Milyen grafika szerepeljen az új MTT póló hátoldalán?

×

Szavazás: Milyen grafika szerepeljen az új MTT póló hátoldalán? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Régi design
4 8%
Rabyn Design
4 8%
Aeglos/Vewy design 1
6 12%
Aeglos/Vewy design 2
6 12%
Nudli design
5 10%
Idhren design
5 10%
Esgal design
20 40%
Szavazók száma: 0
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
16 éve 9 hónapja #329585 Írta: Patiszon
Üdv!

Nekem személy szerint a régi dizájn tetszik a leginkább, de hát újítani kell :)
Nekem az Argonath képpekl az a bajom, hogy nem annyira "tipikus" vagy hogy mondjam. Ha ránézek, nem rögtön Tolkien vagy az MTT jut eszembe, hanem a film. Bár a "laikusoknak" biztosan ismerősebb, mint pl. a fák :)
És jó lenne ahhoz, amelyik nyer majd, felirat is, tünde betűkkel, és esetleg fordítással (a laikusoknak ;) )
Idhrené is jó, csaka halványabbik stilizált fa nem biztos, hogy látszani fog.
Nudlié remek, csak talán vastagabb vonalakkal jobban mutat :)
Aegloséké meg egyszerű és nagyszerű :) Remekül mutat sötét színű pólón, de akár világoson is. MTT feliratot támogatom :)
Rabyné is hasonlóan jó :) (1ébként mi a felirat jelentése?)
Választani nem tudok (ezért a régire szavaztam), de bármilyen is lesz, egyre benevezek ;)
Üdv: Patiszon

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329487 Írta: Esgal

gillz írta: újabbpróba
minőségén sajna javítani nem tudtam :P viszont így talán indkolt a minőség (és, a szöveget hozzá beleégetett betűkkel, és stílszerű lesz :D )


állati jó :mrgreen:

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329474 Írta: gillz
újabbpróba
minőségén sajna javítani nem tudtam :P viszont így talán indkolt a minőség (és, a szöveget hozzá beleégetett betűkkel, és stílszerű lesz :D )

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329453 Írta: Ankalimon

Esgal írta:

Remzymama/Tünde írta:

gillz írta: kép
photoshoppoltam Esgal képébe (ha nem nagy baj), megpróbáltam fekete alapra alkalmazni. ezen most nincs szöveg, csak a kép. így sikerült.

nekem ez nagyon tetszik
mégis erre szavaznék inkább :lol:


ja, nem rossz ez így. esetleg alul a csónakokat lehet pontosítani... ha otthon leszek, nekiesek.


Igen, szerintem is a vizet meg a csónakokat kellene rendbe tenni, esetleg a háttérben levő sziklákat is meg lehetne tartani.
Meg kellene javítani a képminőségen, mert ez így biztosan nem elég jó a nyomdának.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329434 Írta: Rabyn

gillz írta: kép
photoshoppoltam Esgal képébe (ha nem nagy baj), megpróbáltam fekete alapra alkalmazni. ezen most nincs szöveg, csak a kép. így sikerült.



:D Ez üt rendesen! Nagyon is el tudom képzelni a pólón.)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329353 Írta: Esgal

Remzymama/Tünde írta:

gillz írta: kép
photoshoppoltam Esgal képébe (ha nem nagy baj), megpróbáltam fekete alapra alkalmazni. ezen most nincs szöveg, csak a kép. így sikerült.

nekem ez nagyon tetszik
mégis erre szavaznék inkább :lol:


ja, nem rossz ez így. esetleg alul a csónakokat lehet pontosítani... ha otthon leszek, nekiesek.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329326 Írta: Tünde

gillz írta: kép
photoshoppoltam Esgal képébe (ha nem nagy baj), megpróbáltam fekete alapra alkalmazni. ezen most nincs szöveg, csak a kép. így sikerült.

nekem ez nagyon tetszik
mégis erre szavaznék inkább :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329323 Írta: gillz
kép
photoshoppoltam Esgal képébe (ha nem nagy baj), megpróbáltam fekete alapra alkalmazni. ezen most nincs szöveg, csak a kép. így sikerült.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329318 Írta: Nóli i linantea

Ankalimon írta:

Esgal írta: Ankalimon: photoshop kérdése, de ennyi képmanipulációt szerintem a word is tud... úgy tudom, létezik olyan funkció, hogy átrakod inverzbe, azaz ami fekete volt, az fehér lesz, ami fehér, az fekete, és így tovább... ma vagy holnap elvileg szerzek photoshopot, és megcsinálom. nehogymá ez gondot jelentsen... (persze kézzel is meg tudom csinálni, csak az kicsit tovább tart, mint kattintani egérrel kettőt...)


Az inverzbe átfordítást én már megcsináltam, de nagyon csúnya lett: mivel ez egy fény-árnyék alapú rajz, idételnül mutat ha az elvileg árnyékos részeken egy nagy világos folt van... Ezért kellene újra csinálni eleve azzal a megfontolással, hogy a háttér sötét, de ami árnyékos részként van itt feltüntetve az sötét is marad...

Photoshoppal az is könnyen megoldható.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329313 Írta: Ankalimon

Esgal írta: Ankalimon: photoshop kérdése, de ennyi képmanipulációt szerintem a word is tud... úgy tudom, létezik olyan funkció, hogy átrakod inverzbe, azaz ami fekete volt, az fehér lesz, ami fehér, az fekete, és így tovább... ma vagy holnap elvileg szerzek photoshopot, és megcsinálom. nehogymá ez gondot jelentsen... (persze kézzel is meg tudom csinálni, csak az kicsit tovább tart, mint kattintani egérrel kettőt...)


Az inverzbe átfordítást én már megcsináltam, de nagyon csúnya lett: mivel ez egy fény-árnyék alapú rajz, idételnül mutat ha az elvileg árnyékos részeken egy nagy világos folt van... Ezért kellene újra csinálni eleve azzal a megfontolással, hogy a háttér sötét, de ami árnyékos részként van itt feltüntetve az sötét is marad...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329304 Írta: Nóli i linantea
Én így is úgy is Esgaléra szavaztam, de valóban ha elül lesz, nekem mind1, hogy színesben vagy fekete-fehérben, mert mindenképp tecc, meg én mondtam hogy Argonath, és én azt szeretném, mert az szép, mert az jó, és mert Esgal kivitelezésében is szép meg jó, hát... Jah, igen szóval miután ez amúgysem szentírás hogy mit szavazunk, mert az elnökség dönt, hát a dolog nyugodtan kerülhet elülre, ha úgy dönt :mrgreen:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329302 Írta: Esgal

Ankalimon írta: Esgal tervével az a probléma, hogy jelen formájában csak világos színű pólóra tehető rá. Márpedig a szí-szavazáson meglehetős túlsúlyban vannak a sötét színek...

Lehet, hogy át kellene rajzoltatni Esgallal sötét háttérre...


Ankalimon: photoshop kérdése, de ennyi képmanipulációt szerintem a word is tud... úgy tudom, létezik olyan funkció, hogy átrakod inverzbe, azaz ami fekete volt, az fehér lesz, ami fehér, az fekete, és így tovább... ma vagy holnap elvileg szerzek photoshopot, és megcsinálom. nehogymá ez gondot jelentsen... (persze kézzel is meg tudom csinálni, csak az kicsit tovább tart, mint kattintani egérrel kettőt...)

De egyébként, ha nem ez lesz végül, akkor lehet, hogy csinálok belőle egy limitált szériát, gillz feliratával, mert az nagyot üt. a mikor még kérdéses...

(egyébként igazán nem akarom pakolni magamat, de ki találta ki, hogy szentírásszerűen csak hátul lehet? Nem kell ennyire ragaszkodni a színesekhez, kezicsókolom :mrgreen: )

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329277 Írta: Ankalimon
Esgal tervével az a probléma, hogy jelen formájában csak világos színű pólóra tehető rá. Márpedig a szí-szavazáson meglehetős túlsúlyban vannak a sötét színek...

Lehet, hogy át kellene rajzoltatni Esgallal sötét háttérre...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329247 Írta: Ben

Aeglos írta: Gilzz tervezett is hozzá feliratot: "itt úgysem jössz át" (kerülj ki), ez az elején ütött volna, de a hátán a pólónak elég komikusan hatna...

Mit izgulsz, majd mindenki felveszi fordítva... :twisted: :twisted: :mrgreen:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329246 Írta: Sil

Aeglos írta: Gilzz tervezett is hozzá feliratot: "itt úgysem jössz át" (kerülj ki), ez az elején ütött volna, de a hátán a pólónak elég komikusan hatna...

Akkor a tietek elejére meg lehetne egy olyan MTT-szlogent, hogy "Mondd, jó barát, és lépj be!" :twisted: :P

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329234 Írta: Aeglos
Látom sokan szavaztatok az Esgal-féle design-ra...
Kár, hogy a póló elejére lett tervezve, és ott sokkal jobban nézne ki.
Gilzz tervezett is hozzá feliratot: "itt úgysem jössz át" (kerülj ki), ez az elején ütött volna, de a hátán a pólónak elég komikusan hatna...
Persze lehet mást is írni mellé, de maga az Argonath egy ember hátán gagyi, még akkor is, ha itt képen nagyon jól néz ki... (Talán, mert egy hátoldalon minek "megálljt parancsolni"? :) )
(Ezúton is sajnálatomat fejezem ki, hogy nem lett meg időre színesben, a frontoldalra, mert nálam az lett volna a tuti befutó...)
Ha az Esgal design megy a hátoldalra, sötét alapon világos festékkel mutatna a legjobban...

A legjobban a sajátunk tetszik (hiába, ez a stilizált fehér fa a gyengém :oops: ), azok közül is a második... Azon kívül nagyon bejön Nudlié, de az Idhren által tervezett pólót is vígan merném hordani. :D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329198 Írta: Tulkas
Mindegyik design gyönyörű, de én személy szerint az Esgaléra szavaztam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329190 Írta: Altaris

Felagund írta: ...gratula mindenkinek!!! :up:


csatlakozom!!!!

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329182 Írta: Felagund
Esgalé nagyon jó!

Már amennyiben a tengwart valami "plasztikusabb" típusra tudjuk venni (Cursive, vagy Annatar dőlt), ez így olyan furcsa.

De gratula mindenkinek!!! :up:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329139 Írta: Rayan
Itt Esgal a nyerő, de Idhren is befutó!

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329134 Írta: Idhren
Esgal, of course!!!
A Gondori fa is jó, csak már sokat láttam, sztem azért nem kéne most...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329118 Írta: Sil
Nekem Esgalé mellett még az Aeglos/Vewy 2 tetszik, meg a régi.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #329073 Írta: Ankalimon
Az MTT 5. születésnapjára új pólókat készítünk. Olyan pólókat szeretnénk csináltatni, amely minél több ember tetszését megnyeri (MTT tagokét és külsősökét egyaránt).

A póló első dalán színes, a hátoldalán pedig egyszínű grafika elhelyezésére van lehetőségünk.

A végleges döntés előtt, kérünk nyilváníts véleményt: szerinted melyik egyszínű grafika nyeri el a legtöbbek tetszését? Egyszerűsítve: melyikből vásárolnának várhatóan a legtöbben?

A lehetőségek a poló hátoldalára:
Régi design --> Kinagyítva -->
Rabyn design -->
Aeglos/Vewy design 1 --> Kinagyítva -->
Aeglos/Vewy design 2 --> Kinagyítva -->
Nudli design --> Kinagyítva -->
Idhren design --> Kinagyítva -->
Esgal design --> Kinagyítva -->

(A kinagyított grafikák kb. azt a minőséget jelzik, amelyet a szitanyomással el lehet érni: kb ilyen látvány lesz a végleges is.)


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.192 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére