Milyen grafika szerepeljen az új MTT póló első oldalán?

×

Szavazás: Milyen grafika szerepeljen az új MTT póló első oldalán? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Régi design
5 11.9%
Rabyn design
1 2.4%
Aeglos/Vewy design
14 33.3%
Nudli design
3 7.1%
Idhren design
15 35.7%
Ankalimon design
4 9.5%
Szavazók száma: 0
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
16 éve 9 hónapja #329276 Írta: Ankalimon
Mingyá' ki lesztek moderálva mint a pinty...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329260 Írta: mogy
most hogy mondod...már látom:D

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja - 16 éve 9 hónapja #329251 Írta: Ben

Nóli i linantea írta: peeeeeersze kend rá a nagyobbra!

Hát láttál Te nálam vajasdobozt meg kenőkést... ? :-) :D :ártatlantekintet:

De sztem már erősen OFFolódunk... :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329249 Írta: Nóli i linantea

Ben írta:

Nóli i linantea írta: :roll: ezt most elképzeltem vizuálisan. Amint beleszökik a képernyőről a szemembe... 8O :lol:

Hát, Te kezdted... :D

peeeeeersze kend rá a nagyobbra!

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329245 Írta: Ben

Nóli i linantea írta: :roll: ezt most elképzeltem vizuálisan. Amint beleszökik a képernyőről a szemembe... 8O :lol:

Hát, Te kezdted... :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329244 Írta: Nóli i linantea

Ben írta:

Nóli i linantea írta: Ha keresgélem, akko rvan rá tippem hogy hogyan, deeeeeeee nem túl szembeszökő...

Hát nem is gif-kép, hogy szökdeljen ide-oda... :roll: :twisted:

:roll: ezt most elképzeltem vizuálisan. Amint beleszökik a képernyőről a szemembe... 8O :lol:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329237 Írta: Aeglos
Nudli: :up:
egy bézs pólón gyönyörűen mutatna...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329232 Írta: Ben

Nóli i linantea írta: Ha keresgélem, akko rvan rá tippem hogy hogyan, deeeeeeee nem túl szembeszökő...

Hát nem is gif-kép, hogy szökdeljen ide-oda... :roll: :twisted:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329230 Írta: Nóli i linantea

Idhren írta: Elvileg az enyémen elrejtve ott egy MTT felirat... De belátom, hogy kicsit túlságosan elrejtettem :P

Ha keresgélem, akko rvan rá tippem hogy hogyan, deeeeeeee nem túl szembeszökő...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329220 Írta: Idhren

Felagund írta: Az póló elején nem kéne valahogy megjelenítei, hogy ez márpedig a Magyar Tolkien Társaság pólója? Csak mert ez kizárólag Ancién van meg...

De amúgy respect mindenkinek ;)


Elvileg az enyémen elrejtve ott egy MTT felirat... De belátom, hogy kicsit túlságosan elrejtettem :P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329205 Írta: Tulkas
Ankalimon..grat...gyönyörű. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329191 Írta: Altaris
Le a kalappal mindenki előtt!!!.. fantasztikus.. *nehéz döntés :D

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329189 Írta: Sil

Felagund írta: Az póló elején nem kéne valahogy megjelenítei, hogy ez márpedig a Magyar Tolkien Társaság pólója? Csak mert ez kizárólag Ancién van meg...

Aeglosékén is ott van. (Sőt, ha jól látom, még tengwákkal is. :lol: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329183 Írta: Felagund
Az póló elején nem kéne valahogy megjelenítei, hogy ez márpedig a Magyar Tolkien Társaság pólója? Csak mert ez kizárólag Ancién van meg...

De amúgy respect mindenkinek ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329138 Írta: Rayan
Itt Idhren design-ja nyer, és külön dícséret illeti Ankalimont, az övé szerintem nagyon ötletes.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja - 16 éve 9 hónapja #329132 Írta: Idhren
Nahát, az enyémet ki szerkesztette meg? Most szinte jól néz ki :D
Amikor beküldtem, még tök nyomi volt :mrgreen:
De én a Szilmarillokat/Csillagokat picikét légiesebbre terveztem... Az gáz, vagy hagyjuk a francba?

Nekem is Nudlié tecc a legjobban, pólón viszont még nem tudom elképzelni...(tudom, hogy ott a kép :P )

(Ankalimon design is vicces :D Nem pólóra, de azt még használjuk fel :) )

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329121 Írta: Sil
Nudlié tetszik most perpill legjobban, de az Aeglos/Vewy is jó (bár arra szvsz a tünde szöveg nem hiányzik). Meg a régi, persze.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329074 Írta: Ankalimon

mogy írta: valaki elmondaná, mi van rájuk írva, amiket nem tudok elolvasni?


A feliratok itt csak designelemek. lehet, hogy egészen más szöveg kerül rájuk.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329072 Írta: mogy
valaki elmondaná, mi van rájuk írva, amiket nem tudok elolvasni?

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja - 16 éve 9 hónapja #329068 Írta: Rabyn
Idhren és Nudli desingje holtverseny+ a régi eleje:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329067 Írta: Ankalimon
Az MTT 5. születésnapjára új pólókat készítünk. Olyan pólókat szeretnénk csináltatni, amely minél több ember tetszését megnyeri (MTT tagokét és külsősökét egyaránt).

A póló első oldalán színes, a hátoldalán pedig egyszínű grafika elhelyezésére van lehetőségünk.

A végleges döntés előtt, kérünk nyilváníts véleményt: szerinted melyik színes grafika nyeri el a legtöbbek tetszését? Egyszerűsítve: melyikből vásárolnának várhatóan a legtöbben?

A lehetőségek a polód első oldalára:
Régi design --> Kinagyítva -->
Rabyn design --> Kinagyítva -->
Aeglos/Vewy design --> Kinagyítva -->
Nudli design --> Kinagyítva -->
Idhren design --> Kinagyítva -->
Ankalimon design --> Kinagyítva -->

(A kinagyított grafikák kb. azt a minőséget jelzik, amelyet a szitanyomással el lehet érni: kb ilyen látvány lesz a végleges is.)


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.193 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére