Szoktad olvasni a TolkienHU főoldalát, cikkeit?

×

Szavazás: Szoktad olvasni a TolkienHU főoldalát, cikkeit? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, majd' mindennap megnézem, s ha érdekes új cikket találok, elolvasom.
22 18.8%
Gyakran nézegetem a főoldalt és olvasom az új cikkeket.
47 40.2%
Ritkán nézem.
26 22.2%
Egyből a fórumra jövök, szinte sose nézem főoldalt.
19 16.2%
Egyéb (a topikban kifejtendő)
3 2.6%
Szavazók száma: 1 ( Böszi )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
16 éve 10 hónapja #325033 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Szoktad olvasni a TolkienHU főoldalát, cikkeit?
Bevallom őszintésen, én egyből ide jövök és a főoldalt csak nagyon ritkán nézem meg. De ha mégis, akkor elidőzöm a főoldalt nézegetve. Privik elég ritkán jönnek, azzal nem bajlódom öt percnél tovább hetente.
És mindezek után jól teleírom hülyeségekkel és offokkal a topikokat, vitatkozom és folyton beszólok. ;P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #325018 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Szoktad olvasni a TolkienHU főoldalát, cikkeit?
Nekem is ez a kezdőlapom, először megnézem az új írásokat a főoldalon, aztán a priviket (ha vannak), aztán a fórumot böngészem, és boldogítalak titeket a hozzászólásaimmal! ;-) :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #325005 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Szoktad olvasni a TolkienHU főoldalát, cikkeit?
Nos nekem az szokott lenni az első (mivel ezt állítottambe kezdő oldalnak), hogy megnézem a levelemimet, megnézem a fórumokat, hogy ki mit írt az után pedig a cikkek jönnek.
Nekem például nagyon tetszik Galadrel naplója azt mindig elolvasom.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #323890 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Szoktad olvasni a TolkienHU főoldalát, cikkeit?
Nekem a fórum a fő információforrás, az alap. A főoldalt elég ritkán nézem.
A böngészőm eleve azzal az átlag 4-5 oldallal indul megnyitáskor, amivel előzőleg abbahagytam a netezést, és ebből a fórum főoldala az egyik.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #323879 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Szoktad olvasni a TolkienHU főoldalát, cikkeit?
Én először mindig a főoldalt nézem meg, mert csomó esetben van valami fontos, új infó.
Meg ha olvasok, akkor szeretek alaposan olvasni.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #323125 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: Szoktad olvasni a TolkienHU főoldalát, cikkeit?
Előbb megnézem, jött e levelem, utána rohanok a fórumba, és írogatok. Utána átnézem a főoldalt, és egy-egy ínyencet (nyelvek, fajok, Galadriel rettenetesen titkos (humoros) naplója, fan fictionok, és minden egyéb...) elolvasok. Tehát: vegyesen, de a fórum gyakoribb...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #304607 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Szoktad olvasni a TolkienHU főoldalát, cikkeit?
Én mindig a főoldal átböngészével kezedem, mert nem árt képben lenni, mi várható a közeljövőben. (kisebb az esélye az utólagos bambulásnak és értetlenkedésnek) A cikkekről: ami érdekel, elolvasom. Sajnos nincs annyi időm, amennyi kéne, de azt örvendetesnek találom, hogy változnak a cikkek- elég gyakran. magam részéről próbálok annyit írni, amennyit csak tudok- most is vár engedéylezésre egy cikkem, és készül a következő.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301631 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Szoktad olvasni a TolkienHU főoldalát, cikkeit?

gillz írta:

Brisa írta: Ezekből te mit vállalnál be szívesen?


beszámolót pl. írok olyan rendezvényről, amin részt veszek. Könyvkritikát/ismertetőt egyelőre még nem :P .


Rendben Gillz, akkor várjuk a cikkeidet. :D

Esetleg még valaki?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301600 Írta: Kiszhobbit
Én minden alkalommal azzal kezdem szvsz van h ritkán jövök és mindig találok vmi újat.

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301529 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Szoktad olvasni a TolkienHU főoldalát, cikkeit?

Brisa írta: Ezekből te mit vállalnál be szívesen?


beszámolót pl. írok olyan rendezvényről, amin részt veszek. Könyvkritikát/ismertetőt egyelőre még nem :P .

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301507 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Szoktad olvasni a TolkienHU főoldalát, cikkeit?

gillz írta: hümm. a gond az, h leírtam volna, ha tudom. Talán cikkeket a Tolkien utáni fantasy irodalomról, híreket a külföldi rendezvényekről - fényképes beszámolóval, ha lehet :D Illetve ezek az interjúk például tetszenek. Meg lehetnének még rendszeresebb beszámolók a belső életről, a rendezvényekről.
Ja, az szvsz nem lenne rossz, ha lehetne a cikkekhez kommentárt fűzni ott, helyben. Meg ne csak a legeslegfontosabb dolgok kerüljenek a főhasábba vagy hova, mert nem elég feltűnő, ha van új cikk azokban a kis dobozokban a tetején :D


Teljesen egyetértek, és minden javaslat tetszik. Többhöz a programozó kell, de ez a része mindig is gyenge pontunk volt. Elvileg folyamatban vannak.

Ezekből te mit vállalnál be szívesen?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301488 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Szoktad olvasni a TolkienHU főoldalát, cikkeit?
hümm. a gond az, h leírtam volna, ha tudom. Talán cikkeket a Tolkien utáni fantasy irodalomról, híreket a külföldi rendezvényekről - fényképes beszámolóval, ha lehet :D Illetve ezek az interjúk például tetszenek. Meg lehetnének még rendszeresebb beszámolók a belső életről, a rendezvényekről.
Ja, az szvsz nem lenne rossz, ha lehetne a cikkekhez kommentárt fűzni ott, helyben. Meg ne csak a legeslegfontosabb dolgok kerüljenek a főhasábba vagy hova, mert nem elég feltűnő, ha van új cikk azokban a kis dobozokban a tetején :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301482 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Szoktad olvasni a TolkienHU főoldalát, cikkeit?

gillz írta: a szint sohát jelöltem be, mert igen ritkán látok olyan cikket, ami érdekelne. amúgy lenne igényem rá (akár még írnék is).


Miről szeretnél olvasni?

Ha pedig írni szeretnél, nagy-nagy szeretettel várunk téged a TolkienHU szerkesztőségének topikjában. Ott meg is írhatnád, milyen cikk-ötleteid vannak. Én nagyon kiváncsi vagyok. És nagyon örülnék Neked.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301470 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Szoktad olvasni a TolkienHU főoldalát, cikkeit?
ritkán nézem. néha, ha nem egyből a kedvenccé avatott oldalra(vagyiusd a fórumra) jövök, mert akkor bepöntyögöm hogy tolkien.hu és akkor nézegetem. leginkább a nyári tábor érdekelt volna, de arról lecsúsztam. :( nem baj majd jövőre. idősebb is leszek egy évvel, és csak elengednek.

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301464 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Szoktad olvasni a TolkienHU főoldalát, cikkeit?
a szint sohát jelöltem be, mert igen ritkán látok olyan cikket, ami érdekelne. amúgy lenne igényem rá (akár még írnék is).

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301455 Írta: Ulmo
A kérdés egyértelmű: szoktad olvasni a TolkienHU főoldalát, cikkeit?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.168 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére