Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?

×

Szavazás: Szerinted ha megfilmesítenék A hobbit című könyvet, kine kéne játszania Bilbót? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Természetesen Sir Ian Holmnak, mint A Gyűrűk Urában!
65 44.2%
Elijah Woodnak, hiszen fiatalnak kéne lennie, s a hasonlóság Frodóra csak a rokonság tényét erősíten
12 8.2%
Orlando Bloomnak, mert ő olyan széééééééééééép!
12 8.2%
Egy ismert, fiatal színésznek, aki már számos szuperproducióban bizonyított.
8 5.4%
Egy ismeretlen fiatal tehetségnek, akit most fedeznek fel!
50 34%
Szavazók száma: 24 ( Woland, Tirno, krezike, BlackRainbow/Lebi, Kegyetlen Gorthaur ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
19 éve 9 hónapja #200853 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
Legyen Bodrogi Gyula ;) Mert ő ooooooolyaaaaan vicces...meg nem is túl magas...meg ööö...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #200842 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
Hajajj lassan nagyon átmegyünk durvába :lol: na ló akkó legyen Silvester Szalonna, mert ő olyan Rambóóóóóóóóó :mrgreen:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #200801 Írta: Penngaladiel

Dae/siss írta: Sőt: Antonio Banderas, mert ő olyan széééééép és még férfias issss :evil3:


Egyetértek, és rajta nem is kell sokat kicsinyíteni :evil2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #200714 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
Ő a példája annak, hogy a mai sminkesek csodákra képesek :P
Najó, nem gonoszkodok tovább.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #200710 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?

Drizzt írta: Nem lehet, hogy őt is Liv Tudjamindenkihogyhívják játsza ? Mert ő akkora színész...biztos ez sem gond neki ;)

Tyler? nanehogymá...

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #200708 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
Nem lehet, hogy őt is Liv Tudjamindenkihogyhívják játsza ? Mert ő akkora színész...biztos ez sem gond neki ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #200707 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?

Nólindir írta: Az OB, mert olyan szééééép lehetőséget tegnap táncon közös tüncmegegyezéssel felcseréltük a "Johnny Depp, mert ő olyan széééép"-re... Lehet csatlakozni :wink:

:mrgreen:


már lecsúsztam róla, de oda szavazok Johnny Deppre :P

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #200702 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?

Aeglos írta:

Nólindir írta: Az OB, mert olyan szééééép lehetőséget tegnap táncon közös tüncmegegyezéssel felcseréltük a "Johnny Depp, mert ő olyan széééép"-re... Lehet csatlakozni :wink:

:mrgreen:


Ha lehet csatlakozni, akkor én még mindig a Harrison Ford, mert olyan szééééééééép, és ügyes pártján állok!!! :mrgreen:


Sőt: Antonio Banderas, mert ő olyan széééééép és még férfias issss :evil3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #200687 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
Bevallom, hogy hatalmas kísértést éreztem, hogy Orlira szavazzak, mert ő olyan széééééééééép, de aztán a helyzet komolyságának megfelelően az utolsóra szavaztam. Szóval ártatlan vagyok.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #200641 Írta: Holtak vezére
egy ismeretlen fiatal tehetségnek kell játszania!
de egy átmaszkolt Déagol is megteszi szvsz :)

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #200611 Írta: Thaurwathiwen

Aranymag írta:

Nólindir írta: Az OB, mert olyan szééééép lehetőséget tegnap táncon közös tüncmegegyezéssel felcseréltük a "Johnny Depp, mert ő olyan széééép"-re... Lehet csatlakozni :wink:

:mrgreen:


Csatlakozom! :D


Egyetértek :)

[size=9:1r5qhd3n](wazz.....elnyomtam, ügyes Thaur, kevés az a 7 óra alvás :) :D :mrgreen: )[/size]

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #200610 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?

Nólindir írta: Az OB, mert olyan szééééép lehetőséget tegnap táncon közös tüncmegegyezéssel felcseréltük a "Johnny Depp, mert ő olyan széééép"-re... Lehet csatlakozni :wink:

:mrgreen:


Csatlakozom! :D

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #200599 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?

Angwen írta:

Aeglos írta: Szmóg szeretője... Nem rossz ötlet kedves Gyöngyszem! :twisted:

Annyira azért szerintem nem tüzes a kislány! ;)


ehh....ezt csak hirtelen felindulásbol irtam...nehogymá mindenhol Arwen legyen!!!

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #200594 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?

Aeglos írta: Szmóg szeretője... Nem rossz ötlet kedves Gyöngyszem! :twisted:

Annyira azért szerintem nem tüzes a kislány! ;)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #200581 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
KI SZAVAZOTT ORLANDORA??? :roll: 8O

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #200572 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?

Nólindir írta: Az OB, mert olyan szééééép lehetőséget tegnap táncon közös tüncmegegyezéssel felcseréltük a "Johnny Depp, mert ő olyan széééép"-re... Lehet csatlakozni :wink:

:mrgreen:


Ha lehet csatlakozni, akkor én még mindig a Harrison Ford, mert olyan szééééééééép, és ügyes pártján állok!!! :mrgreen:


A Lives cucc meg csak pletyka, ami arra jó, hogy szörnyülködve lehessen dagasztani a tésztát... :roll:
Szmóg szeretője... Nem rossz ötlet kedves Gyöngyszem! :twisted:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #200503 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
Az OB, mert olyan szééééép lehetőséget tegnap táncon közös tüncmegegyezéssel felcseréltük a "Johnny Depp, mert ő olyan széééép"-re... Lehet csatlakozni :wink:

:mrgreen:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #200461 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?

Gyöngyszem írta: Liv Tyler is menjen a...egy másik filmbe! Nem elég h a GYUban óriási szerepet kapott, még a Hobbitba is be akar pofátlankodni?! :x :evil:

Amúgyis mit keresne ott? Ő lenne Szmóg szeretője??? ....


Hm... Esetleg játszhatná ő Bilbót, nem? Sminkkel úgyis mindent meg lehet oldani... :P
Na jó, tényleg leálltam! :D

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #200460 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
Liv Tyler is menjen a...egy másik filmbe! Nem elég h a GYUban óriási szerepet kapott, még a Hobbitba is be akar pofátlankodni?! :x :evil:

Amúgyis mit keresne ott? Ő lenne Szmóg szeretője??? ....

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #200401 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
Szvsz csakis Sir Ian Holm játszhatná el Bilbót, ha már a GyU-ban is ő játszotta. :) Meg szgéppel manapság tényleg mindent meg ehet oldani...

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #200398 Írta: Aldaron (büzsü)
"Orlando Bloomnak, mert ő olyan széééééééééééép!" - na ebből nem kérek... :twisted: :? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #200366 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?

Alyr Arkhon írta: Azért azt se feledjük, hogy nem kell olyan sokat fiatalítani, mert a kalandja kezdetén Bilbó 50 éves. (bár Frodó is 50 éves mikor elindul... elvileg... )

Remélhetőleg jobban sikerül mint az öregítés...


mért sztem azt is jól megcsinálták.. sztem a fiataláitás is menne;) szvsz Bilbó szerepére Ian a megfelelő(nem McKellen, ő Gandalfként maradna 1000% különben... :twisted: ) én nem is tudok mást elképzelni rá.

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #200320 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
Én arra szerettem volna szavazni,hogy Ian Holm és kezdjenek már bele a filmbe! :bilbo1: De ilyen nem volt,meg sajnos nem én döntöm el,hogy lesz-e film. Szerintem simán meg tudnák oldani Ian Holm fiatalítását,sminkkel meg számgéppel (majdnem) mindent lehet. Egyszer régen azt olvastam valahol,hogy még Liv Tyler is szívesen szerepelne Arwenként a Hobbitban,ha leforgatnák. :roll: :arwen2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #200295 Írta: Rochgil
Rochgil válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?

Csele írta:

Rayan írta:

Csele írta: meg kellene fűzni a rendezőt, hogy Thranduil szerepére most már tényleg egy szép embert rakjon


Lehet le vagyok maradva kissé: vót a filmben (bármelyikben) Thranduil? :nézminthülye: Hű, mer akkor megyek és megkeresem.

Kétértelműen fogalmaztam!
Úgy értem, hogy a Thranduil-t játszó színész szép legyen sok más tündét játszó színésszel szemben. (persze ha az illető olyan jól játszik, mint Hugo, elnézzük neki a dolgot :wink: :roll: ).
A legfőbb problémám az hogy szerintem úgy akarják majd kihangsúlyozni, hogy Legolas apja, hogy olyant raknak be, aki tényleg az lehetne. Pedig a tündék nem öregednek...
(mit szólnátok hozzá, hogyha Orli is szerepelne benne, mondjuk annyi időre, amíg átsétál a színen az apja palotájában? Szerintetek elfogadná a felkérést? Szerintem nem, mert egy kicsit felvitte Eru a dolgát.... :( )


lehet. bár szvsz elfogadná a szerepet :) /ezzel nem vitát akarok nyitni ki hogy gondolja, de én így/

önreklám: :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #200290 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?

Rayan írta:

Csele írta: meg kellene fűzni a rendezőt, hogy Thranduil szerepére most már tényleg egy szép embert rakjon


Lehet le vagyok maradva kissé: vót a filmben (bármelyikben) Thranduil? :nézminthülye: Hű, mer akkor megyek és megkeresem.

Kétértelműen fogalmaztam!
Úgy értem, hogy a Thranduil-t játszó színész szép legyen sok más tündét játszó színésszel szemben. (persze ha az illető olyan jól játszik, mint Hugo, elnézzük neki a dolgot :wink: :roll: ).
A legfőbb problémám az hogy szerintem úgy akarják majd kihangsúlyozni, hogy Legolas apja, hogy olyant raknak be, aki tényleg az lehetne. Pedig a tündék nem öregednek...
(mit szólnátok hozzá, hogyha Orli is szerepelne benne, mondjuk annyi időre, amíg átsétál a színen az apja palotájában? Szerintetek elfogadná a felkérést? Szerintem nem, mert egy kicsit felvitte Eru a dolgát.... :( )

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #200289 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?

Lamorak írta: Azt hiszem, mindenki tudja, én kivel játszatnék minden filmben főszerepet... :D


elképzelem ahogy Bruce .. selytelmes vigyoraival..
mondja:
Mi van a zsebemben?

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #200280 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?

Csele írta: meg kellene fűzni a rendezőt, hogy Thranduil szerepére most már tényleg egy szép embert rakjon


Lehet le vagyok maradva kissé: vót a filmben (bármelyikben) Thranduil? :nézminthülye: Hű, mer akkor megyek és megkeresem.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #200278 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?

Mivel a Hobbiton szétröhögtem a fejemet, meg Bilbo is alapvetően mókás arc, Robin Williams-szel tökéletesen elégedett lennék. (Bár legutóbbi sötétkamrás alakítása enyhén depresszív volt.)

Nem tudom elképzelni, de komolyan, pedig nagy tisztelője vagyok Mr. Williams-nek.

Engem még az is érdekelne, hogy a többi szerepet hogyan osztanák el (nem nagyon off, ugye? Nem találtam jobban csatlakozó topicot)?
Pl. : meg kellene fűzni a rendezőt, hogy Thranduil szerepére most már tényleg egy szép embert rakjon. Meg Hugo Weavinget, hogy legyen egy kicsit megint Elrond (mást el sem tudok képzelni rá).
S persze Gandalf sem lehetne más (bár szerintem ő elvállaná, hisz a GyU-ért is élt-halt, hogy megkapja)

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #200277 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
Azt hiszem, mindenki tudja, én kivel játszatnék minden filmben főszerepet... :D

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #200275 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
Mivel a Hobbiton szétröhögtem a fejemet, meg Bilbo is alapvetően mókás arc, Robin Williams-szel tökéletesen elégedett lennék. (Bár legutóbbi sötétkamrás alakítása enyhén depresszív volt.)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.230 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére