Hol izgultál legjobban a szereplőkre leselkedő veszély miatt

×

Szavazás: Hol izgultál legjobban a szereplőkre leselkedő veszély miatt? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Első találkozás a Fekete Lovassal
4 4.2%
Sírbuckák
7 7.3%
A nazgúlok támadása Széltetőn
7 7.3%
A nazgúlok fenyegetése a Gázlónál
6 6.3%
A balrog támadása
10 10.4%
A csata Helm Szrudoknál
4 4.2%
Holtak Ösvénye
5 5.2%
A Banyapók odúja
28 29.2%
Pelennor mezei csata
6 6.3%
A Fekete Kapu csatája
7 7.3%
A Végzet Hegye
12 12.5%
Szavazók száma: 2 ( Gekko, Alhana )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 8 hónapja #67142 Írta: roosevelt
Nekem a Fekete Kapu előtti csata volt a legijesztőbb, teljes reménytelenség, pár bátor a hatalmas Fekete Sereg ellen... és egy hobbitton múlik az egész... :heu:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #66319 Írta: Telumehtar
Én Banyapók odujánál meghaltam....
Egyedül voltam otthon és éjjel 11-kor egy ki fény mellett olvastam...
Brr....aztán mindig amikor valami zajt hallottam felriadtam.....
Nem is mertem tovább olvasni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65791 Írta: Veboriel
Szió!

Én speciel a Holtak ösvényénél féltem,de nagyon. :cry:
Teljesen beleéltem magam,éreztem azt a hideget,amit elképzeltem oda,és azt a félelmetes csendet,hogy minden pillanatban "beüthet a ménkü" :wink:

"A wizard is never late, Frodo Baggins. Nor is he early. He arrives precisely when he means to."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64550 Írta: Mya Leeroy
Sziasztok!

Lehet, hogy igazad van Morgana, a kidolgozást illetően, de én végül mégis a balrogra szavaztam, mert én TÉNYLEG elhittem, hogy Gandalf meghalt, és félóráig ott hüppögtem a könyv fölött...bár biztos csak én vagyok ilyen hiszékeny...

...Much that once was is lost, for none now live who remember it...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64400 Írta: Morgana
Én a Sírbuckás részen máig kiborulok. Valóságos horror. De nemcsak ezért borzongok akkor újra és újra, hanem mert szerintem egészen szívbemarkolóan találkozik ott a Szilmarilok és a GyU világa...
Valahogy érzem az ősök sóhajait, ha egy ilyen tökéletesen megírt jelenettel találkozom, mint ez.

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64209 Írta: Estel Adániel
Kár volt szólni... törölni moderátor státusz nélkül csak addig lehet egy hozzászólást, amíg nem érkezik rá válasz... :(

Egyébként én a Végzet hegyére szavaztam... nálam ott csúcsosodott ki minden aggodalmam a küldetés sikerét illetően... és ebbe belevettem Gandalf válaszát is Szauron Szájának a Morannonnál... az is körülbelül egy időben történt Frodó és Samu végső erőfeszítésével...

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64122 Írta: E. Eia Ayna
Thorin: Az egyiket töröld!

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Thorin
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 9 hónapja #63978 Írta: Thorin
Thorin válaszolt a következő témában: Hol izgultál legjobban a szereplőkre leselkedő veszély miatt
A kalózokat ÉN nem vettem be.Éscsak mondhatjúk úgy csak a Banyapóknál izgultam(persze a többi is érdekelt).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #63499 Írta: Ragoran
aieless: ne izgulj a kalózokat én is bevettem! :wink: :oops:
_______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #63468 Írta: aieless
Nekem a Pelennori csata volt az egyik legizgalmasabb, de NEHÉZ A DÖNTÉS!!
Én a sírbuckáknál is beijedtem, az első nazgúlnál is, balrognál, persze a Végzet hegyénél, Banyapóknál.. nemtudom..
Az viszont tisztán megmaradt, hogy a pelennori csatában nagyon izgultam, (azt hittem, vesztenek, de uccsú pilanatban megsemmisül a gyűrű). És tényleg bevettem a kalózokat (jó, ez tudom, hogy gáz :) )
Emlékszem, mekkora megkönnyebbülés volt, hogy Aragorn érkezett meg :)

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62255 Írta: Hobbitleány
Juj, ez úgy tetszett Brisa: Él az a cuki kis hobbitgyerek!! Na igen, szerintem mindenki fellélegzett.... :lol: Amúgy a GyU VÉGE NEKEM ÍGY IS SZOMORÚ!.... :cry: És már ebben sem hasonlít Tolkien műve a tipikus tündérmesékre. Ja, bocs tündemesékre.

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #62194 Írta: Fimbrethil
A holtak ösvényéra miért nem szavaz senki ? ez lett volna a második de végülis a Végzet hegyét nyomtam

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #61847 Írta: Sil

Nienor írta: Javítás:(4. sor)

Érzéketlen :arrow: érzékeny

:arrow: A javítást könnyebben is megcsinálhatod, ha a saját hozzászólásaidban levő "szerkeszt" gombra kattintasz. :)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #61554 Írta: Lady Paradox
Javítás:(4. sor)

Érzéketlen :arrow: érzékeny

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #61552 Írta: Lady Paradox
Lilah-hal eggyet értek.Teljesen.
De szerintem kihagytak néhány jelenetet...

Vagy a Végzet hegye vagy a jelenet Móriában ahol Gandalf "meghalt".
Akkor még el is sírtam magam.Pedig abszolút nem vagyok érzéketlen.
(Legutóbb akkor sírtam amikor anyám nem akarta megvenni a Gyűrűk Urát ,de akkor is a csak a képi hatás érdekében :twisted: .Ráadásul az 4 évvel ezelőtt volt.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #61466 Írta: Konrad Ravens
Szerintem a Balrogos rész volt a legizgalmasabb, persze nem az egyetlen.
Ekkor lehetett azt hinni, hogy meghal egy főszereplő, ráadásul pont Gandalf.
A filmben is nagyszerűen volt megcsinálva ez a rész.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #61438 Írta: Lilah
Én is a Banyapók Odújára szavaztam, mer anyira rossz érzés volt, amikor az ember látta magában Frodót látszólag meghalni. Szinte sírtam miatta. Ezért is volt rossz a Két Torony vége. Nem akartam elhinni, hogy meghalt! És a másik meg annyira izgultam, hogy jussanak át Mordorba és ez olyan szomorú volt, hogy majdnem kudarcot vallottak!

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #61259 Írta: Sil

Leana írta:

Brisa írta: Akkor Frodó tényleg meghalt." *gombóc a torokba, könnybelábadt szemek*

Brisa, szívemből beszélsz. Életemben nem sírtam még könyvet olvasva, csak most. :roll: :oops: :)
Ezért én is a Banyapókra szavaztam.

Bizony, még én is megsirattam Frodót. Sőt, még most is van, hogy megsiratom, pedig tudom, hogy nem halt meg.
De nem ezért szavaztam a Banyapókra. Én még ennél is jobban izgultam a kötet végén (végülis a Banyapókhoz tartozik ez is), amikor kiderül, hogy nem halt meg, és bezárul a kapu, és Frodó bent van, Samu meg kint...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #61089 Írta: Leana

Brisa írta: Akkor Frodó tényleg meghalt." *gombóc a torokba, könnybelábadt szemek*

Brisa, szívemből beszélsz. Életemben nem sírtam még könyvet olvasva, csak most. :roll: :oops: :)
Ezért én is a Banyapókra szavaztam.

"All we have to decide is what to do with the time that's given to us." (Gandalf)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #61075 Írta: svindler
Ugy tunik rajtam kivul senki nem szavaz a Gazlora :)
Pedig en kristaly tisztan emlekszem, hogy ott nagyon izgultam.(pedig nem ma volt) Sokaig, mig ujra nem olvastama konyvet, ez a resz maradt meg bennem legjobban.
Persze izgultam szinte mindenhol, de ott vmiert kulonosen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #60992 Írta: Ulmo
Fogós kérdés... Nekem talán a Végzet Hegye. Az utat, amíg felkínlódták magukat a Hegyre, azt végigizgultam. Fogalmam nem volt, hogyan ér véget a küldetés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #60988 Írta: Brisa
Tényleg nehéz, de roppant érdekes kérdés. :wink:
Én is a Banyapókra szavaztam. Emlékszem, amikor olvastam ilyeneket gondoltam:
"Frodó meghalt. Jó. Majd feltámad..."
olvasom tovább:
"Egy főszereplő nem halhat meg."
tovább olvasom:
"Vagy mégis? Hiszen lehet, hogy pont ez az a könyv, ahol meghalhat a főszereplő is..."
megyek tovább:
"Na ne má! Samu az új Gyűrűhordozó! Akkor Frodó tényleg meghalt." *gombóc a torokba, könnybelábadt szemek*
"Hüpp-hüpp + zsebkendő: Frodó meghalt!!!!!!!!"
olvasom tovább:
"Már a fél könyv arról szól, hogy meghalt, kár reménykedni." szip-szip
Nem is reménykedtem, hanem elhittem. Szinte halható volt a szívemről leeső kő, amikor kiderült, hogy még is él az a cuki kis hobbit-gyerek. :wink:

Na persze ehhez az is hozzátartozik, hogy valamelyik ***** ***** ember (fogalmam sincs ki volt az), mondta, hogy a Gyűrűt nem az fogja megsemmisíteni, akire először gondol az ember. Ekkor még a 2. kötet elején tartottam. Ugye az elsőként Frodó jut eszébe az embernek, így hát őt ki kellett lőnöm. Ki is lőttem Banyapók segítségével. :roll: Gondoltam akkor Samu lesz az. Gollamra akkor még nem gondoltam. Nem úgy mint Frodó feltámadása után... :lol:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 9 hónapja #60823 Írta: Ragoran
Nekem mind tetszett, mindnél izgultam, de az a kérdés, hogy hol a legjobban! Ez így nehéz! :P Ha mondjuk lehetne többet jelölni... :wink:
____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #60623 Írta: Rogue
Ki szavazott rajtam kívül a helm szurdokra? én ott nagyon izgultam, hogy Aragornnak nehogy valami baja essék...Mert ő olyan hősies, és mindenhol ott van, és komolyan aggódtam érte... :? :wink:
Ja, meg a balrognál is, meg a banyapók is jó volt! Sőt nekem a nagy csata is tetszett a 3. végén.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #60471 Írta: zsoffija
Talán a Végzet Hegye lenne a legizgalmasabb,ha az apukám anno nem mesélte volna el a Gyu történetét! :? (kicsi voltam még,és én kértem rá,na!meg rá akart beszélni,h.olvassam el)

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #60444 Írta: Elanor

Eia írta: Hobbitleány: Ő a "főhős".(Illetve leginkább ő) Nem halhat meg...


Ebben igazad van, de szvsz egy olyan könyvben, mint amilyen a GYU soha semmit nem lehet előre megmondani, és akár ez is megtörténhetett volna!

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #60381 Írta: E. Eia Ayna
Hobbitleány: Ő a "főhős".(Illetve leginkább ő) Nem halhat meg...

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #60319 Írta: Ragoran
Én azért sajnáltam Gollamot! Végülis ő nem volt gonosz csak a Gyűrű tette azzá!
___________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #60295 Írta: Hobbitleány
Én a Tűz hegynél izgultam nagyon, mert féltem, hogy Frodó véletlenül bele talál esni. :cry: De nem esett bele! :D Pontosabban nem ő: :wink:

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.215 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére