Állatbarátok

Több
21 éve 2 hónapja #94879 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jajistenem, a cicák még mindig sehol (6 napja!), az egész környéket bebarangoltam már Hipó és az anyacica miatt!Van a faluba egy f*szi (sőt több is) aki mérget tesz ki a macskáknak (a bnémét is egy ilyen intézte el) és lehet h az én macsjaimat is megmérgezték :cry: :cry: :cry: :cry: ...
Mért kell ezt csinálni?Szegény, ártatlan ciccek :cry:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94648 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
bekapcsolódom én is: ahol cica van, ott jó értelemben vett anarchia is van. Akiben nincs elég tolerancia a káosz iránt, az ne is tartson cicát...
cicák: volt egy teknőctarka anyacicánk, 14 évet élt, Isten nyugosztalaj, nos, ő 3-szor lovagolta meg a kutyákat, mert abajgatták a kölykeit.

Zene: a Baltazár nevű cicánk /már ő is elkoltözött/ egyszer a lehető legnagyobb élvezettel hallgatta a Power of Love című dalt. Teljesen el volt andalodva, utána meg majd' frászt kapott, mert a kazettán valami gyors szám következett.

A mostani kis teknőctarka lánycicánk újabban azt a szokást vete föl, hogy az őrizetlenül hagyott kávéból vagy narancsléből iszik egy jó nagyot. Valmelyik nap még mogyorót is tört a kávé mellé. Persze, ha teli van ropogóssal a kistálja, azt várja, mit adunk neki mást. De akkor is imádom. Mindet. Akárhogy tornyozzák össze a folyosószőnyeget a nagy játékban, és akárhogy tiplizek ki rajta a sötétben..

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94640 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én is beszállok egy kicsit az élménybeszámolókhoz...
Annyira jó volt a tegnapi napom - állat szempontból... Voltam kutyaszánozni!! :D Befogtuk én kicsi drága kutyomat is (lajka típusú a kis tündör-böndör), és úgy húzott, mint a q élet! Olyan büszke voltam, az én kis szentemre!
Visszaérve a tanyára - ahol lakik és ahol a többimkutya is van (meg néhány-sok kecske, meg lovak)...bemegyek, hogy üdvözöljem a lovász srácot, erre mit látok, úristen! 8O Egy héja ül a karján és épp egy fél egeret csiegetve majszol - félelmetes látvány volt!!! (mint kiderült egy solymász srác hozta megorzésre) - nem volt semmi!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94526 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekünk a cicák (ahh már kb 5 napja nem tom hol vannak, kezdek aggódni :( ) szokták pofozni a kutyot :lol:
Ma Baltazárt megint kb 3 órán át sétáltattam mer nem volt kedve bejönni és öt utcán keresztül kergettem plusz a park... :x Aztán mikor már rohadt ideges voltam, hazajöttem, a kaput nyitva hagytam, a kuty meg 2 perc múlva az ajtónál ült :lol: Jól megszivatott a drága, főleg h holnap töri doga meg német tz :x

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94367 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
De ami mindig lepett:
A barátnőm nyuszija, amíg el nem kujtorgott (sajna) mindig lepofozta az amúgy megtermettebb macsekjukat!
Egy másik barátnőm meg vett egy törpe nyúlat. Elfért a tenyerében.
Aztán meg hirtelen megnőtt. Most ez a kis nyúl (igaz már nem hívnám törpének) mindig lepofozza a kutyájukat. Igaz az egy gyáva szoba torpedó. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94363 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Egy barátnőmnek volt nyuszija és mikor kiengedték a kertbe, megbízhato fűnyíróként funkcionált. Csak rá kellett rakni, egy dobozt felülről, hogy ne lógjon meg. Sztem ebből akár környezet védelmi újítás is lehetne. :P
Tök profi lenne! A nyuszik is jól járnak, te meg a fűnyírás mellett biotrágyát és egy aranyos nyuszit is kapsz! :)
A gond csak ott volt, hogy a pofátlan dög, mindig megszökött a szomszédba. Aztán a barátnőm égett. :)
Hiába no, a szomszéd fűje mindig zöldebb! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94290 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Engem a család eccem papagáya beteges figyelmetlenséggel tüntetki-kiváve ha teszem azt,narancsot eszem...
Ráül a kezünkre,és elvárja,hogy összerágott kajával etessük... :roll:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94280 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Maszat Nyuszi néven fut:o)
Igen!! is-is! :wink: :twisted:
De én nyusz édi,ugrál nem punnyad! :wink: és 7hetes

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94261 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Is-is?Teeeeee...
Nemrég voltunk naccülőknél (nemrég, 2 hete, na mindegy), és van egy csomó nyuszuk, sajna most nem voltak kicsik, csak nagy dagadt, öreg, mogorva dögik, de azért édik voltak ahogy punnyadtak :lol:
Télleg van már neve a nyusznak?

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94253 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nerw:Sztem is-is!:o)
A nyuszt tegnap Lengedtem,hogy futkározzon,mert a szobában már +bízhatóan odajött,ha hívtam. Tök édi volt! Mászkált mindenfelé és amikor hívtam előcsúszkált a sarokból! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94205 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nem az állat a gazdára? :)
Még csak az kéne!A kuty neveletlen, a madár idegbaj, teknőcök élőhalottak, macsok perpill eltünedezve egyébként meg önfejű gombócok :twisted: Ahh, de mien kis éééédik :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94151 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
!Hobbit!:Az a műpapagáj(a mien) oan szörnyű meg mesterséges pofája van...szal mi száműztük! Sztem a madárkának csak rémálmai voltak tőle... :wink:
Nerw: :lol: Állítólag a gazda hasonlít az állatára! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #94048 Írta: Nimdraug
Nimdraug válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az én madaram meg tiszta idegbeteg.
Ha adok neki kaját össze-vissza repked a ketrecében (talán valami védekező taktika hogy meg ne tudjam fogni)
De ha valami zenét hallgatok akkor a dallamára kezd el csipogni.

Szegénykém egyedül van és a műpapagájának szokott udvarolni egész nap.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #93754 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Zene ügyben egyszer kényszerítettem, hogy Shakirát hallgasson és naon nem tetszett neki, aztán Nirvanát és szerette! :D Az én madaram :cry: :D ...
Viszont berágtam rá, mikor krisz rudi ment a tv-ben és majd meg őrült úgy tetszett neki :x :evil: :evil: (remélem kinövi)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #93501 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nerwen! írta: Ez így nem éppen igaz :lol: (Csak nem akartam rossz hírét kelteni a döginek.)Na jó, a hülye vagyok nem számít mert magát szidja, a köcs*g meg két értelmű!!!...a tvben hallotta ezeket :) ...gondolom, habár bátyámban meg van a hajlam h kicsit behülyíste a madarat 8O :? Kedves...


:lol: Tanulékony! A papagáj (Hádi) csak éktelenül rikácsol,ha nem tetszik neki a zene amit hallgatok,ha meg tetszik akkor tök halkan csiporog maga elé.. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #93491 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ez így nem éppen igaz :lol: (Csak nem akartam rossz hírét kelteni a döginek.)Na jó, a hülye vagyok nem számít mert magát szidja, a köcs*g meg két értelmű!!!...a tvben hallotta ezeket :) ...gondolom, habár bátyámban meg van a hajlam h kicsit behülyíste a madarat 8O :? Kedves...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #93481 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nerw:Akkor legalább csúnya szavakat nem mond! Az az égő:o)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #93477 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szia, mitcsinálsz, Dori/Bálint gyere, nem szabad, Doriinaaa, Bááliiiiint, semmi baj, jojojojojo, cic-cic, hehe, finom,...stb.Meg néha értelmetlenül motyog és utánozza nimfa hangját, nyáron meg a fecskékét :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #93463 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Gyöngyszem: :cry: Lehet,hogy volt gazdija,és csak egy kicsit csámborgott,aztán hazament...
Telcontar:Én papagáj kis hiján szívrohamot kap,ha megpróbálom +fogni...
Nerw:Mit szokott dumálni?
Képzeljétek!! Sikerült megtanítani a Nyuszt,hogy hívásra odajöjjön! Tök édes! A szoba tulsó végéből is elő csúszkál (parketta)!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #93450 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Elment a CICAAAAAAAA!!!! :cry: :cry: :cry:
Jaj szegénykém, oan reggel 8 körül mehetett el :(
És nem jött vissza

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja - 21 éve 2 hónapja #93041 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Akkor neked fiú gondolom.
Engem nem csíp meg csak néha fúj amikor már naon az agyára mek :twisted: , de egyszer amikor a naccülők jöttek látogatóba, a madár elszabadult és Eida egy jó nagy darabot kicsippentett a papa ujjából.
Nekem a Henrik tud dumálni (erőszakos dög :twisted: )

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #93038 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az enyém sem engedi, de én ezzel nem foglalkozom, erösebb vagyok nála. :D Neki sosem volt párja, talán ezért tud beszélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #93037 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az én nimfám nem engedi h fogdossam, főleg mióta meghalt a párja meg kicsit undok is lett 8O :(
Rájöttem h a tételem alig tom :x és holnap felelek!ÁÁÁ! :x

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #93030 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az én Jovikám (nimfapapagáj) szerint öt nem lehet megfogni, de én azért rendszeresen meggyurmázom és össze-vissza puszilgatom. Ritkán fürdik, akkor bejön velem a fürdöszobába és amíg én zuhanyzom, ott tapicskol a kádban. Azóta félénkebb egy kicsit, amióta rászállt a fürdöhabra és elsüllyedt. :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #92941 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jaj képzeljétek elveszetek a ciáink!Már v 4 napja nem láttam őket, ennyi időre még sose mentek el.Néztem a garázsba is, mert néha beosonnak oda és véletlenül bezárjuk őket, de ott se voltak :cry: A mamáék (akik melletünk laknak) is egész nap keresték őket, de semmi.Jaj.Két hófehér macsek (anya és fia).Remélem előkerülnek.
Gyöngyszem:az anyacica nekünk is ilyen talált, meg volt még pár ilyen kidobott és mi befogadtuk cica.

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #92936 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Mi a tesómmal egy gyönyörű cicát fogadtunk be ma reggel. Mindig a házunk körül sompolygott, nagyon megsajnáltuk. Tényleg gyönyörű! Nagy sárga szemek, fényes bunda....

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #92673 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nerwen! írta: Jaj, úgy nem szeretem amikor kedves öreg nénikkel történik ilyen, főleg ha már meghalt a férje és egyedül marad :cry: ...


igen...2 hétre rá a néni is +halt..
Lehet,hogy igaza volt! 8O :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #92657 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jaj, úgy nem szeretem amikor kedves öreg nénikkel történik ilyen, főleg ha már meghalt a férje és egyedül marad :cry: ...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #92640 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nerwen! írta: Szegény :roll: :cry:


A gazdija egy öreg néni volt. Mindíg azt mondta,hogy ő addig fog élni amíg a kutyája..Amikor a kutyát elaltatták már naon beteg volt (a néni), kórházban volt és nemm merték neki +mondani..Azt mondták,hogy Lkóborolt a kuty. Ő meg mindennap várta.. :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #92612 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szegény :roll: :cry:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.101 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére