Christopher Paolini: Eragon

Több
17 éve 4 hónapja #306258 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Hát... Jeremy a trailer alapján olyan Obi-wan figurának tűnt, szval a tippem az, hogy nincs más dolga, mint bölcseket mondani, néha egy kis harci bemutatót tartani és esetleg majd meghalni. :lol:

Nem olvastam, elég volt belenézni, a térkép tele Tolkientől lopott nevekkel... (Melian, mint földrajzi név.. :evil: ) Megnézni is csak Jeremy miatt.

Inkább jönne már az a Beowulf. Gaiman írta a forgatókönyvet...
Meg jöhetne már a következő Narnia-film is.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #306227 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Jeremy Irons tényleg borzasztó volt a D&D filmben, de az a film önmagában borzasztó volt. (szvsz a MAGUS rajongói amatőr filmben hitelesebb alakításokat láttam)


Sok múlik a rendezőn meg a dramaturgon, meg a többieken, hogy mit is hoznak ki valakiből.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #306224 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Ecthelion írta: A szereplőknél elsősorban a Bromot alakító Jeremy Ironsra gondoltam, aki a Dungeons and Dragonsban már megmutatta mennyire nem jó mágus szerepére. :D :roll: De hátha ezt nem szúrja el. Ugyebár a lepényhal először, a remény hal meg utoljára...


Én pont Jeremi Irons alakításától nem félek. Itt azér nem olyan klasszikus értelemben vett mágust alakít hosszú szakállal meg világot megmentő varázsigékkel. Ami még egy ismertebb színész az John Malkovich (nemtom jól írtam-e). Nézzétek meg ezt a trailert is. Nekem összességében eddig bejön a film. Na de majd meglátjuk mi sül ki belőle.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #306179 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Nah igen a második résznek már itt volna az ideje. Múltkor néztem könyvesboltban (mert az Európa oldalán úgy van hogy megjelent :? ), de csak az angol verzsönt láttam a polcon. :D Angolul meg még nem tudok olyan jól. :(

A szereplőknél elsősorban a Bromot alakító Jeremy Ironsra gondoltam, aki a Dungeons and Dragonsban már megmutatta mennyire nem jó mágus szerepére. :D :roll: De hátha ezt nem szúrja el. Ugyebár a lepényhal először, a remény hal meg utoljára...

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #306177 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Ecthelion írta: Ha a quadrológiára gondolsz, akkor az négy részes sorozatot jelent. Én legalábbis ilyen szót ismerek. :roll: :?


Akkor dualtrilógia. :)

30-án jelenik meg magyarul a 2. kötet az Eldest - Elsőszülött. Remélem nem halasztják tobább mer volt már nyár vége, szeptemer vége, és legutóbb a 21.-e. Hát követtek el bakikat. Elsöre nekem az szúrt szemet h a tünde nőnek nem hegyes a füle. :S Attól még lehet h nem lesznek olyan rosszak a színészek h nem ismertek. A GyU-ban is felfedeztek néhány tehetséget. De az jó érzés h Mo.-n forgatták vagy a felét. Ha sikeres lesz a 2. részét is idehozzák. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #306175 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Ha a quadrológiára gondolsz, akkor az négy részes sorozatot jelent. Én legalábbis ilyen szót ismerek. :roll: :?

Amúgy én is üdvözlöm az új topicot. :D
Nekem személyszerint tetszett az első rész, voltak benne hibák nem vitatom, és az eleje elég erőltetett, de a végére egész jól beindul a cselekmény. ;) Nyilván nem egy Tolkien az író, szal nem is ilyen tipusú művet kell várni.
A filmtől semmit nem várok, pláne azóta, hogy láttam a szereposztást... :roll: Majd elválik mi sül ki belőle....

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #306172 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Fiúk! Most nyilt meg a topic és máris telivágjátok OFF-al. :D
Amugy szerintem nagyon jó könyv, ahhoz képest h egy 15-16 éves srác írta. 3 részes lesz az már biztos. De szerintem lesz ez még quadtrilógia is (asszem igy nevezik ami 6 részes :) ). És 15-én premier szal nem kell sokat várni.

Mellesleg már énis kértem vagy 2szer h legyen saját topicja, de bezzeg nekem nem csináltatok. :D

Cortez: Jaja, ez nekem is feltűnt. Van térkép is a könyvben és énis furcsálltam h egyszer egy hónapig mennek a térképen egy centit. Aztán meg 2 nap alatt 5-öt. XD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #306167 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Alyr Arkhon írta:

cortez71 írta:

Thereon írta: Akkor mint kezdő hozzászóló, azt mondom: Nézzük meg együtt a filmet! :)
A trailer szerintem egész jó, ráadásul itt forgatták honban.
Oh, mellesleg msnben is van egy Eragon csomag, szal most karácsonyig Eragon láz lesz nálam.
Hány részes is lesz, 3 ?

Elvileg annyi, bár ha a kiadó nagyon sokat akar kaszálni, akkor ebből is szappanopera lesz, mint a Harry Potterből. Amúgy trailer alapján nekem nem igazán jön be, meg valahogy a könyv sem egy nagy szám, látszik még a szárnybontogatás benne (főhősök 50-100 mérföldet tesznek meg egy-két nap alatt - erre még Aragorn sem volt képes a hobbitokkal :D ). Aztán lehet, hogy csalódok benne pozitívan. De valahogy a Beowulf filmet jobban várom, mint ezt.


Lesz még egy Beowulf film?
Mert a TVben adtak már kettőt, egy Cristopher Lamberteset amely több említést nem is érdemel, meg egy másikat amit tavaly vagy mikor készítettek, és a helyszín, a szereplők meg a történet nagyrésze stimmelt. (sajnos elrontották a sztorit, dehát... )
Legalábbis a fegyverek és a többi nekem egészen korrektnek tűnt. Nem néztem végig mert az aktuális utcai harcok miatt nagyon szétszabdalták.

Utóirat: Most néztem, amit most adtak a tévében az Beowulf and Grendel néven ment külföldön.

Jövőre kerül a mozikba az új Beowulf film
Nekem a címszereplőt játszó srác kicsit olyna nők kedvencének tűnik, de majd elválik, hogy színészként mit tud mutatni. Én kíváncsian várom a filmet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #306159 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

cortez71 írta:

Thereon írta: Akkor mint kezdő hozzászóló, azt mondom: Nézzük meg együtt a filmet! :)
A trailer szerintem egész jó, ráadásul itt forgatták honban.
Oh, mellesleg msnben is van egy Eragon csomag, szal most karácsonyig Eragon láz lesz nálam.
Hány részes is lesz, 3 ?

Elvileg annyi, bár ha a kiadó nagyon sokat akar kaszálni, akkor ebből is szappanopera lesz, mint a Harry Potterből. Amúgy trailer alapján nekem nem igazán jön be, meg valahogy a könyv sem egy nagy szám, látszik még a szárnybontogatás benne (főhősök 50-100 mérföldet tesznek meg egy-két nap alatt - erre még Aragorn sem volt képes a hobbitokkal :D ). Aztán lehet, hogy csalódok benne pozitívan. De valahogy a Beowulf filmet jobban várom, mint ezt.


Lesz még egy Beowulf film?
Mert a TVben adtak már kettőt, egy Cristopher Lamberteset amely több említést nem is érdemel, meg egy másikat amit tavaly vagy mikor készítettek, és a helyszín, a szereplők meg a történet nagyrésze stimmelt. (sajnos elrontották a sztorit, dehát... )
Legalábbis a fegyverek és a többi nekem egészen korrektnek tűnt. Nem néztem végig mert az aktuális utcai harcok miatt nagyon szétszabdalták.

Utóirat: Most néztem, amit most adtak a tévében az Beowulf and Grendel néven ment külföldön.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #306157 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon

Thereon írta: Akkor mint kezdő hozzászóló, azt mondom: Nézzük meg együtt a filmet! :)
A trailer szerintem egész jó, ráadásul itt forgatták honban.
Oh, mellesleg msnben is van egy Eragon csomag, szal most karácsonyig Eragon láz lesz nálam.
Hány részes is lesz, 3 ?

Elvileg annyi, bár ha a kiadó nagyon sokat akar kaszálni, akkor ebből is szappanopera lesz, mint a Harry Potterből. Amúgy trailer alapján nekem nem igazán jön be, meg valahogy a könyv sem egy nagy szám, látszik még a szárnybontogatás benne (főhősök 50-100 mérföldet tesznek meg egy-két nap alatt - erre még Aragorn sem volt képes a hobbitokkal :D ). Aztán lehet, hogy csalódok benne pozitívan. De valahogy a Beowulf filmet jobban várom, mint ezt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #306156 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Christopher Paolini: Eragon
Akkor mint kezdő hozzászóló, azt mondom: Nézzük meg együtt a filmet! :)
A trailer szerintem egész jó, ráadásul itt forgatták honban.
Oh, mellesleg msnben is van egy Eragon csomag, szal most karácsonyig Eragon láz lesz nálam.
Hány részes is lesz, 3 ?

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #306155 Írta: Alyr Arkhon
Christopher Paolini: Eragon téma létrehozva Alyr Arkhon által
Niphredil Eleanor kérésére ím megnyílt ezen új topic.

Használjátok egészséggel

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.425 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére