Tánc

Több
11 éve 10 hónapja #405553 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Tánc

Idhren írta: REGARDEZ!
Ki emlékszik még rá? Ki élvezte csinálni? És ki szeretné?
Június közepén vár ránk az aréna!
Ki tart velem??? :D

Újakat is szívesen látok, nem csak az eredeti csapat kell, legyen minél monumentálisabb, elvégre olyan könnyű összeszedni az embereket hozzá!! :D
Akinek pedig nem jelent meg a villanykörte a feje felett:


ez mimi?

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 11 hónapja #405177 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tánc

Idhren írta: REGARDEZ!
Ki emlékszik még rá? Ki élvezte csinálni? És ki szeretné?
Június közepén vár ránk az aréna!
Ki tart velem??? :D

Újakat is szívesen látok, nem csak az eredeti csapat kell, legyen minél monumentálisabb, elvégre olyan könnyű összeszedni az embereket hozzá!! :D
Akinek pedig nem jelent meg a villanykörte a feje felett:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #392992 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc

Sen írta: Tánc lehetőség Farsangon!

Ha volna kedved benne lenni egy Horror Táncelőadásban , akkor jelentkezz az alábbi mailen: senebula kukac gmail pont com . ---- Minél előbb össze kéne állnia a csapatnak, szóval ne habozz jelentkezni!!!!!!!!

Téma illeszkedik a Farsang hangulatához: izgalmas, látványos és pörgős. Nincs benne nehezen végrehajtható mozdulat, így a félénkebbek is bátran csatlakozhatnak.

Minél gyorsabban jelentkezzetek!


argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #392757 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Halihó!

December 9-én este 7 órakor lesz a Blackbird Tánciskola félév végi bemutató gálája a volt Almássy téri szabadidőközpontban (most Almássy Hall). Akit érdekel az ír sztepp vagy az a sok emtétés őrült, aki ezt műveli, azt szeretettel látjuk :) Jó lenne, ha előre tudnátok jegyet venni (500 Ft), ezt megtehetitek a következő személyeken keresztül: Meta, Ring, Mil, Nib, Ingwea, Lau & én (akiben nem voltam biztos h. most jár-e azt nem soroltam - Sziszi, Nyüfi...). :) A magam részéről egy-két embernek meg tudom előlegezni az árát, de jobb lenne, ha előre ide tudnátok adni / átutalni.
Itt van a FB-s esemény hozzá.

Gyertek! :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #392633 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Tánc
Színészek, bohócok, versmondók és dalolók, tudósok és táncos léptű tündérek!

Várom jelentkezését mindenkinek, aki szeretne szerepelni a Színpadi Esten!
Legyen akár egyéni vagy csapatprodukció,vicces vagy tudományos, ha szeretnéd/szeretnétek megmutatni hogy mit tudsz/tudtok, akkor várom leveleiteket ide privibe,vagy a muuzzli'kukac'citromail'pont'hu e-mail címre!
Kérlek írjátok bele, hogy kik szerepelnek a produkcióban(persze ha többen álltok össze)és hogy mit adtok elő(tánc, zene, vers,darab...stb.).
Határidő:dec.5 24:00-ig
Meghallgatás:dec.19. vasárnap,dec.29. szerda

Színvonalas produkciókat várunk!
(Ha nincs sok időd/időtök a produkcióra,de szeretnél/szeretnétek szerepelni,akkor érdemesebb tábori illetve KÖMT-ös produkciókat feljavítani és előadni.)
Ezen kívül segítőket keresek, akik majd a helyszínen lesznek segítségemre!

"Elő a képzelettel, s a jókedvű emberekkel!"

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392100 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Tánc
Nagyon nagyon nagyon nagyon jó volt :!: :!: :!: :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392090 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc

Sötét Úr írta: Mil: Benne vagytok a mai (2010. 09. 24-i) Metropolban! Sajnos a cikknek nincs online változata (még?), de a 10. oldalon Kortárs Ír Tánc a Stefánia Palotában címmel van egy egész korrektnek tűnő hasábocska rólatok! :)



Iiigen, tudom, sajnálom hogy így előadás előtt 2 nappal sikerült is berakniuk a cikket, nem hiszem h ezalapján bárki is eljön, de legalább reklám :D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392070 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tánc
Mil: Benne vagytok a mai (2010. 09. 24-i) Metropolban! Sajnos a cikknek nincs online változata (még?), de a 10. oldalon Kortárs Ír Tánc a Stefánia Palotában címmel van egy egész korrektnek tűnő hasábocska rólatok! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #391948 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tánc

fqqdk írta: Tedd felejthetetlenné Te is a Gyűrűnapot!

Elevenítsd fel a feledékeny hobbitoknak, milyen történetekről mesél nekünk a Nyugatvégi Piros Könyv! Szerezz örömet az öreg Csavardi Samunak azzal, hogy még emlékszel Zsákos Bilbó és Zsákos Frodó urak kalandjaira!

Hogy is történtek a jeles események annak idején? Mutasd be, add elő! Emeld produkcióddal a Lakoma fényét!


Az idei Kreatív Őszi Művészeti Fesztivál a negyedkori Hobbitfalvára vezet el bennünket, ahol is a hatszoros polgármester és sokszoros örömapa, az öreg Csavardi Samu különleges ünnepséget rendez a Gyűrűnap (Cormare) alkalmából, mely Bilbó és Frodó születésnapi ünnepsége is egyben – már ha valaki még emlékszik rájuk a Megyében.

Az ünnepség utolsó estéjén nagyszabású Lakomára kerül sor, melyen nem csak a foglalkozások alatt tanultakat mutathatják be a résztvevők, de előre elkészült előadásokkal is szórakoztathatják a jelenlévőket, és mondhatnak hálát vele Samunak.

Már most jelentkezhettek bármilyen produkcióval , melynek a formája kötetlen, szabadon választható, azonban tematikája előre adott:

A Nyugatvégi Piros Könyv történetei, azaz A Hobbit és A Gyűrűk Ura.

Ezekből tetszőlegesen választható bármilyen párbeszéd, esemény, jelenet, gondolat, érzés, szín, forma, hang, eszme.

Kápráztasd hát el a vendégsereget, hogy azt mondhassák: ezért már megérte eljönni!

De a KÖMTök élete nemcsak játék és keretmese!

Várjuk továbbá azok jelentkezését is, akik szívesen osztanák meg tudásukat mindannyiunkkal .
A Kreatív Őszi Művészeti Találkozó foglalkozásainak vezetésére bárki jelentkezhet, aki érez magában erőt és kedvet ahhoz, hogy átadja tudását az arra érdeklődőknek. A foglalkozások elsődleges célja, hogy a résztvevők számára megteremtsük a lehetőséget minél több kreatív tevékenység kipróbálására.

Hogy a változatos tevékenységválasztás lehetőségét megvalósíthassuk, kérünk benneteket, elsősorban másfél órás foglalkozástervekkel készüljetek. Ha több alkalommal szeretnétek foglalkozást tartani, akkor a foglalkozások külön-külön téma köré épüljenek. Így a találkozó résztvevőinek módjában áll

1. összeállítani egy a saját igényeit legjobban kielégítő 'órarendet';
2. becsatlakozni a foglalkozásotokra, anélkül, hogy hátrányban szenvednének az előző foglalkozásotokról való távolmaradás miatt.

A levezényelt foglalkozások tetszőleges tematikájúak lehetnek – a technika, a témakör megválasztása-kitalálása rád vár ;) (természetesen, ha igény van rá, segítünk ötletelni)

Előre meg kell említenünk a rendezvény záró eseményét, a Lakomát, melynek színesebbé tétele részben és választhatóan a ti feladatok is lesz. Egyetlen foglalkozásnak sem kell kötelező jelleggel készülnie rá, de minden egyes alkotás, előadás nagyban hozzá járulhat ahhoz, hogy egy élménydús programot tudjunk kialakítani.

A Lakoma 'alapprogramját' oly módon szeretnénk kialakítani, hogy az elkövetkezendő időszakban veletek, potenciális foglalkozásvezetőkkel is egyeztetve projekteket hirdetünk meg. (nyitótánc, záróének, díszítőelemek készítése, ilyesmik.)

Mind foglalkozásvezetők jelentkezését, mind az önálló produkciókkal előrukkolást a komt2010 kukac gmail pont com email címre várjuk.

A kreatív foglalkozásokkal kapcsolatban BigFooT (bigfoot001 kukac gmail pont com) tud felvilágosítást adni, az önálló alkotásokkal való jelentkezésről pedig Felagund (felagund kukac tolkien pont hu) tud információkkal szolgálni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #391866 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Kedveseim!
(igen, már megint én :) )

Sokaknak említettem már, de gondoltam ide is kiírom; lesz egy igen igényes és különleges kétfelvonásos előadásom a táncegyüttesemmel (Con-Fusion Dance) és szeretném ha minél többen el tudnátok jönni megnézni minket, egyrészt azért, mert nagyon igényes és érdekes lesz az előadás, sokféle jó zenére (Muse, Oroszlánkirály, AfroCelts, stb...), és nem csak írsztepp, hanem vegyítve modern és kortárstánccal, úgyhogy abszolút élvezhető és közönségbarát szórakozás :)
(ez nem reklámszöveg, ez tényleg ilyen jó, én is csak ámulok, nálam csupa jobb táncos, 3 Európabajnok írszteppes, stb..)

Na, a lényeg: szeptember 26.-án leszünk a Stefánia Palotában 15:00 és 19:00 órakor, és már lehet jegyeket venni, itt:
www.jegymester.hu/HUN/480/eventplay/8330...tars-Ir-Tancbemutato

nagyon örülnék ha eljönnétek, szerintem nem vészes az ára, és na! :)

milc

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 8 hónapja #390080 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Nos, nem kapcsolódik szervesen a témához, de aki véletlenül Győrben jár pénteken, feltétlenül nézzen körül, és esetleg nézze meg ahogy táncolok a ConFusion Dance társulattal :)

zichypalota.hu/index.php?m=content&menu_id=55

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388613 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tánc
Ez most úgy elgondolkodattott. (avagy mit nem talál az ember ha Tűz és Jég dalára keres... :D )



Szerintetek táborban valami hasonló?
Vagy nagyon profi eszköz van náluk?

Mert koreográfiában simán jobbat tudunk (pontosabban: tudtok)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387375 Írta: Erdariel
Erdariel válaszolt a következő témában: Tánc
Kedves MTT-sek!
Szeretnék kísérletet tenni a kórus felélesztésére, de nem a hagyományos módon! Útjára indítanám az MTT Show Kórust:) Nem elsősorban Tolkien által ihletett művekre koncentrálnánk (bár ezekből is lenne pár a repertoárban), hanem pörgősebb, néha kicsit musicalesebb dalokra, koreográfiákkal. Ennek megfelelően tánctudásra, és koreográfusra is szükség lenne!:) Íme 2 link hogy lássátok mire gondolok:


Szóval ha érdekelne titeket ilyesmi, kérlek keressetek meg itt priviben, vagy facebookon, vagy az amidala.11111@gmail.com címen. Ha lesz elég érdeklődő, fogok csinálni meghallgatást is. Szeretném ha csak olyanok jelentkeznének, akik tényleg komolyan szeretnének részesei lenni egy ilyen kórusnak!
Köszi:)
Üdv! Kiss Ami

Édes Víz és Kacagás!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387363 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
halihó táncos nép!

május 7-én leszen Lord of the Dance Budapesten . nem akarunk együtt jegyet venni? 8)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 1 hónapja #387034 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tánc

BiGFooT/Maverick a beszélgetős topicban írta: Halihó,

mivel nem találtam helyet, ahol gond nélkül írhatom e gondolatot:

márc. 26-ápr 4 ig lészen egy Zabhegyezők által rendezett
nemzetközi gyerekfesztivál. www.zabhegyezo.hu/
A fesztivál időtartama alatt, mindig van egy nap,
(most április 3-a, Kavalkád fedőnévvel)
amikor meghívott, felkért vendégek sorozatos előadásai
(egyéni/csoportos, tánc, ének, zene, de alternatív eseménynek:
tűzoltók-> mentés égő autóból <-feláldozható autó hiányában végül elmaradt :P )
teszik színesebbé az eseményeket.

a kérdés:
van-é olyan aki szívesen vállalna egy ilyen fellépést?

( a minimális információ közlés okán: kérdezni ér ;) )

BigF


If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386993 Írta: andariel
andariel válaszolt a következő témában: Tánc
sziasztok!

a farsangra kitaláltam egy koreográfiát (békás-királylányosat), inkább vicces lenne, rövid kis szösszenet, erre kérlek titeket, hogy ha van kedvetek, jelentkezzetek :) én jövő héten hétfő du, kedd, szerda egész nap, csütörtök du érnék rá. jó hír, hogy ha mozogható királylányos jelmezetek lesz, akkor nem kell átöltözni, ellenkező esetben egy kisestélyi megteszi, de ruhakímélő, meg nem túl izzadós koreográfiát terveztem, szóval no para :D

szóljon, aki in,

pussz

u.i.: még a másik koreográfia (a gothos) is fennáll, de szerintem tematikailag az inkább hallowenre v vmi ilyesmi eseményre illene...

Why do they call it rush our when nothing moves?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386978 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Ami engem illet, arra szavaznék, hogy mindenképpen inkább a péntek!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386970 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Tequila: pénteken 2től, akinek nagyon nem jó, csütörtökön 4től, FŐNIX. Léci szóljatok h ki mikor.

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386927 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Bakker...
Eltén?
akkor vennem kell egy bérletet... :P
Kár, már tök beleszoktam, hogy lefejelem a lépcsőt a "csillagnál", és hamar hazajutok :D :D:D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386926 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Ááááá! Neee! Na, akkor átszervezem az életem...

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386925 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
a keringő az eltén lesz, viszont a tequila a főnixben, ennek örömére kb félórával hamarabb befejezzük, hogy át tudjatok érni.

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386915 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Ugye akkor az ELTE-n lesz próba???!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386845 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Oké, csak konstruktív próbáltam lenni... :) (Azt meg egy szóval sem mondtam, hogy sűrűn jár... :) )

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386844 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: Tánc
És a négy darab Volán-busz mintegy harmincperces követési idővel jár, ami a roham-orkkal teli Hűvösvölgyi végállomáson külön jó. :)

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386840 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc

Narbeleth írta: Ehömm. BKV sztrájk? Tudom, hogy Deák tér, és van metró. De hát oda el kell jutni! *Mindenki mozgósítson mágikus energiákat a közlekedés indításáért* !!! , mert különben Apám nem visz haza, csak akkor, ha egyetemről jövök... táncpróba okán nem jön értem és akkor nem tudok hazamenni... :evil:


Te a Hűvösvölgy felé laksz, nem? Csak mert tegnap még járt a 256-os, és amennyire tudom, fog is, és éppen Hűvösvölgy és a Moszkva tér közt. Ráadásul kényelmes Volán-buszok formájában, amin van fűtés, és kényelmes ülés :) Remélem, az jó neked :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386832 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Ehömm. BKV sztrájk? Tudom, hogy Deák tér, és van metró. De hát oda el kell jutni! *Mindenki mozgósítson mágikus energiákat a közlekedés indításáért* !!! , mert különben Apám nem visz haza, csak akkor, ha egyetemről jövök... táncpróba okán nem jön értem és akkor nem tudok hazamenni... :evil:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386778 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Énis!!!

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386750 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Ok, ott leszek! :) (most tényleg.)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386744 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
én benne vagyok! : )

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #386740 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Tánc
Nagyon jó lenne a keringő előtt, sőt, a legjobb. :) Megyek én is. :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.744 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére