J. K. Rowling: Harry Potter

Több
15 éve 7 hónapja #369840 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Meg pl. vannak a félresikerült varázslatok, amikor rosszul ejtik ki a varázsigét meg hasonlók, és az ilyen balesetek során szerzett tapasztalatokkal lehet kísérletezni esetleg :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
15 éve 7 hónapja #369837 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hát...Rowling a hp könyvekben nem ír erről(m.mint a varázslatkészítésről),de szerintem ez úgy működhet, hogy vannak bizonyos szabályok(lsd.:kaját, pénzt, és még vmit nem lehet varázsolni->nézd meg a hetesben, ha érdekel a 3madik,nemtom fejböl)aztán gondolom nem véletlenül tanulnak harryék varázsolni, tehát vannak un. alapvarázslatok, átkok stb...(megjegyzem azokat is ki kellet találnia vkinek...)
És szerintem a mai varázslók, (ahogy Piton is)csak kombinálják vagy továbbfejlesztik a már meglévő bűbájokat. Erre abból is következtetek, ahogy Dumbledore beszél Harrynek a tükrös, köves megoldásáról.Nem azt mondja,hogy az ő bűbája,hanem, hogy az ő ötlete a dolog.Nem nagyon valószínű, hogy korábban is létezett volna hasonló bűbáj.Szerintem Dumbledore felhasználta a tudását, és kreált valami öszetett varázslatot a már létező elemekből.De semmit nem olvastam, ami bizonyítaná, hogy akárcsak nagyjából igaz az elméletem.Ez pusztán csak egy ötlet.Én így képzelem el. :) :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #369776 Írta: Lainor
Lainor válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hát igen, eléggé érdekes meg összetett ez a pálca téma... Szerinztem hogyha valaki elveszti a pálcáját, tehát úgy hogy at már nem tudja visszaszerezni, vagy lemond az elvesztett pálcáról, akkor az illetőt fogja választani majd egy másik pálca. És hát igen, nagyon tisztességes, egyenlő esélyes harc lenne, de lehet hogy pl a halálfalókat ez nem érdekelné... Amúgy szerintem biztosan nem lett volna kettő voldemort, hanem úgy lenne ahogy azt Metaflora leírta: visszakapná a régi alakját, és aztán hozzákezdhet a többihez, sztal akkorsem lett volna túl rózsás a helyzet. arról rowling nem mondott(vagy írt, de nememléxem h írt volna), hogy hogyan kell varázslatokat készíteni? mert ugye piton is készített(meg sztem a morsmordre-t voldemort is), szoval biztosan lehetséges...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #369770 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Légyszi ha külföldi nyelven idéztek akkor fordítsátok le!!!

(off: mennyire ismerős követelés :D mindig szerettem, amikor angol idézetekkel válaszoltak a kérdéseimre :P )
Igazából a "Passz, de jó eséllyel semmi jó" szerintem egy fordítás akart lenni :D Kicsit részletesebben (én se vok túl jó angolból, javítsatok nyugodtan, szótár nélkül majdnem az ellenkezőjét értettem ki belőle): "A Titkok kamrájában mi történt volna, ha Ginny meghal és Tom Denem kiszabadul a naplóból? Erre nem tudok teljesen válaszolni, amíg nincs kész mind a hét könyv, de "jelentékeny mértékben" [szótár :D ] megerősítette volna a jelenlegi Voldemortot."

Rabyn írta: Lainor: én arra gondolok,hogy akkor lett-e volna két Voldemort, vagy egyesültek volna?

Én úgy vettem ki a dologból, hogy ha a naplós verzióval sikerül teljesen visszatérnie, akkor nem kell azt a szerencsétlenkedést csinálnia a csóró összemágiázott új testtel, hanem megkapja a csini régit, oda szépen beköltözik a kószáló lélekdarab is, és onnan kezdi újra az építkezést.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #369751 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Légyszi ha külföldi nyelven idéztek akkor fordítsátok le!!!

Lainor: én arra gondolok,hogy akkor lett-e volna két Voldemort, vagy egyesültek volna?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #369738 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Érdekes egy párbaj lenne az olyan... roppantul tisztességes, khm. Ez a lehet-e két pálcája dolog azért érdekes, mert ha valakinek hősi halált hal a pálcája, utána szüksége lesz egy másikra. De amilyen kis okosak ezek a pálcák, lehet, hogy tudják, él-e még az elődje, mert érzik, hogy kötődik-e hozzá egy másik pálca, és akkor nem választják. Ahogy esélyesebb többet beszerezni, az a harcban szerzett pálcajog. De arról, hogy a pálcák lelkivilága milyen összetett, elég jó képet ad Ollivander és Harry beszélgetése az utsó kötetben, A pálcakészítő fejezetben, szerintem olvasd át párszor, fölösleges lenne soronként idéznem... Ami nagyon furcsa mondjuk az utolsó kötet pálcapszichológiai fejtegetései után, hogy Ron az első évben Charlie régi varázspálcáját használja...
Ami a halálos átok horcrux-ellenes hatását illeti, Harry azért elég speciális eset, valószínűleg normál verzióban ez nem jön be. Egyébként is max. a kígyóval lehetett volna próbálkozni mint élőlénnyel, de valószínűleg nem véletlenül nem próbálkoztak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #369734 Írta: Lainor
Lainor válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hát nekem tippem sincs hogy m uilet volna hogyha visszatér a napló beli denem, valszeg ugye meghal volna ginní(vagyis ez biztos), meg ugye harry is, mret hogyha éppen voldynál van a pálcája akkor az nem túl jó jel, nameg ott a baziliszkusz is... A dupla pálcát úgy gondoltam, hogy ugye 11éves korában bemegy a bótba, és választotta őt egy pálca. aztán majd később bemegy mégeccer, és akkor van e joga esetleg venni egy másikat is, és azt is használni(még hogyha egy valakit csak egy pálca választhatja(ez nemtudom hogy így van-e)), vagy akkor szépen jönnek a minisztárium emberei és eltörik mind2-t(vagy ki se aggyák neki...)?mert szvsz egy párbajban nagyon jól jön hogyha eccerre két pálcával harcolsz, vagy hogyha az egyiket kilővik a kezedből előkapod a másikat, mégha az nem is műxik olyan jól, jobb a semminél(ollivander is monta h lehet használni másét, de az nem fog olyan jól működni).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #369731 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Hülye kérdés de vajon mi lett volna ha a napló-beli denem visszatér?

jkrowling.com/FAQ írta: In 'Chamber of Secrets', what would have happened if Ginny had died and Tom Riddle had escaped the diary?

I can’t answer that fully until all seven books are finished, but it would have strengthened the present-day Voldemort considerably.

Magyarul passz, de jó eséllyel semmi jó...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #369730 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nem fárasztasz:)

A varázsló nem birtokolhat szerintem két pálcát, mert amelyik nem őt választotta, tehát nem a saját pálcája az nem működik olyan jól.

Hmm... igazad van Fq, pedig én úgy emlékeztem, hogy beszél Harrynek arról, hogy az útjában állt amikor kinyitotta a kamrát megint.

Hülye kérdés de vajon mi lett volna ha a napló-beli denem visszatér?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #369714 Írta: Lainor
Lainor válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
ó, köszi, szal nem klel felhasználni, elég csak testet szerezni neki, értem. Amúgy asszem valamelyikben írták, hogy voldy azért nem érzi, hogy megsemmisül valamelyik, mret azzal, hogy hétfelé vágta a lelkét, már annyira ingataggá vált mindene(?), hogy nemtuggya megérezni vagy vmi lyesmi vol :roll: ÍJa és arról senki nemtud, hogy nem lett e esetleg volna jó, hogyha mongyuk fognák az egyk hhorcruxot és avada kedavra? mert a 7. részben ugye úgy pusztíttotta el maga voldemort a harry "horcruxságát"...de az elehet hogy csak azért volt mert a pálcák urával csinálta?... és arrül van valam infó, hogy egy varázsló birtokolhat és/vagy használhat-e kettő pálcát? mert erre is volt pálda a 7. részben(meg az ötödik filmben, de annak a filmnem sztem "eléggé kevés" jelentősége van).. bocs h ilyen sok kérdésem van, nem akarlak itten fárasztani titeket ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #369713 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Lainor: szvsz ezek teljsen passzív módon működnek: nem kell felhasználnia őket, elég, ha léteznek. Amíg léteznek (akár egy is), addig van, ami ideköti és visszatartja a túlvilágtól.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #369712 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Egyébként ez a horcrux dolog sántít nem kicsit. Ugyanis amikor benne volt mógus fejében akkor hallotta, hogy piton tényleg a jó oldalon áll, tehát tudnia kellett volna, mégis elhitte, hogy nem. Nem tudom azt tudja-e, hogy a naplóbeli énje találkozott Harryvel, emlékeim szerint igen. Tehát a különböző lélekdaraboknak mégis kapcsolatban kéne lennie egymással, nem értem mért nem érzi ha egy megsemmisül. Szvsz Rowling még nem találta ezt ki teljesen amikor az első négy kötet megírodott mert ez így logikátlan.

Piton kimenti magát, hogy "ő nem tudta, hogy mógusban a főnöke tért vissza", ez így elég jó magyarázat :) A naplóról meg Luciustól tudott, nem azért mert megérezte.

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #369709 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Lainor írta: Sziasztok!
Valaki tudna felvilágosítást adni nekem Voldemort témában? :D uge volt neki 7 horcruxa, és az összeset elpusztították a 7. részben. de akkor melyiket használta fel amikor a 4. részben visszatért? mert ugye mikor harryt megpróbálta megolni, akkor belőle is horcruxot csinált, és mikor a saját átka végzett vele, akkor az a lélekdarab most átkerült a túlvilágra, vagy mi történt vele? nem tudja vki, hogy mi történik akkor, hogyha vkinek csak egy darab van lelkéből a testében, és megölik? az a darab ami akkor benne volt, meghal, vagy nem jut a túlvilágra, mert ottvan a többi horcrux, és csak egyben tud átmenni? ha nem akkormeg mi történik vele? (eléggé zavaros voltam, értettétek?)


Szia!
Szerintem amikor harryvel végezni akart akkor a testében lakozó lélekdarab nem halt meg teljesen csak elveszettet a testét. Gondolom ez volt a legerősebb lélekdarabja ezt "használta" állandóan, de a többi tartotta őt életben s amikor visszatért nem használta fel egyiket sem, csak annak szerzett új testet amelyik a legerősebb volt.
Egyébként ez a horcrux dolog sántít nem kicsit. Ugyanis amikor benne volt mógus fejében akkor hallotta, hogy piton tényleg a jó oldalon áll, tehát tudnia kellett volna, mégis elhitte, hogy nem. Nem tudom azt tudja-e, hogy a naplóbeli énje találkozott Harryvel, emlékeim szerint igen. Tehát a különböző lélekdaraboknak mégis kapcsolatban kéne lennie egymással, nem értem mért nem érzi ha egy megsemmisül. Szvsz Rowling még nem találta ezt ki teljesen amikor az első négy kötet megírodott mert ez így logikátlan.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #369703 Írta: Lainor
Lainor válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Sziasztok!
Valaki tudna felvilágosítást adni nekem Voldemort témában? :D uge volt neki 7 horcruxa, és az összeset elpusztították a 7. részben. de akkor melyiket használta fel amikor a 4. részben visszatért? mert ugye mikor harryt megpróbálta megolni, akkor belőle is horcruxot csinált, és mikor a saját átka végzett vele, akkor az a lélekdarab most átkerült a túlvilágra, vagy mi történt vele? nem tudja vki, hogy mi történik akkor, hogyha vkinek csak egy darab van lelkéből a testében, és megölik? az a darab ami akkor benne volt, meghal, vagy nem jut a túlvilágra, mert ottvan a többi horcrux, és csak egyben tud átmenni? ha nem akkormeg mi történik vele? (eléggé zavaros voltam, értettétek?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #369236 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ugyanmár dehogyis rossz fotó, rólam ezerszer rosszabbak szoktak lenni, egyébként is a kép "helye és története" az a fontos. :P Viszont a fal, a tábla, a kocsi, meg az egész annyira 8) aranyos.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #369233 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Én azon csalódtam, hogy ott nem is fal van, hanem ilyen vasoszlopok :(

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #369206 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sötét Úr írta: Viszont jó csukád van ;) :D :D :D


Köcce :mrgreen:
Nekem is kedvencem :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #369201 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sil írta: Neviddkiazállomásról. katt ide (jobboldalt "Fotó letöltése")

Kösz :D (Húdemugli)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #369200 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Metaflora írta: Ezt már mástól is kérdeztem, aki mutatott magáról ilyen turistaképet, hogy mi van a kocsira írva? (akkor is érdekel, ha a sztoritól függetlenül a kocsihoz tartozó neviddkiazállomásról jellegű - perszepersze, nekiállhatnék keresgélni a neten egy nagyobb képet, amin el tudom olvasni, de ez így annnnnyival egyszerűbb, hogy van pofám megkérdezni)

Neviddkiazállomásról. katt ide (jobboldalt "Fotó letöltése")

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #369198 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ezt már mástól is kérdeztem, aki mutatott magáról ilyen turistaképet, hogy mi van a kocsira írva? (akkor is érdekel, ha a sztoritól függetlenül a kocsihoz tartozó neviddkiazállomásról jellegű - perszepersze, nekiállhatnék keresgélni a neten egy nagyobb képet, amin el tudom olvasni, de ez így annnnnyival egyszerűbb, hogy van pofám megkérdezni)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #369194 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #369190 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Viszont jó csukád van ;) :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #369179 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Gandalf írta: Idhren, kérünk szépen fotót és élménybeszámolót a 9 és 3/4. vágányról! :wink:


Höhö :D
Ez egy vicces dolog.
Mint kiderült, Rowling elszúrta ezt a részt, mert nem emlékezett, hogy a Kings Crosson a 9 feletti vágányok már nem az állomáson belül vannak, csak a 8asig. Maga se tudja, hogy keverhette össze, de valsz nem erre az állomásra emlékezett :D
De azért a Kings Crosson kineveztek egy falat 9 és 3/4ik vágánynak, ott a tábla, és egy félig besüllyesztett trolley :P
Persze mindig van ott egy két turista, fényképezkednek a kocsival :D
A kép meg ITT látható. Sajna rólam béna, de sebaj, megszoktam :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #369165 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sil írta: www.hpana-media.com/Movies/HBP/Gallery-Pages/24.html


Bellatrixnek összecsukható pálcája van? Lol... :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #369163 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Idhren, kérünk szépen fotót és élménybeszámolót a 9 és 3/4. vágányról! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #369162 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sil írta:

Idhren írta: Elvégre Sirius unokaHUGA, nem?

Angolban nem nagyon különböztetik ezt meg, szvsz a fordítás miatt van csak így.

Idhren írta: én olyan 35-40 közöttinek gondoltam, ami ennél fiatalabbnak kéne kinézzen...

Narcissa 1955-ben született (Bellatrix 1951-ben), a 6. év pedig az 1996/97-es tanév. Tehát ekkor már jóval elmúlt 40 (végülis 5 évvel idősebb Pitonéknál). Helen McCrory épp most a hétvégén töltötte be a 40-et, tehát korban egészen passzol. Ráadásul Narcissát mintha valahogy úgy írnák le, hogy mindig olyan arcot vág, mintha valami büdöset szagolna.


Hmm..
Ezek szerint képzelet szüleményeimnek martaléka lettem :P
Csak abból, hogy Harry gondoltata az, hogy Malfoynak csinos anyja van, vhogy fiatalnak gondoltam, nem tom mért...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #369135 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta: És hogy még legyenek pozitív kritikák erről a snapshotról (ami vajmi keveset árul el a filmről :P ):
Én eléggé fancsali képet vágtam Helen McCroryhoz, mikor kiderült, hogy ő játsza majd Narcissát, és láttam, hogy néz ki, de most ez alapján a kép alapján kíváncsian, és nagy lelkesedéssel várom az alakítását, sőt külsőre is szimpatikus.


Csatlakozom.

Öh, ez a Greybackes volt már?

www.hpana.com/imageviewer.cfm?ni ... iginal.jpg

Ha igen, akkor bocsánat és majd legközelebb nem negyed kettőkor postolok.

Ha nem, akkor mintha csöppet Wolverines beütése lenne, nem? :lol:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #369134 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
És hogy még legyenek pozitív kritikák erről a snapshotról (ami vajmi keveset árul el a filmről :P ):
Én eléggé fancsali képet vágtam Helen McCroryhoz, mikor kiderült, hogy ő játsza majd Narcissát, és láttam, hogy néz ki, de most ez alapján a kép alapján kíváncsian, és nagy lelkesedéssel várom az alakítását, sőt külsőre is szimpatikus.

Én amúgy a magam részéről Narcissát kicsit olyannak képzeltem, mint Alison Doody karaktere (Dr. Elsa Schneider) a Last Crusade-ben. De nem ragaszkodom hozzá, hogy úgy nézzen ki. Imelda Staunton sem hasonlít egy kicsit sem az általam elképzelt Umbridge-hoz, mégis jóformán a tökéletesnél is jobbnak találtam a Főnix Rendjében.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #369133 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Idhren írta: Elvégre Sirius unokaHUGA, nem?

Angolban nem nagyon különböztetik ezt meg, szvsz a fordítás miatt van csak így.

Idhren írta: én olyan 35-40 közöttinek gondoltam, ami ennél fiatalabbnak kéne kinézzen...

Narcissa 1955-ben született (Bellatrix 1951-ben), a 6. év pedig az 1996/97-es tanév. Tehát ekkor már jóval elmúlt 40 (végülis 5 évvel idősebb Pitonéknál). Helen McCrory épp most a hétvégén töltötte be a 40-et, tehát korban egészen passzol. Ráadásul Narcissát mintha valahogy úgy írnák le, hogy mindig olyan arcot vág, mintha valami büdöset szagolna.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 8 hónapja #369131 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hmm... ezt vagy nagyon elcseszték, vagy rossz a kép.
Elvégre Sirius unokaHUGA, nem?
én olyan 35-40 közöttinek gondoltam, ami ennél fiatalabbnak kéne kinézzen...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.191 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére