Könyv kerestetik

Több
14 éve 8 hónapja #382315 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sziasztok!

Keresném a A gyűrű keresése című könyvet, újonnan sajnos nem lehet kapni, legalábbis, akárhány helyen érdeklődtem ez volt a helyzet. :S

Esetleg lenne itt valaki, akinek "feleslegessé" vált ez a könyv és megválna-e tőle, vagy esetleg tud vkit mondani, aki így van vele.

Írhattok itt is, ill. az e-mail címemre: norbi.kn@citromail.hu

Köszi. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #381975 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Keresném Jaksity Györgytől A pénz természete című könyvet. Sajnos már sehol nem kapható, a butított változatból, A pénz könnyelmű természetéből pedig számomra elég sok érdekes rész kimaradt (illetve annak a beszerzése is nehézkes...).
Ha valaki tud segíteni, dobjon egy mailt legyen szíves!
cortez71 kukac gmail pont com

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #380112 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Azt megköszönném! Sajnos az én példányomat valakinek kölcsönadtam, és nem kaptam vissza, aztán épp most olvasom újra a sorozatot, de a zárókötet nélkül nehéz :\

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #379747 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

cortez71 írta: És keresném Bernard Cornwell Excalibur-trilógiájának utolsó kötetét, ha valaki tud egy eladásra kínált példányt, az légyszi írjon!
E-mailcímem: cortez71 kukac gmail.com

Nekem megvan pdf-ben. Néhány helyen kicsit rosszul tördelt, de azért olvasható. Átküldjem?

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #379683 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Gandalf írta:

Attila írta: Móricz Zsigmond: Erdély-trilógia c. művének I. kötetét a Tündérkertet keresem. Nem szeretném megvenni, mert cirka 5.000 Ft, és valahogy erre most nincs pénzem. Van esetleg olyan akinek megvan?

Fent van (legálisan!) az elektronikus könyvtárban:
vmek.niif.hu/01100/01164/html/

;)

Remek :D Köszönöm :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #379580 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Attila írta: Móricz Zsigmond: Erdély-trilógia c. művének I. kötetét a Tündérkertet keresem. Nem szeretném megvenni, mert cirka 5.000 Ft, és valahogy erre most nincs pénzem. Van esetleg olyan akinek megvan?

Fent van (legálisan!) az elektronikus könyvtárban:
vmek.niif.hu/01100/01164/html/

;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja - 14 éve 9 hónapja #379573 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sziasztok!
Megszabadulnék pár könyvemtől:

R.A. Salvatore: Kristályszilánk-trilógia (Kristályszilánk, Ezüst erek, A félszerzet ékköve)
R.A. Salvatore: Ezer ork
R.A. Salvatore: Két kard
Ed Greenwood: Elminster megkísértése
Ed Greenwood-Jeff Grubb: Cormyr - A regény
A Pókkirálynő háborúja-ciklus (Hanyatlás, Lázadás, Elkárhozás, Pusztulás, Megsemmisülés, Feltámadás)

Nagyon szép állapotban vannak, és nem adom őket drágán :)

Csere is érdekel, elsősorban William Gibson és Philip K. Dick művekre, de bármilyen jobb underground/fantasy/cyberpunk cuccos jöhet.

És keresném Bernard Cornwell Excalibur-trilógiájának utolsó kötetét, ha valaki tud egy eladásra kínált példányt, az légyszi írjon!
E-mailcímem: cortez71 kukac gmail.com
Utolsó szerkesztés: 14 éve 9 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #379552 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Móricz Zsigmond: Erdély-trilógia c. művének I. kötetét a Tündérkertet keresem. Nem szeretném megvenni, mert cirka 5.000 Ft, és valahogy erre most nincs pénzem. Van esetleg olyan akinek megvan?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #379333 Írta: lustica
lustica válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Értem, köszi:)

Én bőven megelégednék az 5e ft-tal;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja - 14 éve 9 hónapja #379312 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

lustica írta: (miért, szokták darabját is adni ennyiért?:o)

Hááát, volt már éppen rá példa. De ez mindig függ a kereslet-kínálattól, múlt héten pl kikiáltási áron, 5000-ért kelt el egy példány Vaterán. Úgy tűnik, mostanában kevesebb ember tud kiadni ilyesmire 10-12 ezret egyben (külön-külön meg csak a második kötet lenne kelendő, az elsőből sokkal több van forgalomban).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Utolsó szerkesztés: 14 éve 9 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja - 14 éve 9 hónapja #379308 Írta: lustica
lustica válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Egyben a 2 kötet.

(miért, szokták darabját is adni ennyiért?:o)
Utolsó szerkesztés: 14 éve 9 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #379307 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

lustica írta: és az Elveszett mesék könyve 5000ft.

A két kötet együtt 5000 Ft, vagy külön-külön?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #379306 Írta: lustica
lustica válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sziasztok!

Lenne egy pár eladó könyvem:-)
A GYŰRŰK URA FILOZÓFIÁJA
KÖZÉPFÖLDE ÉLETRE KEL
Tolkien és a Gyűrűk Ura világa
1000ft/db
és az Elveszett mesék könyve 5000ft.
Érdeklődni: xianx@freemail.hu e-mail-címen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #379194 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Újra megjelent magyarul a Trónok Harca! Lehet rohanni a boltokba megvenni! :cool: :D
Az új borítója szép.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja - 14 éve 10 hónapja #379191 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Örülnék, ha lenne az Elveszett Mesékre ezernél több jómagyarforintom. Sőt, még ezer sincs.

Ez az orosz oldal meg kircsi :D Persze vacakoltam vele gugliban, de elég sokféleképpen rá lehet bukkanni.

"Well, I'm back."
Utolsó szerkesztés: 14 éve 10 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja - 14 éve 10 hónapja #379187 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
(sőt, egészen konrétan a ../_lit_XX_post.htm* aloldalon meg is van jelölve ama bizonyos orosz oldal a szövegek forrásaként...)

*: sorry, ez az információ Gandalfnak szóló lényegi része :rolleyes:[size=9:2alo15f6]és ezzel természetesen senkit nem akartam arra bátorítani, hogy a fenti stringre rákeressen a neten![/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Utolsó szerkesztés: 14 éve 10 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja - 14 éve 10 hónapja #379186 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Öm, ez egy érdekes link, ajánlom szeretettel:
[link eltávolítva by topicgazdi]

És ezzel semmi törvénytelent nem tettem. :D

Topicgazdi-üzemmód ON:
Miért is? Ezzel az erővel azt a bizonyos orosz oldalat is belinkelhetnénk, ahol ezek eredetileg mind fent vannak. De ilyet a fórumon nem szoktunk ám.
Utolsó szerkesztés: 14 éve 10 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #379183 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Wow, Vaterán most kelt el egy Elveszett Mesék I-II, 5000-ért, 1db licittel. :o (Egy másikra meg 8000-ért nem is licitált senki.) Ennyire megvan már mindenkinek? Pár hónapja még öldöklő harcok mentek érte, 10-12 ezres árakig.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja - 14 éve 10 hónapja #379137 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Limitált példányszámú, John Howe által aláírt Fantasy Art Workshop c. könyv a Wetától, 30 dollárért (+9,85 szállítás):
www.wetanz.com/fantasy-art-works ... john-howe/
(Ugyanez egyébként kapható magyarul, persze aláírás nélkül 4200 körül pl az Alexandrán, Bookline-on.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Utolsó szerkesztés: 14 éve 10 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #378986 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sötét Úr írta: Sil, Gandalf: egy csomó topik kimaradt, azokba nem írjátok ezt be? :)

Csak a relevánsakba. Én pl csak ide írtam be meg a Beszélgetősbe (mert ott többen olvassák, és ott amúgy sincs off). Gondolkoztam a Tolkien tanulmányok topicon is, de oda végül nem tettem be (igaz, később más megtette), mert ez nem Középföldével kapcsolatos.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #378984 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sil, Gandalf: egy csomó topik kimaradt, azokba nem írjátok ezt be? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #378972 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 10 hónapja #378935 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Kicsit elkésett cikk:
index.hu/kultur/klassz/2009/05/1 ... _talaltak/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378096 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Sziasztok!

Eladnám Anne Rice könyveim közül az Interjú a vámpírral -t, puhafedeles Európa kiadós példány, jó állapotú, 1000 Ft-ért és a Kárhozottak királynőjét , keményfedeles régebbi DÁIN kiadás, kicsit csapzott küllemű, 1500 Ft-ért.

Ha szeretné valaki őket, akkor a timonaKUKACcitromailPONThu email címre várom a jelentkezőket.

Mj. a képek illusztrációk! ;)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378051 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kincső (Thilanna) írta:

Sil írta:

3.Aragorn írta: Mi az a WS?

Gondolom Weöres Sándor.

Aha, a Weöres antikvárium után gltam kitalálható, úh. lusta voltam kiírni :P

Én kérek elnézést :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #377852 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Sil írta:

3.Aragorn írta: Mi az a WS?

Gondolom Weöres Sándor.

Aha, a Weöres antikvárium után gltam kitalálható, úh. lusta voltam kiírni :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #377842 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Oh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #377830 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

3.Aragorn írta: Mi az a WS?

Gondolom Weöres Sándor.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #377827 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik

Kincső (Thilanna) írta: Tegnap a Múzeum körúton a Weöres antikvárium kirakatában (avagy mire jó a Kálvin téri aluljáró felújítása) láttam teljes sorozat WS egybegyűjtött írásokat és egybegyűjtött műfordításokat is (tudjátok, a régi fehér borítós, fekete ill. piros feliratos 3-3 kötet). Nem tudom mennyi, de nem lehet túl gyakran kapni, itt meg gondolom, hogy talán akad, akit érdekel :)

Mi az a WS?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #377783 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Könyv kerestetik
Tegnap a Múzeum körúton a Weöres antikvárium kirakatában (avagy mire jó a Kálvin téri aluljáró felújítása) láttam teljes sorozat WS egybegyűjtött írásokat és egybegyűjtött műfordításokat is (tudjátok, a régi fehér borítós, fekete ill. piros feliratos 3-3 kötet). Nem tudom mennyi, de nem lehet túl gyakran kapni, itt meg gondolom, hogy talán akad, akit érdekel :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.647 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére