A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?

×

Szavazás: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Bilbó beszámolója a hobbitokról
3 4.5%
A hobbitok mulatozása a Zöld Sárkány fogadóban
9 13.4%
Mikor Frodó és Samu meglesi a Nyugatra vonuló tündéket
15 22.4%
Aragorn éneke Berenrol és Lúthienrol
3 4.5%
Boromir beszéde a tanácsban, Gandalf Mordor nyelvén szólal meg
8 11.9%
A csata Balin sírjánál
4 6%
Búcsú Lórientol
16 23.9%
Aragorn és Boromir vitája
7 10.4%
Az összecsapás az Uruk Hai orkokkal
2 3%
Szavazók száma: 9 ( Hunnai, A Fák Úrnője, equus5, Iowa, Telving ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 2 hónapja #89211 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?

Sil írta:

Ring-bearer írta: Iowa: és melyiket választottad? Nekem az tetszik a legjobban amikor meglesik a nemestündéket. Fantasztikus zenéje van!!!
Estel: egyszer beraktad annak a részletnek a linkjét. beraknád mégegyszer?


www.elvish.org/gwaith/sounds/elbereth.wav



Ez mi? Mikor-hol?? :oops: 8O
Szméagol:Köcc

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #89017 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Nekem az tetszett, mikor Trufáék énekelnek a kocsmában, meg mikor Gandalf elmondja a gyűrűverset, de a szívem csücske az a rész, mikor Haldír tündéül köszönti őket.

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #88928 Írta: Ringbearer
Köszi Sil!!! :wink:
Jut eszembe megy a kotta 3-án neked!([size=9:75l0p2nd]Azért írnál egy emailt még [/size][size=9:75l0p2nd]valamikor mert szenilis vagyok egy cseppet... :oops: )[/size]
Iowa: :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #88912 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?

Ring-bearer írta: Iowa: és melyiket választottad? Nekem az tetszik a legjobban amikor meglesik a nemestündéket. Fantasztikus zenéje van!!!
Estel: egyszer beraktad annak a részletnek a linkjét. beraknád mégegyszer?


www.elvish.org/gwaith/sounds/elbereth.wav

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #88849 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?

Ring-bearer írta: Iowa: és melyiket választottad? Nekem az tetszik a legjobban amikor meglesik a nemestündéket. Fantasztikus zenéje van!!!
Estel: egyszer beraktad annak a részletnek a linkjét. beraknád mégegyszer?

Érdekes, mert Én is. 8O Komolyan mondom.
Szerintem is az a legszebb.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #88741 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

Ragoran: Mikor Elindulnak Völgyzugolyból.

Nem értem miért vagytok úgy oda Aragorn énekétől. Szerintem azért annyira nem "égő". (Bár angolul nem halltottam.) Nem mondom, hogy operába illik, de azért nem olyan rossz, hogy Aragornnak szégyelnie kellene magát.
És különben is..., ha Peter Jackson azt mondta, akkor nincs apelláta. Énekel és kész. :wink:

Háromszoros hurrá John Gilbertnek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #88564 Írta: E. Eia Ayna
Nekem mindegyik tetszett... :D
Isildur rúlz... :twisted: (melyik maradt még ki? :evil2:)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #88520 Írta: Ringbearer
Iowa: és melyiket választottad? Nekem az tetszik a legjobban amikor meglesik a nemestündéket. Fantasztikus zenéje van!!!
Estel: egyszer beraktad annak a részletnek a linkjét. beraknád mégegyszer?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #88381 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Nektek melyik a kedvencetek?
Nekem nehéz volt szavaznom, mert nem egy kedvencem van, és így nehezen választottam egyet a sok közül.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #88373 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?

kriszana-Celandine írta: egyetértek Min!
Tényleg jó volna,ha nem égetné magát.
Én simán megmondanám neki, akkor is ha megsértődik! Természetesen az ő érdekében szólnék, mert ezt nézni is borzalmas, nemhogy hallgatni... :twisted:


Emlékedet szívünkben őrizzük :cry: ...
:D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #88071 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
egyetértek Min!
Tényleg jó volna,ha nem égetné magát.
Én simán megmondanám neki, akkor is ha megsértődik! Természetesen az ő érdekében szólnék, mert ezt nézni is borzalmas, nemhogy hallgatni... :twisted:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87784 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?

Minerva írta: Az igazság *sóhaj* sajnos fáj. De legalább nem égetné tovább magát... :roll: Nem kellene miatta a fejemet fognom, amiko anyámmal nézem a DVD_t, és az éneklős rész jön... Meg sztem nem kifejezetten az a sértődős típus, bár lehet, hogy az összes sztár érzékeny egy kicsit...


Kicsit??? :wink: 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87780 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Az igazság *sóhaj* sajnos fáj. De legalább nem égetné tovább magát... :roll: Nem kellene miatta a fejemet fognom, amiko anyámmal nézem a DVD_t, és az éneklős rész jön... Meg sztem nem kifejezetten az a sértődős típus, bár lehet, hogy az összes sztár érzékeny egy kicsit...

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87713 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Min:kéne, de sztem Lostinak van igaza... :roll: :wink:
Szméagol:ezt mikor mondja Frod??

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87670 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Min:nem is tom :? ...lehet h megsértődne egy kicsit...és kivágna a tizedikről :? Hmm,nem tom :?

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87665 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Hát igen, vki közölhetné végre Viggóval, hogy semmi hangja, ne égesse már magát... :roll: :evil3:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87629 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

Én csupán VHS-n láttam a bővített változatot (most kaptam meg), de abba benne voltak ezek is.

Ami nekem nagyon tettszett nincs itt. Búcsú Völgyzugolytól mondhatnánk. Olyan aranyos Frodó, hogy nem tud semmit. (F:Balra vagy jobbra????). :twisted:
Na jó. Ez a jelkép engem nagyon meghatott.

Mindenkinek boldog karácsonyt!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87559 Írta: Erda niire (Area)
háát, szerintem is kivehetne pár szabadnapot...

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87524 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?

Losttűrwen írta: Gonoszak vagytok!Most mé mondtok ileneket? :evil: Ha ezt hallaná :nono: ...


...valszeg kolostorba vonulna és némasági fogadalmat tenne :lol:


Hát izéééé...nem biztos, hogy rossz ötlet lenne... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87522 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Gonoszak vagytok!Most mé mondtok ileneket? :evil: Ha ezt hallaná :nono: ...


...valszeg kolostorba vonulna és némasági fogadalmat tenne :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87395 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?

Minerva írta: Ne bántsátok a Királybácsit, inkább nézzétek azt a jelenetet szinkronosan! (Az se sokkal jobb :twisted: )


v kezeket a fülre!!! :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87327 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
nem bántjuk a királybácsit (hisz még mindig nem király :lol: )
Teluka ne haragudj, csak azért keverlek mindig benneteket össze Thaurral, mert ugyanúgy szeretlek mindkettőtöket!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87029 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Ne bántsátok a Királybácsit, inkább nézzétek azt a jelenetet szinkronosan! (Az se sokkal jobb :twisted: )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #86979 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Hát egen...tuti ork-ölési módszer lenne!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #86898 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Telu:EZ FAJT!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: de nagyon!
egyebkent meg szerintem semmi gond nem volt Aragorn 'dalaval';kulonben sem volt igazi enek,csak dunnyoges :wink: !
amugymeg persze ebben a kategoriaban is(mint minden masikban :wink: ) Gandalf ruuulllz :mrgreen: :mrgreen: !!

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #86892 Írta: Telumehtar
Na jó... (Bocs Rayan ezt muszály) Eszembe jutott hogy az Ötödik Elemben van aza nagyon szép szám amit a Díva énekel azon a hajón....és elképzeltem hogy Aragorn ugyanaton a hangon elkezdi Boromir halálakor énekelni amikor Lurtzal küzd 8O :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #86890 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Most már hagyjátok abba, mert én fulladok meg :lol:

Ana, az mekkora gáz lenne már, ha a csatatéren mondjuk az Aníront kezdené el énekelni 8O "Arwen így meg úgy", ráadásul valami iszonyatos fejhangon...szegény orkok...

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #86841 Írta: Telumehtar
OFF: Kéremészépen...én nem lenni Thaur...én lenni Telu... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #86803 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
Telu (ne haragusj édes!), tőlem bármit énekelhet, én mindenképp fuldokolnék a röhögéstől.
Azt gondolom,hogy "cipész marajon a kaptafánál". Én kedvelem Viggo-t, de ha vki nem tud énekelni, akkor ne énekeljen! :P
Mert különben ilyen borzalom fog kisülni belőle...

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #86399 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A DVD extrái közül melyik a kedvenc jeleneted?
OFF:Na azt ne! Aragorn nem operaénekes!!! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.216 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére