Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban?

×

Szavazás: Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Emberek - Bëor háza
48 10.7%
Emberek - Haleth népe
50 11.2%
Emberek - Hador háza
38 8.5%
Noldák
125 28%
Sindák
118 26.4%
Törpök
39 8.7%
Orkok
29 6.5%
Szavazók száma: 155 ( Miya, Turlas, Hirannis, Anduin, Heledir ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
18 éve 9 hónapja #262704 Írta: Vikil
ezt nem értem! miért a noldák??
' nyomós okot a kaján kívül!!! kérlek! :wink:

Hajrá sindák!!!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
18 éve 9 hónapja #262669 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban?
Ethuilnak üzenem: köszi az egyetértést, de S-el írom az ArdeniS-t!! HA vicc, akkor nem jo vicc, egyébként semmi baj. :D

Enock: igen, akkor valószínüleg ember akarnék lenni, de nem biztos, mert a tündék veleszületett tulajdonsága, hogy lenézik egy picit az embereket. Ja, és az emberek ajándéka a halál, meghalni pedig a tündék is tudnak, ha akarnak. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262648 Írta: Olorin.papa

Ben Kenobi írta:

Enock írta: Kíváncsi vagyok, ha lennének közöttünk tündék, vajon akkor is ekkora lenne a népszerűsége a hegyesfülűeknek?

Hát, nem hiszem. Talán, ha kezdettől fogva együttéltünk volna, akkor, de ha most hirtelenjében felbukkanna, maximum a Tolkien-rajongók látnák őket szívesen :D , mások idegenkednének tőlük. :?


Mintahogy a harmadkor végefelé sem látták őket szívesen az embernépek :x

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262644 Írta: Cerebrum
Hú, ez nehéz döntés volt... :twisted: [size=9:8b95x6cg] (Gyerünk szürkék, nyomjuk meg kicsit a szavazati arányt...)[/size]

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262616 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban?

Enock írta: Kíváncsi vagyok, ha lennének közöttünk tündék, vajon akkor is ekkora lenne a népszerűsége a hegyesfülűeknek?

Hát, nem hiszem. Talán, ha kezdettől fogva együttéltünk volna, akkor, de ha most hirtelenjében felbukkanna, maximum a Tolkien-rajongók látnák őket szívesen :D , mások idegenkednének tőlük. :?

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262573 Írta: Enock
Ardenis: Ha meg tünde lennél, akkor ember akarnál lenni, mert a tündében nincs semmi izgi? Vagy hogy van ez?:D
A magam részéről továbbra is maradok az embernél... nekem megfelelne az egyszerű, "mostani" lét.. főleg, hogy még ajándékot is kaptunk.

Kíváncsi vagyok, ha lennének közöttünk tündék, vajon akkor is ekkora lenne a népszerűsége a hegyesfülűeknek?

"... földünkön az idő érik, zajtalanul és félelmetesen."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262457 Írta: Eglarcarien
Naná, hogy nolda! :) Namárie, C-szekciót meg kitagadjuk! :twisted:
Ugye, Olórin C6Papám? :wink:

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262441 Írta: Namarie

olorin.papa írta:

Ulmo írta:

olorin.papa írta: Én azért akarok Nolda lenni, hogy láthassam Valinor örök fényeit, ahogy csillannak az Erők szemeiben, Yavanna táncát, Ulmó fenséges nyugalmát, és azokat a gyönyörű képeket elmesélni sinda testvéreimnek...


Nem véletlenül szól úgy a kérdés, hogy "az Első Korban". A noldák nagy része akkor már Középföldét boldogította, Valinorból csak az emlékek maradtak.


JÓ! de én olyan nolda akarok lenni, aki lakott Valinorban... lécciléccilécci... :crying: :bawling: :bawling: :bawling:


Olorin: másfajta nolda nem is lehetsz, mivel MINDEN nolda ott lakott Valinorban, legfelellebb csak Középföldén születte, mint pl. Finwe. :P

Ulmo: hááátt. az, hogy egy nolda boldogította-é Középföldét, azt hiszem a "kényes kérdések" kategóriába tartozik. Sokat tettek, az tény, hogy pl. a C-szekciónak mely más tündék vagy egyéb szabad népek örültek... :twisted:

Jó, ez nolda- antipropaganda, de az igazság attól, hogy szeretünk valakit, még igazság marad.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262390 Írta: Ulmo
Aki az alábbihoz hasonlót mer betenni, annak már következményei lesznek. Ez az utolsó figyelmeztetés.
Nem hiszem el, hogy ennél kulturáltabban nem lehet véleményt mondani.

Szolgálati közlemény vége.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja - 18 éve 9 hónapja #262381 Írta: Estelio
[size=9:5du8jb4v]na ne sírjon a szátok kitöröltem[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262363 Írta: cortez71
Nálunk az előny. Csak így tovább! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262349 Írta: Vikil
Hajrá sindák!! Az erő legyen veletek!! :wink: 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262318 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban?

Ulmo írta: Most szólok, ha átmegy propaganda-topicba a szavazás, azonnal életbe lép a "Valák Haragja" menüpont! :twisted:
Kultúrnépek vagyunk, vagy mi a szösz :)

Csak még egyeet (:twisted:):
hallgassatok a szívetekre, és szavazzatok az emberekre! (Shirály, ez rímmel! 8) :D ) Különösen éljen Beor népe! :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262311 Írta: Nilraen
Feanor rulz!! :up:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262310 Írta: Ulmo
Most szólok, ha átmegy propaganda-topicba a szavazás, azonnal életbe lép a "Valák Haragja" menüpont! :twisted:
Kultúrnépek vagyunk, vagy mi a szösz :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262295 Írta: cortez71

Estelio írta: Tündebarátok!!!!!!!!!!!! Nyíljon már fel a szemetek!!!!!!! A Sindák sokkal szavazatraméltóbbak mint a Noldák!!!!!!!!!!!

Nem mintha khm... felsőbbrendűséget éreznénk, de mi, a noldák vagyunk nemesebbek :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262285 Írta: Holtak vezére
hallgass a szívedre, és ne dőlj be a sinda-propagandának :twisted:

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262282 Írta: Estelio
Halgass a szívedre, szavazz a Sindákra!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262271 Írta: Olorin.papa

Ulmo írta:

olorin.papa írta: Én azért akarok Nolda lenni, hogy láthassam Valinor örök fényeit, ahogy csillannak az Erők szemeiben, Yavanna táncát, Ulmó fenséges nyugalmát, és azokat a gyönyörű képeket elmesélni sinda testvéreimnek...


Nem véletlenül szól úgy a kérdés, hogy "az Első Korban". A noldák nagy része akkor már Középföldét boldogította, Valinorból csak az emlékek maradtak.


JÓ! de én olyan nolda akarok lenni, aki lakott Valinorban... lécciléccilécci... :crying: :bawling: :bawling: :bawling:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262247 Írta: Gandalf
Aule Népe! Nehogy ilyen kevés szavazattal beérjétek!
Baruk Khazad!!!

Tessék a törpökre is szavazni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262244 Írta: Estelio
Tündebarátok!!!!!!!!!!!! Nyíljon már fel a szemetek!!!!!!! A Sindák sokkal szavazatraméltóbbak mint a Noldák!!!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262228 Írta: Felagund

Alyr Arkhon írta:

Angwen írta:

Alyr Arkhon írta: (legalábbis minden jelentősebb tünde hercegnő emberekbe szeretett bele, vajonmiér...)

Én egész pontosan háromról tudok--ennél azért már csak több volt jelentős abból a sokból, nem? ;)


Egész pontosan hány tünde hercegnőt említ a könyv (könyvek) rajtuk kívül?


Lássuk csak: Míriel, Indis, Eärwen, Galadriel, Elenwe, Nerdanel most csak így hirtelen ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262216 Írta: Artemisz
Szürketünciség ide vagy oda, én mégis inkább nolda lennék. Lehetőleg Fingolfin vagy Finrod házából :o

Alyrnak amúgy igaza van, Eán a legtöbb magas rangú hölgy "rangon alul" házasodik. Elég gondolnom pl. Melianra :P :P :P
[size=9:22yfkc6q]( na persze Elwe télleg jó parthie ;) ;) ) [/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262214 Írta: Alyr Arkhon

Angwen írta:

Alyr Arkhon írta: (legalábbis minden jelentősebb tünde hercegnő emberekbe szeretett bele, vajonmiér...)

Én egész pontosan háromról tudok--ennél azért már csak több volt jelentős abból a sokból, nem? ;)


Egész pontosan hány tünde hercegnőt említ a könyv (könyvek) rajtuk kívül?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262202 Írta: Ulmo

olorin.papa írta: Én azért akarok Nolda lenni, hogy láthassam Valinor örök fényeit, ahogy csillannak az Erők szemeiben, Yavanna táncát, Ulmó fenséges nyugalmát, és azokat a gyönyörű képeket elmesélni sinda testvéreimnek...


Nem véletlenül szól úgy a kérdés, hogy "az Első Korban". A noldák nagy része akkor már Középföldét boldogította, Valinorból csak az emlékek maradtak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262198 Írta: Arzeen
Hé Sindák húzzunk bele mert az emberek utolértek minket!!!Minden önérzetes sinda szavazzon!!! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262196 Írta: Angwen

Alyr Arkhon írta: (legalábbis minden jelentősebb tünde hercegnő emberekbe szeretett bele, vajonmiér...)

Én egész pontosan háromról tudok--ennél azért már csak több volt jelentős abból a sokból, nem? ;)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262170 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban?

Alyr Arkhon írta: Ugyan, csíra tündék.
Vagy holmi ékszerek után kajtatnak, pedig tele a kincstár, hol meg ember pasik után.
(legalábbis minden jelentősebb tünde hercegnő emberekbe szeretett bele, vajonmiér...)


UI: Az ékszert is mi hoztuk vissza Morgothtól, csíra tündék.

:D

Egyetértek! :) Emberek, s ráadásul azon belül Beor népe. 8)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262169 Írta: Ecthelion

olorin.papa írta: Én azért akarok Nolda lenni, hogy láthassam Valinor örök fényeit, ahogy csillannak az Erők szemeiben, Yavanna táncát, Ulmó fenséges nyugalmát, és azokat a gyönyörű képeket elmesélni sinda testvéreimnek...


Ez szép volt! Csatlakozom ;)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262144 Írta: Arzeen

Ardenis írta:
:bounce: :bounce: :bounce: Hajrá sindák!!!!!( hamár mindenki ezt az emotikont használja. :) ) Ember azért nem szeretnék lenni, mert így is az vagyok, és abban nem lenne semmi izgi :) :?


Jól mondod Ardenisz, hajrá Sindák!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.518 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére