Törp csapat

×

Szavazás: Legyen törp csapat a 2006-os Tolkien táborban? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, és ha lehet szeretnék tagja lenni
31 27.9%
Igen, de nem szeretnék tagja lenni
67 60.4%
Nem, hacsak nem biztos hogy nem leszek tagja
6 5.4%
Nem, semmiképpen sem
7 6.3%
Szavazók száma: 1 ( Húrin )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
17 éve 11 hónapja #291964 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Törp csapat
Mivel eldőlt a törp csapat sorsa, a szavazást ezennel lezárom.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #290469 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Törp csapat

Iserath írta: Tudom hogy ez nem ide tartozik, de a könyvben Gil-galad lándzsáját Aiglosnak hívták, de itt így láttam: Aeglos most akkor melyik?

Bár ez inkább a Kérdések topicba tartozna, de mindkét írásmód helyes. Az Aeglos fordul elő több helyen, viszont a Gy.U-ban az Aiglos szerepel.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #290467 Írta: Iserath
Iserath válaszolt a következő témában: Törp csapat
Tudom hogy ez nem ide tartozik, de a könyvben Gil-galad lándzsáját Aiglosnak hívták, de itt így láttam: Aeglos most akkor melyik?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #290444 Írta: Elluin
Elluin válaszolt a következő témában: Törp csapat
Na írjon valaki kérdést! Én nem tudok!!

A legnagyobb élvezet nem az, ha megöljük az állatokat, hanem ha életben hagyjuk őket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #289071 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Törp csapat

Noredhel (Voronwë) írta: Szerintem összegzésül: legyen Durin dicső népe. Szerintem. (Bár perme továbbra sem lenne törp, de kedvelem őket...)

(Mikor lesz újabb népszavazás, és miről?)


Akkor, ha írtok kérdéseket és válaszokat a moderators@tolkien.hu címre. :wink:

Várjuk az ötleteket.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #288680 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Törp csapat
Megnyugodhattok, lesz törp csapat.
Remélhetőleg meg lesz hozzá az a 26 ember is, aki erre szavazott. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #286691 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: Törp csapat
akkor most már biztos, hogy lesznek? naonnn jó lenne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279762 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Törp csapat
Szerintem összegzésül: legyen Durin dicső népe. Szerintem. (Bár perme továbbra sem lenne törp, de kedvelem őket...)

(Mikor lesz újabb népszavazás, és miről?)

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279304 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Törp csapat
Először aszittem, alig jelENTkezik majd egy2 fakéz, de mégis. Asszem ezzel a (jelenleg) 21 fővel meg is van a jövő évi törp csaptunk ^_^

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278596 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Törp csapat
TÖRPÖKET AKARUNK :D :lol:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278568 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Törp csapat

Glorlyg írta: Hej legalább végre oka lenne a 154cm-nek!


Végre valaki akinél "hivatalosan" is magasabb vagyok! (off: tavaly vizsgálaton 161cm-t mértek, idén 158cm-t; ahhoz képest kinőttem a kedvenc farmerem)

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278536 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: Törp csapat
nohát törpöknek mindenképpen kell lenniük. én tuti abban a csapatban lennék. törpök rúlz :gimliaxe: :gimli2: :gimli1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278328 Írta: Glorlyg
Glorlyg válaszolt a következő témában: Törp csapat
Hej legalább végre oka lenne a 154cm-nek!

Gilran Thalion Glorlyg


=^ . ^=

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276648 Írta: Tinwe Menelluine Lindis
Tinwe Menelluine Lindis válaszolt a következő témában: Törp csapat
egy törpnek álcázott ent
egyre ment, ment
míg magát kívágta
és siratót énekelt
hogy a fejsze + a törp
entnek sosem leend örök barátja már
ó soha már
avagy ez egy egy szűrreális álom?

Alakul ez lassacskán, hisz ráérünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276306 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Törp csapat
Tényleg tök jó lenne egy törp csapat kiváncsi lennék kik lennének benne :)

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276028 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Törp csapat
Hát az túlzás, hogy szeretném, de ha már benne vagyok akkor buli 8)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #274202 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Törp csapat

Phaedra/Namarie írta: Abszolút off:

Nem, nem viccnek szántam, hanem tényleg jókívánságnak, hogy érezd jól magad.

Elmesélek egy történetet:

Szegény nagypapám tavaly októberben halt meg, mélységes bánattal töltve el az egész családot.

Sok rokonommal a ő temetésén találkoztam legalább 20 év óta először, és van olyan, akit addig még sose láttam, vagy nem emlékeztem rá. Volt olyan, aki azt se tudat, hogy Léna, a testvérem, a világon van.

És tudod hogy alakult a továbbiakban? Anya unokanővére, aki egyik azok közül akire már nem is emlékeztem, meghívott magukhoz, és a kínunk ellenére agyonra nevettük magunkat vele és az unokafivéreimmel.

Titeket egy esküvő hoz össze. Hidd el, ritka, különleges ajándéka ez az életnek. Ne félj, ne szorongj, nagyon fognak Neked örülni! Szívemből kívánom, hogy érezd jól magad, és ehess sok.sok finom sütit!

Köszi a jó kívánságot! Máris több reménnyel induluk neki a szombatnak!
De, nem fogom degszre enni magam mert a legutóbbi (jó 7-8 évvel ezelőtti) esküvő után stílszerűen hánytam mint a lakodalmas kutya.

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #274163 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Törp csapat
Abszolút off:

Nem, nem viccnek szántam, hanem tényleg jókívánságnak, hogy érezd jól magad.

Elmesélek egy történetet:

Szegény nagypapám tavaly októberben halt meg, mélységes bánattal töltve el az egész családot.

Sok rokonommal a ő temetésén találkoztam legalább 20 év óta először, és van olyan, akit addig még sose láttam, vagy nem emlékeztem rá. Volt olyan, aki azt se tudat, hogy Léna, a testvérem, a világon van.

És tudod hogy alakult a továbbiakban? Anya unokanővére, aki egyik azok közül akire már nem is emlékeztem, meghívott magukhoz, és a kínunk ellenére agyonra nevettük magunkat vele és az unokafivéreimmel.

Titeket egy esküvő hoz össze. Hidd el, ritka, különleges ajándéka ez az életnek. Ne félj, ne szorongj, nagyon fognak Neked örülni! Szívemből kívánom, hogy érezd jól magad, és ehess sok.sok finom sütit!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #274098 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Törp csapat

Serrana/Taurin írta:

Phaedra/Namarie írta:

Serrana/Taurin írta: cak azt nem értem miért akrja az hogy legyen törp csapat aki nem akar oda kerülni? Le akarja szólni a törpöket? Mer ha igen SZÓljon és teszek róla hogy hallgason örökre! (Erről jut eszembe hogy 22-én esküvőre kell mennem. Neeeeem! :dead: )


Jó mulatást az esküvőn!

Remélem ezt most viccnek szántad! Tekintettel arra hogy jobb hétvégi programot is el tudnék képzelni minthogy csupa olyan ember között legyek akiket alig ismerek, de akik váltig állítják hogy sokat nőttem, majd kiderül hogy utoljára kb. 2-3 éves koromban láttam őket.


Nem ismerlek túl jól, de 2-3 éves korod óta tényleg sokat nőttél... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #274093 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Törp csapat
Nekem semmi kifogásom a törp-csapattagság ellen, noha nem ez minden vágyam. De az se zavarna, ha törp lennék.
Szóval: LEGYEN törp csapat!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #274008 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Törp csapat

Phaedra/Namarie írta:

Serrana/Taurin írta: cak azt nem értem miért akrja az hogy legyen törp csapat aki nem akar oda kerülni? Le akarja szólni a törpöket? Mer ha igen SZÓljon és teszek róla hogy hallgason örökre! (Erről jut eszembe hogy 22-én esküvőre kell mennem. Neeeeem! :dead: )


Jó mulatást az esküvőn!

Remélem ezt most viccnek szántad! Tekintettel arra hogy jobb hétvégi programot is el tudnék képzelni minthogy csupa olyan ember között legyek akiket alig ismerek, de akik váltig állítják hogy sokat nőttem, majd kiderül hogy utoljára kb. 2-3 éves koromban láttam őket.

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #274006 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Törp csapat

Serrana/Taurin írta: cak azt nem értem miért akrja az hogy legyen törp csapat aki nem akar oda kerülni? Le akarja szólni a törpöket? Mer ha igen SZÓljon és teszek róla hogy hallgason örökre! (Erről jut eszembe hogy 22-én esküvőre kell mennem. Neeeeem! :dead: )


Off?.
Ugyan már!
Itt nem erről van szó, hanem a toleranciáról. Vagyis: én nem akarok törp lenni, mert alapvetően tünde érzelmű egyén vagyok, de ettől még becsülöm a törpöket és azokat is, akik törp-érzelműek, ennek következtében helyt adok az ő működésüknek/kívánságuknak.

A dolog erről szól szerintem.

Jó mulatást az esküvőn!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273874 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Törp csapat

Serrana/Taurin írta: cak azt nem értem miért akrja az hogy legyen törp csapat aki nem akar oda kerülni? Le akarja szólni a törpöket? Mer ha igen SZÓljon és teszek róla hogy hallgason örökre! (Erről jut eszembe hogy 22-én esküvőre kell mennem. Neeeeem! :dead: )


Nekem semmi bajom a törpökkel, de bajosan tudnám beleélni magam... númenoriként sem éreztem igazán, részint, mivel amúgy is embervagyok, és ez épp elég unalmas hétköznapokon... másrészt, mert kevés igazán jól szervezett és átélhető pillanat akadt...

Részemről ork vagy tünde egyaránt lennék...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273832 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Törp csapat
cak azt nem értem miért akrja az hogy legyen törp csapat aki nem akar oda kerülni? Le akarja szólni a törpöket? Mer ha igen SZÓljon és teszek róla hogy hallgason örökre! (Erről jut eszembe hogy 22-én esküvőre kell mennem. Neeeeem! :dead: )

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273577 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Törp csapat
A sörözésre mint hangulatra gondoltam és nem mint alkoholra... :P

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273570 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Törp csapat
Hogy mennyire lehet sörözni, az nyilván a tábvezeken múlik, nem a csapatokon és nem a keretjátékokon! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273568 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Törp csapat
De csak ha tényleg lehet sörözni! Persze mértékkel, nem úgy, mint Gimli uram... :twisted: Hiába, nagy melegben imádom a sert... nő létemre. (OFF: Sör... Prága... Svejk... Hrabal...)

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273550 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Törp csapat
Alyr! Így már nekem is szimpatikus a törplét... :cheers:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273530 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Törp csapat
Azám. Mostmár én is kipróbálnám. :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273527 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Törp csapat
Arról nem is beszélve, hogy a törpöket elég könnyen meg lehet személyesíteni, nem kell hozzá az a fennköltség és múltba révedés ami a tündékre jellemző, jóval kevésbé emberfelettiek...

És lehet jókat sörözni. :) ))

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.228 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére