülye kérdés: most ugyebár megjelent ez a DVD, de ezzel egyidőben megjelent a VHS is? Mert kerestem, de nem találtam :( Persze lehet, hogy csak én vagyok béna... :)

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #82062 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Megvettem! MEGVETTEMMEGVETTEMMEGVETTEM! I LOVE IT! ILOVEITILOVEITILOVEIT! :bounce: :bounce: :dance:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #82054 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
ainu: egyetértek, ha lenne diákhitelem, én is azt vennék:) de nincs. méga lenne, és azt vennék is, akkor is legfeljebb a borítót nézhetném, vagy azt, ahogy a CD-ken megcsillan a fény:(( nincs DvD lejátszónk:(( de már szervezem:))És istennek se megy ki a fejemből a Crossbornstól a Vadászat...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #82051 Írta: ainu
ainu válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Végre már! Úgy látszik, hogy rajtam kívül mindenki látta már a + félórást, de nem bánom, mert így legalább olvashattam róla a megnézés előtt.
Nem is olyan drága, nem? (legalábbis 4 DVD 10E-ért egészen rendben van) Holnap gyorsan meg is veszem! Ugyan cipőre lett félretéve a maradék diákhitelem, de nem hülyültem meg teljesen, hogy tényleg azt vegyek belőle, mikor megjelent végre az extra FoTR!!!
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #82025 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Alyr: a "hátsó sor".... nos, sztem mindenki jobban járt, aki nem mi voltunk, és nem ült ott:)))sohajok minden mennyiségben, nyálpatakok csörgedeznek... én állandóan azt ismételgetem, "jaj de édi"....szal nagyon szórakoz(ozttak)tatóak voltunk:))És ahányszor egy egy kimaradt jelenet volt, az egséz sor kollektíve előredőlt:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #82018 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD

Andi írta: A "Haldír o Lórien" Aragorn-féle mondat is kimaradt a bővítettből.

Az igaz, de Legolas mondta:)
Kedvenc részem, amit Ulmo mondott, meg az, amikor a Mulatságon Bilbó magyaráz Frodónak, erre Frodó:"Bilbó, meglátogattad a házi szeszfőzdét?"Bilbó:"Nem! Igen, de most nem ez a fontos." :lol:
Jajistenem, ez a film egy ÁLOM!!!
Ja, meg az ajándékozásnál:
Samu megkapja a kötelet, erre azt mondja Galadrielnek:"Nem lenne nekem is egy olyan fényes tőre?" ooolyan ééédei volt:))) És amikor Galadriel nevetett!!! nagyon szép volt akkor:)))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #82017 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD

Estel Adániel írta: NG = National Geographic ;)


Estel:Mondom, hogy nem a jelentését kérdeztem, hanem a tartalmát!!!

A Fák Úrnője:Alt+137=ë
___________________
...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #82013 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
Estel Adániel: Megmondanád nekem, hogy hogyan lehet umlautos e-t írni? (az aláírásodból te talán tudod) :?:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #82009 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD

Area írta: Szerintetek 3000 Ft-ért díszdobozban, jó minőségü DVD rejlik? :?: :roll:

Nem hinném. Az igazi díszdobozos ennek a többszörösébe kerül.
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #82008 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD
NG = National Geographic ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #81991 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: FOTR 4 lemezes DVD

amanibhavam írta: az NG videó és a Decipher kártyák csak az 1-es régiókódú dvdkhez járnak tudtommal


Az NG video mit takar? /nem jelentés, hanem tartalom szempontjából/???? :oops:
___________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.439 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére