A "VEZ" MTT-s közösségi kártyajáték fóruma

Több
10 éve 7 hónapja #410683 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: A "VEZ" MTT-s közösségi kártyajáték fóruma
Sziasztok!
Idén is szeretnénk készíteni VEZ paklit a tábori képekből, ami csakúgy mint az eddigiek, akár emléknek, akár vidám társasjátéknak ideális. Főkiadáshoz híven 120 lapos lesz és ha összejön minimum 30 vevő akkor 2900 Forintba fog kerülni. Ha ennél többen jelzitek, hogy szeretnétek kérni, akkor sokkal olcsóbb is lehet. Aki kér a pakliból annak megvan a lehetősége, hogy bekerüljön, vagyis ha van képed magadról vagy egy jelenetről, amit szeretnél, hogy bekerüljön a pakliba, akkor küldd el Lélinek. Ebben a táblázatban lehet jelentkezni a VEZ pakliért: doodle.com/mrvnqiw2ftf64bc9

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #410681 Írta: Leguanember
Szóval íme az áthelyezett, újranyitott topik a diszkusszióhoz, fejlesztéshez.

Akik először látják:
A VEZ egy egyedi kártyajáték, ami Királyházi Csaba (Gumipók) ős-MTT-tag fejéből pattant ki, és ő valósította meg sokak tanácsaival, segítségével, és nem utolsósorban MTT-tagok és szimpatizánsok remek fényképeivel.
A kártyajáték az MTT-ben évek alatt kialakult rendezvényszervezési kultúrát jeleníti meg, adja vissza vagy éppen tart görbe tükröt neki, illetve egyben emléket állít a nagy közösségi rendezvényeknek.
A táboros alappaklihoz jelen(n/t)ek meg kiegészítők egyéb rendezvények kapcsán.

A játékot az MTT közössége fejleszti és játssza. Bár maga a rendszer bárki számára tanulható és játszható, az élvezeti értéket nagyban növeli, ha ott voltál a lapokon szereplő rendezvényen, illetve ha ismered a rajta szereplő embereket, tárgyakat, jelenségeket. :mrgreen:

Mondhatjuk azt is, hogy a VEZ kártyajáték az MTT-folklór manifesztációja. MInt ez itt: :lájk:

Facebook Vice versa:
www.facebook.com/groups/414091948646846/?fref=ts

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #407134 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: A "VEZ" MTT-s közösségi kártyajáték fóruma
Elborult, hirtelen jött ötlet:

"Hova lett Tolkien szelleme?"
: Célpont játékosnak (vagy mindenkinek, de az elég durva) minden olyan VEZ-e kikerül a játékból, akinek nem tolkieni nickneve van :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #406691 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: A "VEZ" MTT-s közösségi kártyajáték fóruma

Viktor írta: Szivatós laphoz van egy ötletem: a táborban megtörtént, hogy Kiss Gery-t megkergettük kb. 25-en, kardokkal felfegyverkezve, mivel szájára vette Morko-t. A következő hangzott el: "Morko béna..."

Lehetne egy: "Szídtad Motko-t, ezért a Vadonjárok elől történő menekülés közben XY db SMT-t vesztettél" tartalmú lap. :P


jóóóóóóóóóóóóóóó :) ))))))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #406690 Írta: Viktor
Viktor válaszolt a következő témában: A "VEZ" MTT-s közösségi kártyajáték fóruma
Szivatós laphoz van egy ötletem: a táborban megtörtént, hogy Kiss Gery-t megkergettük kb. 25-en, kardokkal felfegyverkezve, mivel szájára vette Morko-t. A következő hangzott el: "Morko béna..."

Lehetne egy: "Szídtad Motko-t, ezért a Vadonjárok elől történő menekülés közben XY db SMT-t vesztettél" tartalmú lap. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #406689 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: A "VEZ" MTT-s közösségi kártyajáték fóruma
Már lehet jelentkezni a VEZ kártyajáték 2012 Setétvölgyi kiadására. A kiadás 120 lapos lesz és a nagyvisnyói MTT tábor képeiből és eseményeiből készül. Az ára a megrendelések számától függ, de valahol 2000-3000 Ft között lesz. Ha csak 20 db környékén lesz a megrendelések száma akkor 3000, de ha túlszárnyaljuk a 70 paklis mennyiséget, akkor akár 2000 alá is mehet a paklinkénti nyomdai költség. Lehet kérni még a Táborban bemutatott pre- kiadásból is, az darabszámtól függetlenül 3500Ft/pakli. A jelentkezők sorrendjében és a táboros képek függvényében igyekszek betenni képet mindenkiről, aki kér a pakliból, így személyes emlék feeling is lesz benne. Persze mivel a lapok nagyon specifikusak ezért nem ígérem, hogy mindenki bele tud kerülni aki szeretne.
A kártyapaklikat szeretném pár héten belül befejezni és nyomdába küldeni, ezután akár személyesen is akár postán is el tudom juttatni. Legkésőbb a KÖMTön átveheti a maradék. :)
Jelentkezni itt lehet: doodle.com/qqcutun7fur68wnu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #406687 Írta: Lagassy
Lagassy válaszolt a következő témában: A "VEZ" MTT-s közösségi kártyajáték fóruma
Frendy fire:A kijátszott lap az ellen irányul aki kijátszotta :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #406685 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: A "VEZ" MTT-s közösségi kártyajáték fóruma

sebcsaba írta: Általános: tudom hogy most az elmúlt 1-2 tábor szervezői kerültek bele, viszont szerintem érdemes volna kicsit kibővíteni korábbi nagyhírű MTT-s szervezőkkel (Brandir, Kriszana...), mert így - pláne ha később kiegészítésre kerül - kissé féloldalas.


Nem az elmúlt 1-2 év táborszervezői kerültek bele, hanem aki akkor épp eszükbe jutott mikor ez a próbapakli elkészült, ezt Pók mondta még Nagyvisnyón. Így vannak akik idén szerveztek először és belekerültek, és vannak akik bár már évek óta szervezők mégis kimaradtak, de ebben semmi szándékosság nem volt. Hogy mennyire lehet majd ezt kibővíteni, azt nem tudom, mert ugye az előzetes tervek szerint a próbapakli még nem hivatalos pakli, az az idei tábor anyagával kezdődik, és a nagyobb közösségi események kiegészítő paklijaival fog bővülni. De lehet hogy lehetne ilyen Ős-Szervezőket amolyan "gold lap"-szerűen elrejteni, minden megjelenő pakliba egyet :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #406680 Írta: Lagassy
Lagassy válaszolt a következő témában: A "VEZ" MTT-s közösségi kártyajáték fóruma
A maci:Akinél zotya van annak brummmal kell kezdenie mondatait ;) Amíg brummal kezdi plusz két smt
hogyha nem minusz kettő

Ja és a cocujé és a mega cucujé is 20 smt-be kerül vagy a cucujé legyen kevesebb vagy a megacucujé több

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #406650 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: A "VEZ" MTT-s közösségi kártyajáték fóruma

Sötét Úr írta: Nicole Kidman kártya: ébresztőre Esgal betette a Nicole Kidman disznót vág című remekművet, mindenki elveszít egy tétova SMT-t.


Megtisztelő, bár én magam amúgy még nem is vagyok a pakliban (és egész jól kibírtam, hogy ezt eddig ne emlegessem), így kicsit vicces :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #406648 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: A "VEZ" MTT-s közösségi kártyajáték fóruma
Köszi a módosítókat :) Szerintem a többi szervezőre is ki kellene találni ilyeneket, pozitív és negatív hatásúakat is. Itt a teljes lista a szervezőkről véletlenszerű sorrendben:
Andariel, Angwen, Zotya, Bari, Gillz, Felagund, Cucc, Alyr, Ring, Lyona, Márk, Ratzkha, Anglachel, Gandalf, Pók, Aeglos, Rabyn, Patiszon, Alew, Olosta, Idhren, Elrenor, Ági, Narbeleth, Ankalimon, Ádám, Ryana, Kincső, Zsodó, Gergő, Dreamer, Icke, Zsolt, Verus, Áfi, Nyüfi, Julcsi, Hanna, Milendoria, Lau.

Ötletelés:
Elsőtáborozó - lelkes, friss hús. 1 SMT-ért lehet kijátszani. Beszervezi a barátnőit is. Plusz 3 SMT (esetleg a következő körben).

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #406643 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A "VEZ" MTT-s közösségi kártyajáték fóruma
TLV kártya nagy :lájk:

Issue van! kártya: ha valaki megjátssza, bárkinél is van Ankalimon, Idhren, Zotya, egy körre inaktívak, mert megbeszélnek. Ha valamelyikük nincs még játékban, a megjátszó játékos a többiek szervezői közül választhat helyettük egyet.

Zsodoo is legyen tőle inaktív, mert elmegy megoldani (egyedül természetesen) :P

Saját ötletek:
"Kifejtendő kérdés"-kártya: akinél Ankalimon vagy én vagyok, veszít 2 tétova SMT-t, mert olyan hosszan válaszolunk, hogy elmenekülnek :P (ha lenne/lesz valaha Meta-kártya, akkor persze nála is :mrgreen: )

"Erdőjárók egész napos kirándulása": Patiszon (vagy bárki valahavolt erdőjáró rendvez, ha vannak még ilyenek a pakliban) két körig inaktív, mert elvitte a rendjét az erdőbe, de akinél van, annál 5 tétova SMT azonnal biztossá válik, mert sörözhetnek útközben a kocsmában :P (ha nem annál van, aki kijátssza, akkor nyilván a kártya árának megfelelő számú SMT a kijátszónál is biztossá válik)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #406641 Írta: Sötét Úr
Felsőgödön végre volt alkalmam kipróbálni a játékot, és nagy-nagy :like:


--- Javaslatok: ---

Kellene egy VEZ-kártya is, amely minden játékostól egy szervezőt inaktívvá tesz, és a lapot megjátszó játékos két SMT-t "elkölt". A kártya megjátszásakor ugyanis a szervezők elvonulnak játszani, de a játék bevonz néző SMT-ket is. Képnek a tábori VEZ-böngészős fotókból lehetne valamelyiket, mondjuk amin fqqdk brózolja a káryákat.

Kellene egy Metaflora kártya: ha Ickével egy csapatba kerül, akkor a játékos két másik játékos egy-egy szervezőjét egy körre inaktívvá teszi, mert éppen azt vitatják, hogy "nem járunk".

A Hobbitpánik! kártya hatásaként mindenki a tétova SMT-it a tőle balra ülőnek adja. Ez ellen a kártya ellen a NEM! és a DE! kártyák fordítva működnek: a NEM jelent DE-t, és a DE jelent NEM-et.

SÚ kártya (ha már rendvez voltam BKVa-n ;) ) : Ha azonos játékosnál van velük, egy körre inaktívvá teszi Narbot, Lyonát és Patiszont, akiket elcsal fotózni. Idézet lehet: "Ez volt az idei év legjobb nyári MTT tábora!", esetleg "Nem öreg vagyok, csak régóta vagyok fiatal".
Pozőr képek! kártya: ha SÚ-ra teszik, a következő három körben dupla SMT-t hoz. Milendoriára, Áfira, gillzre, Idhrenre, Lyonára vagy Celebromra téve a következő körben három SMT-t hoznak. A lapot csak a felsorolt szervezők egyikére lehet tenni, többükre nem.
Cinkék! kártya: két körre inaktívvá teszi SÚt, aki a kékcinkéket is széncinkévé fotózza. ;) A kártya hatástalanítja a Pozőr képek kártyát is.

Rózsa: ha egy játékosnál van Idhrennel vagy Ankalimonnal, azokat két körre inaktívvá teszi, de +10 SMT-t hoz, mert olcsóbb lesz a tábor.

Boldog piritós! kártya: minden játékos egy tetszőleges szervezőjét átadja a tőle jobbra ülőnek, és kap 1 SMT-t. A kártya két tétova SMT-t a tutik közé mozgat. Ha a kártyát megjátszó játékosnál van Miri, akkor a következő körben dupla SMT-t hoz.

Tarhonyás hús kártya: minden játékos elveszíti a tétova SMT-i felét (felfelé kell kerekíteni).

Nicole Kidman kártya: ébresztőre Esgal betette a Nicole Kidman disznót vág című remekművet, mindenki elveszít egy tétova SMT-t.

Epic Fail kártya: amelyik szervezőre megjátsszák, hatalmas kudarcot arat, és két körre inaktívvá válik, de mindenkinek hoz egy SMT-t.

A fák halála: Ickére rakva +10 SMT, Alyrra rakva -2.

Leállt a szerver: BigFoot, Zotya, Ankalimon vagy Szürke egy körre inaktív, mert elmentek megjavítani. Ankalimonra megjátszva egy tétova SMT a tutik közé kerül, mert Ankalimon pusztán azzal megoldotta az issue-t, hogy megmagyarázta.

Issue van! kártya: ha valaki megjátssza, bárkinél is van Ankalimon, Idhren, Zotya, egy körre inaktívak, mert megbeszélnek. Ha valamelyikük nincs még játékban, a megjátszó játékos a többiek szervezői közül választhat helyettük egyet.

Eljegyzés: tetszőleges szervező párra rakva +5 SMT-t hoz, de hatástalanítja a Párok védelme kártyát.

Legyen törp csapat! kártya: a játékosnak, akire megjátszották, el kell dobnia egy, a tőle balra ülő játékos által választott kártyát a kezéből, és elveszít két tétova SMT-t.

TLV kártya: Kincsőre rakva +20 SMT-t hoz, csak úgy kijátszva mindenki kap két SMT-t. Utóbbiak egyből biztos SMT-k lesznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #406611 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: A "VEZ" MTT-s közösségi kártyajáték fóruma
Általános: tudom hogy most az elmúlt 1-2 tábor szervezői kerültek bele, viszont szerintem érdemes volna kicsit kibővíteni korábbi nagyhírű MTT-s szervezőkkel (Brandir, Kriszana...), mert így - pláne ha később kiegészítésre kerül - kissé féloldalas.

Érdemes volna kiírni ide a szabályokat, mert úgy, hogy nem játszottam, nem tudom mi legyen a pontos hatás. Meg hogy milyen lapok vannak eddig. Ötletek azért vannak:

- Idegesítő kissrác. (Több fénykép is szóbajöhet) Egy szervezőt lefoglal egy körre.
- Leszarja a keretjátékot. Adott szervező kimarad, akár ki is esik a további játékból, néhány SMT-t elvisz.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #406585 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: A "VEZ" MTT-s közösségi kártyajáték fóruma
Ennek a játéknak mi a szabálya? Mert én lemaradtam róla Táborban... :)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #406580 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: A "VEZ" MTT-s közösségi kártyajáték fóruma

Dodie írta:

Felagund írta:
És egy überszívatás:

Összeomlott keretjáték: Célpont játékos biztos és tétova SMT-i megcserélődnek

Azért ez nem feltétlenül szívatás, nekem volt már hogy több volt a tétova mint a tuti smt-m :D


Nyilván akkor kell rányomni valakire, mikor már majdnem nyert ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #406576 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: A "VEZ" MTT-s közösségi kártyajáték fóruma

Felagund írta: Pár gyors tipp

Random keleti fegyver: Felagund és Alyr elmennek kungfuzni - két körig inaktívak

SMT partner: (csak olyan VEZre játszható ki, akinek nincs jelzett párja) A VEZ párja nem szervező - mivel vele is időt akar tölteni, ezért csak minden második körben termel SMT-t

És egy überszívatás:

Összeomlott keretjáték: Célpont játékos biztos és tétova SMT-i megcserélődnek

Azért ez nem feltétlenül szívatás, nekem volt már hogy több volt a tétova mint a tuti smt-m :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #406573 Írta: Alyr Arkhon
Túl aktív tízéves - két szervezőt lefoglal egy körre, mert éppen bedobják a patakba.

Gipsz álarc - szervezőre helyezhető, mivel ilyenkor nem felismerhető, a pozitív és negatív tulajdonságai, illetve személyén alapuló akciólapok hatása nullázódik

Eső! - SMT-vesztés, több esőlap kijátszása esetén a tábor tartósan esős időjárása miatt a szervezői kedv is csökken (na ezt kéne számszerűsíteni)

Esőtánc - (bár ez pont ebben a táborban nem aktuális) - Semlegesít egy Eső! lapot. Több Eső! lap esetén nem használható.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #406572 Írta: Bari
Bari válaszolt a következő témában: A "VEZ" MTT-s közösségi kártyajáték fóruma

Dodie írta: Terápiás malac - A lapot kijátszó játékos minden inaktív szervezője visszafordul!
Hupsz, látszol az ablakból! - Célpont szervező egy körig inaktív.


Annyival egészíteném ki, hogy azok terápiás kismalacok. :D
A hupsz, látszol az ablakból pedig valami felettébb kompromittáló képpel kell, hogy illusztrálva legyen.

I've learnt to accept silence to enjoy music.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #406571 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: A "VEZ" MTT-s közösségi kártyajáték fóruma
Lusta vagyok ki- meg belépni, de Ildi is javasolhatná ugyanúgy :-)

Hess Sájkány!: A kép egyértelmű :-)
ha az Alew által javasolt Sárkány! lap asztalon maradó lesz (ez esetben mondjuk az ott jelzett szervezők nem termelnek SMT-t, amíg aktív), akkor azt semlegesíti.

Cameo: konyhásnéni:
Célpont játékostól -10 SMT, emellett 2 szervezője 1 körig inaktív.

Szülinap!:
Célpont szervező 1 körig inaktív, aztán a következő körben +5 SMT-t termel.

Ádám

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #406570 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: A "VEZ" MTT-s közösségi kártyajáték fóruma
Pár gyors tipp

Random keleti fegyver: Felagund és Alyr elmennek kungfuzni - két körig inaktívak

SMT partner: (csak olyan VEZre játszható ki, akinek nincs jelzett párja) A VEZ párja nem szervező - mivel vele is időt akar tölteni, ezért csak minden második körben termel SMT-t

És egy überszívatás:

Összeomlott keretjáték: Célpont játékos biztos és tétova SMT-i megcserélődnek

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #406564 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: A "VEZ" MTT-s közösségi kártyajáték fóruma
Kiömlött az akrilfesték!
Julcsin, Laun, Nyüfin, Lyonán +2 SMT, (Deszépetalkot belőle!) más kiválasztott szervező egy körre inaktív, ameddig a ruháját / a füvet tisztítja hipersebességgel.
Vagy valami ilyesmi. :D

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #406562 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: A "VEZ" MTT-s közösségi kártyajáték fóruma
Nem várt szervezői megbeszélés: A célpont összes szervezője inaktívvá válik egy körre.

Mestervizsgára készülés: Nem tudom, mit csinálhatna, de jó lenne :)

Éjszakai buli: Egy szervezőre téve +1 SMT-t ad körönként, Áfira vagy Ryanára téve +2 SMT.

Éjszakai őrség: Egy szerveződ 1 körig inaktív, mert az éjszakai heppöninggel van elfoglalva, cserébe minden más játékos -5 SMT, mert őrségbe küldik őket.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #406557 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A "VEZ" MTT-s közösségi kártyajáték fóruma
Elnökségi a táborban (bár asszem idén nem volt de eddig mindig. :) )

Idhren, Alew, Gillz, Ádám, Gandalf, Szozsi, Celebrom, Hanna két körre elfordulnak.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #406555 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: A "VEZ" MTT-s közösségi kártyajáték fóruma
legyen boldog pirítós kártya is^^

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #406551 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: A "VEZ" MTT-s közösségi kártyajáték fóruma
Fogadó a Kótyagos Trollhoz
10 SMT
Asztalon maradó lap
+3 SMT. Ha valakinek több szervezője lesz, mint amennyi a lap jelenlegi gazdájának, akkor a Kótyagos Troll átkerül hozzá.

Röplabda
5 SMT
Forgass el tetszőleges számú szervezőt 2 körre. Minden más játékosnak is ugyanennyi szervezőt el kell forgatnia 2 körre.

Szeder szedés
3 SMT
Jelölj ki egy szervező párt, aminek mindkét fele az asztalon van. A pár mindkét tagja elfordul 3 körre.

Túl egyforma házak
5 SMT
Válaszd ki egy szerveződet, és egy másik játékos bármely szervezőjét. A két szervező gazdát cserél.

Dicsőség... !
10 SMT
Asztalon maradó lap
Válassz ki egy asztalon maradó lapot vagy szervezőt. Amikor valamelyik játékos arra a lapra utal, azt a lapot használja, SMT-t gyűjt be a lapról, vagy bármilyen más módon felhasználja, dicsőséget kell kívánnia a lapnak. Ha elmulasztja, fizet neked 3 SMT-t.

Elsősegély doboz
3 SMT
Szervezőre kerülő lap
+1 SMT, Ádámon +2 SMT.

A technika balrogja
5 SMT
Eltávolít a játékból egy tetszőleges technikai eszközt (pl. laptop, hangosítás).

Hangosítás
5 SMT
Asztalon maradó lap
+2 SMT, ha nálad van Celebrom vagy Márk, akkor +4 SMT.

Repeta
5 SMT
Egy szerveződ lekerül egy környi elforgatást mutató jelző. Ha ezzel elfogynak róla a jelzők, visszafordul.

Látványos smink
3 SMT
Szervezőre kerülő lap
Lány szervezőn +1 SMT, fiú szervezőn -1 SMT.

Szerepjátékos este
5 SMT
Vagy kapsz 10 SMT-t, vagy Gergő, icke, Felagund, Alew és Zsolt elfordulnak egy körre.

Tábortűz
10 SMT
Válassz ki minden játékostól 1 szervezőt. A kiválasztott szervezők egy körre elfordulnak, amíg közösen énekelnek. Ha nálad van a Gitár, kapsz még 5 SMT-t.

Körömfestés
8 SMT
Ryana, Bari, gillz, Natalee és Ring 1 körre elfordulnak.

Programváltozás
5 SMT
Nézd meg a húzópakli felső öt lapját, és tetszőleges sorrendben tedd vissza.

Sárkány!
15 SMT
Minden játékos fizet neked 3 SMT-t és Nyüfi, Natalee, Bari, Felagund és Alew elfordulnak egy körre.

Reggeli kávé
6 SMT
Vagy egy általad választott szervező kétszeres SMT-t termel 2 körig, vagy Alew kikerül a játékból.

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #406547 Írta: Bari
Bari válaszolt a következő témában: A "VEZ" MTT-s közösségi kártyajáték fóruma
Kicsi az A betű - Bari 2 körig inaktív. :P

I've learnt to accept silence to enjoy music.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #406545 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: A "VEZ" MTT-s közösségi kártyajáték fóruma

Enoloyin írta: Dodie-ra reagálva:

Kirándulós nap - Célpont játékos két szabadon választott szervezője inaktív két körig, a többi egy körig dupla smt-t termel, mert kipihenték magukat!
-Valahogy máshogy emlékszem a megírt szövegre, mert ez így erős buffer jellegű ha kedvenc játékosomra teszem - amennyiben sok szervezője van. Persze rakhatom magamra is, csak akkor máshogy lenne a szöveg, nem?
Medve! - Zotyán +2 smt körönként, többi szervezőt két körre inaktívvá teszi!
-Ez nem úgy volt hogy "Zotyán +2 smg körönként vagy célpont játékosra téve a választott 2 szervezőt inaktivvá teszi"? Így olyan, mintha saját magammal is ki akarnék babrálni.
Messze van a fürdő - Célpont szervező 1 körig inaktív mert lassan ér vissza a zuhanyzásból.
-Nem tudom hogy copyzva lenne -e a szöveg innen a kész kártyákhoz, de inkább javítottam ér-re azt hogy és.

1. Annyiban módosult, hogy "a többi 1 körig +1 smt-t termel" volt az eredeti, felőlem maradhat az. És igen, erős buffer lap és érdemes saját magára kijátszania(ha sok szervezője van, ezzel kvázi feláldoz 2-t de cserébe kap mondjuk +6 smt-t), van már ilyen a pakliban, szerintem annyira nem durva, le kell NEM-ezni vagy Homályba tenni :) jah és szívatásnak sem utolsó, ha ellenfélre rakod - szerintem nem kell akkor sem változtatni a szövegen.
2. Rossz fogalmazás, nem az összes többi, hanem minden más szervezőt akire teszik. Tehát Zotyán buff, többieken szívatás.
3. Elgépelés :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #406544 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: A "VEZ" MTT-s közösségi kártyajáték fóruma

Gumipók írta:

Léli írta: SAV: Adócsalás miatt elveszted SMT-id 25%-át.


Ezen a kártyán a Te képed lesz, ugye tudod? ;) :twisted:

Setétvölgyi Adó és Vámhivatal:
Célpont játékos adócsalás miatt elveszíti SMT-id 27%-át (felfele kerekítve)
Ha célpont játékos 1 perc alatt nem tudja kiszámolni a pontos darabszámot, akkor az összes tétova SMT-t elveszíti!

:twisted: :twisted: :twisted:


Ugye mondtam már, hogy imádlak? :) Ha lehet, azért majd előtte mutatsd meg nekem, miféle képet akarsz rátenni rólam :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #406543 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: A "VEZ" MTT-s közösségi kártyajáték fóruma

Léli írta: SAV: Adócsalás miatt elveszted SMT-id 25%-át.


Ezen a kártyán a Te képed lesz, ugye tudod? ;) :twisted:

Setétvölgyi Adó és Vámhivatal:
Célpont játékos adócsalás miatt elveszíti SMT-id 27%-át (felfele kerekítve)
Ha célpont játékos 1 perc alatt nem tudja kiszámolni a pontos darabszámot, akkor az összes tétova SMT-t elveszíti!

:twisted: :twisted: :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.203 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére