A király visszatér melyik jelenetét várod legjobban?

×

Szavazás: A király visszatér melyik jelenetét várod legjobban? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

A Banyapók odúja
17 11.5%
Gondor ostroma
17 11.5%
A Holtak útja
29 19.6%
Szürkerév
47 31.8%
Faramir és Éowyn
14 9.5%
A Végzet hegye
8 5.4%
Vasudvardi jelenetek
3 2%
A Mordor kapuja elötti csata
7 4.7%
Aragorn megkoronázása
6 4.1%
Szavazók száma: 21 ( Novalora, VALAki_9, Elza Eldaniella, Tinfang Gelion, Ear ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
20 éve 9 hónapja #130161 Írta: Prérifarkas

Meleth_lin írta: Mae govannen!

Én a Banyapókosra szavaztam, de még főleg a Pelennor-mezei csatát várom. Csak sok helyen írták, hogy Éowynnek nagyon sok szerepe lesz a harmadik részben, és attól félek, hogy ő fogja megölni Lugbúrzt nem Trufa. De ha nem Trufa öli meg, akkor én lelövöm PJ-t... :wink: :twisted: :crying:


Te lány!
Bizony Eowyn fogja megölni, mert az angolban is ő öli meg. Jah, ez a leggázabb félrefordítás...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #130160 Írta: Prérifarkas

Ragoran írta: Melda Meleth!Szvsz nem.Sztem Valinorba hajókáznak.sztem(!)


ó, nem hiszem.
Bár ebből nagy viták voltak...
Banyapók rulz!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #129729 Írta: Sil

Meleth_lin írta: Mae govannen!

Én arról sem tudok, hogy sindául írtam volna valamit,

Hmm, szerinted a Mae govannen! milyen nyelven van? :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #129698 Írta: Meleth_lin
Mae govannen!

Én arról sem tudok, hogy sindául írtam volna valamit, Layla, ezt mire értetted? :D :wink: :P

Ragoran: a többi tünde lehet, hogy megy Valinorig is, de Frodóék csak Eresseába, hisz halandók amúgy sem léphetnek Valinorba, vagy csak én emlékszem így? Na mindegy, én akkor is a Banyapókosat várom, és remélem még annál is jobban csinálták meg, mint ahogy elképzeltem. :wink: :roll:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #129667 Írta: Sil

Layla Nénimë írta: Meleth_lin:ISTENEM!!!Végre vki aki megszólalt japánul!!!!!Hogy várok már erre a pillanatra :cry: !!!!Yamata!!!! :D

Japánul? 8O Hol, mikor? Én csak sindát látok... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #129662 Írta: Misteq
Peredhil:igen igen!!!Ez így igaz!!!
Meleth_lin:ISTENEM!!!Végre vki aki megszólalt japánul!!!!!Hogy várok már erre a pillanatra :cry: !!!!Yamata!!!! :D

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #129437 Írta: @One
Maradjunk annyiban.
Várom az egész filmet! :)

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #129423 Írta: Ragoran
Melda Meleth!Szvsz nem.Sztem Valinorba hajókáznak.sztem(!)

Én a Banyapók-odura szavaztam,kiváncsi vok már a kis drágára :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #129297 Írta: Meleth_lin
Mae govannen!

Glorfindel: Amikor a tündék elhajóznak, akkor nem Valinorba mennek, hanem "Csak" Eressea-ra, arra a szigetre Középfölde és Valinor között, nem? :wink:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #129282 Írta: brokkoli
Nem hiszem, hogy benne lesz Valinor. Szerintem csak annyi, hogy elhajóznak, és akkor egyszercsak meglátnak valami nagy és fényes szigetet. Szvsz nem fogják közelebbről mutatni.
Én Éowyn és Faramir-ra szvaztam, mert ezt a részt a könyvben is nagyon imádtam, és mert Éowyn a kedvenc szereplőm. Remélem jó lesz, és nem csinálnak belőle nagy nyáladzást.

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #128629 Írta: DaroNight
Hi All!Én Gondor ostromára szavaztam,de most,hogy igy belegondolok,biztos érdekes lesz(ha benne lesz)amikor Frodó meglátja Valinort.Amikor a Szilmarilokat olvastam mindig nagyon kiváncsi voltam,hogy hogy is nézhet ki,de mivel(gondolom én)a Szilmarilokból nem készül sajnos film,ezért ez az egyetlen lehetőségem,hogy megnézzem,hogyan is nézhet ki Valinor.

" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128578 Írta: Thaurwathiwen
Aiya ilquenen!

Én Szürkerévre szavaztam, de amit mégis legjobban várok, az Cormallen mezeje :( :( :)
Remélem ugyanolyan megható lesz, mint a könyvben :)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128530 Írta: Lalaith Scarlett
Ne ítéljétek már előre halálra szegény PJ-t, a díszlet még változhat (álmodozz csak). Ha meg nem lesz jó Szürkerév... :evil: :evil3:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128089 Írta: Nefadar
Rándzsa: szvsz mindenki így vélekedik. :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127929 Írta: Meleth_lin
Mae govannen!

Én a Banyapókosra szavaztam, de még főleg a Pelennor-mezei csatát várom. Csak sok helyen írták, hogy Éowynnek nagyon sok szerepe lesz a harmadik részben, és attól félek, hogy ő fogja megölni Lugbúrzt nem Trufa. De ha nem Trufa öli meg, akkor én lelövöm PJ-t... :wink: :twisted: :crying:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127848 Írta: Ringil
Én spec. a Végzet Hegyét várom a legjobban,mikor olvastam, az a rész volt az ahol a legjobban futkosott a hátamon a hideg :roll: ,annyira kíváncsi vagyok már (ki nem?!)

"Minden ember a Holdhoz hasonló;túlsó homályos oldalát senkinek sem mutatja meg"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127783 Írta: Nilraen
Sziasztok!!
Én Faramir és Éowynra szavaztam,kiváncsi vagyok meg tudták-e csinállni,igy a sok csata közepette ezt a szerelmi történetet,...
Persze a többit is várom (pl.nagyonvárom még:Aragorn megkoronázását,Szürkerévet,Banyapókot,stb....)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127668 Írta: Rándzsa

Gyöngyszem írta: hát persze h a Szürkeréveset!!!!!!

ajaj..a diszlettől én is félek! jó lenne (bár uccse oan lesz :roll: ) ha oan lenne, mint amilyennek elképzelem!


Reménykedjünk, hogy jó lesz!!!!!
Ha nem akkor PJ meghal...... Ugye Nefi?!

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127456 Írta: Rándzsa

Mimy14 írta: Nekem a holtak útja tetszett a legjobban...
Remélem a filmben is jól fogják megcsinálni.... :P



Nem vagy egyedül..... :dance: :twisted:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127442 Írta: Mimy14
Nekem a holtak útja tetszett a legjobban...
Remélem a filmben is jól fogják megcsinálni.... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127012 Írta: Lora
hát persze h a Szürkeréveset!!!!!!

ajaj..a diszlettől én is félek! jó lenne (bár uccse oan lesz :roll: ) ha oan lenne, mint amilyennek elképzelem!

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126988 Írta: Nefadar
Sesy: egyetértek veled ebben.

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126695 Írta: Illidian
Én gondor ostromát várom a legjobban.A csatajelenetek többnyire tetszettek de a város bisztos nem olyan lesz mint amlyennek én elképzeltem.

...és így alakul át a varázsló-királyok nemzetsége a Családdá

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126532 Írta: Nimashilin
Sesy: ezt mondom. Sztem is sok a kő, olyan, mintha egy módosabb strand vasbeton díszítései lennének. Boáá...

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126531 Írta: Sesy

Nimashilin írta: Persze, hogy Szürkerév, de... A díszletet nézve én is kicsit szorongok. Túl... giccses, vagy nem is tudom. Nem ilyennek képzeltem. Egy zöld mező, a végén a tenger, nagy hajók és kikötők. De a képeken olyan, mint egy strand. Neeeeem akaróóóm, hogy elrontsa! Azt nem teheti meg!


Sztem meg túl sok az épület! Túlságosan sok a kő! :cry:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126450 Írta: Neframíel
Hihi, én voltam a századik szavazó! :) ))))
Hát igen, remélem jól megcsinálta P.J. Legalább olyan stílusosnak kéne lennie, mint pölö Imladris, vagy Lórien. Persze másmilyennek. De hát nem én vaok a rendező, :D és bízom a "kisgatyásban" annyira, hogy ez is jól meg lesz benne csinálva.
Pussz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126384 Írta: Nefadar
Amúgy nem a sima szürkkére gondoltam, hanem, hogy a szürkébbnél is szürkébb...
Minas Tirith is az lesz az épületek is szürkék +még a homály is...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126158 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126143 Írta: Nimashilin
Persze, hogy Szürkerév, de... A díszletet nézve én is kicsit szorongok. Túl... giccses, vagy nem is tudom. Nem ilyennek képzeltem. Egy zöld mező, a végén a tenger, nagy hajók és kikötők. De a képeken olyan, mint egy strand. Neeeeem akaróóóm, hogy elrontsa! Azt nem teheti meg!

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126044 Írta: Nefadar
Szürkerévre én is kiváncsi leszek, bár lehet, hogy az egész túlságosan szürke lesz...
[size=9:27ow5rlg](remélem nem fejeztem ki magamat hülyén)[/size]
:oops:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.234 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére