Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban?

×

Szavazás: Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Emberek - Bëor háza
48 10.7%
Emberek - Haleth népe
50 11.2%
Emberek - Hador háza
38 8.5%
Noldák
125 28%
Sindák
118 26.4%
Törpök
39 8.7%
Orkok
29 6.5%
Szavazók száma: 155 ( Miya, Turlas, Hirannis, Anduin, Heledir ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
18 éve 9 hónapja #261832 Írta: Fehér Szarumán
Törpök! Moria! Fejsze! Piszok orkok! (Bocs Silima :lol: )

"Vannak kis gyűrűk, vannak nagyobbak, de nekem csak az Egy kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261831 Írta: Holtak vezére
Brisa: akkor is Fingolfin :D

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261822 Írta: Brisa
Hát ööö... szabad felhívni a tisztelt népség figyelmét arra, hogy a kérdés nem az, hogy a tavalyi táborban melyik néphez tartoztál? :mrgreen:

Amúgy sindákhoz.... de csak és kizárólag azért, mert semmi kedvem átkelni a jégvidéken. :mrgreen:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261809 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Szegény Haleth népére senki? Hát nincs itt senki aki a lelke mélyén lepke lenne, mint én?:) Meg bírom őket az első korban, olyan... büszkék és szabadok. Ez tecc.

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261787 Írta: Olorin.papa

Alyr Arkhon írta: Éljen Beor népe, ahonnan Gondor királyi háza származik!

(meg még sok egyéb jót is tettek/tettünk :D )


Gondor királya mindhárom népből származik... meg nolda, meg sinda, meg teler meg egy kis maia... :oops:

Természetesen én nolda szeretnék lenni, de miért nincsen olyan, hogy féltünde? :wink:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261777 Írta: Silima
Csak én szeretem az orkokat?... :oops: :( :cry: :lol: :urukhai1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261776 Írta: Anglachel/Gurthang
CURUFIN!!!

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261768 Írta: Arzeen
Éljenek a sindák!De kik is azok, vicc, de kik azok a noldák? :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261764 Írta: Ecthelion
Természetesen noldák ;)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261745 Írta: Alyr Arkhon
Éljen Beor népe, ahonnan Gondor királyi háza származik!

(meg még sok egyéb jót is tettek/tettünk :D )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261740 Írta: Elryn
Hát igen, miért is ne lennénk elfogultak... :D

"Hajamba hét csillagot és szalmát tűztem én"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261738 Írta: Patiszon
Noldák

Tőlük lehet tanulni :)

[size=9:fzxhatm6]Az emberek házait annyira nem ismerem - sajna -, ezért nem is jöttek igazán számításba nálam...[/size]

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261737 Írta: Estel Adániel
Hajrá Szürketüncök! :D ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261726 Írta: Nelossel
Nolda. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261722 Írta: Fyra Ithilwen
Sindák... :agree:

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261718 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban?
Nolda. :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261710 Írta: Ulmo
Fingolfin SÁRGA HÁZÁNAKképviselője vajon hova szavazhatott ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261706 Írta: Gandalf
Mint velemi törp-barát, kötelességem volt a törpökre szavazni, bármenyire is genyók néha az Első Korban. 8)

"DINNYE!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
18 éve 9 hónapja #261704 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban?
Sindákhoz... Na igen, kicsit butáknak mondják őket, de mondjuk, én egy teler vagyok Tol Eressearól, aki mégis a noldákkal megy Középföldére, és csatlakozik Thingolhoz. Lehet, hogy jobb lenne noldának lenni, de bennük nincs meg annyira a tenger, és a FÁK szeretete, amit én igen nagyra tartok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261700 Írta: Narmo
Perme Halethra szavazott. Valahogy.. nem tudom. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261697 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban?
Újabb szavazás, juppí! :D :) Beor népe (bár táborban nem voltam, de akkoris :P ).

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261688 Írta: Timona
Bëor

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261675 Írta: Laurelen
úgy érzem kissé elfogult voltam... :mrgreen:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261674 Írta: elodyke
na valyon mejikhez?

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261673 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Melyik néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban?
Beor népe. Ez egyértelmű.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261670 Írta: Ulmo
A kérdés adott: melyik (Beleriandban élő) néphez csatlakoznál szívesen az Első Korban?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.513 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére