Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?

×

Szavazás: Szerinted ha megfilmesítenék A hobbit című könyvet, kine kéne játszania Bilbót? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Természetesen Sir Ian Holmnak, mint A Gyűrűk Urában!
65 44.2%
Elijah Woodnak, hiszen fiatalnak kéne lennie, s a hasonlóság Frodóra csak a rokonság tényét erősíten
12 8.2%
Orlando Bloomnak, mert ő olyan széééééééééééép!
12 8.2%
Egy ismert, fiatal színésznek, aki már számos szuperproducióban bizonyított.
8 5.4%
Egy ismeretlen fiatal tehetségnek, akit most fedeznek fel!
50 34%
Szavazók száma: 24 ( Woland, Tirno, krezike, BlackRainbow/Lebi, Kegyetlen Gorthaur ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
19 éve 8 hónapja #207093 Írta: Aldaron (büzsü)
Igen: REAL MARGIT rúlzzzzzzz

Halljátok, szvsz hamarosan zárolni fogják a szavazást... ezért aki még nem szavazott a Ian Holmra, az tegye meg .... HAJRÁ :bounce: :hello: :dance:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #206616 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
Toma, ez egy meglepően jó ajánlat =P ÉS akkor Legolas faterja nem "Bilbó"-t mond, hanem azt, hogy "Maaaaargit". =)))))

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #206338 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
GALLA???? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #206314 Írta: Aldaron (büzsü)
Én fanatikusként maradok Sir Ian Holmnál... :D (De azért a Nacsa, vagy a Bagi, esetleg a Galla is jó lenne - király poénos lenne a film...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #204723 Írta: A Szürke Zarándok
Szerintem Ian Holm olyan nagyszerű alakítás volt, hogy olyan (fiatalabb) színésznek kellene játszania, aki egyrészt hasonlít a fiatalabb Ian Holmra, másrészt pedig híven vissza tudná adni a már Ian Holm által kialakított Bilbó-karaktert, fiatalabbként.

"Ma már minden út görbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #204685 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
Offtopicot befejezni, térjünk vissza Bilbóhoz!

Szvsz Gary Oldman nem is hasonlít Ian Holmra... :roll: Persze, attól még lehet, hogy jó Bilbó lenne, bár nem egészen az a típus.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #204598 Írta: A Szürke Zarándok
Ismételten leírom, hogy nagyon nem örülök, hogy így beszéltek Orliról. Szerintem a GyU összes szereplője megérdemelne legalább egy kis tiszteletet. Ezt annak ellenére mondom, hogy nem vagyok Orlando Bloom-rajongó.

"Ma már minden út görbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #204428 Írta: Aldaron (büzsü)

Angwen írta:

Lamorak írta: Amúgy a Karib-tenger kalózai egy nagyon jó film, hozd vissza a kölcsönzőből és nézd meg úgy, h Johnny Depp-re figyelsz.


Nem tartozik éppenséggel a tárgyhoz, de szívemből szóltál! :D ;) (Johnny Depp rúlz, most és mindörökké! :D )

AMEN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #204390 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?

Lamorak írta: Amúgy a Karib-tenger kalózai egy nagyon jó film, hozd vissza a kölcsönzőből és nézd meg úgy, h Johnny Depp-re figyelsz.


Nem tartozik éppenséggel a tárgyhoz, de szívemből szóltál! :D ;) (Johnny Depp rúlz, most és mindörökké! :D )

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #204318 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?

Ideniel írta: De legalább jól kiosztottam azt a szőke selyemfiút, hogy rohadna le a hegyes füle :legolas1: + :gimliaxe: = :cross:


Bizony jól, most biztos nagyon rosszul érzi magát... És te? mert ha legalább te jól, akkor már volt értelme :)

Amúgy a Karib-tenger kalózai egy nagyon jó film, hozd vissza a kölcsönzőből és nézd meg úgy, h Johnny Depp-re figyelsz. A Trója meg még jobb, ha nem sok jót hallottál róla, rossz helyre figyelsz.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #204081 Írta: A Szürke Zarándok

Sil írta: Zarándok, felhívom a figyelmedet a minden hozzászólásod jobb felső sarkában megtalálható "szerkeszt" gombra. :wink: Ha eszedbe jut még valami, vagy javítani szeretnél, nem kell külön új hozzászólásokat írni hozzá, főleg nem így 4-et egymás után. (Az ilyeneket össze is szoktuk vonni, csak ebben a témakörben kicsit nehézkesebb a moderálás.)

Kösz a tippet, és élni fogok vele, de ismerem az utólagos szerkesztést. Csak mivel különböző témákban írtam a dolgokat, így külön hozzászólást csináltam. De ha ez baj, szívesen írok ezentúl egyben.

"Ma már minden út görbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #204075 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
Zarándok, felhívom a figyelmedet a minden hozzászólásod jobb felső sarkában megtalálható "szerkeszt" gombra. :wink: Ha eszedbe jut még valami, vagy javítani szeretnél, nem kell külön új hozzászólásokat írni hozzá, főleg nem így 4-et egymás után. (Az ilyeneket össze is szoktuk vonni, csak ebben a témakörben kicsit nehézkesebb a moderálás.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #204074 Írta: A Szürke Zarándok
Ja, és arról meg, hogy ki fogja rendezni, szerintem a GyU nem Jackson miatt lett olyan jó. Nem nézek ki sokat abból az emberből. A részéről jó kezdeményezés volt a realisztikus megjelenítés, de ilyen színészekkel és stábbal nem is volt nehéz filmet csinálni. De az lenne a legjobb, ha mind a színészi gárda, mind a díszletek, jelmezek, stb. és mind a rendezés tekintetében teljesen egységes lenne a Hobbit és a GyU Trilógia. Ennek érdekében ki ne várna akár még 10 évet is?

"Ma már minden út görbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #204073 Írta: A Szürke Zarándok
Ja, és arról meg, hogy ki fogja rendezni, szerintem a GyU nem Jackson miatt lett olyan jó. Nem nézek ki sokat abból az emberből. A részéről jó kezdeményezés volt a realisztikus megjelenítés, de ilyen színészekkel és stábbal nem is volt nehéz filmet csinálni. De az lenne a legjobb, ha mind a színészi gárda, mind a díszletek, jelmezek, stb. és mind a rendezés tekintetében teljesen egységes lenne a Hobbit és a GyU Trilógia. Ennek érdekében ki ne várna akár még 10 évet is?

"Ma már minden út görbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #204072 Írta: A Szürke Zarándok
Egyébiránt nem vagyok nagy Orlando Bloom-rajongó, de azért nem kéne így beszélni róla. Legolas szerepében nem volt rossz, ajánlom figyelmetekbe a könyvbeli karaktert, az sem sokban különbözik a filmbelitől. Orlando Bloom kezdő színész volt és ahhoz képest nagyon jól játszotta a szerepét. Arról meg, hogy hogy néz ki, nem tehet, még viszonylag sikerült férfias arcot faragniuk a sminkeseknek. Kicsit túl nyálas arca van, de hát Középföldén sem volt mindenki Boromir típusú harcos természet, vagy olyan komoly, mint Elrond. Természetesen ő lenne az utolsó, akit el tudnék képzelni Bilbó szerepére.

"Ma már minden út görbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #204070 Írta: A Szürke Zarándok
Sir Ian Holm az egyik legnagyszerűbb színész, akit csak valaha láttam, de talán fiatalabb színész illene a fiatalabb Bilbóhoz. Bár nem tudom, ki volt, aki a GySZöv Prológusban megtalálta a Gyűrűt Gollam barlangjában. Ian Holm, csak átmaszkírozva, vagy más színész? Mert az szerintem kitűnő lenne fiatal bilbónak. Ha Ian Holm volt, tökéletes lenne a szerepre.

"Ma már minden út görbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #203729 Írta: tindomiel
tindomiel válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
Gary Oldman nem is rossz ötlet, de Sir Ian Holm azért lenne jó, mert legalább azok is Bilbóként azonosítanák egyből, akik nem is olvasták a GYU-könyveket.

Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #203680 Írta: Penngaladiel
Most lehet, hogy megköveztek, de akkor is leírom, ki jutott eszembe, aki eljátszhatná Bilbó szerepét. Szerintem karakterében kicsit hasonlít is Ian Holmra, és bár nem tinédzser ő sem, talán azért jobban el tudná játszani a szerepet: Gary Oldman :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #203444 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
[size=9:3a27n3rg]Izéé..nem mintha védeni akarnám Orlit, de akkor is vannak, akik szeretik, és szóval azé gondolni kéne rájuk is és tiszteletben tartani a véleményüket, és szóval finomabban kifejezni ha valami nem teccik rajta... :wink: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #203392 Írta: Aldaron (büzsü)
Szerintem akkor is a Galla Miki való erre a szerepre, vagy pedig a Nacsa Olivér :D :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #203386 Írta: Ideniel
Ideniel válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
De legalább jól kiosztottam azt a szőke selyemfiút, hogy rohadna le a hegyes füle :legolas1: + :gimliaxe: = :cross:

:evil2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #203310 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?

Ideniel írta: Elég idegesítő, hogy egy rakás csaj azért a buzeráns (bocs ha vulgáris vagyok) Orlando Bloomért van megőrülve, A sólyom végveszélyben ő hal meg elsőnek, A Karib-tenger kalózai alapból szar film, 40 percet bírtam végignézni, aztán vittem is vissza a kölcsönzőbe, állítólag a Ned Kellyben is sz*r volt, a Tróját pedig én még nem láttam, de arról sem sok jót hallottam. Honnan jött ez a hülye ötlet, hogy ő játszaná el??????????????

Természetesen az "Orlando Bloom, mert ő olyan szé...ép!" választás csak egy poénnak lett szánva, s általában vették is a lapot a hozzászólók, jól elviccelődtek hasonló alapon jóképű színészekkel. Nem kell mindjárt megdühödni, csak csípkelődtünk egy picikét! :twisted: Természetesen senki sem akarhatja komolyan, hogy Bloom játsza Bilbót, akik erre szavaztak, nyilván nem adták meg a feltett kérdés komolyságának a kellő tiszteletet! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #203286 Írta: Ideniel
Ideniel válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
Ja és Jackson bácsitól egy darabig ne várjunk semmit Hobbit ügyben mert most forgatja a King Kongot, ez volt élete nagy álma, hogy újra adaptálhatja és erre a gyűrűk ura hozta meg a pénzt, szal vagy más lesz a rendező, vagy tényleg 10 évet kell még várni a filmre :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #203284 Írta: Ideniel
Ideniel válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
Elég idegesítő, hogy egy rakás csaj azért a buzeráns (bocs ha vulgáris vagyok) Orlando Bloomért van megőrülve, A sólyom végveszélyben ő hal meg elsőnek, A Karib-tenger kalózai alapból szar film, 40 percet bírtam végignézni, aztán vittem is vissza a kölcsönzőbe, állítólag a Ned Kellyben is sz*r volt, a Tróját pedig én még nem láttam, de arról sem sok jót hallottam. Honnan jött ez a hülye ötlet, hogy ő játszaná el??????????????
Ian Holm jó szinész, de nem adnám meg neki a szerepet A hobbitban. Több, mint 60 éves és egy 50 éves hobbitot kéne eljátszania, aki emberi szemmel kábé 32-35 éves. A szíve sem bírná, van benne pár mozgalmas jelenet, és nagyon unom már, hogy az összes Hálívúdi akciójelenetet dublőr csinálja a színész helyett, így az egész maximálisan személytelen. Viszont Gandalf szerepében maradjon Sir Ian McKellen,ő továbbra is tökéletes erre a szerepre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #203178 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?

Penngaladiel írta: Minden tiszteletem Ian Holmé, nagyon jó színész, és nagyon jó karaktereket formált meg mindig. De legyünk reálisak: már nem húszéves. Egy dolog egy rövid jelenetben eljátszania a fiatal Bilbót, más végigjátszani Bilbó szerepét ebben az igencsak mozgalmas sztoriban, hacsak nem másvalaki ugrik be helyette a jelenetek 99%-ában... Szerintem egy fiatalabb színész kellene, de nem túl ismert, karakteres arc, és talán nem is annyira fiatal, mint Frodó.

Johnny Deppet meg inkább tündének tudnám elképzelni (de azt nagyon, hmmm...! 8) ), mint hobbitnak :P


Attól még hogy nem fiatal játszhatná ő! Amúgy szerintem nagyon is jó lenne Sir Ian Holm erre a szerepre!!! De persze a fiatalabb nemzedéknek is teret kell adni!!! Csak ne Orli játssza! Maradjon tünde!!! :twisted:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #202297 Írta: Aldaron (büzsü)

Namarie/Alatariel írta: Az ismeretlenk esetében pl. Orlando Bloom is milyen jól bevált!

Mindegy, csak ő ne!!! :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #202276 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
Szerintem is egy fiatal, ismeretlen valaki, mert talán lekesebben is játtsza, de egy valamit nagyon szeretnék: ha soha többé nem fordulna elő, hogy olyasvalaki játsszon el BÁRMILYEN szerepet is Tolkien- műből, aki nem olvasta az adott könyvet.

Az ismeretlenk esetében pl. Orlando Bloom is milyen jól bevált!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #202115 Írta: Aldaron (büzsü)

Ideniel írta: Játsza a Galla Miklós, az olyan hülye kérdéseket tenne fel Gollamnak, hogy önként odadná a Gyűrűt csak takarodjon a barlangból...

Igen, igen, a Real Margit játsszaaaaa!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #202008 Írta: Ideniel
Ideniel válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
Játsza a Galla Miklós, az olyan hülye kérdéseket tenne fel Gollamnak, hogy önként odadná a Gyűrűt csak takarodjon a barlangból...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #201993 Írta: Archimonde
Archimonde válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
Ha hasonlít Bilbóra bárki lehet (csak ne valami hájas majom)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.229 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére