Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?

×

Szavazás: Szerinted ha megfilmesítenék A hobbit című könyvet, kine kéne játszania Bilbót? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Természetesen Sir Ian Holmnak, mint A Gyűrűk Urában!
65 44.2%
Elijah Woodnak, hiszen fiatalnak kéne lennie, s a hasonlóság Frodóra csak a rokonság tényét erősíten
12 8.2%
Orlando Bloomnak, mert ő olyan széééééééééééép!
12 8.2%
Egy ismert, fiatal színésznek, aki már számos szuperproducióban bizonyított.
8 5.4%
Egy ismeretlen fiatal tehetségnek, akit most fedeznek fel!
50 34%
Szavazók száma: 24 ( Woland, Tirno, krezike, BlackRainbow/Lebi, Kegyetlen Gorthaur ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
19 éve 10 hónapja #201878 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?

Penngaladiel írta: Szerintem egy fiatalabb színész kellene, de nem túl ismert, karakteres arc, és talán nem is annyira fiatal, mint Frodó.


Semmiképpen sem Elijah, mert ő túl fiatal ehhez. Gondoljatok arra is, hogy Bilbó 50 évesen indult el a kalandjára, és mivel akkoriban még nem volt övé a gyűrű, addig rendesen öregedett. No nem azt mondom, hogy egy jó ötvenes színész játsza, mert ugye a hobbitok más ütemben öregszenek, mint mi, de Elijah akkor is nagyon fiatal ehhez szvsz...
Frodó meg 33 volt, épphogy csak nagykorú, mikortól nem öregedett.

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #201863 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
Érdekes, hogy a hozzászólások és a szavazások nem állnak teljes összhangban egym,ással, még mindig Sir Ian vezet elég erősen, holott már rengetegen kifejtették, hogy miért nem neki kéne játszania. Sokakban biztos a kettősség, a vegyes érzelmek is szerepet játszhattak ebben.

Kérdés, hogy egyáltalán elvállalná-e, ha felkérnék rá... Érdekes, hogy Elijah Wood is Holm-ot ajánlotta...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #201862 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
És különben is, mi a frásznak kell mindent technikával csinálni? Természetes dolog, hogy a színészek megöregszenek--erre találták ki az ifjabb nemzedék új tehetségeit, nem?

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #201847 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?

Drizzt írta:

Rayan írta: Most jöttem rá, hogy Bilbo szerepében Selmeczi Rolanddal is elégedett lennék. Egyébként önmagában Selmeczi Rolanddal is elégedett lennék... :eek2: :tongue: :mrgreen: :agree:

Abbafejeztem a nyáladzást. Valaki fogjon le.

Íííí

/me odamegy Rayanhoz, és lefogja...
Előd ! Kötelet ! :)
Köszi...
/me kiköti Rayant
/me elhívja Selmeczi Rolandot, és megkéri, hogy sétáljon el párszor Rayan előtt... :twisted:

Ahh, Selmeczi Roland... RÚLZ!!! :mrgreen:

Ian Holm ugyan zseniális Bilbo volt, de mire elkezdenék forgatni a filmet, már tényleg túlkoros lenne. Ezen szvsz még a számítógépes technika sem segít. Ha a GYU-ban Frodó felnőttkorában úgy néz ki, mint Elijah Wood, akkor Ian-t nem lehetne ennyire visszafiatalítani... vagy ha nem is ennyire kéne, de még 30 éves formára sem szvsz, a modern technika ellenére sem. Vagy ha meg is lehetne oldani, az már nem is úgy nézne ki, mint Ian - akkor meg minek? Túl bonyolult és költséges lenne csak ezért ennyit költeni technikára.

Szóval /me fiatal új tehetségre szavaz - nem árt, ha hasonlít Ianra :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #201842 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
Nem, Johnny Depp szerintem nagyon nem tündés. De ha már itt tartunk, Íjas Bardnak ideális, nem? Kivéve, hogy az kicsit mellékszereplő, és Johnny Depp, hát, nem épp mellékszereplő-típus...

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #201828 Írta: Penngaladiel
Minden tiszteletem Ian Holmé, nagyon jó színész, és nagyon jó karaktereket formált meg mindig. De legyünk reálisak: már nem húszéves. Egy dolog egy rövid jelenetben eljátszania a fiatal Bilbót, más végigjátszani Bilbó szerepét ebben az igencsak mozgalmas sztoriban, hacsak nem másvalaki ugrik be helyette a jelenetek 99%-ában... Szerintem egy fiatalabb színész kellene, de nem túl ismert, karakteres arc, és talán nem is annyira fiatal, mint Frodó.

Johnny Deppet meg inkább tündének tudnám elképzelni (de azt nagyon, hmmm...! 8) ), mint hobbitnak :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #201825 Írta: Rohin
Rohin válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
szerintem Sir Ian Holmnak.

Ki szavazott Orlando Bloomra????????

- Az énekesmadár.
- Úgy ám. A rigó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #201824 Írta: Ancalima Anarórë
Én az új fiatal tehetségre szavaztam, de sak mert nem hiszek benne, hogy Ian- nak még van esélye...


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #201813 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?

Ery írta:

Gandalf írta: Nincsen neki egy tehetséges, hobbit-lelkű fia, aki hasonlít az apjára külsőleg? :roll:

Vagy a klónozás is szóba jöhetne...


Klónozni csak a testet lehet, a lélek más kérdés, így a tehetség is.


akkor csinálják meg számítógépes animációként, úgy fiatal lesz éa Holmos is! :twisted: A hangja is megoldható a technika segítségével...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #201806 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?

Gandalf írta: Nincsen neki egy tehetséges, hobbit-lelkű fia, aki hasonlít az apjára külsőleg? :roll:

Vagy a klónozás is szóba jöhetne...


Klónozni csak a testet lehet, a lélek más kérdés, így a tehetség is.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #201805 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
Nincsen neki egy tehetséges, hobbit-lelkű fia, aki hasonlít az apjára külsőleg? :roll:

Vagy a klónozás is szóba jöhetne...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #201798 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
Habár Sir Ian Holmra szavaztam, szinte bizonyos, hogy nem ő fogja eljátszani, a már lentebb említett okok miatt.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #201797 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
Naná, hogy Sir Ian!!
Remélem, Gandalfnak nem lesz igaza, és nem kell tíz évet várnunk a Hobbitra... Bár a dolgok mai állása szerint...
Tényleg, mi a dolgok mai állása? Filmügyben gondolom.
És ugye Elrondot Elrond ( Hugo ) játsza majd :oops: :roll: ?
És Gandalfot is Gandalf (Ian M.)?

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #201789 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
Bennem már Bilbó=Ian Holm, bár van abban valami, amit Gandalf írt. (Bocs, hogy én is "komolyan" beleszóltam :twisted: )



[size=9:3enoya78]OFF: Ian Holmot most láttam a Holnaputánban :itscool: [/size]

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #201735 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
Naaa Gandalf, ne szólj bele a játékunkba! :D
Ez így túl valóságosnak néz ki! Mi van, ha Holm régebbi filmjeiből ollózzák össze? Papírból kivágnak színes ruhákat és rámontírozzák. Égből pottyant mesék-fíling. :lol:

/ Ne vegyétek komolyan, ennyire én sem vagyok defektes. :) /

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #201707 Írta: Erda niire (Area)
Csodálkozom, hogy olyan hozzászólás még nincs, hogy ÉN lennék a legjobb a szerepre. :mrgreen: (de ez az én számból elég hülyén hangzik, tekintve, hogy egy 14 éves csaj vagyok...)

Meg Ryant én tünde szerepben tudnám elképzelni...

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #201682 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
Egyébként hiba lenne azt a jelenetet alapul venni, amikor Bilbó a GyU prológusában (Ian Holm megfiatalítva) megtalálja a Gyűrűt, mert azt a jelenetet már évekkel ezelőtt felvették, s a Hobbit filmre még éveket kell várni, tehát kb. egy évtizeddel lesz öregebb Holm akkori önmagához képest is... Ha a GyU első felvételei óta nem öregedne semmit, azt mondanám, ok, játszatja ő megfiatalítva, de így már problematikusabb... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #201145 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?

Rayan írta: Most jöttem rá, hogy Bilbo szerepében Selmeczi Rolanddal is elégedett lennék. Egyébként önmagában Selmeczi Rolanddal is elégedett lennék... :eek2: :tongue: :mrgreen: :agree:

Abbafejeztem a nyáladzást. Valaki fogjon le.

Íííí


/me odamegy Rayanhoz, és lefogja...
Előd ! Kötelet ! :)
Köszi...
/me kiköti Rayant
/me elhívja Selmeczi Rolandot, és megkéri, hogy sétáljon el párszor Rayan előtt... :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #201126 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
Most jöttem rá, hogy Bilbo szerepében Selmeczi Rolanddal is elégedett lennék. Egyébként önmagában Selmeczi Rolanddal is elégedett lennék... :eek2: :tongue: :mrgreen: :agree:

Abbafejeztem a nyáladzást. Valaki fogjon le.

Íííí

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #201038 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?

Lamorak írta: Bruce Willis sem magas... Csak sajnos Meg Ryant semmilyen szerepben nem tudom elképzelni. Esetleg ha azt az apró részletet megváltoztatnánk, h Bilbónak van felesége, aki megy vele, és segíti... sztem belefér :D

Shimán! 8) És egy füst alatt a nők szavazati jogát is kiharcolhatja, ha már Arwen a gázlónál elfelejtette!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #201024 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?

gillz írta:

Nólindir írta: Az OB, mert olyan szééééép lehetőséget tegnap táncon közös tüncmegegyezéssel felcseréltük a "Johnny Depp, mert ő olyan széééép"-re... Lehet csatlakozni :wink:

:mrgreen:


már lecsúsztam róla, de oda szavazok Johnny Deppre :P


Tekintve, hogy Harrison Ford már túl van a hatvanon, én is őrá szavaznék! :mrgreen:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #201000 Írta: Aldaron (büzsü)

E. Eia Ayna írta:

Angwen írta: És ki játsza majd a tizenhárom törpöt? (Mármint egyesével, nem gondoltam, hogy egyvalaki játsza mind a tizenhármat.)

A fiúk a bányában dolgoznak 8)

Ismerem.... NO COMMENT!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #200995 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?

Angwen írta: És ki játsza majd a tizenhárom törpöt? (Mármint egyesével, nem gondoltam, hogy egyvalaki játsza mind a tizenhármat.)

A fiúk a bányában dolgoznak 8)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #200985 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
A Council of Elrond is hasonló eredményt hozott ki.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #200984 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
Bruce Willis sem magas... Csak sajnos Meg Ryant semmilyen szerepben nem tudom elképzelni. Esetleg ha azt az apró részletet megváltoztatnánk, h Bilbónak van felesége, aki megy vele, és segíti... sztem belefér :D

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #200880 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
Rick Moranis, mert ő olyan kis aranyoooooooooooos. :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #200870 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #200866 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
Mé nem játsza mindjá Havas Henrik?! :mrgreen: :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #200862 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Ki játssza Bilbo szerepét "A hobbit" filmben?
És ki játsza majd a tizenhárom törpöt? (Mármint egyesével, nem gondoltam, hogy egyvalaki játsza mind a tizenhármat.)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #200856 Írta: Aldaron (büzsü)
Ezzel az erővel jöhetne a Gálvölgyi is :D :wink: ,.... csak fiatalitani kéne eg kicst.... de szerintem magyar humoristák közül a Nacsa Olivér lenne a legalkalmasabb a szerepre... :lol: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.269 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére