Star Wars

Több
14 éve 7 hónapja - 14 éve 7 hónapja #383300 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Jeeeeee! Ez nagyon jó hír! A Jedi Knight sorozat óta nem volt normális SW-os TPS PC-re... (Azaz semmilyen se.)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)
Utolsó szerkesztés: 14 éve 7 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 7 hónapja #383293 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: Star Wars

3.Aragorn írta: Arra van esély, hogy Force Unleashed-et valamikor kidobják PC-re is?

Mégis van :)

www.gamestar.hu/star-wars-the-fo ... re-is.html

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #382055 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Star Wars
Közvetlenül semmi köze a Star Wars-hoz, de ma pontosan negyven éve szállt le az Apollo 11 a Holdon. :) ) A Sas landolt.


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
14 éve 10 hónapja - 14 éve 10 hónapja #379335 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
A Star Wars: The Old Republic c. online játék nem kicsit büntetős trailer-e:



(Na valami ehhez hasonló animációs sorozatot kéne már végre csinálnia Lucaséknak az unalmas Clone Wars téma helyett.)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)
Utolsó szerkesztés: 14 éve 10 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
14 éve 11 hónapja #378143 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: Star Wars

3.Aragorn írta: Nem a grafika lenne a zavaró, hanem az irányítás. De ha nem jön ki Pc-re, akkor úgyis mind1.

Ha ez nem is, remélem lesznek még olyan játékok, amik ebben a korszakban játszódnak. Ez úgyis egy elég homályos része az egész történetnek. Nem hiába van egy csomó könyv is hasonló témában - igaz, sok a 6. rész utáni időszakról szól -(bár elég eltérő minőségben).

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 11 hónapja #378057 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Star Wars

Araniel írta:

3.Aragorn írta: Arra van esély, hogy Force Unleashed-et valamikor kidobják PC-re is?
Tudom, ez is egy béna konzolos átirat lenne, mely nehezen kezelhető, a karakterek mozgatása vontatott és idegesítő lenne, mert a játékot nem erre tervezték. Mindenesetre még így is jó lenne.
A Jedi Academy óta nem volt játék, mely ezt a témát ilyen formában továbbvitte volna. Talán ez lehetne a méltó utód, de konzolt venni nem fogok a kedvéért.

Esély mindig van rá, de nem valószínű.
Nem vagyok biztos benne, hogy a PC-s lenne a béna. A PS2 grafikája eddigi tapasztalataim szerint rosszabb szokott lenni, mint más konzolra, vagy PC-re. Ezt most pl. a Tomb Raider: Underworld-nél NAGYON érzékeltem(a PC-s verzió és az xbox 360 is ünnep volt a szemnek, a PS2-ben nagyot csalódtam). Bár ez kifejezetten PS2-re készült, lehet, hogy nem lenne akkora különbség.
A történet szempontjából tényleg jó lenne, ha minél több rajongóhoz eljutna.

Nem a grafika lenne a zavaró, hanem az irányítás. De ha nem jön ki Pc-re, akkor úgyis mind1.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 napja #377915 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: Star Wars

3.Aragorn írta: Arra van esély, hogy Force Unleashed-et valamikor kidobják PC-re is?
Tudom, ez is egy béna konzolos átirat lenne, mely nehezen kezelhető, a karakterek mozgatása vontatott és idegesítő lenne, mert a játékot nem erre tervezték. Mindenesetre még így is jó lenne.
A Jedi Academy óta nem volt játék, mely ezt a témát ilyen formában továbbvitte volna. Talán ez lehetne a méltó utód, de konzolt venni nem fogok a kedvéért.

Esély mindig van rá, de nem valószínű.
Nem vagyok biztos benne, hogy a PC-s lenne a béna. A PS2 grafikája eddigi tapasztalataim szerint rosszabb szokott lenni, mint más konzolra, vagy PC-re. Ezt most pl. a Tomb Raider: Underworld-nél NAGYON érzékeltem(a PC-s verzió és az xbox 360 is ünnep volt a szemnek, a PS2-ben nagyot csalódtam). Bár ez kifejezetten PS2-re készült, lehet, hogy nem lenne akkora különbség.
A történet szempontjából tényleg jó lenne, ha minél több rajongóhoz eljutna.

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hete #377779 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Star Wars
Arra van esély, hogy Force Unleashed-et valamikor kidobják PC-re is?
Tudom, ez is egy béna konzolos átirat lenne, mely nehezen kezelhető, a karakterek mozgatása vontatott és idegesítő lenne, mert a játékot nem erre tervezték. Mindenesetre még így is jó lenne.
A Jedi Academy óta nem volt játék, mely ezt a témát ilyen formában továbbvitte volna. Talán ez lehetne a méltó utód, de konzolt venni nem fogok a kedvéért.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hete #377778 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Star Wars

Nóli i linantea írta: kimaradt jelenet: KLIKK

ÁÁÁÁ

Ez súlyos!!! :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hete #377399 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Hát, mikor először láttam az előzetesét ( ezt ) rendesen ráizgultam, aztán persze jött a nagy csalódás, és a készítők felmenőinek emlegetése, mikor kiderült, hogy PC-re nem jön ki. :/ Így aztán kénytelen voltam beérni az átvezető videókkal (amik a YouTube-on megtekinthetők), ill. elolvastam a képregényt is, és ezek alapján tényleg nagyon jó kis történetet hoztak létre, bár azért a főkarakter képességeit erős túlzásnak érzem...

Igen, ezt én is megnéztem párszor...kedvcsinálónak tökéletes, csak utána jön a nagy pofáraesés, ha nincs olyan konzolod :/
Szerintem annyira nem gáz, hogy a srác ilyen erős, hiszen Vader nem véletlenül tette a tanítványává, vagy hogy is fogalmazzak. Asszem a célja az volt vele, hogy legyőzze az uralkodót...de erre nem vennék mérget, csak valahogy ez maradt meg bennem. Persze a tanítvány túlnő a mesteren...már veszélyesen is, úgyhogy valahogy le kell verni a csávót :)
Ami nekem nem tetszett az az, ahogy mozognak, pl a videókban is. Főleg ahogy mennek. Nem is tudom...néha olyan érzésem volt, mintha nem is lenne súlyuk és csak rángatnák őket. A kar és a láb mozgása kicsit furcsa lett. De nem vagyok jó az elmagyarázósdiban, úgyhogy ezt se tudom rendesen elmondani ^^"""

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hete - 15 éve 4 hete #377212 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Araniel írta: Star Wars: Force Unleashed: állítólag nagyon jó. Barátom végigtolta és nagyon meg volt elégedve. Végre egy olyan cucc, ami hozzá is tesz valamit a történethez. Nekem tetszett benne, hogy a végén van választás, hogy jó, vagy rossz vége legyen. G. L. is részt vett az elkészítésben, ha jól tudom...ez azért már garancia a minőségre. A grafika nagyon jó, a történet szintén, az átvezető videók nagyon látványosak, találkozhatunk régi ismerősökkel is stb. Ahogy erőt megjelenítik, és ahogy zúzni lehet vele, az tényleg nagyon állat. Eddig szinte csak az uralkodót és Yoda mestert láthattuk így harcolni, de itt döbbenetesen jó lett. Ha valakinek van lehetősége kipróbálni, szerintem ne szalassza el :)

Hát, mikor először láttam az előzetesét ( ezt ) rendesen ráizgultam, aztán persze jött a nagy csalódás, és a készítők felmenőinek emlegetése, mikor kiderült, hogy PC-re nem jön ki. :/ Így aztán kénytelen voltam beérni az átvezető videókkal (amik a YouTube-on megtekinthetők), ill. elolvastam a képregényt is, és ezek alapján tényleg nagyon jó kis történetet hoztak létre, bár azért a főkarakter képességeit erős túlzásnak érzem...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)
Utolsó szerkesztés: 15 éve 4 hete által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #377015 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta: De ugye a párbeszédeket nem ő írta?

Nem hinném :)
Úgy tudom a fejlesztésben vett részt...bár, hogy PONTOSAN miben, azt nem tudom.

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #377009 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Araniel írta: G. L. is részt vett az elkészítésben, ha jól tudom...ez azért már garancia a minőségre.

De ugye a párbeszédeket nem ő írta?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376958 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: Star Wars
Ha már ilyen, akkor:

Chad Vader

Clone Wars: felejthető...nem érte meg a mozijegyet. Többet is ki lehetett volna hozni belőle. És ez a Sky srác...borzalmas :rolleyes:

Star Wars: Force Unleashed: állítólag nagyon jó. Barátom végigtolta és nagyon meg volt elégedve. Végre egy olyan cucc, ami hozzá is tesz valamit a történethez. Nekem tetszett benne, hogy a végén van választás, hogy jó, vagy rossz vége legyen. G. L. is részt vett az elkészítésben, ha jól tudom...ez azért már garancia a minőségre. A grafika nagyon jó, a történet szintén, az átvezető videók nagyon látványosak, találkozhatunk régi ismerősökkel is stb. Ahogy erőt megjelenítik, és ahogy zúzni lehet vele, az tényleg nagyon állat. Eddig szinte csak az uralkodót és Yoda mestert láthattuk így harcolni, de itt döbbenetesen jó lett. Ha valakinek van lehetősége kipróbálni, szerintem ne szalassza el :)

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376949 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Star Wars

Nóli i linantea írta: kimaradt jelenet: KLIKK

:lol:
XD ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ XD
nagyban várom a csodát erre... XD

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #376931 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Star Wars
kimaradt jelenet: KLIKK

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374169 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben írta: egyébként nemsoká harmincéves lesz a Holiday Special, comment:com-cikk róla itt , mazochistább lelkületűek akár meg is nézhetik (jó, tudom Snuff, magának tetszik). :)

Ó, kedves, hogy emlékszik rám :D De én tényleg imádom. Azt is látom, hogy a legrosszabb, és megértem azokat, akik szerint egy oltári nagy bélsárhalmaz, de nem tudok betelni vele :D

Clone Wars: végigszenvedtem, nem tetszett, Ásóka borzalmas volt, de a fegyverek, effektek, technikai cuccosok remekül néztek ki! 10/4 összesítve. Ja, szinkronnal láttam :(

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374157 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Star Wars
Hát ha a valóságba is ennyire megpörköli mint a képen, nem túl egészséges. Bár a benne rejlő fantázia megfogott. :lol: piritó :lol:

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 5 hónapja #374130 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Dreamer: Ez sajnos várható volt, nekem már a trailer elvette a kedvem tőle. A sztori egyszerűsége betudható annak, hogy az egész hepajt pont a kb. 10 éves gyerkőcöknek szánták. Amúgy asszem elindult már a tévésorozat is, szegény róka meg fázni fog télvíz idején, nemhogy bunda, de bőr nélkül...


No, néhány érdekesebb link, amibe most így belefutottam:

dártvéderes kenyérpirító - avagy the dark side of the toast (mit ki nem találnak...)

potenciális SW-helyszínek Budapesten (nem rossz, nem rossz)

és ami szerintem telitalálat, inkább nem is fűzök hozzá semmit: katt ide

egyébként nemsoká harmincéves lesz a Holiday Special, comment:com-cikk róla itt , mazochistább lelkületűek akár meg is nézhetik (jó, tudom Snuff, magának tetszik). :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #371021 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Star Wars
Láttam a Clone Warst. Sajnos hiába reménykedtem titkon, NEM szebb a trailernél, és a sztorija is kb 10 évesek szintjén van. A csúnya grafikai megoldás miatt az akció nem annyira látványos, és itt főleg a szablyavívásokra és az űrharcra gondolok. A szárazföldi ütközetek viszonylag rendben vannak.

Szégyen, hogy a hajat nem tudták rendesen megcsinálni, olyan, mintha rajzfilm hatást akartak volna elérni - de rosszul.

Egye ragya, legalább a sztori lenne jó, de nem. Semmi csavar, érzelem, csak egy szimpla b kategóriás izé.

Sajnálom.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #370999 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Kijött a Force Unleashed nevű játék, ami a 3. és 4. rész között játszódik, és amelynek főszereplője Vader titkos tanítványa. Sajna a fene enné meg úgy néz ki PC-re nem jelenik meg... :evil:

... re=related


(Egyébként ha ilyen pörgős lenne az a tervezett sorozat is, és sokkal inkább a megmaradt jedikről szólna, mint holmi unalmas politikai jellegű huzavonákról akár Zahn könyveiben, az lenne az igazi.)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370323 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Sötét Úr írta: Greevius tábornok

Grievous. :)

Papa: Heh, azokat lehet, hogy még én raktam be anno. :D De nem ugyanaz a kettő; az egy 20 részes rajzfilm-sorozat volt, ez pedig egy animációs film, ami majd sorozat formájában folytatódik, és ugyanúgy a Klónháborúkról (vagy a Csillagok háborúja-regény fordítása után szabadon: <i>a Klón elleni háborúkról</i>) szól.
Csak trailer alapján tudok ítélni, de szerintem a rajzfilm-epizódok sokkal hangulatosabbak voltak. Bár ez már kitárgyalásra került vhol lentebb. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370322 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Star Wars
Nekem van pár Klonok háborúja rajzfilm epizód...
Még innét szedtem le valamikor

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370320 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Star Wars
Alyr: és akkor még ott van pl. Greevius tábornok (ha jól írom a nevét...) El lehetne játszadozni még az ilyen nevekkel. Szerintem teljesen szándékosak. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370316 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Encsi írta: Ma láttam a corvin moziban ilyen rajzfilm star wars plakátot, klónok háborúja vagymi, 15-étől a mozikban... először azt hittem, vicc, de nem... ÁÁ


Én már az előzetesét is láttam.

Nekem egy bajom van vele, a készítői kb 10 évvel ezelőtti technikát használtak...

Amúgy a sok látványos izé rajzfilmben sokkal kevésbé hatásos, mert ott már rég megszoktuk a valószerűtlen mozgásokat.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370299 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Star Wars
Ma láttam a corvin moziban ilyen rajzfilm star wars plakátot, klónok háborúja vagymi, 15-étől a mozikban... először azt hittem, vicc, de nem... ÁÁ

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370292 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars
Hát ez azért elég gáz:

"# AVES nevéről pedig a szintén latin "avis" (holló) szóra ismerhetünk rá.
# Palpatine császár neve a palatine - palatinus, azaz "aki elfoglal" szóbol ered. (megj. Royal Guard)"

Kezdve ott h az avis az madarat jelent, folytatva h az általam talált szó sokkal közelebb áll hangalakban a Palpatine-hez...

A magyarázatok egy része meg sztem erőltetett párhuzam, a másik meg a sztori szerint is szándékos elnevezés (pl a hajók nevei)

Arról nem is beszélve h - főleg a könyvsorozat nevei - szerintem szimplán az írók ötlettelenségét bizonyítják, nem a titkos célzásokat.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 7 hónapja #370286 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
A film amúgy teli van ilyen származtatott nevekkel, a starwars.hu-n van is egy írás erről:

klikk

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.690 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére