Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban?

×

Szavazás: Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Emberek - Bëor háza
48 10.7%
Emberek - Haleth népe
50 11.2%
Emberek - Hador háza
38 8.5%
Noldák
125 28%
Sindák
118 26.4%
Törpök
39 8.7%
Orkok
29 6.5%
Szavazók száma: 155 ( Miya, Turlas, Hirannis, Anduin, Heledir ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
17 éve 3 hónapja #307382 Írta: Missy

tiras írta: Nekem a tündék kicsit olyanok, mintha nem egészen Középföldén élnének, hanem fél lábbal Valinorban...Persze ha belegondolok, én se lennék másmilyen néhány ezer év után...Mindenesetre akkor is furák, én az emberekre voksolok.


A tündéknek meg az emberek furák. Már a kezdetektől.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #307195 Írta: tiras
és tényleg lehetne egy harmadkori szavazás is

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #307194 Írta: tiras
Nekem a tündék kicsit olyanok, mintha nem egészen Középföldén élnének, hanem fél lábbal Valinorban...Persze ha belegondolok, én se lennék másmilyen néhány ezer év után...Mindenesetre akkor is furák, én az emberekre voksolok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #307150 Írta: Lendaros
Egy ugyanilyen szavazást csinálhatnátok átvetítve a harmadkorra...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305485 Írta: Loki
Én a nemestündékkel élnék együtt leginkább, meg Gandalffal. :oops: De a többieket is kedvelem (amennyiben nem esznek meg elevenen)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #304610 Írta: Namarie
Erre is ugyanazt válaszolom: noldák. Persze Feanor- fiak kizárva, és nem szeretném megérni nargothrond pusztulását, vagymeg kéne érnem, akkor nem szeretnék ork-és egyéb fogságba esni.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
17 éve 4 hónapja #304509 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban?
A legtöbben tündék akarnak lenni... Az újdonság varázsa. :D DE:
MI is a szavazás kérdése, mert, ha az, hogy mi lennék szívesen, arra mást válaszolok, mint arra, hogy kik között élnék szívesen...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #304431 Írta: Niphredil Eleanor
Én akkor is inkább a noldák között élnék szívesen. Mennyit tanulhatna az ember egy bölcs nemestündétől, nem igaz? :D
Nyelveket, írásokat, művészeteket... Szép lenne! :wink:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #303503 Írta: Cunnir
Én a Sindát választottam :) .
Rátermetett tündék.

Ha nézzük nem az erő számít és nem a nagyság, hanem a gyorsaság:)

A gyenge soha nem képes megbocsátani.A megbocsátás az erősek tulajdonsága.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303334 Írta: Namarie

Missy írta: Na, úgy látom a noldák toronymagasan vezetnek. :)
Bevallom, erősen gondolkodtam én is , hogy a noldákhoz, vagy Haleth népéhez csatlakozzam- e. Aztán arra jutottam, hogy inkább az emberek ,mert azért mégis csak ember maradnék, nem menne a tündeség, és Haleth népében tetszett, hogy nem "hódoltak be" Caranthirnak, sem egyik feanorfinak sem.


nagyon jól tették. nagyon okosan tették. Alapjáraton is, meg zatán nem hsizem, hogy Thingol különösebben örült volna, ha a Feanor- fiakkal kokettálnak.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #303305 Írta: Missy
Na, úgy látom a noldák toronymagasan vezetnek. :)
Bevallom, erősen gondolkodtam én is , hogy a noldákhoz, vagy Haleth népéhez csatlakozzam- e. Aztán arra jutottam, hogy inkább az emberek ,mert azért mégis csak ember maradnék, nem menne a tündeség, és Haleth népében tetszett, hogy nem "hódoltak be" Caranthirnak, sem egyik feanorfinak sem.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #302291 Írta: Guinevere
értem én...talán igazad van :wink:
de azok az mebrek ugyan olyan távol állnak tőlünk..mint mondjuk a tündék..de talán csak az első korban

Promis me, when you see a whit rose think of me.I love you so, never let go, Iwiil be your ghost of a rose!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #302025 Írta: Heledir
Na, ezt jól megfogalmaztam, de vhogy nem tudom úgy leírni a dolgokat, mint ahogy gondolom. :oops:

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #302024 Írta: Heledir

Guinevere írta: iagen talán igazad van..de azoknek az mebereknek nem sok közük van a mostaniakhoz 8O


Igen, tudom. De akkor is magunkból indulunk ki. Meg ha már választhatsz az ember és egy másik "élőlénycsoport" között, akkor mért ne választanál mást, hiszen alapvetően Te is ember vagy és mondjuk csatlakozni egy teljesen más csoporthoz sokkal többet adhat. (Tudom, hogy nem igazából csatlakozol, de gondolatban sokminden jut az eszünkbe.)

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #301960 Írta: Guinevere
iagen talán igazad van..de azoknek az mebereknek nem sok közük van a mostaniakhoz 8O

Promis me, when you see a whit rose think of me.I love you so, never let go, Iwiil be your ghost of a rose!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #301934 Írta: Heledir
Talán a "mai" emberek szeretnek egy kicsit "más" világban járni és inkább csatlakoznának egy tünde csoporthoz, mint saját "fajtájukhoz". Lehet egy kicsit már kiábrándultunk magunkból.

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301675 Írta: Guinevere
Nem értem az meberekre mért nem szavaz senki? :roll:
Én Haleth népére szavztam...akkor még az emberek is erősek voltak

Promis me, when you see a whit rose think of me.I love you so, never let go, Iwiil be your ghost of a rose!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #300687 Írta: Ilmadrin
Én szívesebben szavaztam volna úgy, hogy a hobbitokat is lehet választani bár tudom, hogy nem éltek még az első korban. :lol: :lol: :lol:

"Csak egyszer kiteszed a lábad az útra,
és már el is jutottál, ki tudja hová?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #300268 Írta: Altaris
akkor még nem vagyok annyira rosszmemóriájú, merthogy nem titok, a noldákra szavaztam.. :) huhh... reméltem... :) KÖSZI! mind a 2töknek!

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #300243 Írta: Minath_Ithil
noldák:))

where once was light now darkness forms, where once was love love is no more..................

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #300165 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban?
Galadriel14: nolda volt (Finarfin lánya), de folyt némi vanya (Finarfin anyja, Indis vanya volt) és teler (hisz Earwen az anyja, aki Olwë lánya) vér is az ereiben.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #300152 Írta: Altaris
Életemben annyit nem nevettem mint most amikor visszaolvastam ezt a topicot. nem a legelejétől, de azért kíváncsi voltam. :) én... nos... mivel nekem nincsen meg a Szilmarilok, és csak egyszer olvastam (na jó másfélszer) ezért lenne egy hatalmas kérdésem: Galadriel melyik tündefajhoz tartozott? ha nem mondok nagy hülyeséget én a nemestündékre gondolok... bár lehet h megcsal emlékezetem, mert két éve nyáron olvastam... Előre is köszi!

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #295951 Írta: Alyr Arkhon

Drakolini írta: Én a sötét tündékre szavaztam volna, vagy a sárkányokra :wink:


A sindák majdnem moriquendek, azaz bizonyos értelemben sötét tündék.

Gonosz tündék meg tudtommal Eolon kívül nem voltak (és ? sem teljesen gonosz, legalábbis nem melkori értelemben)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #295879 Írta: Drakolini
Én a sötét tündékre szavaztam volna, vagy a sárkányokra :wink:

Online D&D - Szerepjáték A Fórumon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #294028 Írta: Gwendir, a Keresztapa
Na, én a telerekre vagy a vanyákra szavaznék...

Candide: Hát akkor miért teremtették a világot?
Martin: Hogy legyen min mérgelődnünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #293900 Írta: Kiszhobbit

Phaedra/Namarie írta: azt hiszem, a tüncöt már a Képekben letudtuk.


Ja azért égett a köpenyem egy drágaszág nolda nézésétől mert letüncöztem a drágaszág noldát. :twisted:
kipiróztam magam egy életre :twisted:

Amugy sindák :thranduil1:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #293650 Írta: Namarie

Gwendir, a Ferneyi Pátriá írta: Ahol jól él az ember, oda megy.


Nézd, ha épp melkor szolgája lennék emberként, vagy tündeként, akkor is biztos jól élnék. De határozottan NEM akarnék/akarok /akartam volna az lenni.

A beírásom arra vonatkozott, hogy nem mindegy, hol milyen erkölcsűek az uralkodók és a nép.

Curufin és Celegorm nem épp a jó erkölcsükről híresültek el, Orodreth meg annyira befolyásolható volt, hogy hagyta, hogy megépüljön egy stratégiailag veszélyes híd- lényegében kinyitotta a kaput az ellenség előtt.

Én nagyon nem akarnék élve az orkok keze közé jutni, és főleg nem akarnék Melkor rabszolgája lenni. Tudnék magamnak jobb, szebb halált is, ha arról van szó, még akkor is, ha az kínosabb.

Finrod bölcs, jó uralkodó volt, becsületes, és hatalmas tudás birtokosa. Azt hiszem, ha csak egy szót is szólt volna hozzám, az megtiszteltetés lenne.

Doriathot azért választanám, mert a bölcsesség és a tudás másik forrása, Melian, ott lakozik. Thingol szigorú, de érthető, miért. Valahol ő is jóságos, csk kicsit nehéz meggyőzni, és zárkózottabb, keményebb természetű.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #293510 Írta: Noredhel
Noldák, noldák, noldák... :oops: *imád* *leborul*

A Fiúk biztos nem hagynák, hogy ama gyalázatos becézést alkalmazzák rájuk.

(Off: Dior: Né, tüncök! Arrrrggghhh...) :twisted:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #293505 Írta: Gwendir, a Keresztapa
Ahol jól él az ember, oda megy.

Candide: Hát akkor miért teremtették a világot?
Martin: Hogy legyen min mérgelődnünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #293420 Írta: Namarie
azt hiszem, a tüncöt már a Képekben letudtuk. egyébként változatlanul noldák. mondjuk Finrodnál. De csak addig, amíg Finrod van ott. Utána irány Doriath!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.580 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére