A Gyűrűk Ura melyik könyve a kedvenced?

×

Szavazás: A Gyűrűk Ura melyik könyve a kedvenced? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Első könyv (A Megyétől Völgyzugolyig)
13 15.7%
Második könyv (Völgyzugolytól a Szövetség felbomlásáig)
23 27.7%
Harmadik könyv (Boromir halálától Vasudvardig)
18 21.7%
Negyedik könyv (Szmeágol megszelidítésétől Banyapókig)
12 14.5%
Ötödik könyv (Minas Tirithtől a Fekete kapuig)
17 20.5%
Szavazók száma: 4 ( Minerva, Fircorwen, Fimbrethil, BombadilToma )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 9 hónapja #64942 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: A Gyűrűk Ura melyik könyve a kedvenced?
Mya Leeroy:persze.Miért ne tudnának?

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64406 Írta: Mya Leeroy
Mya Leeroy válaszolt a következő témában: A Gyűrűk Ura melyik könyve a kedvenced?
Sziasztok!

Igen, nagyon hüppögős ez a könyv...egybehangzó vélemény...A tündék vajon tudnak sírni? Mit gondoltok?

...Much that once was is lost, for none now live who remember it...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64401 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: A Gyűrűk Ura melyik könyve a kedvenced?
Sírás? Hát olyan Morgana módra a rohírok Minas Tirith alá érkezésétől kezdve minden második oldalon...
Meg Arwen és Aragorn történetén. De nagyon nagyon szeretem még a harmadik könyvet is. Fantasztikus a hajsza, az entek, Vasudvard.

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63870 Írta: Mya Leeroy
Mya Leeroy válaszolt a következő témában: A Gyűrűk Ura melyik könyve a kedvenced?
Sziasztok!

Milyen érdekes, én is a megható :cry: 6. és a mozgalmas 8) 2. között gondolkodtam, de nyert a 2., mert a 6. túl megható és túl sokat lehet rajta bőgni!

...Much that once was is lost, for none now live who remember it...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63254 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: A Gyűrűk Ura melyik könyve a kedvenced?
Én vaciláltam a 2. és a 6. könyv között, mert mind a kettőt nagyon szeretem. A 2.-t a története miatt, a 6.-t pedig azért, amiért Alesse. Mert nagyon megható és én imádok sírni a könyveket. Főleg éjjel 3 és 4 között. :-) A legjobban egyébként magát a völgyzugolyi részt imádom. A legjobban meg azon sírtam, amikor a 6. könyvben Lothlórien elnéptelenedéséről ír Tolkien.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #61888 Írta: Alesse
Alesse válaszolt a következő témában: A Gyűrűk Ura melyik könyve a kedvenced?
Én azért szavaztam a 6.-ra, mert olyan megható a szürkerévi rész...azért nem sírtam, de tök cuki volt. És a könyv utolsó mondata is: "Hát, hazaértem."

"Lasto beth nin, tolo dan na' ngalad"!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #61778 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: A Gyűrűk Ura melyik könyve a kedvenced?
Én a negyedik könyvre szavaztam, mert a kedvenc párbeszédem abban hangzik el, mikor Samu a jövőjükről és arról beszél, hogy hogyan fogják az ő történetüket majd elmesélni... Annyira megható... hüpp... :cry:
(Hú, már ha jól emlékszem. :wink: )

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #61692 Írta: Egy fangorni
Egy fangorni válaszolt a következő témában: A Gyűrűk Ura melyik könyve a kedvenced?
Üdv Néktek!

Van egy kis GÁZ! Én nem tudom eldönteni, hogy melyik könyv tetszett a legjobban. Mindegyikbe volt valami ami tetszett. Majd elolvasom mégegyszer és akkor talán könnyebb lesz a választás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #60384 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: A Gyűrűk Ura melyik könyve a kedvenced?
Off: Hobbitleány: Már majdnem összetévesztettelek Gillzel! :evil: Még jó, hogy megnéztem az aláírásod, meg a neved.. :P

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #60296 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: A Gyűrűk Ura melyik könyve a kedvenced?
Azért találtam a hatodik könyvet a legjobbnak, mert itt lesz teljes a szereplők jelleme. Samu és Frodó teljesen kiteljesedik.( Szép mondat volt mi? :wink: )

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #60100 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: A Gyűrűk Ura melyik könyve a kedvenced?
Nekem a harmadik a kedvencem a Helm-szurdok miatt,de nagyon tetszett az utólsó is,ill.abban azok a részek,amikor a Végzet Hegye játszódik,meg a csaták miatt is,bár ott némileg lehúzza a történetet a megyei rész,ugyanis ott volt ugye a katarzisélmény a győzelem után,és most benyomnak egy olyan részt,ami ahhoz képest...szal például ahol a szereplők a velük történteket mesélik,és senkinek nem számít...na az kifejezetten lenyomta a hangulatomat.De végülis azért nem rossz a vége.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #60069 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: A Gyűrűk Ura melyik könyve a kedvenced?
Én szintén a harmadikra szavaztam.A Helm-szurdoki csata,nameg az entek:az már valami :D

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59620 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: A Gyűrűk Ura melyik könyve a kedvenced?
Tényleg ez eddig a leghúzósabb kérdés! Én a végén az első könyvre szavaztam, de nagyon közel áll hozzám az összes többi is! Nagggyon nehéz volt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59427 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: A Gyűrűk Ura melyik könyve a kedvenced?
Kár, hogy csak egyszer lehet szavazni. Nekem a második, a harmadik és az ötödik könyv a kedvencem.
Mória és a csaták.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59214 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: A Gyűrűk Ura melyik könyve a kedvenced?
én a harmadik könyvre szavaztam mert a Helm-szurdok egyszerűen felejthetetlen! Üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59204 Írta: Lúthien Tinúviel
Nekem Lothlorien és perzse Mória tetszett a legjobban!
Galadriel@13

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59065 Írta: Eleven
Eleven válaszolt a következő témában: A Gyűrűk Ura melyik könyve a kedvenced?
Nekem Mória bányája jött be nagyon! Az a rész nagyon hátborzongató:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #59021 Írta: Narquelie
Narquelie válaszolt a következő témában: A Gyűrűk Ura melyik könyve a kedvenced?
Szerintem azok a legjobb részek ahol a csatáknak már nagy a jelentőségük... Nekem az nagyon bejött...

"A lehető legrosszabb helyen, a lehető legrosszabbkor éltek.
Nem csoda ha hőssé lettek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #58947 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: A Gyűrűk Ura melyik könyve a kedvenced?
Nagy nehezen bár, de végül én a második könyvre szavaztam...
nem is tudom, miért... talán, mert ez az a könyv, amelyben a Szövetség létrejön, és együtt van... bár nem csak emiatt... ha kitalálom, miért, szólok... :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #58844 Írta: Leana
Leana válaszolt a következő témában: A Gyűrűk Ura melyik könyve a kedvenced?
Csak azt tudom mondani, amit az előttem szólók: Irtó nehéz választani, mert ez EGY könyv.
De ha már muszáj, akkor az utolsó, mert olyan hátborzongatóan előreláthatatlan a befejezés. Őszintén szólva mindvégig reméltem, hogy a "drága" Frodó letelepedik és "normális" életet él, de nem ez történt és talán jobb is így :wink: .

"All we have to decide is what to do with the time that's given to us." (Gandalf)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #58743 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A Gyűrűk Ura melyik könyve a kedvenced?
Már megint egy nehéz kérdés!
Én a 2. és a 4. könyv között gondolkoztam, de nagyon nehéz kérdés! Végülis a 2.-ra szavaztam.
______________
'..összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király....'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #58696 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: A Gyűrűk Ura melyik könyve a kedvenced?
A harmadik és ötödik könyv között vaciláltam, aztán az entek "győztek" Minas Tirith ostroma ellen.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #58679 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A Gyűrűk Ura melyik könyve a kedvenced?
Én a Negyedik, és a Hatodik könyv között alig tudtam dönteni, mivel a Frodó&Samu&Gollamos részek a kedvenceim, és azok közül nem igazán tudnék választani, de aztán a Hatodik könyvet választottam, mert Szürkerévet is nagyon szeretem... bár, ha így jobban belegondolok, azt a részt viszont nem annyira, amikor mennek hazafelé, plusza Megye megtisztítását... najó, most már mindegy... :) :) :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #58640 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: A Gyűrűk Ura melyik könyve a kedvenced?
Szerintem nem lehet dönteni. Mindegyikben valami amit szeretni lehet és van amit nem. De így tesz ki egy egészet. :? Ezért nehéz a döntés. :roll:

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #58582 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A Gyűrűk Ura melyik könyve a kedvenced?
Én meg :oops: naon szeressük,mikor Frodóék 'találkoznak' Golammal :D

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #58551 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: A Gyűrűk Ura melyik könyve a kedvenced?
Ez elég nehéz kérdés...mindegyik! Úgy könyvem nincs kedvenc, csak fejezetem, ezért azt választottam, amelyik könyvbe van....

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #58550 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A Gyűrűk Ura melyik könyve a kedvenced?
Ez igazán nehéz kérdés. :? Leginkább az egész, így egyben. :D De ha jobban belegondolok, az a két rész, amit leginkább szeretek - a Holtak Ösvénye és Pelennor mezeje - az 5. könyvben van.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #58535 Írta: svindler
Az e heti kérdés, hogy A Gyűrűk Ura hat könyve közül melyik a kedvenced.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.224 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére