Kit hagynál ki A Gyűrűk Urából tekintettel a történetre?

×

Szavazás: Kit hagynál ki A Gyűrűk Urából tekintettel a történet megváltozására? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Gildor és a tündék
12 16.7%
Bombadil Toma
16 22.2%
Papsajt Ászok
4 5.6%
Glorfindel
10 13.9%
Grisnák
4 5.6%
Beregond
4 5.6%
Halbarad
6 8.3%
Ghán-buri-Ghán
14 19.4%
Szélura Gwaihir
2 2.8%
Szavazók száma: 1 ( Hujbi )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 8 hónapja #66969 Írta: Telumehtar
De nem értem....én nem hagynék ki senkit a történetből :( (((

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65293 Írta: E. Eia Ayna
Eglar: Hogy érted a többséget? Nálam 'csak' ketten szavaztak Papsajtra!

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65290 Írta: Eglarcarien
Amint látom, a többség a 'jó öreg Ászok'- at hagyná ki. Pedig szerintem fontos. Ha nem felejtené el a levelet feladni, Frodó talán nem kényszerülne a Bríig terjedő útszakaszon nazgúlokkal bújócskázni, csak utána, és akkor Tomával sem találkozna. [size=9:2cgscb52](NA JA, MEG A BUCKAMANÓKKAL SE- talán ezér akarjátok kihagyni?????)[/size]

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #63787 Írta: Mya Leeroy
Sziasztok!

Úgy látszik, hogy (legalábbis a szavazók körében) az itt felsoroltak közül, Gwaihir a legnépszrűbb...rá senki sem szavazott...Kíváncsi lennék rá, mi lenne Gandalffal, ha őt kihagynák! :twisted:

...Much that once was is lost, for none now live who remember it...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #63070 Írta: Alyr Arkhon
Én senkit sem tudnék kihagyni...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #61889 Írta: Alesse
Nehéz volt a választás...bocs Gildor!

"Lasto beth nin, tolo dan na' ngalad"!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59788 Írta: Anduril
Ugy jo minden, ahogy van, és szerintem, ha ilyan fontos személyek nem lennének benne a történetben, akik benne vannak, akkor nem lenne az igazi!

¤=={=====>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59537 Írta: zsoffija
Ugye,milyen nehéz kérdés? :(
Mert:ha a TÖRTÉNET SZEMPONTJÁBÓL nem is TŰNIK fontosnak...de igenis,fejleszti a szereplők jellemét!tehát...minden fontos!
pl ha Gildorék(önálló ötlet,mi... :? )kihagyják!A hobbitok Elrondékat Völgyzugolyban meglátva elájulnak,és nem engedik elmenni őket a szövetséggel!
(jójó,kicsit túlzok,de... :roll: )

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59483 Írta: Adelard

Lestat írta: Frodót miért nem írtátok be???


Vicces... :evil:

Sötét Úr: Mi bajod Aragornnal meg Arwennel?

Nekem egyébként fogalmam sincs mit hagynék ki, szerintem mindenki fontos

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59480 Írta: Kincső

Háthien írta: Bocs, hogy megkérdem, de ki az a Ghán-buri-Ghán :oops: ?


A fanyűvők vezetője aki elvezeti Théodenéket a csata színhelyére a szekérúton, hogy elkerülhessék a feltűnést és az ellenséges csapatokat.

Én sem hagynék ki senkit, de szegény PJ-nek muszáj volt...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59465 Írta: Sötét Úr
Kénytelen voltam megjelölni Ghan-buri-ghant, de én igazából Liv Tylert meg a Viggo-gyereket hagynám ki. Bár lehet, hogy felvenném helyettük Sandra Bullockot és Rutger Hauert.

Milyen érdekes lenne egy GYU Aragorn és/vagy Arwen nélkül :o ))))

Egyébként Papsajt Ászokot is kihagyta PJ. Ráadásul valaki mást tett a helyére. Papsajt uram ugyanis tökkopasz volt, és veres képű, nem úgy, mint ez az álkorcsmáros a Pajkos Póniban. Szerintem a Fekete Lovasok kicserélték! Nem hiába, az én csapatom... :o DDD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59431 Írta: Ody
Bocs, hogy megkérdem, de ki az a Ghán-buri-Ghán :oops: ?
Én Bombadilt hagynám ki. Valahogy nem volt szimpatikus. Olyan ijesztően vidám volt. Ez nekem nem tetszett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #58885 Írta: Elanor

Ery írta: A felsorolásból kettőt már eleve kihagytak. Hamariberkenyét lehet, hogy kihagyják, de a többiek létfontosságuak.
Senkit nem hagynék ki.
Miért nincs ilyen választási lehetőség?


Mert akkor mindenki arra szavazott volna... ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #58700 Írta: Ery
A felsorolásból kettőt már eleve kihagytak. Hamariberkenyét lehet, hogy kihagyják, de a többiek létfontosságuak.
Senkit nem hagynék ki.
Miért nincs ilyen választási lehetőség?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #58495 Írta: Sil

Elanor írta: Sztem Gildorék igenis fontos szereplők! Velük mutatja be Tolkien az első találkozást a tündékkel.. mintegy első benyomás szerű, és mint tudjuk, az első benyomás nagyon fontos! :lol:
De most komolyan, ebbe a találkozásba belesűrítí a tündék legfontosabb jellemzőit, tulajdonságait. Én nagyon szeretem ezt a részét a GYU-nak... annyira... tündés... :)

Igen, szerintem is fontosak Gildorék. És nemcsak azért, mert itt történik meg a tündék bemutatása. Itt tudatosul az olvasókban (miután Samu már mesélt róla a Zöld Sárkányban), hogy a tündék elhajóznak Nyugatra, elhagyják Középföldét. Ez a rész is egy olyan kis részlet, ami megadja a világ mélységét.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #58425 Írta: Eleven
Én nem szavaztam senkire. Mindenki fontos. Még a fanyűvők is! Máskülönben, hogy találnák meg a szekérutat?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #58209 Írta: Hobbitleány
Nem hagynék ki senkit, mert akkor Frodó sorsa is legtöbb esetben másképp alakult volna.

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #57909 Írta: Hujbi
Az a baj, hogy szinte mindenki fontos szerepet játszik a történetben, mégha éppoly kevés szerepe is van. Egyértelműen nem lehet senkit kizárni, én pl. Bombadil Tomát nagyon bírom, és Golfrindelt is, így elég gáz, hogy őket kihagyták és így Arwent tették rivaldafénybe :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #57802 Írta: Elanor
Sztem Gildorék igenis fontos szereplők! Velük mutatja be Tolkien az első találkozást a tündékkel.. mintegy első benyomás szerű, és mint tudjuk, az első benyomás nagyon fontos! :lol:
De most komolyan, ebbe a találkozásba belesűrítí a tündék legfontosabb jellemzőit, tulajdonságait. Én nagyon szeretem ezt a részét a GYU-nak... annyira... tündés... :) Persze, nem lenne nagy katasztrófa, hogyha kihagynák őket, de nekem hiányoznának... ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #57589 Írta: Estel Adániel
Rayan, hogy mondhatsz ilyet? Hát a Fekete lovast kik riasztják el a jövetelükkel Frodóéktól :?: hm? ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #57329 Írta: Rayan
Gildort meg a tündéit, mert azon kívül, hogy gyönyörűek , csodálatosak és szemet gyönyörködtetőek, gyakorlatilag nem csinálnak semmi fontosat a történet szempontjából :)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #57309 Írta: zsoffija
LESTAT!!! :evil:
nem vagy Frodó-szmpatizáns,mi? :wink:

jujj,hülye vagyok,és most világosodott meg előttem,kik is azoz a Gildorék! :oops:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #57274 Írta: Lestat
Frodót miért nem írtátok be???

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #57190 Írta: svindler
Igen, igy kell erteni. Marmint hogy nem visszamenolegesen, es veglegesen meg kell csonkitani a GYU-t, hanem keszitened kell egy csonkitott valtozatot. Ebben az esetben melyik szereplot hagynad ki.
Amugy en is Gildorra szavaztam.

Igerem, a jovo heti kerdes joval konnyebb, es emeszthetobb lesz ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #57188 Írta: Brisa
Még életemben nem vettem részt ilyen nehéz szavazáson... Leizzadtam mire sikerült döntenem. :wink:
Svin elég homályosan fogalmazott, ezért én úgy szavaztam, mintha PJ helyében lennék (és nem Tolkienéban, mert akkor egyátalán nem tudtam volna dönteni), és emberi hosszúságú filmet kellene készítenem. Ebből a megfontolásból Gildorékat hagytam ki (fájó szívvel)...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #56817 Írta: zsoffija
Szerintem is a teljes GYU az igazi!
Bár hogy a TÖRTÉNET SZEMPONTJÁBÓL....vannak kis kitérők,amik a T.Sz.nem túl fontosak.De mondjuk így még életszerűbb is az egész,hogy nem csak annyi a könyv,hogy Frodóék elindulnak,esetleg max 1x baybakerülnek,szépen belehajítják a Gyűrűt ahova kell,ezzel 1idejűleglegyőzik az orkokat,kész.
Ilyen formában nem válhatott volna legenda az egészből...

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #56816 Írta: Lady Paradox
Csatlakozom az előttem szólókhoz! A történet úgy teljes ahogy van.
Ha kihagyjuk belőle bármejik szereplőt azzal feszabdalnánk az egészet.
(Olyan lenne mint ha a kötetekkéntadnánk ki a könyveket!)
Sajnes Jackson mester másképp nem tudta volna megoldani mert a felvett jelenetekkel eggyütt kb.:3 óra 30 perc film és így is kihagyták belőle Aranymagot és Bombadilt na meg Gildorékat és Golfrindelt.

Ui.:Gondoljatok bele hogy 3,4 év múlva egésznap a képernyőt bámuljuk ,
és a TELJES Gyűrűk Ura szériát!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #56657 Írta: Narquelie
Én itt alig akartam szavazni, szerintem vétek lenne kihagyni akárkit is. De mivel nem akartam kihagyni ezt a szavazást sem ezért szavaztam Ghán-buri-ghán-ra. De lehet, hogy rá sem kellett volna. Nem tudom, hogy ki ő, hiába írnak róla, nem ugrik be... :(

"A lehető legrosszabb helyen, a lehető legrosszabbkor éltek.
Nem csoda ha hőssé lettek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #56611 Írta: ÉSzAH
Azt hiszem itt ragadnám meg az alkalmat, hogy megjegyezzem: Glorfindelt nemhogy ki nem hagynám, de még több "szerepet" is adnék neki. Gondolhatjátok hova kívánom Arwent Asfaloth hátáról. :-)
Szavazni pedig nem tudok. Egyetértek az előttem szólókkal, miszerint mindegyiknek megvan a maga szerepe a történetben, kár lenne bármelyiküket is kihagyni. Ha muszáj? Akkor kérdezzetek mást. :-)

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #56422 Írta: Ragoran
Telella: Grisnák kkor viszi magával Pippint és Trufát amikor a rohírok jönnek (v.nem?) :D :D
Svin: Juhhééé, akkor mégsem én vagyok tök hüle! :P
_________________
'..összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.217 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére