Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban?

×

Szavazás: Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Emberek - Bëor háza
48 10.7%
Emberek - Haleth népe
50 11.2%
Emberek - Hador háza
38 8.5%
Noldák
125 28%
Sindák
118 26.4%
Törpök
39 8.7%
Orkok
29 6.5%
Szavazók száma: 155 ( Miya, Turlas, Hirannis, Anduin, Heledir ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
18 éve 9 hónapja #262134 Írta: Olorin.papa
Én azért akarok Nolda lenni, hogy láthassam Valinor örök fényeit, ahogy csillannak az Erők szemeiben, Yavanna táncát, Ulmó fenséges nyugalmát, és azokat a gyönyörű képeket elmesélni sinda testvéreimnek...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
18 éve 9 hónapja #262126 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban?
Komolyan gondolkodom rajta, hogy előszedjem a Szilmarilokat, és kiírjak 20 NYOMÓS(1általán nem humoros hangulatú :D )okot, hogy miért jobb sindának lenni, mint noldának.. De aztán rájövök, hogy semmi értelme, mert senki nem az alapján fog szavazni, hogy (én) milyen okokat írok. :shake: Kár. jó lenne, ha az embereket, persze nem az igazi nagy dolgokban, csak az ilyen kissebbekben lehetne befolyásolni!!! :| (természetesen engem nem) :tongue: :tongue: :D

:bounce: :bounce: :bounce: Hajrá sindák!!!!!( hamár mindenki ezt az emotikont használja. :) ) Ember azért nem szeretnék lenni, mert így is az vagyok, és abban nem lenne semmi izgi :) :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
18 éve 9 hónapja #262109 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban?
Ery: ha lett volna olyan, hogy valák, azt hiszem az nyert volna, és én is arra szavaznék. Se a maiákkal, se a valákkal nincs bajom!! Nem zavar, hogy Lúthien félig maia!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262071 Írta: Enock
Látom, kevesen kedvelik errefelé az emberek népeit.. :D ennyi noldát meg sindát egy rakáson :roll:

"... földünkön az idő érik, zajtalanul és félelmetesen."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262058 Írta: Niph

Ardenis írta: Khm, khm nagyon kezdünk alulmaradni!!!! EZ így nem fair. :evil: Aki noldának akar menni: AZ EGÉSZ ÉLETÉT VÉGIG FOGJA BŐGNI :twisted: :twisted:


hmm.. nem egészen,. Mondjuk a gyűrűháború után születni, nos azért az már jobb nem???

Most jön az hogy Haleth népére szavaznék, ám ennek ellenére noldákra szavaztam. De a mészárlásokat kihagynám....... :bounce: :bounce: :itscool: :hello: :deal:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262044 Írta: Vikil
Én a csíra tündékre szavaztam!! :!: :D
A harcolós oldalukat jobban bírom!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262042 Írta: Namarie

Alyr Arkhon írta: Ugyan, csíra tündék.
Vagy holmi ékszerek után kajtatnak, pedig tele a kincstár, hol meg ember pasik után.
(legalábbis minden jelentősebb tünde hercegnő emberekbe szeretett bele, vajonmiér...)


UI: Az ékszert is mi hoztuk vissza Morgothtól, csíra tündék.

:D


Alyr, kivétel erősíti a szabályt. :P Nekem tökéletesen megfelel Celeborn.. olyannyira, hogy még a halandóság se kell.. jobb vele senyvedni, mint egyedül...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262035 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban?

Ardenis írta: Az előző üzenetemből kihagytam:a törpök is tehetnek a sindák szomorú sorsáról.
És Alyrnak üzenem, hogy többet tett Lúthien a szilmarilok elhozása érdekében, mint Beren
NA jo, nem általánosítok, de azért lenne egy kérdésdem: a valák próbáltak-e egyszer is a lelkére beszélni Melkornak? Mert nekem nem tűnt föl ilyesmi. Pedig az elején nem lett volna lehetetlen.


Próbálkoztak. De hát akinek főprofilja a közvilágítás rongálása, annak nem nagyon lehet a lelkére beszélni.

Ja! Luthien félig maia volt :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
18 éve 9 hónapja #262032 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban?
Az előző üzenetemből kihagytam:a törpök is tehetnek a sindák szomorú sorsáról.
És Alyrnak üzenem, hogy többet tett Lúthien a szilmarilok elhozása érdekében, mint Beren
NA jo, nem általánosítok, de azért lenne egy kérdésdem: a valák próbáltak-e egyszer is a lelkére beszélni Melkornak? Mert nekem nem tűnt föl ilyesmi. Pedig az elején nem lett volna lehetetlen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262031 Írta: Gilg (Gwindorn)

Ardenis írta: Khm, khm nagyon kezdünk alulmaradni!!!! EZ így nem fair. :evil: Aki noldának akar menni: AZ EGÉSZ ÉLETÉT VÉGIG FOGJA BŐGNI :twisted: :twisted:

Na, nem mintha az én népem élete csupa kélyhömpöly lenne, de arról is a noldák meg az orkok tehetnek. :lol:
Nem akarok bántani senkit 8O 8O


Ne általánosítsunk... Sokkal inkább Feanor és követői okolhatóak, mint általában a noldák, méginkább Melkor (persze nem kétséges, hogy kellett hozzá "egy" Feanor, hogy az történjen ami történt.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262029 Írta: Anglachel/Gurthang
Na de ki készítette?

[size=9:p2u5wb98](Az csak az egyik volt, és azt sem volt képes az a bizonyos ember egyedül megszerezni)[/size]

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja - 18 éve 9 hónapja #262028 Írta: Estelio
Asszem indítok egy nolda ellenes propagandát. :?
Na ne vegyétek szivetekre, szeretem én a noldákat jól átsütve meglocsolgatva egy kis borral. :D Nyammm
Na de ezt tényleg poénnak szántam, nem akarom hogy átharapjátok a torkomat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262021 Írta: Alyr Arkhon
Ugyan, csíra tündék.
Vagy holmi ékszerek után kajtatnak, pedig tele a kincstár, hol meg ember pasik után.
(legalábbis minden jelentősebb tünde hercegnő emberekbe szeretett bele, vajonmiér...)


UI: Az ékszert is mi hoztuk vissza Morgothtól, csíra tündék.

:D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262011 Írta: Olorin.papa
Ha én véletlen oyan Nolda lennék, aki Feanor fiaival kelt átt a tengeren, akkor hamar hátat fordítanék gazdáimnak :biggrin2: /mivel már ovastam a Szilmarilokat :heu:
És azért sem bőgnék... :triste: :crying: :bawling:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
18 éve 9 hónapja #262002 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban?
Khm, khm nagyon kezdünk alulmaradni!!!! EZ így nem fair. :evil: Aki noldának akar menni: AZ EGÉSZ ÉLETÉT VÉGIG FOGJA BŐGNI :twisted: :twisted:

Na, nem mintha az én népem élete csupa kélyhömpöly lenne, de arról is a noldák meg az orkok tehetnek. :lol:
Nem akarok bántani senkit 8O 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261981 Írta: Gilg (Gwindorn)
Tündék!! :D De, ha már feltétlenül választani kell noldák és sindák között, akkor, a noldák azon csoportjának tagja lennék, akik Feanor szavai- és tettei ellen voltak. Ám mégis Középföldére utaznék Fingolfin seregével...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261957 Írta: Arzeen
Igeeen, ungabunga minden Sindának!!! :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261955 Írta: Estelio
Éljenek a Sindák!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261946 Írta: Felagund

Holtak vezére írta: táborban még noldautánzatok voltunk :wink:


Alleseinz... :P

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261924 Írta: Holtak vezére
táborban még noldautánzatok voltunk :wink:

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261918 Írta: Felagund

Angwen írta: Jól érzékelem, hogy Fingolfin és Curufin népe végre-valahára ideiglenes szövetséget kötött, hogy megvédjék a noldák becsületét? :mrgreen:


Ugyan már, legfeljebb megtűrjük magunk között ezeket a noldapótlékokat! :P :twisted:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261914 Írta: Angwen
Jól érzékelem, hogy Fingolfin és Curufin népe végre-valahára ideiglenes szövetséget kötött, hogy megvédjék a noldák becsületét? :mrgreen:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261887 Írta: Silima

Anglachel Bauglir írta: Bocs nem láttam az ORKOK népét. Elvikben visszaszívtam a szavazatom, és

HAJRÁ ORKOK!!!!

szal' -1 noldák +1 orkok


:shake: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261883 Írta: Anglachel/Gurthang
Bocs nem láttam az ORKOK népét. Elvikben visszaszívtam a szavazatom, és

HAJRÁ ORKOK!!!!

szal' -1 noldák +1 orkok

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261878 Írta: Felagund
Noldák, ofcorsz... :twisted:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261871 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban?
Lám-lám! Lassan annyian szavaznak a noldákra, hogy a számuk kiadják az első kor túlélőinek számát... :twisted:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261865 Írta: cortez71
Noldák 4Eva!!!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261863 Írta: Kincső
Szürketüncök forevör :wink: (ugyebár esgalmari tábor óta :wink: )
Gondolom senkit nem lep meg a szavazatom :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261857 Írta: Namarie
Gondolom, senkit nem lep meg, hogy a noldákra szavaztam. Mégpaedig gondolatban finnarfin házára, mert ők 99%-os eséllyel nem gyilkoltak meg senkit alqulondéban, meg úúútálatos lehet a mások halála árán szerzett hajókon átkelni. (Nem megrovásként, Brisa, félre ne érts! :wink: )

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261834 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban?

Brisa írta: Hát ööö... szabad felhívni a tisztelt népség figyelmét arra, hogy a kérdés nem az, hogy a tavalyi táborban melyik néphez tartoztál? :mrgreen:

Amúgy sindákhoz.... de csak és kizárólag azért, mert semmi kedvem átkelni a jégvidéken. :mrgreen:


Minő véletlen :roll:
Én sem azért szavaztam Beor népére, csak mert az emberek közül az a szimpatikusabb (vala sajnos nem szerepelt...).

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.515 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére