Christopher Paolini: Eragon

Több
17 éve 2 hónapja #315501 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Alyr Arkhon írta:
Egyszer volt egy fiú, aki talált egy sárkánytojást. Lesz egy sárkánya. Egy öreg, gyanús külsejű ember, Gandalf (áthúzva) Obi-wan Kenobi (áthúzva), Hagrid (áthúzva) Brom, magával viszi, és elmondja, hogy ő egy Jedi lovag (áthúzva), mágus (áthúzva) Gyűrűhordozó (áthúzva) Sárkánylovas. És ezért őt üldözi a Birodalom Uralkodója (áthúzva) Voldemort (áthúzva) Szauron (áthúzva), Galbatorix király. Elmennek együtt Mos Eysley-ba (áthúzva) Teirmbe, ami egy kereskedőváros, innen a Halálcsillagra (áthúzva) Dras Leonába, ahol majdnem elfogják őket, ezért gyorsan a börtönszintre (áthúzva) Gil'eadba mennek, útközben sajnos az öreg elhalálozik, mert gonosz Sith lovagok (áthúzva) ra'zacok megölik, de talál új utitársat Aragorn (áthúzva) Han Solo (áthúzva) Murtagh személyében, megmentik a hercegnőt, elmenekülnek a lázadókhoz, akik egy ősi sziklaépítményben élnek, melynek neve Gondolin (áthúzva) Tronjheim.


juj.. hogy én ezen mennyit nevettem!! ;) mondjuk saccperkb... legutolsó: nálam Völgyzugoly(áthúzva)... de hogy így mondod talán a Gondolin se rossz...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #315490 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Korábban beírtam, miről is szól az első kötet. Megpróbáom megkeresni.

Na, itten van:

Én, még régebben írta: Egyszer volt egy fiú, aki talált egy sárkánytojást. Lesz egy sárkánya. Egy öreg, gyanús külsejű ember, Gandalf (áthúzva) Obi-wan Kenobi (áthúzva), Hagrid (áthúzva) Brom, magával viszi, és elmondja, hogy ő egy Jedi lovag (áthúzva), mágus (áthúzva) Gyűrűhordozó (áthúzva) Sárkánylovas. És ezért őt üldözi a Birodalom Uralkodója (áthúzva) Voldemort (áthúzva) Szauron (áthúzva), Galbatorix király. Elmennek együtt Mos Eysley-ba (áthúzva) Teirmbe, ami egy kereskedőváros, innen a Halálcsillagra (áthúzva) Dras Leonába, ahol majdnem elfogják őket, ezért gyorsan a börtönszintre (áthúzva) Gil'eadba mennek, útközben sajnos az öreg elhalálozik, mert gonosz Sith lovagok (áthúzva) ra'zacok megölik, de talál új utitársat Aragorn (áthúzva) Han Solo (áthúzva) Murtagh személyében, megmentik a hercegnőt, elmenekülnek a lázadókhoz, akik egy ősi sziklaépítményben élnek, melynek neve Gondolin (áthúzva) Tronjheim.


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #315477 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
hm...eddig eszembe se jutott, hogy ezek hasonlítanak valamire :) :oops:
A könyvet még nem sikerült elolvasnom, a film meg nem igazán maradandó emlék :roll:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #315472 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
hmm.... pl árva fiú, nagybátyja neveli (izé nevelte), gonosz uralkodó, birodalom, lázadók
SPOILER (Elsőszülötthöz): a világtól elvonult mester, apuci személye (bár ez korántsem biztos)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #315466 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

cortez71 írta: Több más dolog pedig a Star Warsból ;)

Cortez mondanál esetleg ilyet? Nekem nem nagyon tűnt fel...

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #315459 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Kisvakond írta: Nem tudom ki hogy van vele, de szerintem csak egy ilyen egyszernézős film lett az Eragonból.Az Árny beszédének jelenete meg nagyon is merős volt A Gyűrűk Urából.

Több más dolog pedig a Star Warsból ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #315454 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Nem tudom ki hogy van vele, de szerintem csak egy ilyen egyszernézős film lett az Eragonból.Az Árny beszédének jelenete meg nagyon is merős volt A Gyűrűk Urából.

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #315429 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Az első Eragon-film éppenhogy behozza a ráfordított költségeket alacsony bevételével:
www.moziplussz.hu/hir.php?id=2818

Még erősen kérdéses, nullszaldó mellett megéri-e a stúdiónak a folytatás megfilmesítése.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #314959 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Szméagol írta: Celldömölk a Pilisben van? Mert én úgy tudom, ott forgatták...főleg az erdős részeket.

Celldömölk a Pilisben? 8O dehogy....

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #314954 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Timona írta: Narnia topicba keveredett hozzászólások:

Nessa írta:

Draug írta: Most hallom,hogy az eragont magyarországon forgatták :?: 8O

nem csak egy részét?
de egyébként valóban, ha jól emlékszem Celldömölk mellett a Sák-hegyen volt valamiféle díszlet, amit meg is lehetett nézni.
Bár lehet, hogy rosszul emlékszem...

Zoltan írta: Nem téved. Én is így tudom. Celldömölkön volt a lázadók tábora és a végső csata szintere.


Celldömölk a Pilisben van? Mert én úgy tudom, ott forgatták...főleg az erdős részeket.

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #313151 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Narnia topicba keveredett hozzászólások:

Nessa írta:

Draug írta: Most hallom,hogy az eragont magyarországon forgatták :?: 8O

nem csak egy részét?
de egyébként valóban, ha jól emlékszem Celldömölk mellett a Sák-hegyen volt valamiféle díszlet, amit meg is lehetett nézni.
Bár lehet, hogy rosszul emlékszem...

Zoltan írta: Nem téved. Én is így tudom. Celldömölkön volt a lázadók tábora és a végső csata szintere.


"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #313146 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Noredhel írta: Amúgy ami érdekes lesz: ugyebár a filmben szó sem esett Solembum tanácsairól. (Sőt, róla se :cry: ) Ha majd Eragon elmegy kardot keresni, mivel indokolják, hogy tudja, hová menjen?


Vhogy így: Hello, Eragon, kéne kard, mi? hááizéé, volt itt egy macska, nem emlékszel, hogy mit mondott? Tudod, aki nincs benne a filmben....

Egyetértek, se a Bölcsről nem esett szó, se az Ikrekről, akiknek szintén lesz szerepük még a történetben, elég fontos (ráadásul a könyvben kedvenc jelenet az Ikrek-féle elmevizsgálat :twisted: ) Plusz az áldás sincs benne, bár állítólag azt leforgatták... :P
Nah, a rendezői változatra én is kíváncsi vagyok :D

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #313137 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Draug írta: Most hallom,hogy az eragont Magyarországon forgatták :?: 8O

Igen, a Ság-hegyen :)

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #313082 Írta: Draug
Draug válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Most hallom,hogy az eragont Magyarországon forgatták :?: 8O

"gondolkodj mielőtt beszélsz, mérlegelj mielőtt cselekszel..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #313076 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Nem agyalok én második filmen.
Az első is úgy volt sz@r ahogy volt...
Végigpörgettem 20szoros sebességgel, és mivel nem éreztem úgy, hogy bármiből is kimaradtam, gyorsan lenyomtam a DELETE gombot...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #313073 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Még mindig második filmben gondolkodtok? Máig nem hozta vissza a gyártási költségeket a film :roll: A Foxnak azért nem megy olyan jól, hogy kétévente kiadjon ilyen minősíthetetlen anyagi bukást jelentő filmet... Szóval egyelőre ne agyaljunk azon, hogy mit és hogy fognak benne megoldani :D
Bár ha kijön egy rendezői változat... Láttam én már olyat, hogy "semmiből teremtettek világokat" (Mennyei királyság rendezői változat pont ez a kategória)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #313071 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Noredhel írta: Amúgy ami érdekes lesz: ugyebár a filmben szó sem esett Solembum tanácsairól. (Sőt, róla se :cry: ) Ha majd Eragon elmegy kardot keresni, mivel indokolják, hogy tudja, hová menjen?

Igen, ez egy nagyon érdekes felvetés.... Nekem a HP&TGOF filmmel is ez a bajom, hogy rengeteg dologról nem esett szó, amire nagyon lényeges események épülnek a továbbiakban...

---
Ez most nagyképűnek ható, etc. lesz, de...
én írok egy regényciklust, és úgy vagyok vele, hogy ha kiadják valaha is, és ha utána bárki is megveszi a megfilmesítés jogait, csak úgy adom el, ha szinte despotikus hatalommal beleszólhatok a filmbe, én írhatom a forgatókönyvet, részt vehetek a szereplőválogatáson, meg még sok egyéb kritérium, mert nem akarnám látni lerombolva és tönkretéve semmi áron. Az se számít, ha pénzt nem is kapok a sok plusz melóért. Csak legyen jó a film.
És ha ebbe egy filmstúdió se megy bele? Hát... Akkor is oda fogok pofátlankodni, és mondom, hogy "hát bizony, ezt bele kéne rakni a filmbe", és ha nem tennék bele, szántszándékkal kiszúrnék velük, és a folytatásban kulcsszerepet kapna a kihagyott személy/tárgy/hely, akkor is, ha esetleg az eredeti tervek szerint nem.

De mondjuk az Eragonba is mi lett volna belerakni egy nyavalyás sima macskát legalább??? Budapest nyüzsög a kóbormacskáktól :D

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #313056 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Amúgy ami érdekes lesz: ugyebár a filmben szó sem esett Solembum tanácsairól. (Sőt, róla se :cry: ) Ha majd Eragon elmegy kardot keresni, mivel indokolják, hogy tudja, hová menjen?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #313036 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
De vmi olyasmit említett az író, h 6 betűs és E-vel kezdődik az biztos :) de Empire-n kívül nem láttam még mást max Endinget (mint fanfic cím), ami szintén megfelel a követelményeknek....

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312939 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Alyr Arkhon írta:

Kar'sa írta:

Alyr Arkhon írta: SPOILER

A harmadik kötet címe Empire.
Namost ha ez nem név (amit alig hiszek), akkor csak a közös sárkány marad hátra amit az egész ország használ.

Egyébként volt már kérdésem, hogy hogy fordítanánk le E-betűsre, merugye a Birodalom az nem E vel kezdődik.
Én az Egységet javaslom.

Tudtommal ez puszta spekuláció. Megerősítették ezt valahol? Mert én csak azt olvastam, hogy nagyon erre tippelnek, mert beleillik az E-vel kezdődő hatbetűs cím sémába...



Nekem egy könyvborítót mutattak, mármint arról készült képet, bár lehet hogy az is fanfiction volt.


Ha zöld és ocsmány, akkor valszeg fiction.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312937 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Kar'sa írta:

Alyr Arkhon írta: SPOILER

A harmadik kötet címe Empire.
Namost ha ez nem név (amit alig hiszek), akkor csak a közös sárkány marad hátra amit az egész ország használ.

Egyébként volt már kérdésem, hogy hogy fordítanánk le E-betűsre, merugye a Birodalom az nem E vel kezdődik.
Én az Egységet javaslom.

Tudtommal ez puszta spekuláció. Megerősítették ezt valahol? Mert én csak azt olvastam, hogy nagyon erre tippelnek, mert beleillik az E-vel kezdődő hatbetűs cím sémába...



Nekem egy könyvborítót mutattak, mármint arról készült képet, bár lehet hogy az is fanfiction volt.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312919 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Alyr Arkhon írta: SPOILER

A harmadik kötet címe Empire.
Namost ha ez nem név (amit alig hiszek), akkor csak a közös sárkány marad hátra amit az egész ország használ.

Egyébként volt már kérdésem, hogy hogy fordítanánk le E-betűsre, merugye a Birodalom az nem E vel kezdődik.
Én az Egységet javaslom.

Tudtommal ez puszta spekuláció. Megerősítették ezt valahol? Mert én csak azt olvastam, hogy nagyon erre tippelnek, mert beleillik az E-vel kezdődő hatbetűs cím sémába...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312903 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Galbatorix kardja nem feltétlenül fekete, merthogy az eredeti sárkánya színe ha jól tudom nem fekete volt.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312901 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Thaurwathiwen írta:

Lin írta: Más: tudjuk milyen színű Galbatorix kardja és/vagy mi a neve? :roll:
Eragon le merem fogadni egy kék pengéjűt fog találni a Menoa fa gyökerénél! :)


SPOILER!

Biztos fekete színű, Eragoné meg száz, hogy kék színű lesz, tehát egyetértek, így mindenkinek lesz sárkányához illő kardja :D :D :twisted: Eragon legalább megszabadult a Nyomorúságtól (bár azért fegyvertelenül sárkánylovasnak lenni, nem egy nagy életbiztosítás, Murtagh igazán ott hagyhatta volna neki a sajátját :twisted: )
Jut eszembe, akkor Oromisnak aranyszínű lehet a kardja? Milyen színpompás egy társaság...

Hehh... észrevettétek, hogy eddig minden címben benne volt a sárkánylovas személye? akkor lehet, hogy a 3. kötet címe is utalás lesz...



SPOILER

A harmadik kötet címe Empire.
Namost ha ez nem név (amit alig hiszek), akkor csak a közös sárkány marad hátra amit az egész ország használ.

Egyébként volt már kérdésem, hogy hogy fordítanánk le E-betűsre, merugye a Birodalom az nem E vel kezdődik.
Én az Egységet javaslom.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312900 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Lin írta: Más: tudjuk milyen színű Galbatorix kardja és/vagy mi a neve? :roll:
Eragon le merem fogadni egy kék pengéjűt fog találni a Menoa fa gyökerénél! :)


SPOILER!

Biztos fekete színű, Eragoné meg száz, hogy kék színű lesz, tehát egyetértek, így mindenkinek lesz sárkányához illő kardja :D :D :twisted: Eragon legalább megszabadult a Nyomorúságtól (bár azért fegyvertelenül sárkánylovasnak lenni, nem egy nagy életbiztosítás, Murtagh igazán ott hagyhatta volna neki a sajátját :twisted: )
Jut eszembe, akkor Oromisnak aranyszínű lehet a kardja? Milyen színpompás egy társaság...

Hehh... észrevettétek, hogy eddig minden címben benne volt a sárkánylovas személye? akkor lehet, hogy a 3. kötet címe is utalás lesz...

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312606 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

cortez71 írta:

Kar'sa írta: Nem is tudom...
Lehet, hogy csak én vagyok agyilag korlátolt, de nem értem mi a baj...
Oké, félre van fordítva, de a dervishsel mi a baj pontosan? :oops:

Az, hogy egy iszlám testvériség tagjait nevezték derviseknek. A táncuk pedig a dhikr, Allah dicsőítésre irányuló rituális gyakorlat. Az Eragonban pedig nincs iszlám

Aha, szóval ennyi. A dervish mivoltjával tisztában voltam ;)
Bár igazándiból ilyen elven eléggé sok dologba bele lehetne kötni :D
Mellesleg az angol nem utal sztem egyértelműen a táncra, és semmi szoknya nincs benne.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312601 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Kar'sa írta: Nem is tudom...
Lehet, hogy csak én vagyok agyilag korlátolt, de nem értem mi a baj...
Oké, félre van fordítva, de a dervishsel mi a baj pontosan? :oops:

Az, hogy egy iszlám testvériség tagjait nevezték derviseknek. A táncuk pedig a dhikr, Allah dicsőítésre irányuló rituális gyakorlat. Az Eragonban pedig nincs iszlám

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312594 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Nem is tudom...
Lehet, hogy csak én vagyok agyilag korlátolt, de nem értem mi a baj...
Oké, félre van fordítva, de a dervishsel mi a baj pontosan? :oops:

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312573 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Sil írta:

Remzymama/Tünde írta: érdekes, akkor a szerző hibázott
köszönöm a segítséget - hogy kerüloda a dervis ??? :roll:

Úgy, hogy a szerző egy amerikai tizenéves fiú volt. Mit vársz tőle?
[size=9:2t5vw6jh]Mellesleg a Gyűrűk Urában is van pl egy expresszvonatos hasonlat...[/size]


az egy dolog, de vannak korrektorok, pont erre az esetre
(nem hibáztatom, csak kiszúrhatták volna ) :wink:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312569 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Remzymama/Tünde írta: érdekes, akkor a szerző hibázott
köszönöm a segítséget - hogy kerüloda a dervis ??? :roll:

Úgy, hogy a szerző egy amerikai tizenéves fiú volt. Mit vársz tőle?
[size=9:33jl78z7]Mellesleg a Gyűrűk Urában is van pl egy expresszvonatos hasonlat...[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.493 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére