Star Wars

Több
21 éve 9 hónapja #60313 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Star Wars

Lord Maul írta: A technika meg nem fejlettebb, R2 csak azért nem tud repkedni, mert lejárt a garanciája ennek a cuccnak ( www.holonetnews.com írta), meg amúgy is már viharvert jószág... :)


Igen? Azért az furcsa is lett volna, ha egy ilyen dolgot figyelmen kívül hagynak. Azt bírom, hogy ha vannak is benne hibák (najó, nem hibák, csak eltérések), akkor is mindenre tudnak magyarázatot adni! Ez tetszik! ;) Csak nehogy vmelyik túl erőltetett legyen! (Eddig szerencsére egyik sem volt az ;) )

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #60312 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Star Wars
Most nekem rémlik rosszul, vagy Anakin műkeze aranyszínű volt? Lehet hogy tévedek, de ha így van, akkor -- minek?? :?
Más: mi a helyzet a fekete padawan ruházattal? Szőrszálhasogatás, de én furcsállom. Egy az Erő világos oldalán álló padawan hogy hordhat már fekete ruhát, mint a Sithek? Nem is szólva arról, hogy kábé ő az egyetlen az egész Rendben, akinek ilyen színű cucca van... Előrevetítésnek (~Vader) nagyon király, de szegényke még nem tudja magáról, hogy mi lesz belőle - na meg a többi Jedi se. :) De lehet hogy csak egyéni ízlése van a gyereknek, aztán a Tanács ráhagyta, hadd legyen jókedve a kis Kiválaszottnak... (no meg persze naon jól áll neki...) :lol: :wink:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #60311 Írta: Lord Maul
Lord Maul válaszolt a következő témában: Star Wars
Szerintem Anakin keze majd ugyanolyan lesz, mint a Luke-é, ezt csak egy ideiglenes megoldás. Viszont brutál, ahogy Padmé megfogja a gépkezét... fontos lépés a Vaderré váláshoz! :)

A technika meg nem fejlettebb, R2 csak azért nem tud repkedni, mert lejárt a garanciája ennek a cuccnak ( www.holonetnews.com írta), meg amúgy is már viharvert jószág... :)

We will drive the machinery of war with the sword and the spear and the iron fist of the orcs!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #60307 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Star Wars
Tehát Fru felvetette ezt a bizonyos ''kezes'' dolgot :) ez bennem is felmerült, és megkérdeztem vkinek a véleményét erről, és szerinte ez amiatt van, mert ugye ezt a filmet később csinálták, mint az eredeti trilógiát, de mégis előbb játszódik (micsoda meglepetés, nahááát! ;) ), szóval, mivel ezek a dolgok előbb történtek, emiatt a technika sem volt még olyan fejlett Anakinék korában, tehát emiatt lehet, hogy neki még nem tudtak olyan kezet csinálni, ami az eredetinek hű mása. (Az már csak a dolog iróniája, hogy az új részekben mégis úgy tűnik, mintha minden sokkal fejlettebb lenn :arrow: lásd, pl: R2 repülése, stb... :D )

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #60265 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Star Wars
Egyre inkább meg akarom nézni mivel egy szót sem értek abból amit itt hablagyoltok... :P
_____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #60255 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Star Wars
Nekem nagyon tetszett a Film!!!!! :) Főleg az, amikor több száz jedi harcolt!!!!! Az egyszerűen fantasztikus volt!!!!! Meg amikor Yoda harcolt! Én a premier napján láttam a bátyámékkal, és tök jó vol a hangulat. :P Csak azt nem értem, hogy Anakin kezét mért nem csinálták meg normálisra. Mert Look robotkeze szinte tökéletes lett, miután megcsinálták, Anakinét meg mért hagyták csupaszon????
Fru :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #60068 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Star Wars
Én még nem láttam, de készülök rá!:-)
Tényleg kellett már egy SW-os topik, mert mindenhol erről folyt a szó és azért ez zavaró!:-)
_____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #60032 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Star Wars
Tényleg mélyen megrendítő volt az a jelenet ahogy a Jóság utolsó védőbástyája a Jedi kaszt felörlődik a gonoszsággal vívott harc után. Nekem egy cseppet elszorult a torkom. nem tudom hogy voltatok vele de rossz volt nézni azt a maroknyi csapatot ahogy küzd. :cry:
De a vége annál mókásabb volt! :D

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59991 Írta: boreger
boreger válaszolt a következő témában: Star Wars
Tar-Ancalime: ne nézd naponta, ha már kezded unni :) najó, gondolom te is a társaság miatt jársz ide... :) És ha tiltott gyümölcsnek érzed a SW-t, az azért van, mert ez egy tolkienes oldal Tolkien-es fóruma, és a SW-hoz nem sok köze van (lehet vitatkozni!)
Én meg nem nagyon járok más topicokba, mióta ez az új rendszer van, ezért nem tudok róla, mennyire beszéltétek ki a filmet... ide nem írt senki, csak erre reagáltam.

Han Solo... naigen. Őt még az ifjú Obi-Wan se pótolta :) Három éve nyáron az öcsémmel egy csomószor rendeztünk ilyen SW-maratont... borzasztó unalmas nyár volt, eltekintve a filmnézésektől :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59979 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Star Wars
Hali! Én itt vagyok és még nem dumáltunk ki semmit.Bizonyítsuk be hogy igenis erről is lehet annyit dumálni mint pl a GYuról(ami lassan már az agyamra megy mióta naponta nézem az oldalt-már bocsánat)Azért is érdekel a téma mert "tiltott gyümölcs" és mert egy kicsit szeretnék másról is hallani mint a GYUról-nehogy csömöröm legyen a végén.
Képzeljétek most készülök megnézni a Trilógiát egy másik mániákus barátnémmal-egybe az egészet egy éjszaka alatt-jaj már alig várom hogy viszontlássam Han Solót-hmmmm!!
Egyébként hogy tetszik az új arcom? Jobb mint a régi vagy nem?(azért választottam ezt mert eléggé ilyen arcot szoktam vágni)

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59912 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Star Wars
Hogy-hogy senki sem látta?? Hiszen Svin éppen azért hozta létre ezt a topicot, mert más, nem SW-s topicokban is erről folyt a beszélgetés... :D
Sztem azért sem ír most ide sok mindenki, mert már kitárgyalták az élményeket vele kapcsolatban ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja - 21 éve 10 hónapja #59898 Írta: boreger
boreger válaszolt a következő témában: Star Wars
Hát még senki sem látta rajtam kívül?? 8O

Tudnék róla beszélni oldalakon keresztül, de gondolom, tényleg nem sokan láthattátok még, így inkább csak általánosságokban beszélek.
De legalább nagyon szubjektíven :wink: :D

Azaz: nekem naaggyon tetszett. A helyszínek, a kosztümök, a hajók, a lények... mind nagyon jók voltak. Ötletesek és szépek (illetve csúnyák, aminek annak kellett lennie) Feltűnt néhány régi (mondom:régi!! :) )ismerős is...
Helyenként meglátszott a számítógépes animáció (ami bosszantott: olyan helyeken, amit egyszerű makettel is meg lehettet volna oldani :evil: ) de pl volt egy olyan, amely összehasonlítva Legolas leugrását a troll fejéről és ezt, utóbbi jobb (és hosszabb) - bár távolról sem tökéletes.
A színészek nagyon ott vannak, kivétel nélkül (bár Obi-Wan frizurája örök fájdalmam marad :( ).

Az utolsó 20 perc az összes SW filmet tekintve is viszi a prímet (de azért az Utolsó Szövetség csatájának hatását nem érte utol nálam :) A koreográfia gyönyörű, a jedik halálosak, Yoda mester pedig egyenesen... inkább nézzétek meg!

Vannak benne gyengus részek persze, de összességében, nekem ez a darab tetszett a legjobban, beleértve a régi trilógiát is, amit pedig imádok és ha százszor nem láttam akkor egyszer sem (ez most komoly).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59842 Írta: svindler
Star Wars téma létrehozva svindler által
A Star Wars-os filmélmények megvitatására.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.527 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére