A TTT melyik idézete tetszik legjobban?

×

Szavazás: A TTT melyik idézete tetszik legjobban? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

A testőröd? (Faramir) - A kertésze. (Samu)
16 13.9%
Nem hagyom, hogy egy hegyesfülű lekörözzön! (Gimli)
8 7%
Osztoba, dagadt hobbit! (Gollam)
12 10.4%
Meséltem rólatok a tanácsban és egyetértettünk abban, hogy nem vagytok orkok. (Szilszakáll)
17 14.8%
E gonosz napok jutottak nekem. Az ifjú meghal, az öreg tengeti napjait. (Théoden)
6 5.2%
Nem lesz több hajnala az embernek. (Szarumán)
5 4.3%
Olyan szép. Olyan fagyos. Mint a sápadt tavaszi hajnal, mit a tél fagyos emléke kísért. (Gríma)
9 7.8%
Bizony nem örülünk neki. (Gríma)
4 3.5%
Tűnj el, ész ne gyere vissza! (Gollam)
14 12.2%
Mikor legutóbb körbenéztem, Théoden és nem Aragorn volt Rohan királya. (Théoden)
9 7.8%
A régi világ elenyészik a nagy igyekezet tüzében. (Szarumán)
4 3.5%
És mi van a lábukkal? Úgysincs szükségük rájuk! (Gríshnák)
7 6.1%
A tündék ideje lejárt. Arwen ideje lejárt. (Elrond)
4 3.5%
Szavazók száma: 29 ( mîr, Larch, Leara, Bonnie, nephilim ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 1 hónapja #100209 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Amikor Gollam "szompolyog", Banyapók előtt, a lépcsők tetején. :wink: Amikor Frodó olyan szívből nevet "amilyet még nem hallottak a falak", és Samu úgy érzi, hogy "minden kő feléjük fordul". :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #100199 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?

Kincső írta:

Niphredil/Szméagol írta: Lehet, mindenesetre nagyon cuki volt, ahogy énekelte. Egyébként én versenyen kívül (mert csak úgy lehet) szavazok arra, amikor Samu a régi regékröl beszél. Hát az... :cry: Gyönyörü!


Igen-igen, a könyvben is!


Az aranyos,ahogy ezen Frod vigyorog! :wink: Tök jó befejéz volt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #100198 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?

Kincső írta:

Niphredil/Szméagol írta: Lehet, mindenesetre nagyon cuki volt, ahogy énekelte. Egyébként én versenyen kívül (mert csak úgy lehet) szavazok arra, amikor Samu a régi regékröl beszél. Hát az... :cry: Gyönyörü!


Igen-igen, a könyvben is!


A könyvben? Merre van?

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #100187 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?

Niphredil/Szméagol írta: Lehet, mindenesetre nagyon cuki volt, ahogy énekelte. Egyébként én versenyen kívül (mert csak úgy lehet) szavazok arra, amikor Samu a régi regékröl beszél. Hát az... :cry: Gyönyörü!


Igen-igen, a könyvben is!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #100083 Írta: Niphredil/Szméagol
Lehet, mindenesetre nagyon cuki volt, ahogy énekelte. Egyébként én versenyen kívül (mert csak úgy lehet) szavazok arra, amikor Samu a régi regékröl beszél. Hát az... :cry: Gyönyörü!

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #99863 Írta: Larewien
Larewien válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Szvsz Gollam ugyanazt énekli a filmben, mint a könyvben (IV. könyv, 2. fejezet. ) Persze ez nem biztos... én még csak kétszer láttam... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #99737 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?

Szméagol írta: Sziasztok!

Nem tudnátok segíteni?
Mit énekel Gollam, mikor a Holt-lápon vannak Frodóval és mikor a Tiltott Tóban lubickol? (Angolul vagy magyarul)
És magyarul (ha az nincs angolul) azt, mikor Theodent öltözteti Gamling.


Theoden eneke (ha jol emlekszem, mert en eddig csak egyszer lattam a filmet) ugyenaz, mint amit a konyvben Aragorn enekel amikor elhaladnak a sirhalmok mellett Edorasba menet.
Ha az, akkor ez:
www.tolkien.hu/lotr/eng/lotr3_6_1a.html
www.tolkien.hu/lotr/hun/lotr3_6_1h.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #99667 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Sziasztok!

Nem tudnátok segíteni?
Mit énekel Gollam, mikor a Holt-lápon vannak Frodóval és mikor a Tiltott Tóban lubickol? (Angolul vagy magyarul)
És magyarul (ha az nincs angolul) azt, mikor Theodent öltözteti Gamling.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #99636 Írta: Larewien
Larewien válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Olyan szép. Olyan fagyos. Mint a sápadt tavaszi hajnal, mit a tél fagyos emléke kísért. (Gríma)<- Ez a legszebb, így leírva. Amikor Gríma ezt mondja a filmban, akkor a hányinger kerülget... 8O
A legaranyosabb pedig egyértelmüen Gollam szövege : Menj el, és ne gyere többet vissza! (Gollam the best!!! )
De a Testöröd? Kertésze. duma is nagyooon édes :D Olyan szép. Olyan fagyos. Mint a sápadt tavaszi hajnal, mit a tél fagyos emléke kísért. (Gríma)<- Ez a legszebb, így leírva. Amikor Gríma ezt mondja a filmban, akkor a hányinger kerülget... 8O
A legaranyosabb pedig egyértelmüen Gollam szövege : Menj el, és ne gyere többet vissza! (Gollam the best!!! )
De a Testöröd? Kertésze. duma is nagyooon édes :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #99484 Írta: Niphredil/Szméagol
Hát persze, hogy Gollam! De nagyon nehéz választani... Szilszakáll, Théoden, Trufa... Remek mindegyik, na. De ez: "Leave now, and never come back!" :arrow: az abszolút Aran! A hideg futkosott a hátamon, ahogy mondta!

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #99391 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Ha ezek közül kell választani: A test&#337;röd? Nem. A kertésze. :) ))

Amugy, amik ide fel vannak irva, szerintem voltak sokkal jobbak is.

Igen, ez is: Nem lesz többé Megye, Pippin! (Trufa)

Ez naon édes....

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #99305 Írta: Théoden
Théoden válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Théoden rulez!!! :D :D :D

:theoden1:

Arise now, arise, Riders of Théoden!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #99216 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
gorangae: a hozzászólásodat, a szerkeszt gombbal tudod javítani ;)
ez a hozzászólásod jobb fels&#337; sarkában található :)

Hiányolom Legolas aranyköpéseit, úgy ám drágaszágom!
Így a Théoden: amikor legutóbb körbenéztem...-re szavaztam

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #99202 Írta: gorangae
gorangae válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Trufa persze

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #99201 Írta: gorangae
gorangae válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Háj!

Szerintem a legszebb mondat Tfufáé!:

........nem lesz többé Megye Pippin!

Üdv

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #99095 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Hmmm...

De hát az egész film szöveget nem lehet felírni szavazásra...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #98908 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Jah, és ha már a Legolas-tábor tiltakozott, én meg hadd tiltakozzam az "Én vagyok az, a te Samud! Nem ismered meg Samut?" idézet hiánya miatt, bezony. :!: :D

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #98854 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Én a Gollison és a Théodán féle "..amikor utoljára körbenéztem..." szöveg között vaciláltam,mert a Gollis naon édes,de az az arc amit Arag Théoden beszéde közben vág!!! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #98830 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Alig bírtam választani, de végül is Gollit választottam: "Menj el ész ne gyere vissza!" Ez annyira édes, f&#337;leg azzal a pofival együtt, amit vág.
De még nagyon tetszett a Samus idézet is! :wink:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #98803 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Ingadoztam Théoden, Gríma és Szarumán között, aztán végülis Szarumánt választottam -> "A régi világ elenyészik a nagy igyekezet tüzében..." Reviczky *annyira* jól mondja ezt a mondatot - annak ellenére, hogy kicsit félrefordítás, mert az eredeti így van: "The old world will burn in the fires of industry" -> azaz elenyészik az *ipar* tüzében. :)

Tök jó ez a szavazás - a TTT magyar szövege olyan szép, hogy tényleg lehet válogatni a jobbnál jobb idézetek között. :itscool:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #98682 Írta: Bonnie
Bonnie válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Nekem is nagyon tetszett még Legolastól az a mondat ,én úgy emlékszem is szólt:
"Ez a mearák egyike ,hacsak szemem nem csalja b&#369;völet."
Nagyon édes :wink:
Meg amikor Éomer beszól Gimlinek és legolas felhúzza magát:
"El&#337;bb halnál meg ,minthogy kardod lesújtana" (bár erre már szó szerint nem emlékszem)

De a felsoroltak közül a Samus tetszik a legjobban.Én jót derültem rajta.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #98662 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Nekem egyébként a kedvencem (csak az itt nem szerepelt)

"Most új hatalom van születoben!"

by Szarumán

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #98652 Írta: Eliza
Eliza válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Jó pofák az idézetek és jól is hangzanak a filmben. Nekem a Faramir Samu kettős - A testőre vagy? Nem a kertésze. - szlogen tetszett a legjobban. De ehez még hozzá jön az a kép amit eközben Samu vágott és a meglepett arc amivel Faramir felelt rá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #98599 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Sziasztok!

És Samut nem említi senki?
"Frodó:A te kedvedet semmi sem lohasztja le, Samu. Samu:Csak az es&#337;felh&#337;k..."
Kimondta, ami a szívemet nyomja. :wink:

Bocsánat a Legolas rajongóktól, de nekem ez tettszett t&#337;le :P :
"Ez a mearák egyike, ha szememet nem csalja b&#369;báj." (Elnézést a pontatlanságért. :oops: )

És Gollamtól meg Szméagoltól:
Mikor Samu csúnyán néz rá és összekucorodik: "Jo hobbit."
"Sz...Sz...Szméagol"(Szméagol) :wink:
És az artikulálatlan visítás... :roll: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #98556 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Nekem Szarumán mondásai tetszettek nagyon, meg Gimli "Egy temet&#337;ben is több der&#369;t lelek" cím&#369; mondata.. de végülis Gollamra szavaztam... :roll:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #98554 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
"Tünj el, ész ne gyere vissza!" :gollum2:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #98427 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Reinatha: Én is bírom Gríma beszólásait, de nagyon! :mrgreen: És a stílusa is tetszik, ahogy a filmben megcsinálták. ANNYIRA JÓÓÓÓ!!!!!!

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98378 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Nah, en meg Grimusra szavaztam (pedig sok egyeb jo megnyilvanulas is fel van sorolva).
Igaz, Grima sokkal jobban eloadja a 'Gandalf-ellenes' predikaciojat, de nekem ugy altalaban nagyon tetszik minden, amit o mond 8) :wormtounge1:

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98232 Írta: Nimdraug
Nimdraug válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Szerintem a dagadt hobbit nagyon aranyos volt. :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98219 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: A TTT melyik idézete tetszik legjobban?
Én ezt választottam:
:arrow: Tűnj el, ész ne gyere vissza! (Gollam)
Annyira aranyos amikor ezt mondja és Gollamot különben is teljesen megszerettem a filmben. :)

Amin pedig még gondlkoztam
:arrow: "A régi világ elenyészik a nagy igyekezet tüzében. " (Szarumán)
(hát ami igaz az igaz,elég nehéz választani ennyi nagyon jó idézet közül... :roll: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.225 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére